mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 11:40 
Cytuj  
a ty w ogole cos zrozumiales z tego o czym rozmawiamy?
czy tak wpadles zaistniec? :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 11:46 
Cytuj  
Ale sou ma trochę racji ;). Nie wszędzie w eu ludzie mają super ping. A co do polski to mając łącze u polskiego monopolisty mam ping gorszy niż mieszkańcy moskwy :roll: a niby jestem bliżej serwera.
Ps. pewnie u was w posen pingi są lepsze nawet do usa, ale posen to jeszcze nie całe polen.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 11:54 
Cytuj  
no tak jak nie wszedzie na swiecie ludzie jedza kawior na sniadanie, i nie kazdy ma plazme na scianie.
ale to nie znaczy, ze rosja ma nie produkowac kawioru, a panasonic telewizorow.
sorry ale to twoj problem, ze masz internet z tpsy i nie potrafisz sobie z tym poradzic.
nie wiem jak w poznaniu to wyglada, bo nie jestem z poznania.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 11:57 
Cytuj  
Havok napisał(a):
A co do polski to mając łącze u polskiego monopolisty mam ping gorszy niż mieszkańcy moskwy

W tym wypadku to raczej nie wina TPSA tylko jakichs ustawien na serverach av. Ludzie majacy internet od tpsy z adresem ip79.*.*.* maja dobrego pinga w przeciwienstwie do tych majacych ip 83.*.*.*, pomimo ze tracerout wyglada identycznie. Generalnie z ip83 gra jest niegrywalna w primetimie duzo pakiet losow(ping skacze od 80 - 180). Poza primetimem ping 80 +. My kozystamy z tunelowania przez ta strone http://www.lowerping.com/
pingi w granichac 5x - 6x przez cala dobe.

Otwarlismy ticket u AV, od prawie 3 miesiecy odpowiedz brzmi - we are still investigating you matter.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 12:09 
Cytuj  
AV guzik zrobi. Ale faktycznie wygląda to tak jak piszesz, raz jest w porządku a raz lipa. Chociaż do tej pory nie zwróciłem uwagi jaki IP dostaje.
Z drugiej strony porównywałem to dodatkowo z innym ISP, trasa pakietów jest taka sama jak z tp a ping jeszcze niższy. Wzrost jest zawsze gdzieś poza polską, widać nawet w internecie jesteśmy klientami 2 kategorii ;)
Mendol napisał(a):
sorry ale to twoj problem, ze masz internet z tpsy i nie potrafisz sobie z tym poradzic.
nie wiem jak w poznaniu to wyglada, bo nie jestem z poznania.

No wiesz co. To tak jakbym napisał, że marudzisz na dfo bo sobie nie radzisz i jak nie masz czasu grind to twoja sprawa. Taka sama retoryka.
Łącza są jakie są i znając polskę specjalnie lepsze nie będą bo po co. Z tego względu dywagacje na temat serwera w us są trochę chybione imo.
Ps. Nie wiem czemu ale kojarzysz mi się z poznaniem ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 12:17 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
nie wiem jak w poznaniu to wyglada, bo nie jestem z poznania.


Ja też nie. Kogo Havok miałeś na myśli?

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 12:21 
Cytuj  
Nie pamiętam, ale raczej nie zaprzątałem sobie myśli twoją osobą ;p

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 12:21 
Cytuj  
Ja wiem ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2011, 12:22 
Cytuj  
no ale i jedno jest prawda i drugie.
marudze na dfo bo sobie nie radze i nie mam czasu na grind :)
ale nie wypowiadam sie na temat tego jak w tej chwili nalezy/trzeba/mozna grac - tylko tak sobie marze 'co by bylo gdyby'.
lacza w polsce nie naleza do najgorszych. co wiecej coraz wiecej publicznych operatorow oferuje dosc dobre uslugi.
oczywiscie na wsi, nigdy nie bedzie tak jak w miescie :)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 11:34 
Cytuj  
Moze wszyscy po prostu przeniesmy sie na Asian serwer jak wyjdzie? eh?

Po problemie.


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 18:38 
Cytuj  
gram z pingiem 50-60 i jest jak dla mnie bardzo dobrze,
pewne jest to ze jesli byl by tylko server w chinach to nie gral bym z pingiem 1xx-2xx bo bym sie wciaz denerwowal na lagi, gram dla relaxu a nie poto by sie stresowac.
Mysle ze po wyjsciu DFO 2.0 znowu bedzie server zapchany bo jak na razie nie ma porownywalnej gry na rynku, a kto tak naprawde zostanie i bedzie gral wiecej niz 3-6 miechow to juz zupelnie inna bajka.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 21:28 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
gram z pingiem 50-60 i jest jak dla mnie bardzo dobrze,
pewne jest to ze jesli byl by tylko server w chinach to nie gral bym z pingiem 1xx-2xx bo bym sie wciaz denerwowal na lagi, gram dla relaxu a nie poto by sie stresowac.
Mysle ze po wyjsciu DFO 2.0 znowu bedzie server zapchany bo jak na razie nie ma porownywalnej gry na rynku, a kto tak naprawde zostanie i bedzie gral wiecej niz 3-6 miechow to juz zupelnie inna bajka.


Moim zdaniem przeceniasz DF 2.0. Jak nie będzie wipe, to góra miesiąc-dwa i populacja spadnie do obecnego poziomu. Jeżeli miałoby być inaczej to raczej za sprawą marketingu, a nie zmian, jakie niesie ze sobą DF 2.0. Tylko skąd AV ma wziąć kasę na solidną akcję marketingową, jak nikt w tę grę już prawie nie gra.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 21:34 
Cytuj  
Na kredyt ;]

Ja bym sie nie obrazil gdyby sie okazalo ze jest wipe i nie gra sie juz wszystkobijacymi postaciami, a bawimy sie w specjalizacje.
Wiem ze na poczatku wynikalo to z mega grindu i pomijajac totalnych maniakow/haxorow/ludzi_z_10_aldathami_do_pomocy ale bylo tak ze ludzie mieli skillnieta jedna rzecz, czasem dwie i bylo fajnie. Melismy kilka osob z aoe nukami, DWIE osoby z bubble, paru z mieczem, kilku z lukiem. I sie dobrze bawilem.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 lip 2011, 21:34 
Cytuj  
Wipe: Holdings wipe + introduced character specialization choices
(forced due to mage limitations, and I believe thats besides armor limitations?) + new Asian server, which will also affect AVs server model issue.

Jest oczywiste ze mapa jest kompletnie zmieniona, wiec holding wipe jest moim zdaniem 99% (AV said Nifl will go to middle of Agon, which means entire map gets reformed in some way)

Nic wiecej nie bedzie. Takie jest moje zdanie. Znam AV od 2004 i plus minus, tak bedzie. Zobaczymy.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 lip 2011, 05:59 
Cytuj  
Jest to imo możliwe. Czort z holdingami, bo te się zdobędzie. Gorzej, że pewnie domki pójdą się kochać :(.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 495 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 21, 22, 23, 24, 25


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.