mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 lis 2009, 21:58 
Cytuj  
The ETA for Character Transfers is tomorrow. The functionality will be enabled in the account management system sometime tomorrow along with the official announcement. If anything changes we'll inform you as soon as we know.

Here is some preliminary information on how it will work but please note that these functions are not active yet and that some of the info here may be subject to change at the last minute. For finalized information look for the official announcement tomorrow.

Character Transfer Information

• To be eligible for character transfer you must have a player account on the EU1 European Server where you have purchased the Darkfall Client.

• Your character will transfer with none of its items or holdings

• Your character will retain skills, spells, quests, and titles.

• You do not need to buy a NA1 Darkfall Client to transfer your EU1 Character

• You will need an active subscription on NA1 before you can play

• Your remaining EU1 subscription days can be transferred and added to your purchased NA1 subscription if you submit a ticket requesting it to EU Support after your character is transfered. You will still need an active NA1 subscription to do this.
http://support.darkfallonline.com/

• Your transferred character will not be available immediately. He will become active during the next scheduled maintenance cycle and this could take up to 24 hours. We recommend you wait 24 hours before purchasing an NA1 subscription so that you don’t lose subscription time while waiting for your character to become active.


Transfer Process (Currently Inactive)

• Log into the European account management system (https://accounts.eu.darkfallonline.com)

• In the online shop you’ll notice the Character Transfer option. This option is available if you’ve registered before November 4th 2009.

• Select the Character Transfer Product. This product is free for the EU1 to NA1 character transfer until December 5th 2009. After this time there will be a transfer fee.

• After you’ve selected the Character Transfer Product, you get a new tab in the Account Management System called Character Transfer

• Click on the Character Transfer Tab and answer whether or not you have an account on the NA1 Server you want to use to transfer your character on.

• NEW NA1 ACCOUNT: You get a form to fill in your desired account information details for creating a new NA1 Account.

• EXISTING ACCOUNTS: If you have an existing NA1 account you want to use you get a form and fill in your NA1 login details. Attention: If the NA1 account has a character associated with it, this character will be deleted once the EU1 character is transferred.

• Confirm your transfer request by clicking on ‘YES’ at the character transfer prompt

• If the character name isn’t available on the NA1 server you get the option of selecting a different character name.

• Once your character name is accepted, your character is marked for transfer to the NA1 Server.

• Your character is no longer available to play on the EU1 Server. In order to continue on EU1 you need to create a new character.


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:18 
Cytuj  
Czyli EU1 pada? :D

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:34 
Cytuj  
Ty to powiedziałeś :)


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:44 
Cytuj  
z tym padaniem to bym nie przesadzał, jak to mówią pożyjemy - zobaczymy

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:49 
Cytuj  
nie no lamoon wiesz, ze mnie dawno w dfo nie bylo. Nie wiem co tam sie teraz dzieje. Skoro postanowili zrobic transfer dla wszystkich bez oplat to cos musi byc na rzeczy. Kazdy wiedzial o tym, ze otwieranie drugiego serwa bylo totalnie glupim pomyslem, jednak nikt nas nie sluchal. Cos mi sie wydaje, ze to bedzie wlasnie poczatek konca EU1, co nie znaczy, ze rowniez poczatek konca DFO... Imo wrecz przeciwnie...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:50 
Cytuj  
Zawiesiłem subskrypcję konta do czasu wydania nowego expansiona. Jak wydadzą zobaczymy co i jak :) Mam nadzieję że wprowadzą jakąś namiastkę MMOcRPG do tego FPSa jakim się stał :)


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:55 
Cytuj  
No ja pewnie tez wroce jak wyjdzie nowy exp... Znowu pogram z 2 tygodnie i pewnie znowu rzuce w kat, bo dalej nie bedzie tego czegos ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:12 
Cytuj  
Jak chcę sobie pograć w FPSa to gram w Borderlands. Sorki za offtopa ale ta gierka jest naprawdę zajebista :) Ale tylko w multi. Wczoraj z kumplem graliśmy do 3. Dzisiaj jestem nieprzytomny w robocie :D


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:32 
Cytuj  
Ja to juz od dawna w nic nie pomykalem :(

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:43 
Cytuj  
tez czekam na ten "cudnowny" patch...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:45 
Cytuj  
a ja juz chyba nie. jeszcze przez te transfery rozjebali totalnie wszystko. moze znowu trzeba zrobic break na 2-3 miesiace. tylko potem znowu macrowac i gonic wszystkich ;/

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 15:47 
Cytuj  
no ja nie zaryzykowal bym transferu teraz nawet gdybym zamierzal sie przenosić, bo biorąc pod uwage to jak AV "sprawnie inaczej" sobie dotąd radzili to bardziej prawdopodobne, że pokasują chary niż im sie te transfery udadzą :lol:


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 7 lis 2009, 23:49 
Cytuj  
Wiadomo przenosiny przenosinami, bo może i warto by było to zrobić ale dochodzi jeszcze kwestia pingu. Teraz miałem 20-30, tam pewnie będzie z 200-300 (chyba że się mieszka np na wyspach;)) A tak btw, minęło parę dni jak można się teleportować i pytanie do tych co jeszcze grają na EU1, zmieniło się coś? Da się jeszcze bardziej odczuć upadek europejskiego serwera? Pusto to już było przed a teraz to pewnie.... 8)


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 10:17 
Cytuj  
Ja to bym bardziej chcial sie dowiedziec jak sprawa wyglada na NA1.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 11:20 
Cytuj  
gość z societas daemonica - darkwish, pisał ze normalnie ma 200 pinga a podczas pvp ~270, no i że luda więcej, znacznie więcej...

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 14:06 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
gość z societas daemonica - darkwish, pisał ze normalnie ma 200 pinga a podczas pvp ~270, no i że luda więcej, znacznie więcej...

Strasznie mnie nurtuje, czy te więcej luda jest w godzinach 12-22 czasu polskiego? Co mi po dużym online kiedy śpię ;)

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 18:16 
Cytuj  
ping 200-270 nie jest czyms zlym jezeli jest staly... Napewno idzie tak grac skoro sporo Amerykancow na takim pingu gra u nas...

Mnie dokladniej nurtuje to co Havoka...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 18:31 
Cytuj  
Nie ukrywajmy że prime time dla amerykańców to dla nas w większości godziny nocne. Różnica czasu jest mniej więcej 10h dlatego można liczyć że coś zaczyna się dziać ok godz. 22 naszego czasu.
Z drugiej strony jeżeli grałoby tam naprawdę sporo osób to i w naszym prime timie można by spotkać niechcący więcej ludzi na NA1 niż teraz na EU1.


_________________
LaMoon#2988

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 18:51 
Cytuj  
swoją drogą dlaczego europejcy przenoszą się na US? gorszy ping, inne strefy czasowe, starta przedmiotów - po cholerę się tam pchać?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2009, 18:57 
Cytuj  
brazz napisał(a):
swoją drogą dlaczego europejcy przenoszą się na US? gorszy ping, inne strefy czasowe, starta przedmiotów - po cholerę się tam pchać?


A na co mi lepszy ping, moja strefa czasowa na EU1 jak nie ma po prostu z kim grać. Pusto pusto pusto. Byłbym skłonny zaryzykować przenosiny nawet kosztem pingu i tych innych rzeczy jak tylko byłbym pewien że biegając po świecie będę spotykał innych ludzi, a miasta będą tętnić życiem...a nie wszechobecny Graveyard XD


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.