mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 15:29 
Cytuj  
Dzisiaj przydarzyła mi się taka oto sytuacja...czekając na lepsze jutro biegłem sobie na mouncie w ścianę w mieście Dayar. Zostawiłem kompa włączonego i poszedłem trochę popracować. Jak wróciłem po jakiejś pół godzince co się okazało...ja biegnę po lądzie w cholerę, w stronę w którą byłem ustawiony że tak powiem (jakbym przez ścianę przebiegł na wylot). Oczywiście nie muszę zaznaczać że mounta tam ze mną nie było. Zatrzymałem się i spojrzałem na loga systemowego i wyszło mi z tego że koleś o przepięknym nicku Uzok Brubchooper hitował we mnie tak że schodziło mi po jakieś 5hp aż padłem i nawet zostałem zgangowany :o Wszystko ok...ale pierwsze - jak to się stało że biegłem w siną dal od miasta...drugie - jak koleś to zrobił w mieście patrząc że był bezklanowy.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 15:33 
Cytuj  
hacker?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 15:39 
Cytuj  
Nie chciałem tego mówić głośno żeby nikogo nie obrazić :D Ale na normalną sytuację to nie za bardzo mi to wyglądało

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 15:45 
Cytuj  
czesto miasta gildiowe odwiedzaja hakerzy/tleporterzy (cz3 orleoczko) aby kogos zbic, ale jak znalazles sie za sciana to nie wiem...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 15:51 
Cytuj  
I co Ae...warto takie coś w ogóle zgłaszać by gm_report? Pewnie nie ma sensu co?

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 16:01 
Cytuj  
mozesz sprobowac, ale generalnie nie warto bez jakies freapsa screena czy czegos,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1185
Dołączył(a): 19.01.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 16:51 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
.czekając na lepsze jutro biegłem sobie na mouncie w ścianę w mieście Dayar.


za takie cos mozesz dostac bana :^)

Cytuj:
unattended use of autorun and swimming against obstacles are also prohibited.


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 16:57 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
I co Ae...warto takie coś w ogóle zgłaszać by gm_report? Pewnie nie ma sensu co?


Biorac pod uwage ze cheatowales (ostatnio pisali ze afk bieganie w sciane to oszukiwanie) to bym raczej tego nie zglaszal ;)

/sarkazm off

Dziwne jest tylko to, ze po smierci nie stales w miejscu tylko dalej biegles.
Samo wydostanie sie poza mury to betka - wystarczy uzyc kicka albo tego czaru z lewitacja zeby skierowac goscia spod sciany na jakas rampe a potem wykopac przez mury - w miescie NPC pare razy tak robilem (padajac od towerow i resujac sie z drugiej postaci).
Moze gosc zabil konia pod Toba (na to wiezyczki nie reaguja) a jak kon padl to "wpadles" w sciane? Nigdy tego nie probowalem ale ten bug na wchodzenie w sciany polega wlasnie na wchodzeniu/schodzeniu z konia wiec to moglo byc cos podobnego.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 17:34 
Cytuj  
tylko pisze, ze go zbil w tym miescie wiec to dziwne.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 17:48 
Cytuj  
pomijajac wszystko inne wyknockbackowanie z dayar jest samo w sobie imponujacym przesiewzieciem godnym youtube, kto byl to wie ;).
sytuacja ktora opisujesz jest rzeczywiscie bardzo dziwna, moze sie jakos zbugowales po tym jak cie cheater ubil hmm.

ps. co do formalnego sploitowania systemu to afk siedziec tez juz nie wolno, powazne! x_O


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 18:07 
Cytuj  
Trigger napisał(a):
pomijajac wszystko inne wyknockbackowanie z dayar jest samo w sobie imponujacym przesiewzieciem godnym youtube, kto byl to wie ;).
sytuacja ktora opisujesz jest rzeczywiscie bardzo dziwna, moze sie jakos zbugowales po tym jak cie cheater ubil hmm.

ps. co do formalnego sploitowania systemu to afk siedziec tez juz nie wolno, powazne! x_O


Nie wiesz gdzie on stal (ja zreszta tez) wiec nie wiesz czy by nie wystarczylo po prostu go obrocic
Zabic kogos w miescie nie jest duzym problemem jak on jest afk a my mamy 2 postacie. Zadajesz ok 30 dmg srednio wytrenowana postacia co 10 sek a goscie zawsze sie regeneruje wolniej (uderzasz w plecy raz, dostajesz rogue i kill od wiezyczek, natychmiast sie resujesz nie czekajac az spadnie rogue, wiezyczki wala ale masz immunity, spada rogue, uderzasz again i tak do skutku).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 18:22 
Cytuj  
to wcale nie musial byc haxior..

