mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 09:04 
Cytuj  
No to jest calkiem wskazane, ja chyba mialem 3 triale ;]

Niah, po co pytasz skoro sam grales/grasz?


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 09:54 
Cytuj  
Pytam, gdyż chciałbym wiedzieć czy WAM się podoba.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 10:20 
Cytuj  
yhy, mi zawsze sie podobalo, choc malo gralem, ale z czasem gorzej, dobrze, ze jest medytacja.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 10:23 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Grind jest masakryczny ale zabijanie mobow wcale nie jest takie latwe jakby sie wydawalo ;p wazne by zrobic title questy (chociaz niektore ;p), ktore daja acziwmenty + do statow (max +6)

Juz nawet zaliczylem 1 killa, stalem sie bandyta i musialem polezc do kosciola i dac na tace, bo inaczej nie dalo sie wejsc do miasta. ;p Ale bylo warto, bo akcja pvp w tej grze > all. Wczoraj tez mnie jeden napadl, ale byl rowniez noobkiem i go pogonilem, ale mi zwial ;]

Grind to był dwa lata czy rok temu. Obecnie jeśli nie napinasz się, żeby postać zrobić w miesiąc i non stop biegać w infearnalu z kompletem q4-5 enchantów to spokojnie można w miarę normalnie grac. Przy obecnych gainach skili i medytacji statów da się dogonić starsze postacie. Żeby zabijanie mobów było łatwiejsze najlepiej wybrać się na pve z kimś ;).

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 10:38 
Cytuj  
Darkfall to jeden z 2 najlepszych mmo, do ktorych ostatnio wrocilem (drugi to EvE :P). Grind nie jest taki straszny. Z reszta nie ma zadnego przymusu do grindowania. Mozesz napierdalac moby albo stanac sobie pod miastem i napierdalac newbow. Mozesz tez kopac rude i zostac zapierdolonym ;P. Polecam tez znalezc sobie jakas gildie. AQ, z ktorymi gram (teraz mniej bo malo czasu) to calkiem klawa ekipa. 14 dniowy trial w zupelnosci wystarcza. Jesli masz troche zaparcia i poczytasz wczesniej to po 3 dniach juz wiesz co chcesz robic i masz ustalona sciezke rozwoju. Ultimate tip na koniec: Plywanie w sciane na noc to przyszlosc mmo ;P ...

T.


_________________
Templair_@PSN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 10:48 
Cytuj  
plywanie w sciane to wiadomo, zajebiste jest ;p


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 14:03 
Cytuj  
dobra przekonaliście mnie opłaciłem sobie suba


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 18:23 
Cytuj  
Na siege przetestujesz swojego kompa ;-)


Mały filmik o dodatku:
http://www.youtube.com/watch?v=b5MrrD5c ... tu.be&hd=1[


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2011, 18:53 
Cytuj  
byloby sweetasnie, ale by musieli sforcowac to troche na serwie, bo i tak ludzie pewnie graja na low detalach by wiecej widziec ;]


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 10:03 
Cytuj  
Gra na pewno bardzo fajna - przekonałem się po zagraniu, ale trzeba przy tym siedzieć a nie wiem, czy podejmę wyzwanie kolejnej mmo - nie mam Bóg wie ile wolnego czasu + ładna pogoda. ;]
O co chodzi z tą medytacją ? Kupuję sobie jakieś boosty i jak jestem offline to mi koxuje postać ? :>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 10:16 
Cytuj  
farmisz golda, kupujesz za to medytacje, wybierasz co chcesz koksac, i podwyzsza Ci skilly, atrybuty itp. Na trialu nie dziala. Dlatego ludzie mowia, ze wcale nie trzeba juz siedziec 24/7 by wykoksac postac.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 10:18 
Cytuj  
No właśnie farmisz golda, chyba tutaj jest kruczek. ;]
W aoc jest fajna opcja jak się nie gra to odkłada się jakiś tam zapas xp, który można rozdać na swoje charki, ale dfo to za bardzo pro gra, żeby na takie coś poszli. ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 10:30 
Cytuj  
w wowie i rift tez tak jest...ale tam combat i ogolnie gra sa mega nudne, tu jedna walka pvp to adrenalinka ;]. to farmienie golda z tego co uslyszalem na tych wyzszych "skillach" az tak ucialiwe nie jest, bo ludzie w pare godzinek zarabiaja po iles tam tysiecy ;p

Zreszta mnie nie pytaj, ja od niedawna gram. Ponoc poswiecajac srednio duzo czasu mozna w 30 dni wykoksac w miare postac juz.


