mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 54  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:55 
Cytuj  
Pisze prawdę i oszczędza wywalenia 50eur w błoto - lepiej opłacić sobie jakiś stary tytuł jak ktoś ma ciśnienie. :(

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 22:55 
Cytuj  
Jest obiektywny po prostu. A, że jest tak jak pisze (czyli mało fajnie) to już inna sprawa.

@up - Właśnie o to Radziu mi chodzi

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 23:08 
Cytuj  
50 euro? o ile sie nie myle trial kosztuje 1 euro.
po drugie ile ojciec pograles w dfo? na ilu siega'ch byles? na ilu bitwach morskich?
i lepiej oplacic stary tytul? jak np. co? jesli znajdziesz cos sensownego to chetnie to zrobie.
daku ma racje w tym co mowi, ale juz nie raz pisal, ze dfo mu sie podoba i co wiecej nadal w nie gra - a mysle, ze nie nalezy do osob, ktore graja na sile.
jak kazde mmo dfo nie jest przeznaczone dla wszystkich i jak kazde ma wady. ale ma rowniez zalety o ktorych pisalismy nie tylko my, ale rowniez pare innych osob.
to o czym napisal daktor, to akurat najmniejszy problem w dfo. sa crashe, pojawiaja sie lagi, bugi, jest wiele wkurzajacych rozwiazan.

nie wspominajac o tym, ze wiekszosc wie jakie jest moje podejscie do gier i jak szybko mi sie nudza. i jakos w dfo daje rade grac od roku, bo oferuje to czego zadne inne mmo w tej chwili nie daje.
oczywiscie trzeba poswiecic czas na rozwoj 'postaci' - tylko, pokaz mi Ojciec w ktorym mmo nie trzeba?
ja sobie spokojnie gram, zdajac sobie sprawe, ze za jakis czas dfo 'umrze' i zostaniemy skazani na kolejne klony 'wow'a.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 06:30 
Cytuj  
w 2 tyg mozna wbic spokojnie swordy czy inne polarmy na jakis sensowny lvl (50 mastery) archery na maxa, bierzemy destroyera jakis w miare sensowny armor i juz jestesmy przydatni w walce.

Moze nie bedziemy mieli 400hp, tylko 250 + spokojnie z dobrym gearem mozna do 300+ podciagnac a jak destro jest dobry i wsiadzie ladnie na plecy to magusa zjada szybciutko.

Wiec nie jest az tak strasznie.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:32 
Cytuj  
Ae Ty chyba sam nie wierzysz w to co mówisz. Grałem bez magii (tylko heale) miałem destro wzięte, całkiem dobry gear (scale + plate) r60 miecz, r60 łuk i tak dostawałem wpierdol od maga. Zanim do niego dobiegniesz będziesz miał takie nara że świat za mały. Łuk jest si ale traf skaczącego maga i pizgającego do Ciebie z km z aoe i kolorowych kulek.

Grałem po powrocie z magią. Podszkoliłem sobie fire do 90 i eartha do 50 i grało się duuużo łatwiej. Magia po prostu jest uber i must be in pvp :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:44 
Cytuj  
Nie przesadzaj, ja to zawsze bylem caster (archery nie mam, melee ledwie przyzwoite), ale zawsze pamietam ze Daku jako pure melee rambo na yssam radzil sobie calkiem niezle.
To nie solo game, w malej grupie zapuszkowany i ogarniety melee jest na wage zlota, w duzej mierze kontroluje pole walki i daje troche przestrzeni innym. Destroyer i jechane (MOTOREM W KURY).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:49 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Jest obiektywny po prostu. A, że jest tak jak pisze (czyli mało fajnie) to już inna sprawa.
@up - Właśnie o to Radziu mi chodzi

To o czym pisze skutkuje tym, że gra coraz mniej ludzi. Mało fajnie jest dla tych nowych, ale dla tych co już grają jest wciąż zajebiście.
A boli i wkurza mnie to szczególnie mocno bo gra jest niesamowicie grywalna. W obecnej postaci wg mnie przerosła już nawet UO pod względem zabawy z akcji pvp. I po prostu jeśli ktokolwiek gdziekolwiek chce o sobie powiedzieć, że lubi pvp to ma jeden tylko wybór w mmo na rynku w tej chwili.
Dfo > UO >> cała reszta (jeśli chodzi o pvp wiec w zasadzie o to o co chodzi)

PS.
tomugeen napisał(a):
pamietam ze Daku jako pure melee rambo na yssam radzil sobie calkiem niezle

...ech to już niestety przeszłość :( Ten zawodnik gdzieś zgubił swoją forme i nie może jej odnaleść :/ No ale i tak to nie przeszkadza mieć super fun w grupie ;)


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________


Ostatnio edytowano 14 kwi 2010, 07:52 przez Daktor, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 07:51 
Cytuj  
ta calkiem dobry gear Lamoon. tylko nie dla destro :)
fp i jechane a nie jakies tanie kombinacje.

zapominamy chyba tez dosc czesto, ze w dfo znaczna role odgrywa teren, na ktorym walczymy.
na otwartym polu faktycznie z magiem nie bardzo sa szanse. ale dorwij takiego w hamleciku, miescie i juz inaczej to wyglada.

