mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:20 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Hm, zaczynam rozumieć - zostawiliście Tomu i Ugiego z niczym.... :) Zajebaliście nawet to, co zastaliście wchodząc do gildii. Heh, brawo. :) Komuś, kto tak zrobił, nie zamierzam nawet tłumaczyć, co w tym nie tak, bo wiem, że nie zrozumie.


Mam nadzieje ze cos tam zostalo bo ja jeszcze nie zdazylem sie przeniesc do AQ a sklepu swojego nie ruszalem :p


Cytuj:
Razem z Tashunką ściągnęliśmy za sobą całe to tałatajstwo


Ja bym powiedzial ze opusciles poprzednia gildie/alliance w chwilii gdy ostro dostawala po dupie nie czekajac na oficjalna decyzje SG o wyjsciu (na wytlumaczenie sprawy SG alliance itd) :wink:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 4 sty 2011, 18:23 przez Sou, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:22 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Mam nadzieje ze cos tam zostalo bo ja jeszcze nie zdazylem sie przeniesc do AQ a sklepu swojego nie ruszalem :p


Sou wyjasnijcie sobie to moze na podforum ratsow, naprawde nie ma co wywlekac jakis shiz tutaj. Po co?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:25 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Sou napisał(a):
Mam nadzieje ze cos tam zostalo bo ja jeszcze nie zdazylem sie przeniesc do AQ a sklepu swojego nie ruszalem :p


Sou wyjasnijcie sobie to moze na podforum ratsow, naprawde nie ma co wywlekac jakis shiz tutaj. Po co?


Glosno mysle, spokojnie, ja tam ufam moim kolegom. Dalem info ze mnie nie ma do po sylwestrze to pewnie jeszcze by musialo minac sporo zanimby ktos sie moim szopem zainteresowal ;D


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:30 
Cytuj  
@noasz

hehehe, piszesz, że nie widzisz, by którakolwiek z wymienionych osób zabierała głos. Ja ciebie informuję, ze głos zabierał Tomu, i to dwukrotnie, na co ty - co to ma do rzeczy?
FACEPALM

Piszesz, że ode mnie do banku nie trafiło nic. Odpisuję, że składałem się choćby na statek. Twoim zdaniem oznacza to, że nie czytam ze zrozumieniem. A moim, że nie rozumiesz, ze składać się ze swojej kasy na coś dla gildii, to jak wkładać do banku gildii swoją kasę.
FACEPALM

Napisałem czemu sprawa mnie interesuje - bo czuję się za jej finał odpowiedzialny (wyszedłem jak jeszcze nie było mowy o żadnym przenoszeniu banku i łączeniu gildii), na co Ty dalej się produkujesz, że to nie moja sprawa. Co mogłem zrobić po wyjściu z gildii, jak się dowiedziałem, że się łączą to zrobiłem - napisałem posta, żeby zostawili bank. :)

Jak wyjście z gildii oznacza zrzeczenie się swoich praw to zamknij japę, bo wyszedłeś z gildii wcześniej niż ja. Co to w ogóle znaczy? :) Wyszedłeś z gildii, to zrzekasz się praw!
FACEPALM

No i przytocz coś tam, tylko się zastanów proszę, bo na kolejne bezmyślny Twój post w rodzaju poprzedniego nie będzie mi się już chciało odpisywać. Nawet trolować trzeba mić kogo. :/

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:31 
Cytuj  
up OWNED
Sou napisał(a):
Glosno mysle, spokojnie, ja tam ufam moim kolegom. Dalem info ze mnie nie ma do po sylwestrze to pewnie jeszcze by musialo minac sporo zanimby ktos sie moim szopem zainteresowal ;D

dobre dobre ale naiwne strasznie 8)


Ostatnio edytowano 4 sty 2011, 18:32 przez merliner, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:32 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Sou napisał(a):
Mam nadzieje ze cos tam zostalo bo ja jeszcze nie zdazylem sie przeniesc do AQ a sklepu swojego nie ruszalem :p


Sou wyjasnijcie sobie to moze na podforum ratsow, naprawde nie ma co wywlekac jakis shiz tutaj. Po co?



Jak to po co? Bo nikt tu kurwa nic nie pisał od tygodni. :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:43 
Cytuj  
Trole na Madagaskar... :wtf:


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:46 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
hehehe, piszesz, że nie widzisz, by którakolwiek z wymienionych osób zabierała głos. Ja ciebie informuję, ze głos zabierał Tomu, i to dwukrotnie, na co ty - co to ma do rzeczy?
FACEPALM/


Napisalem ci kto wnosil do gildi w momencie jej tworzenia. Co ma do tego Tommu ?

smeagollum napisał(a):
Piszesz, że ode mnie do banku nie trafiło nic. Odpisuję, że składałem się choćby na statek. Twoim zdaniem oznacza to, że nie czytam ze zrozumieniem. A moim, że nie rozumiesz, ze składać się ze swojej kasy na coś dla gildii, to jak wkładać do banku gildii swoją kasę.
FACEPALM/


Powtarzam raz jeszcze. To ze sie na cos skladales i wyszedles z gildi nie oznacza ze masz jakiekolwiek do tego prawa. Straciles je wychodzac.

smeagollum napisał(a):
Napisałem czemu sprawa mnie interesuje - bo czuję się za jej finał odpowiedzialny (wyszedłem jak jeszcze nie było mowy o żadnym przenoszeniu banku i łączeniu gildii), na co Ty dalej się produkujesz, że to nie moja sprawa. Co mogłem zrobić po wyjściu z gildii, jak się dowiedziałem, że się łączą to zrobiłem - napisałem posta, żeby zostawili bank. :)/


Wychodzac z gildi juz nic nie mogles zrobic, bo nie masz wplywu na to co sie dalej w niej dzieje. Czy to takie skomplikowane?

smeagollum napisał(a):
Jak wyjście z gildii oznacza zrzeczenie się swoich praw to zamknij japę, bo wyszedłeś z gildii wcześniej niż ja. Co to w ogóle znaczy? :) Wyszedłeś z gildii, to zrzekasz się praw!
FACEPALM/


Tak. Dokladnie to oznacza. Nigdy z gildi nie wyszedlem.

