mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 54
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:31 
Cytuj  
Witam, więc tak w UO grałem i w sumie nadal gram od dawna (około 7 lat już będzie), teraz szukam alternatywy.. o DFO słyszałem i przyglądałem się tej grze już dawno jednak:
a) jak wygląda pvp ? z tego co widzę mag używa 1 czaru, a samo pvp nie jest specjalnie emocjonujące :)
b) jak wygląda sprawa contentu ? dopracowany ?
c) grafika/animacje będą dopracowane wraz z patchami czy nie ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 327
Dołączył(a): 9.08.2003
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:43 
Cytuj  
a) w dfo kazy uzywa czaru - ta gra to tylko pvp
b) nie ma czegos takiego jak content
c) kto to wie...

*

Posty: 54
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 18:49 
Cytuj  
Skoro ta gra to tylko w PVP jak sie to ma do imo boskiego systemu PVP w UO ? :)

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 19:30 
Cytuj  
w pewnym sensie zasady są zblizone do zasad sprzed 2001-2002 w UO na serverach OSI.
Jednak te gry ciezko porownywac chociazby ze wzgledu na widok.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 19:32 
Cytuj  
a) Kazdy uzywal jednego czaru ofensywnego, bo skillgain jest tragicznie wolny. Wg wielu osob (i dev teamu takze jak mniemam) ma to w jakis sposob uatrakcyjnic rozgrywke, chociaz szczerze powiedziawszy ciezko jest mi zrozumiec w jaki sposob. Oprocz mana missile uzywa sie tez paru innych z lesser magic, ktora stosunkowo latwo rozwinac i nic to nie kosztuje, bo kilka zaklec nie zuzywa zadnych regow. Dopiero od niedawna czesc osob zaczyna przebijac sie do elemental magii, zaczyna uzywac buffow i lepszych zaklec ofensywnych, ale to wszystko kosztuje mase czasu i tony regow/golda.
b) Zdefiniuj content. Jakies questy sa...
c) Jesli gra nie zdechnie, to pewnie tak.

*

Posty: 54
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 19:48 
Cytuj  
Zaczyna mi to przypominać po części Siege Perilous ;P

Martwi mnie jednak ten wolny skillgain, za szybki też nie może być ale bez jaj żeby robić postać miesiącami ;-)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 maja 2009, 20:31 
Cytuj  
Sel napisał(a):
Zaczyna mi to przypominać po części Siege Perilous ;P


Daleka droga do SP - niestety :(
Ale kierunek mniej wiecej wlasciwy wiec moze kiedys ... :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 12:44 
Cytuj  
Znacznej części problemów w DFO by nie było gdyby devsi zrobili jakąś betę ;). O zaraz podobno jakaś była... to nie wiem co robili betatesterzy albo jakie trragiczne bugi musiały tam zostać ujawnione skoro masa podstawowych bugów jest naprawiana dopiero na bierząco :o .
Myślę, że z czasem przyrost skili i statów będzie jeszcze przyśpieszony o ile devsi nie są ekonomicznymi samobójcami ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 13:07 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Znacznej części problemów w DFO by nie było gdyby devsi zrobili jakąś betę ;).


Trwa obecnie. Z tym, że płatna.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 13:13 
Cytuj  
i daje wiecej funu niz reszta kolorowanek.

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 15:28 
Cytuj  
Znacznej części problemów w DFO by nie było gdyby devsi zrobili jakąś betę . O zaraz podobno jakaś była... to nie wiem co robili betatesterzy

Beta testerzy (przynajmniej niektorzy, lacznie ze mna) grali, testowali gre i zglaszali bugi, tylko AV zupelnie nic z sugestiam i bug reports nie robilo. Bugi, ktore sami wprowadzili do klienta probujac naprawic sobie costam, sa do tej pory obecne i nic sie z nimi nie robi. Wielu rzeczy, ktore wg patch notes zostaly zaimplementowane w trakcie trwania open bety (najlepsze przyklady to system pogodowy i wildlife), do tej pory nie ma w grze. Takie pierdoly jak zoomowalna mapa mialy byc zaimplementowane w open becie. Bindowanie dowolnego slota pod dowolny przycisk to temat, ktory byl walkowany od zawsze. Przyspieszony skillgain, przyspieszony regen - to wszystko bylo omawiane setki razy od wielu, wielu miesiecy. Mozna tak wymieniac w nieskonczonosc - nigdy nie widzialem gorzej prowadzonej i bardziej bezuzytecznej bety.