a i tomu jak zwykle ma racje ;p
ja bez wyskillowanej magii - robie za allinone. tu podhealuje, to strzele z luku, tu zrobie ww i jest git. fun fun fun - a o to przeciez chodzi.


o i daku tez ma racje ;/

chociaz chociaz wczoraj slyszalem, ze u elfikow na spotach pojawilo sie wielu nowych graczy. takze moze nie jest tak zle.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 08:53 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Ae Ty chyba sam nie wierzysz w to co mówisz. Grałem bez magii (tylko heale) miałem destro wzięte, całkiem dobry gear (scale + plate) r60 miecz, r60 łuk i tak dostawałem wpierdol od maga.


to nie jest dobry gear, tylko crapik. generalnie helba dom itp, na ostatnim siegu mieli grupe pure destro i sam helba mial 33kille,

Acha bo bym zampomnial zeby ownowac to trzeba miec jeszcze troszke skilla, a tego tobie brakuje/brakowalo?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:29 
Cytuj  
Brakuje nadal i nie wstydzę się tego.

A skąd taki noobek ma za przeproszeniem wziąć ten mega gear? Full plate'a czy może nawet infernala?

Już to widzę jak jakaś gildia daje kolesiowi który może i ma, jak pisałeś Ae, masterke w broni na 50 i 100 w archery + destro taki wypasiony sprzęt. Nikt nie zaryzykuje tego żeby miesięczny noobek stracił to na byle przeciętnym innym graczu.

Wiadomo że na początku traci się sprzęt na potęgę i bilans ratio jest zdecydowanie poniżej 0.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:32 
Cytuj  
gildia nie musi mu dawac calego sprzetu. ale wystarczy, ze pokopie iron, podpierdzieli rare ore z jakiejs kopalni w hamlecie i voila.
ale trzeba chciec i pomyslec, a nie plakac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:46 
Cytuj  
No i to jest glowny problem ludzi gdy dostana tyle wolnosci. Zamiast cieszyc sie, ze cos mozna - placza, ze czasem cos trzeba.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:48 
Cytuj  
Ty chyba sobie teraz żartujesz. Żeby zrobić himself full plate'a jeszcze będzie potrzebował wykoxać smitha na 100 minimum. A to już ho ho ho. Dla młodego gracza to raczej niewykonalne, chyba że nie będzie robił nic innego jak tylko kopał rudę i koxał.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:52 
Cytuj  
A kto ci kaze wlasnorecznie craftowac?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 09:53 
Cytuj  
to moze napisze prosciej. i nie, nie zartuje sobie.
nikt ci nie kaze wlasnorecznie robic zbroi. wystarczy, ze masz matsy - a osob chetnych zeby ci zrobic zbroje sa dziesiatki.
mozesz tez przetopic ore i sprzedac za calkiem sensowne pieniadze w tej chwili.
takze drogi kolego, wystarczy troche wyobrazni :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:08 
Cytuj  
Wszystko się zgadza ale...

Wykopanie matsów na full plate'a dla młodego gracza to pół dnia kopania + kombinowanie skąd wziąć selentine do tego. Do tego będzie musiał skopać dodatkowe matsy na broń + może jakiś enchant na co raczej nie ma szans na początek. Cały czas mówię o młodym graczu nie zapominajmy.

Powiedzmy że jakimś cudem wykopał te 500 rudy, zdobył leather, selenitne, ubłagał kogoś kto mu zrobi z tego full plate gear itd. itd. ubrał się i wyjechał na wyprawkę wieczorkiem z kumplami. Tam spotyka takiego Mendola, Havka + cały legion SUNów, dostaje wpierdol, traci wszystko...co robi?

QUIT

Z drugiej strony na kim ten młody gracz ma skillować się w pvp? Na tych starych koxach jak Mendol czy Neptun, biegających po mapie? ;) idontthinkso
Brak równorzędnych graczy dla młodych noobków jest niestety także zabójstwem dla DFO :(


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:19 
Cytuj  
ale to chyba juz jego problem ze w grze z full lotem robi quit po dostaniu wpierdolu...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 220
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:26 
Cytuj  
Hehe przeczytalem te pare postow Mendola i Ae i powiem wam ze do konca roku jak nic nie zmienia bedziecie sie dotykac w bardzo hermetycznej grupie.
A ty Tomu grasz czy tylko jestes expertem? :)

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:28 
Cytuj  
Lamoon ty jak zwykle destruktywnie :)
Ja np. pamietam jak bylismy z REA na Sea Towerze i zabilismy caly Raid ex-PRow, normalnie las nagrobkow na morzu.... chlopie, kazdy byl przeciazony nie wazne czy nubek czy jakis weteran..
Czasami ma sie troche szczescia a czasami traci sie ciezko zapracowany equp w ciagu kilku sekund.
Raz pod wozem raz na wozie - Welcome to Darkfall....


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2010, 10:32 
Cytuj  
Bali napisał(a):
A ty Tomu grasz czy tylko jestes expertem? :)

I to, i to.

To pierwsze czasem, to drugie zawsze ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1070 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 54  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.