mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 21:55 
Cytuj  
jak banki nie sa poloczone? cos mnie ominelo?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 cze 2010, 21:58 
Cytuj  
Sou coś zamieszał ;). Banki są takie jakie były. Jedynie bank jaki możesz postawić w domku jest osobny.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 00:27 
Cytuj  
A to cos musialem pomylic:D Wydawalo mi sie ze zajrzalem do innego sejfu a tam pusto bylo...; p


Jak to jest z herbalism. Kupilem sobie skilla + narzedzia, tylko ze na zrobienie mixa mam 0% szansy i tak ani mixa nie zrobie ani skilla chyba nie podniose... jak to cwiczyc w takim razie?


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 01:31 
Cytuj  
No zbierasz ziolka, kupujesz butelki i mozesz robic za pomoca narzedzi.
Najprostszy skill ever, ale za to tez najbardziej zaniedbany. :<
Choc moderate potki dla noobka wystarcza.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 01:58 
Cytuj  
Sou jak chodzisz na mobki to koniecznie ze skinning knifem i skinuj wszystko co zabijesz. Masz z tego materialy do enchantingu + inne przedmioty, ktore niezle sie sprzedaja.

Iron ore i timber tez ladnie chodza w duzych ilosciach.
Kamyczki do banku. Pozniej napewno sie przydadza a ludzie raczej tego nie kupuja.

Herbalism uruchamiasz uzywajac mozdzierza. Nie potrzebna jest do tego zadna craft stacja.

tak jak tomu napisal, najlepiej jest chomikowac.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 02:03 
Cytuj  
Tylko ze ja daje mozdziez mam butelke mam ziolo ale szansa na mala potionke wynosi...0% Czy majac taka szanse mozna w ogole skilla podniesc? Bo wlasnie nie wiem czy zeby skill rosl musi byc udana czynnosc...


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 11:29 
Cytuj  
Mozna

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 11:33 
Cytuj  
Olej herbalism, to chyba najmniej przydatny skill. Średnie butle heal/stam masowo znajduje się w mobach.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 17:18 
Cytuj  
Moze kiedy poprawia:p Ja lubie takie niszowe skille, czuje sie wtedy unikatowy ;]


A jak jest z bronia, czy bronie sie czyms roznia jesli chodzi o mechanike czy tylko wyglad i dmg? Rozumiem ze sa rozne armory ale czy np sa takie dziwne akcje jak zbijanie staminy mlotami czy szybsze niszczenie zbroi ?


_________________
Obrazek

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 17:55 
Cytuj  
Z tego co wiem to swordy sa najszybsze, topory zadaja najwiekszy damage, polearmy maja najwiekszy zasieg + pushback ale sa stosunkowo wolne.
Nie wiem jak jest z maczugami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 18:13 
Cytuj  
Maczugi są najwolniejsze ale zadają największe obrażenia. Topory są po środku.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 18:57 
Cytuj  
Mhm czyli przywalic, odbiec, przywalic, odbiec :D

Jak jest z zabijaniem innych ras, normalnie wroga rase bede mial jako RED i moge bezkarnie zabic?:>


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 19:12 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Moze kiedy poprawia:p Ja lubie takie niszowe skille, czuje sie wtedy unikatowy ;]


A jak jest z bronia, czy bronie sie czyms roznia jesli chodzi o mechanike czy tylko wyglad i dmg? Rozumiem ze sa rozne armory ale czy np sa takie dziwne akcje jak zbijanie staminy mlotami czy szybsze niszczenie zbroi ?

Różnice w broniach są ale minimalne np. mace zabierają chyba więcej staminy, polarmy mają knockbaka. Bronie zadają też różny typ dmg, axe i swordy slashing, polearm piercing itp. Różnice są równiesz w powar atack" dla poszczególnych broni. Kiedyś wszyscy używali polarmów, ale obecnie jest to najgorsza broń mele (potwornie wolna + nkockback i rasowa broń alfarów :( ). Stan na dzień dzisiejszy to great swordy, szybkie niezły dmg lub great axe szybkie, nieco większy dmg niż GS i mniejszy zasięg (kąt) więc nieco trudniej nimi trafić. Niedługo era Sithras, ale może nie będzie tak źle, bo parowanie praktycznie nie istnieje.
Herbalism z tego co czytałem, nie będzie chyba modyfikowany, trochę szkoda. Temat unikatowości pominę, w kazdej grze bez klas jest zawsze tak samo. W DFO obecnie na topie jest mele/archer w dobrej zbroi ;)

EDIT:
Każda rasa ma swoją broń rasową i jakiś mały bonus do tych broni (orki GA, alfary Polearm, reszty nie pamiętam). Bierz cokolwiek byle nie polarma ;).

Generalnie wszystko co jest wrogie jest w kolorach czerwonym/pomarańczowym. W praktyce wrogie jest wszystko co nie jest zielone (członkowie gildi lub gildiowego alliance). Zabijając kogoś z przyjaznej rasy spada ci alingement, za zabicie lub zgankowanie wroga rosnie on o +1.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 19:22 
Cytuj  
Sou przede wszystkim:
http://www.youtube.com/watch?v=sDgGgunLhmA
http://www.youtube.com/watch?v=6CrxiN4p ... re=related

rozpoczalem trial, ja biore swordy, mahirim, hunters cos tam...


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 19:40 
Cytuj  
nie sa wcale takie chuiowe te polearmy, przedewszystkim maja najwiekszy zasieg i mozesz zbierac goscia trzymajac go na dystans.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 19:48 
Cytuj  
Są chujowe i mają knockbaka, który dodatkowo przeszkadza w pvp. Zasięg mają taki sam jak GA i miernego specjala. Są do dupy nawet w pve. Gdyby było inaczej były by równie powszechne jak GS i GA a nie są...

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 cze 2010, 22:04 
Cytuj  
ta, praktycznie nikt z liczących sie pvp-erów nie został przy polearmach. W tej chwili pod względem popularności GS > GA > GC


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 08:50 
Cytuj  
A nie lataja ludzie w DFO z combo tarcza + sword/axe?

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 11:13 
Cytuj  
Zdarzali sie tacy co biegali.

Problem jest taki ze nie jestes w stanie wyprowadzic uderzenia, zablokowac i jeszcze raz uderzyc tak zeby sie wpasowac w swing przeciwnika.

W jednorecznych broniach masz jeszcze mniejszy zasieg przez co jest jeszcze trudniej walczyc w meele.

W dodatku zeby jakis konkretny damage robic jednoreczna bronia to musi to byc cos konkretnego.

Fajny magowy vid post patchowy wyszedl (tak a propos narzekania na magie) http://www.youtube.com/watch?v=AtHRwel2WVo

A tutaj havok w ujeciu nr 2 w jego ulubionym dungeonku
http://www.youtube.com/watch?v=yWPVavk4SGs

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2010, 11:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Sou przede wszystkim:
http://www.youtube.com/watch?v=sDgGgunLhmA
http://www.youtube.com/watch?v=6CrxiN4p ... re=related

rozpoczalem trial, ja biore swordy, mahirim, hunters cos tam...


I co nie spotkales mnie? Poznasz mnie po imieniu Jasiu Szeromowny :D Moj kolega Damian Doniczegopodobny tez gra ale mniej, nie wkreca sie:p


Tutorial fajny, nie lubie takiego koxu wiec na pewno nie bede na trolach 20 godzin siedzial ale swinie juz sobie zrobilem do jezdzenia i zaczynam magie szkolic: ]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.