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 15:41 
Cytuj  
to ja was podziwiam za wytrwalosc , pewnie bugi AoC to pikus ...

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 15:46 
Cytuj  
wiesz co, do niedawna grałem w AOC i powiem Ci szczerze ze po roku od premiery bugi w AOC wpieniały mnie stokroć więcej niż te w DFO...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 18:03 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Znacznej części problemów w DFO by nie było gdyby devsi zrobili jakąś betę . O zaraz podobno jakaś była... to nie wiem co robili betatesterzy

Beta testerzy (przynajmniej niektorzy, lacznie ze mna) grali, testowali gre i zglaszali bugi, tylko AV zupelnie nic z sugestiam i bug reports nie robilo.

Napisałem to ironicznie bo w nie mieści mi się w głowie jak można można było zostawić takie bugi jak z rigorem, czy nie zauwazyć że łuk jako jedyną broń można robić strzelając w niebo...a przecież jeszcze znajdzie się pewnie masa bardziej subtelnych bugów... devsi napawde mają hardkcorowe podejscie). Dobra koniec tych narzekan ;)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 maja 2009, 18:26 
Cytuj  
Skillgain ze strzelania w niebo to byl intended feature, tylko go zmienili, bo ludzie narzekali, ze inni w ten sposob makruja i robia skille. Wszyscy w DFO sa niby hardcore'owi bardziej od samej Fotygi, ale maja mindset rozjebany przez WOW, bo grali w niego przez ostatnie lata, albo grali tylko w niego i nie do pomyslenia dla nich jest, ze trenowanie skilli przez trenowanie, a nie przez bicie mobow moze istniec w grze. Ostatnio ktos wyszedl z nowa poroniona propozycja, zeby zablokowac skillgain z robienia i otrzymywania dmg od ludzi z gildii. Jestem pewien, ze oni wszystko robili na ostatnia chwile, mydlac ludziom oczy, klamiac ile wlezie i zupelnie nic nie zostalo przetestowane - nie trzeba byc Sherlockiem, zeby dojsc do takich wnioskow, szczegolnie po zaliczeniu paru oblezen miast, albo chociaz startu gry, kiedy to posypala sie synchronizacja i wszystko bylo zlagowane, mimo ze rzekomo gra juz dawno temu byla przetestowana przez boty oraz internal testerow i wszystko mialo grac z dziesiecioma tysiacami osob na serwerze...

*

Posty: 112
Dołączył(a): 13.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 09:13 
Cytuj  
Czli jak dla kogos idealem jest UO to poki co w DFO nie ma czego szukac?

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 09:20 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
Czli jak dla kogos idealem jest UO to poki co w DFO nie ma czego szukac?

byc moze, ale jesli nie w DFO to na pewno juz w niczym innym w tej chwili na rynku.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 09:23 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
Czli jak dla kogos idealem jest UO to poki co w DFO nie ma czego szukac?


Wręcz przeciwnie.
Co prawda DFO nie jest czystym klonem UO, nie ma wielu "klimatów" jakie miało UO (vendorzy, indywidualny housing, bieganie duszkiem) ale to naprawdę jedyna gra, która może aspirować do miana UO2 ^^


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 54
Dołączył(a): 1.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 14:55 
Cytuj  
UO już teraz też schodzi na "psy" elfy i jakies gargulce ? :P

Jedną z gier które chyba jeszcze spróbuje będzie EVE Online a później DFO jeśli obie zawiodą zostaje przy UO i czekam na SC 2 / Diablo 3 ;-)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 maja 2009, 15:49 
Cytuj  
Gerhardt napisał(a):
Czli jak dla kogos idealem jest UO to poki co w DFO nie ma czego szukac?

linkrealms - obecnie w fazie bety.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 135 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.