mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 13:43 
Cytuj  
A ja pamiętam, że ze dwa tygodnie temu zalogował się też Ugh (wywołało to sporą sensację). Czyli już mamy 100%-ową aktywność obecnych ratsów. Oj nieładnie, nieładnie. Ktoś tu na siłę stara się wybielić...

@Tomu - Ossur to władze z AQ.

@Ossur - nikt GB nie wziął? Skąd ta pewność? :) Co innego, stwierdzenie, że nikt wam z byłych ratsów nic do GB nie dołożył - to mógłbyś stwierdzić - ale żeby tak pochopnie brać na siebie odpowiedzielaność za rzeczy, których nie jesteś w stanie nawet zweryfikować?

@byli ratsi - Czy kilkadziesiąt tysi, matsy, siegestony, statek i kupę sprzętu wszelakiego nadal znajduje się w banku Ratsów, czy stwierdziliście, że zabierzecie, bo możecie....? Przypominam, że zastaliśmy bank pełen matsów i ogólnie dóbr wszelakich, na dodatek i Ugh i Tomu wrzucali wszystko do banku gildii - wierzyć mi się nie chce, że moglibyście to ot tak sobie po prostu zabrać. Po prostu potwierdźcie tylko, że leży w banku to co leżało, bo się kwas na forum robi, a ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy, to taka afera w polskim community DFO.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 13:51 
Cytuj  
Kiedy ma się pojawić "Darkfall 2010" ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 14:12 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
A ja pamiętam, że ze dwa tygodnie temu zalogował się też Ugh (wywołało to sporą sensację). Czyli już mamy 100%-ową aktywność obecnych ratsów. Oj nieładnie, nieładnie. Ktoś tu na siłę stara się wybielić...

@Tomu - Ossur to władze z AQ.

@Ossur - nikt GB nie wziął? Skąd ta pewność? :) Co innego, stwierdzenie, że nikt wam z byłych ratsów nic do GB nie dołożył - to mógłbyś stwierdzić - ale żeby tak pochopnie brać na siebie odpowiedzielaność za rzeczy, których nie jesteś w stanie nawet zweryfikować?

@byli ratsi - Czy kilkadziesiąt tysi, matsy, siegestony, statek i kupę sprzętu wszelakiego nadal znajduje się w banku Ratsów, czy stwierdziliście, że zabierzecie, bo możecie....? Przypominam, że zastaliśmy bank pełen matsów i ogólnie dóbr wszelakich, na dodatek i Ugh i Tomu wrzucali wszystko do banku gildii - wierzyć mi się nie chce, że moglibyście to ot tak sobie po prostu zabrać. Po prostu potwierdźcie tylko, że leży w banku to co leżało, bo się kwas na forum robi, a ostatnia rzecz jakiej potrzebujemy, to taka afera w polskim community DFO.


Noia daj spokój, z czego ja się mam niby wybielać? Czy ja wam jakiś GB zabrałem? Niby w jaki sposób? Takimi oskarżeniami po prostu mnie obrażasz...

ps i nie jestem we władzach AQ dla twojej i innych informacji, po prostu nie lubię malkontenctwa i trolowania dla samego trolowania. Szczerze to w głębokim poważaniu mam jak się klan nazywa, jak dla mnie to może się nazywac 'banda leppera' :p Nazwa zwisa mi... ale jak ktoś chce drame wykręcić to i z nazwy wykręci...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 14:29 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
Noia daj spokój, z czego ja się mam niby wybielać? Czy ja wam jakiś GB zabrałem? Niby w jaki sposób? Takimi oskarżeniami po prostu mnie obrażasz...

ps i nie jestem we władzach AQ dla twojej i innych informacji, po prostu nie lubię malkontenctwa i trolowania dla samego trolowania. Szczerze to w głębokim poważaniu mam jak się klan nazywa, jak dla mnie to może się nazywac 'banda leppera' :p Nazwa zwisa mi... ale jak ktoś chce drame wykręcić to i z nazwy wykręci...


Co Ty tak wszystko do siebie bierzesz? Gdzie Twoja wina w tym, że ktoś Ci powiedział, że reszta ratsów jest niaktywna, podczas gdy się logowali i Ugh i Tomu? Spokojnie panie Ossur.
Nietety jednak, jeśli by się okazało, że byli ratsi okradli dwóch polaków, ze wszysktieog co mieli, a potem przeszli do was, to po prostu będzie skandal. Dlatego też prosiłem byłych ratsów o zabranie głosu, ewentualnie Tomu, żeby się zalogował. A nie, Tomu nie prosiłem. Bo nie gadam z robotami.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 14:39 
Cytuj  
LOL, skandalem według Ciebie jest to że klan łącząc się z innym klanem przenosi swój bank? WTF? Bank klanowy to nie jest magazyn poszczególnych graczy, od tego maja swoje własne banki, po drugie kwestia połączenia była w Ratsach omawiana przed świętami więc chyba Tomu i Ugh, którzy przecież się wtedy logowali i są przecież wybitnie aktywnymi graczami mogli zabrać swoje zabawki wiedząc jakie są decyzje władz Ratsów, czyż nie?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 14:57 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
LOL, skandalem według Ciebie jest to że klan łącząc się z innym klanem przenosi swój bank? WTF? Bank klanowy to nie jest magazyn poszczególnych graczy, od tego maja swoje własne banki, po drugie kwestia połączenia była w Ratsach omawiana przed świętami więc chyba Tomu i Ugh, którzy przecież się wtedy logowali i są przecież wybitnie aktywnymi graczami mogli zabrać swoje zabawki wiedząc jakie są decyzje władz Ratsów, czyż nie?


