mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 10:39 
Cytuj  
Ty bez kitu... ja pierdole jaki fail ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 11:16 
Cytuj  
Geez, mendol zepsules. Przynajmniej "krece kuleczka" nie jest editniete.
Dzisiaj chyba widzimy sie w dfo
o/


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 11:27 
Cytuj  
omg ;]


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 11:30 
Cytuj  
Ja od paru lat nie gram juz na standardowym WSAD, przerzucilem sie na TFGH. W ten sposob mam wiecej miejsca zarowno z prawej jak i z lewej strony klawiatury. Nigdy nie uzywalem i nie bede uzywal kombinacji klawiszy bo po prostu nie umiem. Jedyny powod, dla ktorego warto porobic sobie makra w DFO jest zmiana broni wraz ze zmiana barow. W ten sposob mozemy dublowac okreslony setup przyciskow (w moim przypadku jest to 1-8) dzieki czemu oszczedzamy sporo miejsca na klawiaturze.

Czesc spelli, mounta, gank, revive zbindowane mam pod konkretne przyciski dzieki czemu zawsze sa dostepne i nie musze sie switchowac zeby ich uzyc.

W DFO nawet G13 nie pomoze jezeli ktos nie ogarnia podstaw sterowania i combatu.

P.S.

Nie wiem jak was ale mnie posty lamoona bawia wiec prosze go zostawic w spokoju.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 11:38 
Cytuj  
tomu supa bo juz mi sie mounty koncza ;)

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 12:19 
Cytuj  
noasz napisał(a):
tomu supa bo juz mi sie mounty koncza ;)

wystarczylo zapytać ;) a juz prawie prawie i bede mogl bh robić


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 12:44 
Cytuj  
Ja to mounty chyba tylko kradlem / craftowalem na AE. Sam chyba nie robilem nigdy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 14:33 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Spelle z domyslnym stafem znaczy ze do fire masz laske ktora ci dopala fire do earth itd.


no kumam, ale szczerze nim z naszym combatem będziemy w stanie wykorzystać takie niuanse jak kilka pkt dmg z powodu innego stafa to jeszcze wiele czasu minie ;). Na razie padam z jednym stafem, myślę, że 3 różne nie uratują mi dupy jeśli mam problem z trafieniem przeciwnika ;).

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 14:58 
Cytuj  
przy wymaxowanych skillach + spellach ma to znaczenie zapewne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 15:03 
Cytuj  
Nawet noob moze biegac z combo blackbolt/darkheart. Dla lepszych buffow i szybszych transferow.

I z jakim "naszym" combatem. Ja tylko z fire 90 / earth 60 mialem tyle spelli ze 4 bary zawalone przydatnymi + 3 staffy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 16:35 
Cytuj  
Ja się w zasadzie przekonałem właśnie tym kraftem, który jest nie dla wszystkich :)
A co do skili, czy ludzie rozwijają kilka wybranych np 1 szkoła magii jedna broń czy pakują wszystko jak leci?
Jeszcze odnośnie Brokerów jest 1 AH dla całego świata czy w poszczególnych miastach są osobne, coś jak w Eve?

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 16:39 
Cytuj  
1) Jak magie to kilka szkol, co namniej 2 elemental a dalej to uz ak kto lubi

2)Bron najczesciej 1 2h i 1 1h + parry, to sie na tyle mozolnie robi ze wiecej sie nie chce;)

3)Nie ma czegos takiego jak ah.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 16:40 
Cytuj  
Stary rób wszystko jak leci. Ta gra nie ma czegoś takiego jak skillcap. Tutaj nie istnieje coś takiego jak build postaci. Dawaj wszystko. A co brokerów to nawet nie wiedziałem że takie coś jest :o Ogólnie nie ma czegoś takiego jak ekonomia w DFO.


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 17:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nawet noob moze biegac z combo blackbolt/darkheart. Dla lepszych buffow i szybszych transferow.

I z jakim "naszym" combatem. Ja tylko z fire 90 / earth 60 mialem tyle spelli ze 4 bary zawalone przydatnymi + 3 staffy.

Noob to sobie może wziąć z 5 stafów r80 i tak gówno zrobi. Na tyle samo przyda mu się 2 hp więcej. Możemy zacząć rozmwiać jak ten noob będzie miał spele na 100 i powyżej 75 inta, tyle że to już nie będzie noob ;).
Sama idea ofk jest ciekawa ale skorzystają z niej ludzie naprawdę dobrze ogarniający gre.
Z "naszym" combatem to znaczy takim nieco większym niż noob ;). Chyba, że wywijasz jak helba ;).