_________________
.


Ostatnio edytowano 14 maja 2011, 10:31 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 10:30 
Cytuj  
medytacja pochlania 5.5k golda na 24h czyli tyle co nic

Zresztą z nastawieniem, że bez wysiłku można dość tu do czegoś to nawet lepiej nie zaczynać ;-)
Bo postać to jedno, a wytrenowanie w PvP: skill, aim, itp to podstawa trenowana godzinami w czasie walk.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 10:32 
Cytuj  
W rift/wow jest rested xp, dzięki czemu zdobywasz przez pewien okres 2x wiecej doświadczenia, w aoc jak nie grasz odkładają się lvl, które możesz rozdawać, czyli jak nie grasz to też levelujesz. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 11:05 
Cytuj  
Taa tylko w wow robisz postać w tydzień, a tu rozwijasz postać miesiącami ;-)
A medytacja jest pomocą w robieniu statów, a nie odwalenia za ciebie czarnej roboty. Zresztą ma to plusy logujesz się po pół roku i ciągle masz ręce pełne roboty. A trzeba też pamiętać o praktyce.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 11:44 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
w wowie i rift tez tak jest...ale tam combat i ogolnie gra sa mega nudne, tu jedna walka pvp to adrenalinka ;]. to farmienie golda z tego co uslyszalem na tych wyzszych "skillach" az tak ucialiwe nie jest, bo ludzie w pare godzinek zarabiaja po iles tam tysiecy ;p

Zreszta mnie nie pytaj, ja od niedawna gram. Ponoc poswiecajac srednio duzo czasu mozna w 30 dni wykoksac w miare postac juz.


No to za jakies 3 miesiace bedziesz cos miec :D.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 14 maja 2011, 22:46 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Taa tylko w wow robisz postać w tydzień, a tu rozwijasz postać miesiącami ;-)
A medytacja jest pomocą w robieniu statów, a nie odwalenia za ciebie czarnej roboty. Zresztą ma to plusy logujesz się po pół roku i ciągle masz ręce pełne roboty. A trzeba też pamiętać o praktyce.


Glowny plus i roznica jest taka ze przez te 2-3 miesiace nie tylko rozwijasz postac ale tez wlasne player umiejetnosci. Wkoncu DF to jest FPS z dodatkiem bardzo wielu skills. Bylo by swietnie gdyby mozna byla max postac w tydzien tylko co z tego jak kompletnie nie zna sie gry i jak uzywac postaci solo i w grupie.


_________________
Obrazek

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2011, 07:42 
Cytuj  
Jak sie ma leb na karku i nie udaje sie wszechwiedzacego, to po miesiacu mozna spokojnie chodzic na grupowe PVP i nie byc bezuzytecznym. Trzeba tylko wiedziec, ze nie mozna wchodzic w melee na tym etapie gry. W porownaniu z vetami postac jest cienka jak dupa weza, ale i tak jest sie w pelni (no prawie) uzytecznym w grupowym pvp.

Jezeli natomiast ktos jest graczem, ktory w przypadku kazdej gry zamyka sie w piwnicy i koksa do max lvl zanim zacznie w ogole grac - lepiej ominac DF szerokim lukiem.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 maja 2011, 11:54 
Cytuj  
Razi w DFO randomowe rozmieszczenie budowli , i ich nei interaktywność ( chyba zadnych trick jumpow tam sie nie da nawet zrobic;p) , mapy do FPS trza dobrze zaprojektowac dokladnie co do odleglosci i rozmieszczenia STUCK pointów , tak jak mapy do CTF czy faction base .

Z niestrategicznych rzeczy jeszcze pamietam mnie wku^&wialo np ze wlazisz do jakiegos domku oczywiscie bezuzytecznego bo nic tam nie ma - nie mozesz tam usciasc , zostawic nic , kupic i jeszcze nie wiadomo dla kogo postawiony bo modele z gry moga sie poruszac moze na polowie pomieszczenia bo ktos sobie jebnal skosne sciany. To samo projekt przeszkod terenowych to tragedia - te gory po ktorych sie slizgasz itp

Juzx nei wspomne ze rece opadaja jak widze te duele na u tubie;p , ale niechce sie zaperzac tutaj. Co mi sie spodobalo to odrzut jak po rakiecie w quaku po jakims fire spell i mid air minor spellem -to dobry kierunek. ( imo quake co do fizyki + UO co do zalozen taktycznych + melee z mount and blade najwczesniejszej wersji gdzie mogles zmienaic kiedrunek ataku - cos jak spell disturb z UO = WIN dla tej gry.


Ostatnio edytowano 17 maja 2011, 12:02 przez S@mael, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.