mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2009, 16:50 
Cytuj  
z czysto polskich jest chyba tylko war cry

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2009, 18:43 
Cytuj  
war cry, ja troche postesotwalem ale na plus raczej wszystko,


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 gru 2009, 19:07 
Cytuj  
Z forum darkfalla:
"But I shouldn't need 5 magic schools and 5 melee schools to kill a fucking mob. I thought we wanted less grind."
:roll: To mam zagwozdkę z tymi zmianami na lepsze. Jeśli pve faktycznie tak wygląda to zdaje się być bardziej zjebane niż przed expansionem.

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 gru 2009, 19:09 
Cytuj  
Havok napisał(a):
... To mam zagwozdkę z tymi zmianami na lepsze. Jeśli pve faktycznie tak wygląda to zdaje się być bardziej zjebane niż przed expansionem.

tru... imo zjebali spowrotem do stanu z kwietnia. Tyle ze np. EE nie da sie juz z konika bic, ES tez nie...
next kilka spostrzezen:
- znow dziala heal mounta w dupe (dunno czy bug czy tak ma byc)
- upierdliwe mocno przy jezdzeniu na pvp jest to agro mobow. Dla przykladu EE zjechaly mi mounta do polowy jedną salwą zanim wogole je zobaczylem. Nagle nadlecialy trzy zielone kulki poczym dopiero zobaczylem na horyzoncie trzy EE. Odbiegajac dostalem za 80+ w plecy (banded/scale set) Pomijam juz fakt ze teraz castuja (wiekszosc castujacych mobow) co około sekunde.
- w pvp napewno da sie przezyc dluzej vs mag tyle ze trzeba wiecej zainwestowac w sprzet. Poza tym juz widac, ze taktyka melee teraz = kicający woj bo albo sam kicasz double jumpem zeby nie zostac trafionym albo fruwasz bo Cie mag knockbaknal.
- przy dobrze zrobionym secie i setupie skili mozliwe ze wroci sens uzywania archery na siege. Ale to moje przypuszczenie po walkach testowych.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 12:39 
Cytuj  
Dzisiaj mialem chwilke aby przysiasc i poczytac jak to wyglada, i niestety nie jest tak kolorowo jak mialo byc.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 14:50 
Cytuj  
Nie jest tak zle jak wy gadacie.

Napewno jest PvE troche przesadzone ale za bardzo sie przyzwyczailiscie do lekkiego i luzackiego pve z przed patcha.
W jakich grach jest mozliwe zabicie jednego z najmocniejszych mobkow w grze na solo. !?

Wczesniej jezdzili chlopaki w dwoch na Blood Knighty, brali je na tarcze potem zabijali z luku i pili przy tym herbatke. Daj spokoj 15-20k w godzine... to jest przesada.
Teraz trzeba sie niezle napocic by zarobic kase. Bylismy dzis we trzech na mobkach i bylo OK. Dwoch w meele i jeden mage healer/supporter.
Dopasowanie loota, wylaczenie aimbota, cooldown dla mobkow, zmniejszenie aggro range i bedzie bardzo fajnie.

Co do polskich klanow to War Cry jest jedynym polskim klanem w Darkfallu.
napisz pma do do Zama Dar albo Mortimer Skullcrusher
np: "/tell Zama Dar czesc"

Greetz
Mormo


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 14:56 
Cytuj  
albo pogadaj z Jezusem
;0

oo

"Today scheduled maintenance will be postponed until later (to around 4PM GMT) so that we can also issue a small patch.

We've been following player feedback from the expansion, we've also been playing the game ourselves and we're working on understanding all the issues and addressing them. We can tell you right now that we're already working on fixing things and re-balancing others and we should be patching almost every day this week until everything is addressed.

This was a huge expansion with major changes to the game and there were bound to be issues. We're grateful for the feedback and all your efforts, we want to assure you that we'll keep monitoring the situation closely. "


Ostatnio edytowano 7 gru 2009, 15:04 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 15:25 
Cytuj  
Zaliczył fail roku podobnie jak jego GM i oficerowie.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 gru 2009, 15:32 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
W jakich grach jest mozliwe zabicie jednego z najmocniejszych mobkow w grze na solo. !?

