mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 18:39 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Eh, NASZA kasa, ICH grach, NASZ problem.

Gram bo tylko gram w Conquest and Unrestricted PvP MMOs, i większość moim znajomych gra. Jestem z Darkfall Online od końca 2004 i zawsze popierałem cały koncept gry, i nadal mam nadzieje ze AV weźmie się w garść i przestanie pierdolić ich produkt. Aby zmienić albo polepszyć cokolwiek, potrzebna jest konsekwentna krytyka. Jakby ludzie nie krytykowali kretynizmu, to na przykład nadal byśmy mieli komunę, albo hitlerek by władał europa. Nie będę udawał ze gra ma się świetnie i Aventurine to zajebista firma co wie co robi.


Jesteś z dfo od 2004? To ciekawe, już wtedy im płaciłeś? Nie? O, to jeszcze ciekawsze. To może jednak włożyli w to swoją kasę, a nie NASZĄ kasę? Zastanów się Nefastus. A do tego, że im płaciłeś potem co miesiąc przez dwa lata, odniosłem się już wcześniej. Twój wybór. A jak chciałbyś, żeby coś zmienili w swojej grze, to grzecznie proś i proponuj, a nie pełen pretensji ich wyzywasz.
Hitler słyszałem, że się zmienił na lepsze pod wpływem krytyki, wreszcie jakiś przykład Ci się udał... NOT kurwa mać. .)


Haha, ale z ciebie jebnięty troll.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 18:45 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Haha, ale z ciebie jebnięty troll.

Bardzo dobrze. Jak ktoś zbije twoje argumenty to zawsze tak odpowiadaj. To twoja jedyna szansa Nefastusie. To szczera rada. Istnieje niewielka szansa, że kogoś w ten sposób przekonasz, że to ty masz jednak rację. Pamiętaj, jak ognia unikaj pisania czegokolwiek poza krótkim zwyzywaniem kogoś, bo wtedy twoje szanse maleją do zera.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 18:55 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Haha, ale z ciebie jebnięty troll.

Bardzo dobrze. Jak ktoś zbije twoje argumenty to zawsze tak odpowiadaj. To szczera rada. Istnieje niewielka szansa, że kogoś w ten sposób przekonasz, że to ty masz jednak rację. Pamiętaj, jak ognia unikaj pisania czegokolwiek poza krótkim zwyzywaniem kogoś, bo wtedy twoje szanse maleją do zera.


Przez lata pisałem propozycje i pomysły do Aventurine, jak reszta community, i chuj równo wszystkich olewali. Pisałem i prosiłem o komunikacje z community jaka każda inna firma potrafi i wychodzi im to na dobre, olali i nadal to olewają. Guess what, NIE JESTEM JEDYNY. Nic to gówno nie dało. Lizanie dupy AV nic nie daje, bo i tak beda cie olewac i dymac na wszyskie wszelkie sposoby.

Zakładam ze twoje grzeczne i pokorne propozycje są wysłuchiwane, dopowiadane i używane? Taaaa....

A co do Hitlera, trollku, to oczywiście gdyby nie krytyka świata na jego agresje i dymanie europy, to byś dzisiaj śpiewał piesnie narodowe Niemiec. Ty byś pewnie grzecznie i łagodnie napisał liścik to Hitlera łaskawie prosząc żeby przestał :D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 19:12 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Przez lata pisałem propozycje i pomysły do Aventurine, jak reszta community, i chuj równo wszystkich olewali. Pisałem i prosiłem o komunikacje z community jaka każda inna firma potrafi i wychodzi im to na dobre, olali i nadal to olewają. Guess what, NIE JESTEM JEDYNY. Nic to gówno nie dało. Lizanie dupy AV nic nie daje, bo i tak beda cie olewac i dymac na wszyskie wszelkie sposoby.

Zakładam ze twoje grzeczne i pokorne propozycje są wysłuchiwane, dopowiadane i używane? Taaaa....

A co do Hitlera, trollku, to oczywiście gdyby nie krytyka świata na jego agresje i dymanie europy, to byś dzisiaj śpiewał piesnie narodowe Niemiec. Ty byś pewnie grzecznie i łagodnie napisał liścik to Hitlera łaskawie prosząc żeby przestał :D

