mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 00:51 
Cytuj  
coldzik napisał(a):

ban for lagging :D


w.g. niego lagging :P kazdy cheater tak mowi. Orleoczko tez tlumaczyl swojego kolege cheatera laggami :^)

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 02:46 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Pytanie do tych co grają - czy dużo osób które przestały grać, wróciło po tym dodatku?


masa

przed patchem jak chciales sie pobawic w PvE to sie bawiles w PvE, powiedzmy z jednym encounterem max i to najczesciej pojedynczy przeciwnik

jak wczoraj ze scorpem poszlismy na mobki to 3x nas zczyscili zanim wogole moba zobaczylismy :)
ludzie farmuja wszystko co sie da bo komus tam ten house deed ze zwyklego goblina polecial (przynajmniej tak mowil na /race).
a jak jedni farmuja moby to drudzy ich farmuja - norma


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 10:45 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Ja mam jeszcze 3 dni subskrypcji ale nie wiem sam czy przedłużać czy nie. Chyba raczej nie zrobię tego patrząc na to że 13 lipca otwierają sklep MO. Mam zamiar się załapać i oblookać tamto:) Dla mnie to wszystko co się teraz dzieje wokół DFO to...łatanie tonącego okrętu

Kupisz MO, polatasz znowu solo i bedziesz marudzil ze to czy tamto, a takie gry potrzebuja clanow, wbicia w to co najlepsze oferuje, no i lat by staly sie dobre, patrz na eve online ile ta gra potrzebowala czasu by stac sie tak dobrym mmo.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 13:20 
Cytuj  
Dobry klan, najlepiej taki który wszystko wie i wszystko widzi to podstawa :roll: . Najważniejsze, że zmiany w grze ida w dobrym kierunku.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 13:21 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Dobry klan, najlepiej taki który wszystko wie i wszystko widzi to podstawa

Royal Legion z radarem :) - widza wszystko :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 14:05 
Cytuj  
embe napisał(a):
lamoon napisał(a):
Ja mam jeszcze 3 dni subskrypcji ale nie wiem sam czy przedłużać czy nie. Chyba raczej nie zrobię tego patrząc na to że 13 lipca otwierają sklep MO. Mam zamiar się załapać i oblookać tamto:) Dla mnie to wszystko co się teraz dzieje wokół DFO to...łatanie tonącego okrętu

Kupisz MO, polatasz znowu solo i bedziesz marudzil ze to czy tamto, a takie gry potrzebuja clanow, wbicia w to co najlepsze oferuje, no i lat by staly sie dobre, patrz na eve online ile ta gra potrzebowala czasu by stac sie tak dobrym mmo.


niektorzy ludzie tak maja embe , zawsze czekaja na cos/kogos lepszego i do konca wierza ze na ich drodze stanie cos naprawde zajebistego :wink:

kazde mmo raczej jest malo liberalne dla soloerow , jesli mowimy o content wykraczajace poza robienie postaci i smakowanie end game


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 14:16 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
embe napisał(a):
lamoon napisał(a):
Ja mam jeszcze 3 dni subskrypcji ale nie wiem sam czy przedłużać czy nie. Chyba raczej nie zrobię tego patrząc na to że 13 lipca otwierają sklep MO. Mam zamiar się załapać i oblookać tamto:) Dla mnie to wszystko co się teraz dzieje wokół DFO to...łatanie tonącego okrętu

Kupisz MO, polatasz znowu solo i bedziesz marudzil ze to czy tamto, a takie gry potrzebuja clanow, wbicia w to co najlepsze oferuje, no i lat by staly sie dobre, patrz na eve online ile ta gra potrzebowala czasu by stac sie tak dobrym mmo.


niektorzy ludzie tak maja embe , zawsze czekaja na cos/kogos lepszego i do konca wierza ze na ich drodze stanie cos naprawde zajebistego :wink:

kazde mmo raczej jest malo liberalne dla soloerow , jesli mowimy o content wykraczajace poza robienie postaci i smakowanie end game


Hmm...pozwolisz że się nie zgodzę z Tobą. Mnie tak prawdę mówiąc trudno byłoby oceniać kogokolwiek nie znając go w ogóle ale fajnie że są ludzie z taką cud umiejętnością. Nie szukam doskonałej gry...szukam gry sprawiedliwej. Grałem całe lata w UO i sukces i grywalność owej nie powtórzył jeszcze żaden produkt późniejszy. A tak btw...uważasz że jak ktoś gra solo to jest znaczy się...gorszy? Fajne masz podejście. Znów się cieszę że udało mi się trafić na takiego pro PvPowca. Zawsze człowiek może się czegoś nowego dowiedzieć o sobie i o świecie.


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:03 
Cytuj  
ja tez lubie sobie pobiegac od czasu do czasu solo i dfo na to pozwala... Powiem wiecej, solo bieganie sprawia mi wiecej frajdy niz wypady 20 osobowe, bo dochodza smaczki takie jak np. skradanie, zeby zaskoczyc goscia.