Na tym koncze rozmowe. Twoje prowokacje mam gleboko w dupie, szkoda tylko ze przez takie osoby jak ty zdanie o warcry utrwala sie bardzo negatywnie. Szkoda ze do takich osob jak Mormo,Tashunka czy Keneb czy wielu wielu innych fajnych ludzi przylega latka takich emokidsow jak ty. FullNara.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 18:57 
Cytuj  
noasz napisał(a):
FullNara.


:wtf:

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 4 sty 2011, 19:33 
Cytuj  
FullNara -to jest wersja Narazie tylko że na surdżu :D

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 03:29 
Cytuj  
jesli ktos ma problem z bankiem, i uwaza ze znikło mu cos i czegos mu brakuje, porosze pm. do mnie rozwiazemy tą sprawe, raczej omawianie tego na forum jest nie na miejscu.

Pozatym to tylko i wyłacznei głupie trolowanie. bo jakby komus na czyms zalerzało pisał by i tak wpierw do mnie.

Wiec prosze dajcie sobie spokoj, bo nie robicie dobrej reklamy tej grze....

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 07:02 
Cytuj  
tashunca napisał(a):
(...)
Wiec prosze dajcie sobie spokoj, bo nie robicie dobrej reklamy tej grze....

Waszej nowej gildii, nie grze ;). Gdyby oceniać grę po postach na forum, należałoby zakazać czytania oficjalnego forum DFO :D. Plus, że przynajmniej topik nieco ożył ;).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 07:09 
Cytuj  
Havok napisał(a):
tashunca napisał(a):
(...)
Wiec prosze dajcie sobie spokoj, bo nie robicie dobrej reklamy tej grze....

Waszej nowej gildii, nie grze ;). Gdyby oceniać grę po postach na forum, należałoby zakazać czytania oficjalnego forum DFO :D. Plus, że przynajmniej topik nieco ożył ;).


Havok, a w jakiej gildii Ty grasz, jeśli można? :) I jak Cię zwą?
A co do banku - mi tam nic nie zginęło, tak sobie pisałem. EDIT: Dla zasady.


Ostatnio edytowano 5 sty 2011, 09:44 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 08:51 
Cytuj  
Havok napisał(a):
tashunca napisał(a):
(...)
Wiec prosze dajcie sobie spokoj, bo nie robicie dobrej reklamy tej grze....

Waszej nowej gildii, nie grze ;). Gdyby oceniać grę po postach na forum, należałoby zakazać czytania oficjalnego forum DFO :D. Plus, że przynajmniej topik nieco ożył ;).


Te forumowskie trollowanie nie ma nic wspolnego z naszym klanem.
Noii nudzi sie w pracy jak i chyba ingame i trolluje troche dla draki....

A tak wogole lekko wkurwia mnie gdy jakies nofaktory ktore grzeja dupe w np. Sunach, Lux Arcanie lub innych duzych klanach pisza i oceniaja zazwyczaj negatywnie, klany ktore przynajmniej same postawily cos na nogi i wywalczyly cos dla siebie wlasna krwia jak i zbudowaly mniejsze czy wieksze wspolne community dla polskich graczy.

Powinno sie takie cos chwalic a nie negowac, ale taka juz polska natura.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 09:47 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
(...)
A tak wogole lekko wkurwia mnie gdy jakies nofaktory ktore grzeja dupe w np. Sunach, Lux Arcanie lub innych duzych klanach pisza i oceniaja zazwyczaj negatywnie, klany ktore przynajmniej same postawily cos na nogi i wywalczyly cos dla siebie wlasna krwia jak i zbudowaly mniejsze czy wieksze wspolne community dla polskich graczy.

Tam od razu negatywnie. Kilka osób z ratów znam i ich zawsze oceniałem pozytywnie :). Jeśli miałbym coś ocieniać to tą całą "aferę" z bankiem a i to z przymrużeniem oka.
PS. co to jest nofa?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 10:03 
Cytuj  
Havok napisał(a):
PS. co to jest nofa?


Zapewne chodziło o nonfactora. I zapewne domyśliłeś się o co Mormo chodziło. To w jakiej gildii gracie, kolego Havok?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 10:19 
Cytuj  
A co tu sie dzieje? :wtf: :lol:

Havok napisał(a):
Waszej nowej gildii, nie grze ;).


Drame kreca glownie smeagollum i noasz, zaden z nich w AQ nie jest i raczej nie bedzie.

noasz napisał(a):
Sou wyjasnijcie sobie to moze na podforum ratsow, naprawde nie ma co wywlekac jakis shiz tutaj. Po co?


A co za roznica? Tu i tam dostep maja te same osoby. :P

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 10:20 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Havok napisał(a):
PS. co to jest nofa?


Zapewne chodziło o nonfactora. I zapewne domyśliłeś się o co Mormo chodziło. To w jakiej gildii gracie, kolego Havok?

źle skopiowałem, nvm. Cytując kolegę Mormo "grzeję dupę w SUN".

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 10:23 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Cytując kolegę Mormo "grzeję dupę w SUN".


Ha!

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 5 sty 2011, 10:41 
Cytuj  
@gosti jaka drame krece prosze cie, odrobine obiektywizmu.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 457 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 ... 23  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.