mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 14:21 
Cytuj  
Lamoon jest poprostu za miekka frytka na DFO :wink:

Lamoon sprawdzales po ostatnim patchu DFO ? populacja strasznie wzrosla, nawet The Mercs wracaja. Ale to juz inna bajka.

Co do grindu to go poprostu nie ma go, jesli sie ma jakies cele.


Ja to robie tak:
Jak np. wiem ze mam fajny helm z Bloodcraftem i chce sobie na niego Entchant Encumburance wrzucic bym mogl pozadnie castowac to ide sobie na dokladnie te mobki ktore mi wlasnie te skladniki dropia. 2 Godziny framy i mam wszystkie surowce na entchanta albo i wiecej... 5 min puzniej jestem zajebiscie ucieszony. Mam fajny helm i przy okazji skille podskoczyly samoistnie bez jakiegos zmuszania sie.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 14:49 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Ostatnio obejrzałem sobie filmik jak koleś używając kombinacji różnych spelli dosłownie latał w powietrzu. Latał nad murami, wskakiwał na dachy jak jakiś pieprzony spiderman. Przypomniały mi się strafe-jumpy i rocket-jumpy w Q2 :]

moim zdaniem to plus :p


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 14:57 
Cytuj  
lammon jak masz ochote to jest free trial obadaj i dopiero psiocz ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 14:58 
Cytuj  
Dla mnie nie. Może po prostu za długo grałem w UO :] I co to ma wspólnego z MMORPG?

adUP
Noasz, mam jeszcze konto z moim super charkiem :P


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 15:01 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
I co to ma wspólnego z MMORPG?

A co ma miec? tak samo jak grafika, fizyka nie czyni z gry mmorpg.
Nie widze zwiazku.

Chociaz, twoim zdaniem lepiej zeby dzieki uzyciu magii nie bylo mozna wskoczyc na drzewo/skale. Szklane sciany ftw, bardzo rpgowe ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 15:07 
Cytuj  
do klimatu fantasy pasuje, tylko magia w dfo moglaby byc bardziej efektowna ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 15:17 
Cytuj  
Nie no, dmg spelle sa ok. Jak dostaniesz takim wall of fire, to wszystko plonie fajnie wokol. Do buffow mogliby dodac jakies efekcjiki, ale no malo potrzebne imho.
Zal mi troche dawnych dzwiekow spelli, byly urocze w swojej prostocie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 lip 2010, 18:49 
Cytuj  
No jak jakis mob rzucil deszcz ognia gdy obok niego przebiegalem to calkiem niezle to wygladalo ( nie wiem czy taki czar jest ale wygladalo jakby ogien padal :p ) :D


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 12:48 
Cytuj  
http://www.youtube.com/watch?v=Wdxx4T6q_Nc

Filmik z nowym systemem dzwieku, wiecej tutaj:

http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=251965


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 13:13 
Cytuj  
Cytuj:
Co do grindu to go poprostu nie ma go, jesli sie ma jakies cele.


A jeżeli chcesz mieć szanse przeżycia w PvP ? I pewnie nadal trzeba iść w czary by się nie gimpować ?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 13:52 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
Co do grindu to go poprostu nie ma go, jesli sie ma jakies cele.


A jeżeli chcesz mieć szanse przeżycia w PvP ? I pewnie nadal trzeba iść w czary by się nie gimpować ?


Pojechalem z Bre na pvp i jakos z moja kilku dniowa postacia moglem atakowac i zadawac dmg; ] Zadawalem moze z 2x mniej dmg ale costam robilem i bylo wesolo.

Jesli dla kogos gra zaczyna sie jak ma w miare skonczona postac ( czyli albo grinduje albo kupuje gotowa ) to wspolczuje: /


EDIT: dobrze by bylo gdyby moderator posprzatal ten temat i dyskusje gdzies przeniosl ; )


_________________
Obrazek

*

Posty: 6913
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 3 lip 2010, 15:47 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Jesli dla kogos gra zaczyna sie jak ma w miare skonczona postac ( czyli albo grinduje albo kupuje gotowa ) to wspolczuje: /


Akurat w grach PvP to jest glowny skladnik do funu. Chyba, ze ktos lubi byc gwalcony jak tylko wyjdzie z miasta to tez wspolczuje: /.


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 14:46 
Cytuj  
Nie trzeba isc w zadne czary ani grindowac magii. Zalezy jak wolisz grac.
Ostatni Patch wprowadzil balans HP dla noobow i balans magia vs archery, meele. AV wprowadzilo splash dmg, czyli czym dalej od przeciwnika tym mniejszy dmg (tylko w PVP, PVE ma dalej full dmg). Poprawili takze niektore spelle ktore do tej pory byly nie oplacalne. DFO to chyba jedyna gra w ktorej urzywam 80% spelli w poszczegulnych szkolach magii a nie tylko 3-4 nukow jak to w innych grach bywa.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 15:26 
Cytuj  
Wczoraj mnie jakis typ zabil jak sobie kopalem skalki;] Szybko w miescie sie ubralem, troche pojezdzilem po okolicy zeby go znalezc... i jak znalazlem to z predkoscia smierci cofnal sie do elfich landow; D

1/3 w quescie na zabicie 3 elfow:D

Nie trzeba byc super koxem zeby w pvp cos zdzialac. Zawsze sie znajdzie ktos na podobnym poziomie albo lepszy ale w smieciach ; )


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 15:32 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
(...) DFO to chyba jedyna gra w ktorej urzywam 80% spelli w poszczegulnych szkolach magii a nie tylko 3-4 nukow jak to w innych grach bywa.

Ta, blesy + eyerot + confusion + ray ;) jeszcze wal of force ofk to wszystko latając w płycie :D. Magia w dfo jest faktycznie użyteczna jak diabli (wcześniej była przegięta fakt). Pk latajacy wcześniej jako magowie obecnie latają w fullplate + luk/meele tyle imo w temacie magii.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:15 
Cytuj  
aha czyli ludzie ktorzy nie maja wymaksowanych skili nie moga sie dobrze bawic wg ciebie ?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 17:25 
Cytuj  
noasz napisał(a):
aha czyli ludzie ktorzy nie maja wymaksowanych skili nie moga sie dobrze bawic wg ciebie ?

Mogą, zwłaszcza gdy zwiększyła się populacja. Po prostu zmiany w magii poszły imo trochę nie w tym kierunku, którego się spodziewałem. Żeby dziś grać magiem trzeba poświecić w chuj kasy i czasu (bez dobrze wykoxanych skili mag jest bezużyteczny) + ofk "skill" gracza. Mając owego "skila" bardziej efektywnie będziesz grał łucznikiem. Do tego wszystkie plusy magii, blesy, instant spele itp mogą być dostępne bez ograniczeń "wojakom", imo to trochę porażka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 20:08 
Cytuj  
Wogóle się w tej grze opłaca parować czy blokować ciosy ? Zawsze jak oglądam to ludzie tylko napierdalają jeden przycisk i skaczą dookoła jak pajace. Co też mi się strasznie nie podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 20:24 
Cytuj  
Czary sie blokuje/arrows. Zwlaszcza ray spelle jak trafisz do wall of force.
W melee nie warto jako melee, czasem magowie maja 1h+shield (ale to tez tylko na chwile z powodu disabling blow).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2010, 20:25 
Cytuj  
pewnie ze sie oplaca parowanie zmniejsza obrazenia z np 50 do 5 ( przy czym srednia postac ma okolo 320 hp) jedyny myk to to ze musisz stac do goscia przodem, co jest nie halo jak koles biega wokolo


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 113 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.