@Gilrad. Co do szkół magi moje zdanie jest takie:
Na max rozwinąc min. jedną z sensownie rozwiniętymi SPELLAMI (tzn. 75-100).
Reszta szkół w zależności od potrzeb, ale są przydatne ze względu na self bufy, czy leczenie (witchcraft)
Broń 1h tylko jedna, jaka to zależy od rasy i tego co aktualnie najmniej znefrowane (najmodniejsze w tym sezonie GS, potem GA). 2h traktuj jako drugorzędną do używania tylko podczas walki na mouncie.
lamoon napisał(a):
Stary rób wszystko jak leci. Ta gra nie ma czegoś takiego jak skillcap. Tutaj nie istnieje coś takiego jak build postaci. Dawaj wszystko. A co brokerów to nawet nie wiedziałem że takie coś jest :o Ogólnie nie ma czegoś takiego jak ekonomia w DFO.

Lamoon marudo, weź sobie destroyera czy jakiś inny meele addon załóż płytę i masz build na meele. To, że nie ma tu klas nie znaczy, że nie masz wyboru.
Zresztą gdyby były klasy marudziłbyś, że każdy w danej klasie ma te same itemy i te same skile. Ekonomia to fail, fakt ale jeżeli mnie najdzie ochota na ekonomie to odpalę eve i polecę 15 jumpów żeby sprzedać kartofle 10 isk drożej ;). Być może z czasem coś się zmieni na plus również w ekonomii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 18:01 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Ekonomia to fail, fakt ale jeżeli mnie najdzie ochota na ekonomie to odpalę eve i polecę 15 jumpów żeby sprzedać kartofle 10 isk drożej ;). Być może z czasem coś się zmieni na plus również w ekonomii.

Ale to jest ignorancja i fanbojowanie, ekonomia powinna byc zwlaszcza w grze sandbox gdzie itemki nie dostajemy po uzbieraniu duzej ilosci dkp.
Nie piszmy o eve bo to nie ma tu wiele wspolnego ale regionalne banki, rozbudowany crafting i nawet glupie ah moze sprawic ze w grze bedzie wiecej ludzi lubiacych cos wiecej niz jest aktualnie.
Specjalizacja w craftingu powinna byc wprowadzona, jak widac bojowe spece to dobry pomysl, teraz pora na spec harvest i craft, mam nadzieje ze to sie pojawi.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 18:16 
Cytuj  
Nie do końca fanbojowanie, zgadzam się że jest ekonomia jest do dupy. Po prostu zbyt mocno mnie to nie uwiera. W dfo głównie "kręci" mnie pvp. A jeśli chodzi o lokalne banki to akurat w tej kwestii mam odmienne zdanie i jestem przeciwnikiem takiego systemu. W eve lokalne banki się sprawdzają ale... Tam masz możliwość beztroskiego zarabiania (i znaczna cześć pro pvp playerów ma alty którymi klepie np. misje w empire). Ale to akurat temat w którym ludzie mający różne poglądy nigdy się nie zgodzą.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 22:15 
Cytuj  
ekonomia fail? hm jakos kazdy zarabia kase na crafcie wiec nie bardzo wiem o co chodzi. ale moze znowu was nie doczytalem :)

jesli chodzi o specjalizacje to ze wzgledu na wprowadzony cooldown nalezy miec 2xlvl50 nuke zrobione na co najmniej 75.
witchcraft, spellchanting, greater magic i jest si.
przydatnych czarow ofensywnych jest na dobra sprawe kilka, plus poltora bar'a buffikow, plus spelle praktyczne (launch, shrapnel).

(koles w plecy jebnal mi 4x 80-86dmg - archmage + itensify).

tomu av cos zjebalo i teraz wszyscy uzywaja jednego staffa :)

1h na mouncie mozna walic po 90dmg chyba.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 09:45 
Cytuj  
nie no 2 staffy to minimum...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 10:18 
Cytuj  
Tak jest taka możliwość żeby walić po 90 dmg na mouncie i powiem więcej. Istnieje knyfik żeby za każdym razem trafić praktycznie z mounta ;) Oczywiście nie mam na myśli żadnego hacka czy innego shita. Ot taki mały bug ;)


_________________
LaMoon#2988

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 10:40 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Tak jest taka możliwość żeby walić po 90 dmg na mouncie i powiem więcej. Istnieje knyfik żeby za każdym razem trafić praktycznie z mounta ;) Oczywiście nie mam na myśli żadnego hacka czy innego shita. Ot taki mały bug ;)


Tez znam ten sikret, uwaga trzeba celowac!


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.