Zdaje się, że nie zrozumiałeś. Nasza wymiana postów nie dotyczyła porównywania skuteczności różnych sposobów wywierania wpływu na AV. Dotyczyła twojego (i nie tylko twojego) przeświadczenia, że masz prawo do postawy roszczeniowej wobec AV - a nie masz. Możesz prosić i sugerować, ale nie żądać. W związku z tym, nie możesz też mieć pretensji o to, że realizują swoje wizje a nie twoje. Dotyczyła też uprawianej przez wielu totalnej krytyki studia AV, któremu zawdzięczamy pewien okres czasu zajebistej rozrywki, w świecie pełnym gówien, w które nie da się grać. Moim zdaniem jesteśmy im winni wdzięczność, a nie wyzwiska.
Z twoich analogii (hitler, komunizm) po prostu sobie żartowałem.
Dobra, ja już się wyłączam z tej dyskusji. Kłaniam się.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 19:37 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
(i nie tylko twojego) przeświadczenia, że masz prawo do postawy roszczeniowej wobec AV - a nie masz. Możesz prosić i sugerować, ale nie żądać. W związku z tym, nie możesz też mieć pretensji o to, że realizują swoje wizje a nie twoje. Dotyczyła też uprawianej przez wielu totalnej krytyki studia AV, któremu zawdzięczamy pewien okres czasu zajebistej rozrywki, w świecie pełnym gówien, w które nie da się grać. Moim zdaniem jesteśmy im winni wdzięczność, a nie wyzwiska.

Dobra nie troluj ;). Jako klient masz prawo wymagać. Jeśli firma dostarczająca produkt nie jest w stanie tego zrozumieć (a mam na myśli realne wymagania powiedzmy "normalnej" cześci community) to tych klientów traci. Co zresztą widać obecnie. Ofk może taki właśnie był cel AV, ich sprawa.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:08 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Dobra nie troluj ;). Jako klient masz prawo wymagać. Jeśli firma dostarczająca produkt nie jest w stanie tego zrozumieć (a mam na myśli realne wymagania powiedzmy "normalnej" cześci community) to tych klientów traci. Co zresztą widać obecnie. Ofk może taki właśnie był cel AV, ich sprawa.

Jako klient masz prawo wymagać, by serwer działał, by gra działała, bądź by zwrócili Ci pieniądze za czas, w którym nie mogłeś grać. Jeżeli chodzi o kierunek późniejszego rozwoju gry - możesz czegoś chcieć, coś sugerować, ale nie powinieneś tego żądać (bo na jakiej niby podstawie miałbyś tego wymagać?).
Co innego problem hack'ów, tu nie radzili sobie najlepiej, ale i jakiegoś dramatu nie było. Oczywiście możemy żałować, że nie rozwijali gry szybciej. Nadal jednak uważam, że należą im się raczej podziękowania za ten produkt niż stek wyzwisk.
I owszem, możesz płacić lub nie. To między innymi mnie razi - ludzie płacili by grać w dfo, bo spędzali przyjemnie czas, a teraz nazywają AV "bandą debili" i kłapią paszczą na lewo i prawo, jakie to AV jest chujowe.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:12 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Havok napisał(a):
Dobra nie troluj ;). Jako klient masz prawo wymagać. Jeśli firma dostarczająca produkt nie jest w stanie tego zrozumieć (a mam na myśli realne wymagania powiedzmy "normalnej" cześci community) to tych klientów traci. Co zresztą widać obecnie. Ofk może taki właśnie był cel AV, ich sprawa.

Jako klient masz prawo wymagać, by serwer działał, by gra działała, bądź by zwrócili Ci pieniądze za czas, w którym nie mogłeś grać. Jeżeli chodzi o późniejsze rozwijanie gry - możesz tego chcieć, to sugerować, ale nie powinieneś tego żądać (bo na jakiej niby podstawie miałbyś tego wymagać?).
Co innego problem hack'ów, tu nie radzili sobie najlepiej, ale i jakiegoś dramatu nie było. Oczywiście możemy żałować, że nie rozwijali gry szybciej. Nadal jednak uważam, że należą im się raczej podziękowania za ten produkt niż stek wyzwisk.
I owszem, możesz płacić lub nie. To między innymi mnie razi - ludzie płacili by grać w dfo, bo spędzali przyjemnie czas, a teraz nazywają AV "bandą debili" i kłapią paszczą na lewo i prawo, jakie to AV jest chujowe.


Ludzie tez inwestowali (placili) w Lehman Brothers. Zapewne, teraz powinni im dziękować?

Zajebista logika.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:12 
Cytuj  
zadac? nikt nic nie zada.
po prostu mamy juz wyjebane na av i ich obietnice.
a o placeniu i wspieraniu, wiemy troche wiecej niz ty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zadac? nikt nic nie zada.
po prostu mamy juz wyjebane na av i ich obietnice.

Mendol, taką postawę rozumiem. Po prostu przestałeś im płacić, nie grasz i tyle. Bo gra w obecnej postaci Ci nie pasuje.
Mam jednak nadzieję, że rozumiesz, że to AV zawdzięczasz ten okres, w którym grałeś i dobrze się bawiłeś. To, że po pewnym czasie granie w dfo przestało być tak zajebiste, z winy AV czy nie, nie zmieni faktu, że przez jakiś okres czasu świetnie się dzięki AV bawiliśmy. Wiele osób zdaje się o tym zapominać. I tylko o to mi chodzi. Nie bądźcie niewdzięczni.
Nefastus napisał(a):
Ludzie tez inwestowali (placili) w Lehman Brothers. Zapewne, teraz powinni im dziękować?

Zajebista logika.