Dobrym przykladem tutaj jest Tomu, ktory z tego co pamietam, to przez wiekszosc czasu biegal solo lub w duecie i jakos dawalo mu to sporo frajdy...

lamoon u Ciebie problemem jest placz o to, ze ktos jest lepszy od Ciebie, a to ten co ma GM archery, a to ten co na bugu zrobil cos tam...
Jak chcesz gier sprawiedliwych to pograj sobie w FPSy, bo tam wszystko zalezy od skilla gracza. W kazdym normalnym mmo, zawsze znajdzie sie ktos lepszy od Ciebie, wlasnie przez skille/staty i to rowniez dodaje smaczku, wlasnie dlatego, ze dazysz do tego, zeby go pokonac....
Uo tez sie rozwijalo pare lat, a oprocz tego w sumie nie bylo nic innego i ludzie nie wiedzieli, czego tak naprawde oczekiwac w grze mmo. Teraz czasy sie zmienily, ludziska pograli w setki mmo i najchetniej chcieliby miec cos co polaczy featursy z setki gier...
Dajmy sie grze rozwinac i zobaczymy co z tego wyniknie. Fakt, ze predzej moze pasc, jednak takie Eve przezylo i rozwinelo sie z gry, ktora w sumie wygladala nie wiele lepiej od sapera (poczatkowo w wiekszosci korzystala z windowsowych okienek) do gry, ktorej tak naprawde poziomu online moze pozazdroscic wiekszosc gier

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:18 
Cytuj  
Znów błąd. Mam to gdzieś że ktoś jest lepszy ode mnie. I nie płaczę. Oceniam. A to różnica wg mnie. Chodzi o banalnie prostą rzecz jaką jest prozaiczna sprawiedliwość. Może Ty czerpiesz frajdę z tego że klepie Ciebie gość który wymakrował postać na mega bugach albo po prostu jest cziterem. Ja chciałbym żeby mnie klepał gość który jest naprawdę dobry. Lepszy ode mnie.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:22 
Cytuj  
Aldatha, nie przenos swoich rozczarowan na polu matrymonialnym na gry mmo ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:28 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Znów błąd. Mam to gdzieś że ktoś jest lepszy ode mnie. I nie płaczę. Oceniam. A to różnica wg mnie. Chodzi o banalnie prostą rzecz jaką jest prozaiczna sprawiedliwość. Może Ty czerpiesz frajdę z tego że klepie Ciebie gość który wymakrował postać na mega bugach albo po prostu jest cziterem. Ja chciałbym żeby mnie klepał gość który jest naprawdę dobry. Lepszy ode mnie.


Ale nie ma gier bez bugow... Jezeli wymakrowal na bugach - trudno i tak kiedys go dogonie, jezeli jest cheaterem to juz inna bajka...

A tak btw. naprawde skad wiesz w tej chwili kto wymakrowal na bugach, a kto nie? Minelo juz tyle czasu, ze takie archery, 2h bronie nawet Rigor mozna miec smialo na 100 bez bugow...
Czy to czasem nie jest tak, ze kazdy, kto sklepie Ci tylek, jest postrzegany przez Ciebie jako cheater badz bugger? (wtf is bugger? ale wiadomo o co chodzi)

**

Posty: 7310
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:29 
Cytuj  
zawsze znajdzie sie ktos lepszy od Ciebie

Cos ci sie pomieszalo chyba. Raz, jesli _zawsze_ znajdzie sie ktos lepszy to znaczy, ze jest loteria, a nie ma dazenia do bycia najlepszym w systemie, w ktorym zwyciezca jest losowany przez random number generator, albo system papier/nozyce/kamien. Dwa, mozna miec zabawe nie patrzac na staty/skille/przegrywanie, ale wtedy to nie jest dazenie do czegos/competitive podejscie, tylko co najwyzej casualowe pykanie w gierke - nie ma w tym nic zlego, ale nie mylmy pojec.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 11 lip 2009, 15:32 
Cytuj  
kon, ale tutaj oprocz statow liczy sie skill gracza, wiec smialo moge stwierdzic, ze zawsze znajdzie sie ktos lepszy od kogos... Gdy ludzie maja wyrownane skille/staty, to nie ma tu zadnej loterii, tylko skill gracza. Nawet Fatal1ty w koncu zaczal dostawac po dupie, a swojego czasu byl najlepszy...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 15:42 
Cytuj  
Minęło parę dni, jak opinie ? W związku z chorą ceną MO warto wracać ? :] Zmieniło się nieco na lepsze ?

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 15:57 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Zmieniło się nieco na lepsze ?


Strona internetowa.

*

Posty: 192
Dołączył(a): 5.07.2009
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 16:01 
Cytuj  
grafika sie sporo tez poprawila, dodany zostal system zmiany pogody co nawet bardzo ladnie wyglada.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 16:08 
Cytuj  
Dodali już system zmiany pogody? Wczoraj wieczorem jak grałem nie dojrzałem żadnej zmiany pogodowej


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 16:30 
Cytuj  
jest calkowicie nowe niebo... nocami swieca gwiazdy, do tego proceduralne chmury (chyba, bo nie przygladalem sie im do konca), zdarzaja sie mgliste popoludnia i padajacy deszcz, chociaz na Cairn nie padal jeszcze, jako, ze jest to pustynia(!?)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 16:34 
Cytuj  
Od kiedy są te wspaniałości? Bo jakoś nie przyuważyłem takich cudów natury


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2009, 16:34 
Cytuj  
Od niedzieli.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 274 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.