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 18:54 
Cytuj  
fraps nic nie daje. Wysylalem frapsa kolesia na speedhacku, ktorego pozniej reportowano za wyteleportowywanie sie z walki i gra sobie do tej pory.

Ostatnio jest placz na kolesia z BKB (DMT revinoff/ravinoff; z klanu juz polecial i przeszedl do innego w cotc), ktory notorycznie laguje sobie klienta, zeby uciec z walki. Wiele osob nagralo jego wyczyny, zeby zglosic sprawe do AV i nikt z tym nic nie robi. Za kazdym razem jak delikwent jest blisko smierci, wyskakuje sobie w powietrze i zawisa na pare sekund jakies 2x wyzej niz pozwolilby mu na to normalny skok. fyi, jakbyscie to cheatujace scierwo spotkali, przez chwile mozna go trafiac strzalami na wysokosci normalnego skoku mniej wiecej, bo tam zostaje jego hitbox. Za 2-3 sek znika hitbox, po ok 4-5 sekundach znika jego model postaci i koles pojawia sie juz bez laga paredziesiat metrow dalej, czesto na nowym koniku.

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 21:37 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
Nie wiesz gdzie on stal (ja zreszta tez) wiec nie wiesz czy by nie wystarczylo po prostu go obrocic
Zabic kogos w miescie nie jest duzym problemem jak on jest afk a my mamy 2 postacie. Zadajesz ok 30 dmg srednio wytrenowana postacia co 10 sek a goscie zawsze sie regeneruje wolniej (uderzasz w plecy raz, dostajesz rogue i kill od wiezyczek, natychmiast sie resujesz nie czekajac az spadnie rogue, wiezyczki wala ale masz immunity, spada rogue, uderzasz again i tak do skutku).


Nie mowimy o zabijaniu - tylko sprawieniu zeby ofiara - po zabiciu wybiegla sobie z miasta.

Dayar nie jest npc/noob tylko guild city , jesli gosc go zabil - musialby by knockowac od bindstona - do wyjscia (nawet jakby miasto bylo puste to i tak by sie musial niezle napracowac) od bindstona tunelem do workbencha potem przez mury - jakies pol godziny roboty dodajmy do tego ze jest we wrogim licznym guild city wyposazonym w zap towers = totalna bzdura :).


_________________
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 cze 2009, 23:33 
Cytuj  
nie ma takiej sily zeby komus kazac biec po smierci

albo wiec nie padl (tylko np. dostawal dmg jak gosc nie trafial w konia a jak kon padl to jego smyrgnelo przez sciane) albo mial odpalone jakies macro ktore chodzilo nawet po smierci i wlaczylo mu bieg

anyway - nie wyglada to na zaden hack - juz predzej na jakiegos buga

a co do zap towers... nie znam tego miasta ale u nas np. tower nie siega w niektorych miejscach (np. pod smelterem mozesz zabic kazdego i tower nie zareaguje)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 95
Dołączył(a): 1.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 03:14 
Cytuj  
aenima , jak ostatnio nas odwiedziliście z sinister`ami (co z nim biegaliście niszcząc nasz bank , za co składam szczere gratulacje),
jeden z nich przyczepia się do pleców i napieprza jednego z naszych (hack), jeśli używał tego mając przewagę, gdy byliśmy w ilości kilku osób vs was 30? to na pewno robił to też częściej, ale prawda jest taka że i tak byś nie zaraportował swojego sojusznika, taka jest Rożnica miedzy nami.
Na ostatnim siegu jeden gość z jakieś tam gildii tak lagował ze w 4 nie dawało się go trafić, oczywiści jak dojechały jego posiłki to jego lag nagle zniknął i gość walczył normalnie, gry hp spadło poniżej 40% zaczął dalej lagować.
W każdej koalicji pewnie są chiterzy, sam zaraportowałem jednego z coct.
Posta pisze tylko po to panie aenima, że skoro co chwile przywołujesz słynnego orleczko, zajrzyj też na swoje podwórko zwane Cairn, pełne lagujacych chiterów.