Nefastus, wybacz, ale co ten przykład ma wspólnego z sytuacją, w której na bieżąco dostawałeś to, za co płaciłeś? Co więcej, płaciłeś co miesiąc (przez długi okres czasu), bo byłeś zadowolony z tego, co za tę kasę otrzymywałeś. Próbujesz mi powiedzieć, że ty to traktowałeś jak inwestycję? To wina AV, że wymyśliłeś sobie świat, w którym inwestujesz w gry mmorpg i oczekujesz odsetek po dwóch latach? Trzeba było nie płacić i zaczekać aż wprowadzą zmiany, na które czekałeś.


Ostatnio edytowano 12 lis 2011, 20:50 przez smeagollum, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:34 
Cytuj  
nie przesadzaj. bawilismy sie swietnie bo NIC innego nie bylo (podobnego).
i umowmy sie - dalismy av zajekurwabiscie duzy kredyt zaufania.
i nas zawiedli w chuj.
tyle w temacie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:40 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie przesadzaj. bawilismy sie swietnie bo NIC innego nie bylo (podobnego).

Bawiłeś się świetnie, bo nie było nic innego? Nie oszukujesz Ty siebie przypadkiem? Rozumiem, że można coś znosić, bo nie ma nic innego, ale świetnie się bawić z tego powodu? Nie dorabiasz Ty teraz przypadkiem teorii do dupy?

EDIT: Ogólnie obaj zdajecie się zmierzać w tym samym kierunku - inwestycji. Już rozumiem wasz punkt widzenia. AV was oszukało, mamiło zmianami, które miały nastąpić już za chwilę, i tak co miesiąc. To fakt, w ten sposób działali. Nie było to fajne. Niemniej po pierwszych kilku razach, pretensje, że daliście się nabierać po raz kolejny i kolejny, mogliście mieć już tylko do siebie. Nie wyładowujcie frustracji na AV. :) Ja grałem, bo mi się podobało i bawiłem się świetnie (zresztą do dziś świetnie się bawię gdy gram - dfo jest zajebiste).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:50 
Cytuj  
ni chuja nic nie rozumiesz.
czekalismy na dfo latami, mielismy fun przez dlugi czas. przez w chuj dluzszy placilismy abo bo liczylismy, ze AV wywiaze sie z obietnic.
ale okazalo sie, ze u nich nic sie nie zmienia. chujowa komunikacja, obietnice bez pokrycia, lenistwo, opierdalanie sie i lecenie w kulki.
wiekszosc ludzi placilo im abo miesiacami w oczekiwaniu na zmiany.
wykorzystali to nie daja nic w zamian.
i to wkurwia.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 12 lis 2011, 20:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ni chuja nic nie rozumiesz.
czekalismy na dfo latami, mielismy fun przez dlugi czas. przez w chuj dluzszy placilismy abo bo liczylismy, ze AV wywiaze sie z obietnic.
ale okazalo sie, ze u nich nic sie nie zmienia. chujowa komunikacja, obietnice bez pokrycia, lenistwo, opierdalanie sie i lecenie w kulki.
wiekszosc ludzi placilo im abo miesiacami w oczekiwaniu na zmiany.
wykorzystali to nie daja nic w zamian.
i to wkurwia.

Dokładnie tak to przecież zrozumiałem. :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 lis 2011, 13:12 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ni chuja nic nie rozumiesz.
czekalismy na dfo latami, mielismy fun przez dlugi czas. przez w chuj dluzszy placilismy abo bo liczylismy, ze AV wywiaze sie z obietnic.
ale okazalo sie, ze u nich nic sie nie zmienia. chujowa komunikacja, obietnice bez pokrycia, lenistwo, opierdalanie sie i lecenie w kulki.
wiekszosc ludzi placilo im abo miesiacami w oczekiwaniu na zmiany.
wykorzystali to nie daja nic w zamian.
i to wkurwia.


tru dat


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:33 
Cytuj  
http://www.darkfallonline.com/blog/fast-skill-up-weekend-details/
tak do wiadomości.... choć i tak domyślam się, że wyjdzie z tego jeden wielki bug/lag/crashFest i nic więcej :har:
Pomysł na miare AV robić to teraz. Takie bonusy powinny być po expansionie. Teraz tylko pokażą ludziom, że nie mają do czego wracać.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 10:44 
Cytuj  
a ty Daku jeszcze biegasz?

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 13:39 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ty Daku jeszcze biegasz?

raczej tylko place za domek :har:


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2011, 14:06 
Cytuj  
Dobrze, że przypomniałeś ;)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 gru 2011, 22:26 
Cytuj  
AV podało planowany termin DFO 2.0 - Q2 2012 ofk najpierw będzie closed, beta (poważnie). Pytanie od kiedy płatna beta ;p
http://www.darkfallonline.com/blog/holiday-update-dec-23-2011/

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 gru 2011, 22:34 
Cytuj  
AV jeszcze nigdy nie dotrzymało terminu i tu też nie dotrzyma LOL


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 333 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.