W ratsach nie było swoich zabawek. Był wspólny bank. Istniał worek podział, do którego wrzucaliśmy wszystko jak leci, a ktoś, komu się chciało, potem to rozdzielał do poszczególnych worków. Na dodatek ludzie, którzy przeszli do AQ dochodząc do Ratsów zastali już pełny bank.

Owszem sprawa była omawiana na forum i napisałem, żeby nie ruszać banku gildii. To jest skandal. A ty dajesz się trolować jak dziecko. Choć przez to wszystko autentycznie zaczęło mnie ciekawić, co zostawili w banku.

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 15:02 
Cytuj  
ok, czuje się ztrolowany, mea culpa :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 15:06 
Cytuj  
Ossur napisał(a):
ok, czuje się ztrolowany, mea culpa :P


Ważne że dzień w pracy minął. Dizś nie mogłem się zająć niczym innym właściwie (poza pracą właściwą), bo co chwilę ktoś do mnie zaglądał - to napierdzielałem na forum. Ale strata czasu masakryczna.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 15:09 
Cytuj  
Jako że na samym końcu przechodziłem do aq to potwierdzę że bank jest pełny dóbr nijakich, nawet te siege stony co poszły na ostatniego siege też są :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 15:43 
Cytuj  
merliner napisał(a):
nawet te siege stony co poszły na ostatniego siege też są :roll:


:)

A teraz na poważnie, bo afera się zrobiłą gruba.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 15:58 
Cytuj  
Nie wiem kto, co i ile bral z banku do wspolnego nowego banku AQ.
Wiem tylko tyle ze nikt i absolutnie nikt nie ma zamiaru kogokolwiek okrasc.

A jesli w ciagu tygodni osoby niby poszkodowane np. (Tomu) ktory nie gra od dlugiego czasu aktywnie i jest tam jakims robotem w innej grze nie raczy zgloscic sie w grze ani napisac PMa do SG na Forum Rats in the Hats (bo Forum aktywnie czyta ) no to naprawde sorry.
Nikt nie bedzie czekal i pytal o pozwolenie az sie szanowna Ex- rada RitH zaloguje i da blogoslawienstwo.


PS: 80 - 90% klanowego banku zostalo wywalczone i wyfarmione przez aktywnych graczy ktorzy obecnie graja w AQ.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 16:13 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
(Tomu) ktory nie gra od dlugiego czasu aktywnie i jest tam jakims robotem w innej grze.


Tomu nie jest robotem w innej grze. Noasz jest. I nie JAKIMŚ robotem tylko Washpig czy jakoś tam ;) Wypraszam sobie

I wbrew pozorom nie mam małego działka tylko mam 5 małych działek :)


_________________
LaMoon#2988

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 16:21 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
A teraz na poważnie, bo afera się zrobiłą gruba.

Nie będzie na poważnie bo mnie nie dodałeś do listy przyjaciół i czuję się tym wielce urażony !

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 16:22 
Cytuj  
embe napisał(a):
Kiedy ma się pojawić "Darkfall 2010" ?

Pewnie wypuszczą go razem z "Darkfall 2012" ;)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 17:26 
Cytuj  
1) Smegolum jestes ostatnia osoba ktora powinna zabierac w tej sprawie glos bo od ciebie do banku gildiowego nie trafilo NIC z wyjatkiem wspolnego lootu z wspolnego pvp.

2) Jedynymi osobami ktore moga miec jakiekolwiek ale do banku sa : Ugi, Bre i Ja. Bo tylko my dalalismy banki, i Rethel ktory zalatwil hamlecik. Nie widze zeby ktoras z tych osob zabierala glos w tej sprawie, a jesli nawet to nie bedziemy tego roztrzasac na oglonym tylko zalatwimy we wlasnym gornie.

3) Wyszedles z gildi wiec o co chodzi?

4) Idz w pizdu


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 17:56 
Cytuj  
Przegapilem drame :/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:06 
Cytuj  
noasz napisał(a):
1) Smegolum jestes ostatnia osoba ktora powinna zabierac w tej sprawie glos bo od ciebie do banku gildiowego nie trafilo NIC z wyjatkiem wspolnego lootu z wspolnego pvp.