Wczesniej jezdzili chlopaki w dwoch na Blood Knighty, brali je na tarcze potem zabijali z luku i pili przy tym herbatke. Daj spokoj 15-20k w godzine... to jest przesada.
Teraz trzeba sie niezle napocic by zarobic kase. Bylismy dzis we trzech na mobkach i bylo OK. Dwoch w meele i jeden mage healer/supporter.
Dopasowanie loota, wylaczenie aimbota, cooldown dla mobkow, zmniejszenie aggro range i bedzie bardzo fajnie.
Mormo

W eve miesięczną postacią klepie misje lvl 3 przysypiając, solowanie lvl 4 czy tam V nie jest czymś nadzwyczajnym. Ofk w grupie robi się je zdecydowanie szybciej. I co dziwne z tych misji mam kasę na kupno skili, statku i sprzętu adekwatnego do moich potrzeb. Więc jakoś się da zrobić jako takie pvp. Nota bene w DFO pve też było nudne.
Przed patchem większości mocnych mobów nie dało się "uczciwie" zabić. Można było albo iść na jakieś gobliny/koboldy i gówno z tego mieć albo klepać zablokowane minotaury co dawalo jakieś 2k na godzinę. Przy czym głupa broń r40 kosztowała jakieś 400. 15-20k to może wyrabiało kilka osób mających dostęp do dobrych spotów (czytaj bugowalnych dethlesów czy czegoś podobnego). Pve w tej grze było zjebane przed patchem i z tego co czytam jest jeszcze bardziej zjebane po i oby to poprawili szybciej niż za pół roku.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 06:15 
Cytuj  
Warto odnawiac abonament czy nie ? ;) Bo dragonage 3x mi sie nie chce przechodzic.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 08:03 
Cytuj  
nie napisze czy warto odnawiać, ponieważ jest to bardzo subiektywne odczucie. Ja odnowiłem jakiś czas temu i jestem zadowolony.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 6.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 gru 2009, 12:21 
Cytuj  
Fryzjer juz działa wiec Mormo uczesz sie. maszyny slotowe już można gdzieniegdzie znaleźć. wczoraj wygrałem 4k golda , jackpot byl 25k. Nie moglem za to zlokaloziować vendorow graczy , chyba to jeszcze nie dokończone.

Po wczorajszym hotfixie moby dropia stuff wart mniej wiecej 3 razy tyle co przed patchem, ale maja troche zwiekszone hp/dmg.

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 gru 2009, 21:29 
Cytuj  
mysle że pora na kilka uwag po kilku dniach pogrania z nowymi rzeczami.
Moby - warto (czasem trzeba) wziąc dobry weapon na danego moba i ubrać się lepiej niż kiedyś ale drop zwiększyli... 8-10k w godzine bez exploitu tylko full legit to ponoć teraz osiągalna sprawa.
Dodatkowe skille pvp ułatwiają przezycie vs mag. Jeśli nie zaskoczy Cie w plecy to juz nie ma takiego nuka.
Morze... no cóż... http://www.youtube.com/watch?v=CwpodjaY9dg tu macie w skrócie co sie teraz dzieje na morzu :)

Krótko mówiąc po zwyczajowym burdelu zaraz po patchu i kilku fixujacych patchach jak dla mnie gra poszła o duży + w dobrym kierunku.


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 gru 2009, 21:48 
Cytuj  
Wygląda obiecująco ;) A jak gainy skili/statów?

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 02:04 
Cytuj  
Ja poszedłem solo na elfshady - wpierdol 3x, poszedłem na oficerów - wpierdol 2x...logout


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 154
Dołączył(a): 17.09.2009
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 02:38 
Cytuj  
a wykoksaną masz postać ?

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 07:34 
Cytuj  
lamoon bo teraz elfshady i oficerów się nie soluje...
Sam to możesz iść na gobliny i może wpierdolu nie obskoczysz... :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 09:14 
Cytuj  
sa za to inne moby, ktore sie soluje i wyciaga po 12k golda na godzine.
wystarczy poczytac forum albo popytac sie ludzi ;p
zdobywanie fortec morskich zapewnia fun na dlugie minuty :)
szkoda niestety, ze mainland nadal swieci pustkami i ciezko kogos spotkac.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 14:15 
Cytuj  
A jak jest korzyść z tych morskich fortec (poza tym, że pewnie łatwiej tam koxać afk)? Wszyscy się o nie tłuką bo to nowość czy dają jakieś wymierne korzyści w porównaniu do zwykłych miast?
Mam nadzieję, że zaludnienie mainlandu spadło właśnie ze względu na te zabawy w wodzie i po jakimś czasie zacznie się zwiększać ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 gru 2009, 15:20 
Cytuj  
Kruzer napisał(a):
a wykoksaną masz postać ?


No tak trochę. Nie wiem co masz na myśli wykoxaną. Mam walkę 2h swordami na 100 masterke an jakieś 65 łuk na 100 i skille do niego na ok 8x. Nie wiem co jeszcze. Str i vita na 56. Ubrałem się w full scale i wziąłem taki mieczyk 2h r50. O łuku nie mówię bo strzelanie do mobów z niego to śmiech na sali. Walczyłem z mobami na żarciu i ze skillem rage. I tak wpierdol. No może nie soluje się elfshadów i oficerów to co mam solować? Gobasy? lol


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 58 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.