mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 17:34 
Cytuj  
Zdjecie z dzisiejszej wyprawy na elfy z Bre

Misja: zrobic porzadek!

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 18:42 
Cytuj  
jaa, ale z Ciebie pros :( me lejm. Co sie dzieje jesli z newbie protection zaatakuje kogos, trace bezpowrotnie?


_________________
.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 cze 2010, 18:58 
Cytuj  
Nie da sie jako NB nikomu nic zrobic. Musisz wyjsc za zone i stracic status. Ja wylazlem bo bez tego nie mozna na swini jezdzic: / : ]


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 10:45 
Cytuj  
Ok, zainstalowalem Darkfalla, to teraz mam stosik pytan:
1) Czy naprawde na mniejszych detalach ziemia wyglada tak "kwadratowo" a trawa tak wali pixelami ze az oczy bola(tak mniej wiecej srednie ustawilem)
2) Pogralem wczoraj w nocy tylko z 30min zanim padlem spac ale... Gdzie ja cholera moge powalczyc?:| Nawet kroliczka nie ma !:|
3) Co robic?:| Znaczy, sa tutaj jakies questy itp? Czy tylko radosna napierdalanka?:D
4) Ktora rasa gra najwiecej Polakow? A raczej, po ktorej stronie

Pewnie zaraz jeszcze cos mi sie przypomni...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 12:43 
Cytuj  
1) Jaka masz karte graficzna? Obsluguje pixel shader 3? Jesli nie to gra bedzie dosc slabo wygladac. Jesli tak to wylacz cienie kompletnie, w opcjach czatu zmniejsz ilosc tekstu apisywanego do historii, trawe jesli chcesz miec to rozloz na wiekszym dystansie. Powinno pomoc ale najlepiej jak napiszesz jaki masz komputer;]

2) Zaraz na starcie masz councellora gdzies obok siebie. On ci daje pierwsze questy i zaznacza mobki na mapie ( przycisk M i minimapa ).

3) j/w rob questy od typow w miescie startowym ( podejdz do kazdego i wez od niego quest, w journalu>diary masz ich opis w razie czego ) questow jest sporo i jak sie skoncza w pierwszym miescie to w innych sa dalsze na trudniejsze mobki. Raczej wiekszosc to jest zbierz costam albo zabij ilestam mobow ale ilosci nie sa astronomiczne wiec quest pokazuje ci gdzie znajduja sie w okolicy mobki itd.


4) Bardziej na sojusze a one zazwyczaj nie sa rasowe tylko wszyscy razem biegaja. Ja gram wilkiem od niedawna wiec jak wybierzesz ta rase to bede ci mogl cos podrzucic ( jakas zbroje wlasnego wyrobu :p ).


Ogolnie przeczytaj ten szybki tutorial ktory pokazuja po wlaczeniu gry.

Zobacz tez ten tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=sDgGgunLhmA

Duzo wyjasnia chociaz ja tak nie gram jak w nim ( umarlbym z nudow;) ). Duzo rzeczy sie dowiesz jak obejrzysz te 4 filmiki.


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 13:00 
Cytuj  
Z tego tutoriala na poczatku to jedyna pozyteczna rzecz to pokazanie ktory przycisk do czego sluzy :D.
Moj komp to zlom, ale juz naustawilem sie dobrze ;)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 13:02 
Cytuj  
No i te przyciski na poczatku tez sa wazne;p


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2010, 20:53 
Cytuj  
ja Ci wyslalem pelny guide na pm. skonczcie smiecic temat ;p


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.