mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 16:57 
Cytuj  
ryban daj sobie juz spokoj bo zasmiecasz kolejny topik.
I watpie aby kogokolwiek zbanowali za autoloot w makro.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 17:05 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
P.S. Odnośnie spraw z banowaniem - looknij na oficjalne fora.
Sporo tematów ludzi zabanowanych za autoloot.


Dlatego pytam, Jest kilka tematów na oficjalnym forum na ten temat.
ps. Powiedz mi że ty niezaśmiecasz.


_________________
Warcry - www.warcry.pl

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 17:08 
Cytuj  
Pisze tu tylko dlatego że jesteś nadętym bufonem. Jeśli masz coś do mnie, to pisz do mnie (...)

Jaki ty pocieszny jestes.

Jak nie grasz w gre, to nie zalewaj forum troll/flame postami rozprawiajac o wydarzeniach, ktore ciebie nie dotycza / o ktorych nie masz pojecia. Czyli w skrocie - zastosuj sie do swoich rad.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 17:42 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ryban daj sobie juz spokoj bo zasmiecasz kolejny topik.
I watpie aby kogokolwiek zbanowali za autoloot w makro.


no w sumie tego sie nie da wykryc, chyba ze df przyglada sie systemowi, na ktorym pracuje :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 18:38 
Cytuj  
konrador napisał(a):
ble, ble...ble...


Cytuj:
"Moja jest tylko racja, i to święta racja. Bo nawet jak jest twoja, to moja jest mojsza niż twojsza. Że właśnie moja racja jest racja najmojsza!"


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 21:29 
Cytuj  
konrador napisał(a):
jako ze nie interesuje sie losami nonfactor gildii.


hmm, nie interesujesz się losami swojej gildii i swojego sojuszu? Dziwne...

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 22:23 
Cytuj  
Nie swiruj Ossur, tylko powiedz lepiej ile statkow ukradliscie Mercom juz.
fyi, moja gildia nie jest w zadnym sojuszu.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 22:27 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Pisze tu tylko dlatego że jesteś nadętym bufonem. Jeśli masz coś do mnie, to pisz do mnie (...)

Jaki ty pocieszny jestes.

Jak nie grasz w gre, to nie zalewaj forum troll/flame postami rozprawiajac o wydarzeniach, ktore ciebie nie dotycza / o ktorych nie masz pojecia. Czyli w skrocie - zastosuj sie do swoich rad.


Kon - jaki ty pocieszny jestes. W skrocie- zastosuj sie do swoich rad i przestan zalewac forum troll/flame postami.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 23:10 
Cytuj  
Posty noname newb postera jakos niespecjalnie do mnie trafiaja. Nie wiem kim i po co tu jestes, ale mozesz chapnac razem z Rybanem, bb.

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 23:20 
Cytuj  
Skończ te swoje gadki i się nie kompromituj, każdemu pokazujesz jaki jesteś Prostak.


_________________
Warcry - www.warcry.pl

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 23:23 
Cytuj  
Obrazek

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 23:23 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Posty noname newb postera jakos niespecjalnie do mnie trafiaja. Nie wiem kim i po co tu jestes, ale mozesz chapnac razem z Rybanem, bb.


Do ciebie generalnie malo co trafia, za to jak juz trafi, to peka zylka i zaczyna sie sranie geba.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 23:32 
Cytuj  
Niestety pudlo. Nastepnym razem nie fatyguj sie do mnie tylko strzel sobie w leb, zebym nie musial wiecej czytac twoich mondrych rad i przemyslen.

Jesli faktycznie czujesz, ze masz jakas misje do spelnienia i bedziesz jeszcze chcial mi przekaza cos, co nie ma zwiazku z tematem, to wysylaj PMy, albo zaloz sobie topic we flames, ktorego nikt nie bedzie musial czytac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2009, 23:42 
Cytuj  
jak widze ile emocji ta gra budzi na forum to naprawde mam ochote zagrac :D

szkoda ze brak czasu mnie dobija :<


_________________
Obrazek

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 00:09 
Cytuj  
Pojechales mi kon - ide spac. Spokojnej nocki zycze (o ile uda ci sie zmiescic w jednej sypialni ze swoim ego).

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 00:38 
Cytuj  
Papatki, jakos powinienem dac rade.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 05:07 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Nie swiruj Ossur, tylko powiedz lepiej ile statkow ukradliscie Mercom juz.
fyi, moja gildia nie jest w zadnym sojuszu.


Używasz mocnych słów - masz jakieś dowody na ich poparcie?
Sugerujesz że jesteśmy złodziejami? Ciekawe jak daleko się jeszcze posuniesz ze swoimi pomówieniami.

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 08:34 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Apropos cheatow. Ciekawe czy ten debil od lodki tez polecial (tym razem z gry) - swoja droga kolega Rybana. Sytuacja wygladala tak, ze CotC ( a konkretnie The Varangian Guard, w kazdym razie aliansik RL & WC) przyplynelo sobie lodka. Hyperion im ja zabral, po czym CotC wyslalo cheaterka, ktory w momencie nieuwagi przejal nad skradziona lodka kontrole i probowal uciec nia na drugi koniec swiata. Psikus polegal na tym, ze lodka poruszajaca sie kilkaset metrow nad ziemia z predkoscia dzwieku caly czas ciagnela za soba desynchnietych/zlagowanych Hyperionow, ktorzy wszystko frapsneli, wezwali w trakcie tej ucieczki GMa, a koniec koncow i tak cheatera zabili i lodeczke odzyskali, bo ostatecznie sie zatrzymala (chyba dzieki interwencji GMa). Click. Szczyt bezczelnosci.


Obrazek


_________________
O.o

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 kwi 2009, 09:28 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Trudno mi uwierzyc, zeby za autoloot banowali. Rozne rzeczy na oficjalnych pisza, przewaznie malo jest w tym prawdy. Mozliwe, ze ktos w swoim poscie zapomnial napomknac o jakichs grozniejszych wspomagaczach stosowanych razem z makrami AutoIt.


Poczytałem więcej (cieżko to idzie bo sporo wątków "znika" z oficjalnego forum - czasami nawet w trakcie czytania ^^) i faktycznie - chyba to nie dotyczyło autoitowego macro tylko jakiegoś innego softu, który ma opcje automatycznego lootowania całego stuffu z grobu jednym kliknięciem (przeoczyłem to za pierwszym razem bo jak goscie pisali "dfbudy" to myslalem, ze mowia o swoim koledze z gry a tak sie chyba nazywa ten soft "wspomagajacy").


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.