_________________
Warcry - www.warcry.pl

***

Posty: 858
Dołączył(a): 29.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 05:37 
Cytuj  
Karol66 napisał(a):
nie ma takiej sily zeby komus kazac biec po smierci

albo wiec nie padl (tylko np. dostawal dmg jak gosc nie trafial w konia a jak kon padl to jego smyrgnelo przez sciane) albo mial odpalone jakies macro ktore chodzilo nawet po smierci i wlaczylo mu bieg

anyway - nie wyglada to na zaden hack - juz predzej na jakiegos buga

a co do zap towers... nie znam tego miasta ale u nas np. tower nie siega w niektorych miejscach (np. pod smelterem mozesz zabic kazdego i tower nie zareaguje)


makro jest ta sila ktora moze kazac biec ;].
Tak, Zap towers sa wrazliwe na LOS, ale co innego jesli gosc pracowicie knockuje kogos przez pol miasta, a co innego kiedy czai sie ukrywajac po katach. Pomijajac nawet fakt, ze wiele osob sie kreci w okolicy. Dlatego napisalem 3 posty wczesniej ze dla mnie to raczej bzdura - bardziej bug niz cheater.
Tak myslalem takze o tym scenariuszu ze mount ginie a on sobie dalej biegnie knockniety przez sciane (jesli makrowal blisko wyjscia),
ale raz ze takie zachowanie pk malo sensowne chyba ze nie ma czasu i aggro na plecach wiec wali jak popadnie - dwa ze, zakladamy ze lagoon wiec co pisze i ze zostal nie tylko zabity ale tez od razu zgankowany.

Chyba wiem co sie moglo stac. Gosc go zabil i odjechal n a jego mouncie tak jak mozna by przypuszczac. Natomiast lagoon mial zbugowany spawn, te rzeczy sie zdarzaly w tym miescie aczkolwiek juz tak dawno o nich nie slyszalem ze zupelnie zapomnialem o tym. W tej sytuacji albo spadasz pod ziemie przy bindstonie albo ... spawnujesz na sie szczycie gory w ktorej jest miasto. W tym przypadku jesli makro ci wlaczy autoruna to sobie bedziesz biegl w sina dal. I chyba to wyjasnia sprawe drogi watsonie :).


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 08:18 
Cytuj  
masz bardzo zly intel ryban, nie wiem kto to sinister`ami nie znam ich, a juz napewno nie nie gralismy z nimi.

Moze jakis frapsik? A moze ktorys z tych sinisterow postnal screen a na forum z radarem?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 13:07 
Cytuj  
ryban napisał(a):
aenima , jak ostatnio nas odwiedziliście z sinister`ami (co z nim biegaliście niszcząc nasz bank , za co składam szczere gratulacje)

Ta.. właśnie kto to jest lub co to za gildia? Nie ma takiej w ally.
ryban napisał(a):
jeden z nich przyczepia się do pleców i napieprza jednego z naszych (hack).

:( i uważasz, że nie da się biec za celem bez hacka? Słabe to z Twojej strony :/ jeśli ktoś ucieka to bez większych problemów można sie utrzymać za jego plecami. Na dodatek jest taki skill, który przyciąga target do Ciebie.
Proponuje odwiedzić fightera i poczytać sobie jakie tam masz skille do wyboru :/


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 cze 2009, 19:07 
Cytuj  
Widzialem Rybana jak one hitowal devile na srodku mapy, a potem wsiadl na swojego man-o-wara i unoszac sie 100m nad ziemia odlecial w strone hamletu wc. Nie mam frapsa ani screenow - bedziecie mi musieli uwierzyc na slowo.

fyi, tak jak cock to nie cotc, tak sinister to nie cairn (tylko death).

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.