2) Jedynymi osobami ktore moga miec jakiekolwiek ale do banku sa : Ugi, Bre i Ja. Bo tylko my dalalismy banki, i Rethel ktory zalatwil hamlecik. Nie widze zeby ktoras z tych osob zabierala glos w tej sprawie, a jesli nawet to nie bedziemy tego roztrzasac na oglonym tylko zalatwimy we wlasnym gornie.

3) Wyszedles z gildi wiec o co chodzi?

4) Idz w pizdu


Ad 1 - statek na który się składałem, siege stony, które zostały kupione za smoka, na kórego wypad zorganizowałem, moduły na statki z krakenów (to samo co ze smokiem) i tak dalej. A co tam było Twojego co miało choćby niewielką wartość? Twoje śmieci z banku mnie nie interesują, rozmawiamy o przydatnych do gry rzeczach. :) Tak, o sprzęcie, który trafiał tam z PvP też.
Ad 2 - Tomu zabierał głos. Dwukrotnie. (tak tylko piszę, jako odnośnik do twojej bezmyślej paplaniny, bo adwokatem Tomu nie jestem i nie zamierzam być - o moich powodach poczytasz niżej).
Ad 3 - ty w ogóle byłeś w tej gildii? No tak, spędziłeś w tej gildii 3 tygodnie. Już pamiętam, kopałeś skałki i chlipałeś w rękaw, byśmy nikogo nie bili w okolicy bo cię potem zabijają. Buuu... Ja w ratsach grałem kilka miesięcy a nie tygodni. Razem z Tashunką ściągnęliśmy za sobą całe to tałatajstwo, więc po części czuję się za to, co zostawią po sobie (po nas) odpowiedzialny.
Ad 4 - kłaniam się, z tumanami się nie przezywam.

A ja będę rozstrząsał na ogólnym. W przeciwieństwie do ciebie? :roll:

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:13 
Cytuj  
No ale wyszedles z gildii nie?;p Wiec dalej jestes ostatnia osoba ktora powinna sie wypowiadac w temacie bankow i innych ;>

Byle warcry wnioslo do gildii Sorgom ktore bylo wykorzystywane sporo czasu przez RitH. Wiekszosc tych osob (w ogole wiekszosc ratsow) zadecydowalo o przeniesieniu sorgom do AQ a wklad poczatkowy RitH spokojnie wyrownal sie poprzez uzytkowanie Sorgom.

Proste; >


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:17 
Cytuj  
Hm, zaczynam rozumieć - zostawiliście Tomu i Ugiego z niczym.... :) Zajebaliście nawet to, co zastaliście wchodząc do gildii. Heh, brawo. :) Komuś, kto tak zrobił, nie zamierzam nawet tłumaczyć, co w tym nie tak, bo wiem, że nie zrozumie.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:18 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ad 1 - statek na który się składałem, siege stony, które zostały kupione za smoka, na kórego wypad zorganizowałem, moduły na statki z krakenów (to samo co ze smokiem) i tak dalej. A co tam było Twojego co miało choćby niewielką wartość? Twoje śmieci z banku mnie nie interesują, rozmawiamy o przydatnych do gry rzeczach. :) Tak, o sprzęcie, który trafiał tam z PvP też.


Czytaj ze zrozumieniem, my wlozylismy swoje banki / banki gildi, nie mowie o loocie z pvp/pve. Te rzeczy sa wlasnoscia gildi a nie twoje, wychodzac z niej automatycznie zrzekles sie do nich praw.

smeagollum napisał(a):
Ad 2 - Tomu zabierał głos. Dwukrotnie. (tak tylko piszę, jako odnośnik do twojej bezmyślej paplaniny, bo adwokatem Tomu nie jestem i nie zamierzam być - o moich powodach poczytasz niżej).

Co to ma do rzeczy ?

smeagollum napisał(a):
Ad 3 - ty w ogóle byłeś w tej gildii? No tak, spędziłeś w tej gildii 3 tygodnie. Już pamiętam, kopałeś skałki i chlipałeś w rękaw, byśmy nikogo nie bili w okolicy bo cię potem zabijają. Buuu... Ja w ratsach grałem kilka miesięcy a nie tygodni. Razem z Tashunką ściągnęliśmy za sobą całe to tałatajstwo, więc po części czuję się za to, co zostawią po sobie (po nas) odpowiedzialny.


O czym my rozmawiamy? O twojej ocenie mojej gry czy o banku gildyjnym? Wybacz ale to jak gram to moja sprawa - place za to. Nie chce mi sie prostowac bo to nie miejsce, ci co w akcji uczestniczyli wiedza jak bylo, zreszta ktos ci juz to wyjasnial - przytoczyc ?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.