mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 06:31 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Chyba jednak ten topik jest mierny.

mierny jest topik o o trolowaniu :) ten ma charakter bardziej rekrutacyjno towarzyski. Dobrze, że gra coraz więcej polaków, mimo że trafiają do wrogich gildi :).

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 14:28 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Chyba jednak ten topik jest mierny.

mierny jest topik o o trolowaniu :) ten ma charakter bardziej rekrutacyjno towarzyski. Dobrze, że gra coraz więcej polaków, mimo że trafiają do wrogich gildi :).


Niestety monopol na rekrutacje tu ma AQ.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 15:00 
Cytuj  
przecież nikt nie zabronił reklamować się enclave ;)

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 5 maja 2011, 15:59 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Niestety monopol na rekrutacje tu ma AQ.

Musisz po prostu założyć więcej kont na mmorpg i spamować ale to chyba i tak już nie istotne skoro zamykacie rekrutacje :har:
a chciałem się zapisać :(

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2011, 11:20 
Cytuj  
Narazie przestalismy rekrutowac kompletnie nowych graczy. Nadal chetnie zapraszamy starszych graczy. Trenowanie wiecej niz 20 newbsow niestety ale przekracza nasze mozliwosci narazie.


_________________
Obrazek

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2011, 12:31 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Trenowanie wiecej niz 20 newbsow niestety ale przekracza nasze mozliwosci narazie.
Uważaj uważaj bo jesteś na cienkiej lini między klanem a zergiem .
W zasadzie alliance macie, 3 miasta macie, 53 osoby w alliance macie. Słowem spełniacie wszystkie wymogi zerga

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 6 maja 2011, 19:03 
Cytuj  
merliner napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Trenowanie wiecej niz 20 newbsow niestety ale przekracza nasze mozliwosci narazie.
Uważaj uważaj bo jesteś na cienkiej lini między klanem a zergiem .
W zasadzie alliance macie, 3 miasta macie, 53 osoby w alliance macie. Słowem spełniacie wszystkie wymogi zerga


No no, chyba masz racje. Zaraz przebijemy Dudes Inc.


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 09:36 
Cytuj  
Nefastus do Dudes Inc. jeszcze wam troche brakuje, ale kto wie.. :)

Moim zergem roku 2011 jest Lilandri Rec. Agency... w ciagu kilku miechow nazbierali od 0 do ponad 100 osob 8)


_________________
Mormo Blastbeat DFO

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 10:13 
Cytuj  
Nie, ale Nefastu się brzydzi zergiem chyba nie będzie tak zbierał ludzi jak Lilandri ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 12:06 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Nefastus do Dudes Inc. jeszcze wam troche brakuje, ale kto wie.. :)

Moim zergem roku 2011 jest Lilandri Rec. Agency... w ciagu kilku miechow nazbierali od 0 do ponad 100 osob 8)


Zdecydowanie nie chcemy mass rektrutowac jak Lirandi. Narazie nasz process polega na tym ze przez pewien okres rekrutujemy i przerywamy zeby posegregowac nowych graczy. Ci co graja i sa aktywni w klanie zostaja, ci co wogule sie nie loguja i sa nie zainteresowani klanem wypadaja. Teraz mamy 30 members z czego 15-20 jest aktywna (chociaz zadko mamy wiekszac razem online) a okolo 10 jest "on leave" z powodu pracy i egzaminow. Nasz jedyny problem polega na tym ze mamy tylko moze 5 "vets" i rekrutacja starszych graczy jest trudna. Przykladem byl wczorajszy wieczor kiedy Malus Spiritus bez powodu najpierw camped SW przez pol godziny o polnocy, i nie bardzo moglismy ich wykopac, a potem zaczeli rozpierdalac miasto lodzial by chyba sie czuly ze nie dajemy im walki.

Takie jest zycie, ale mam nadzieje ze z nowym expansion (DF2012) cos sie zmieni :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 14:01 
Cytuj  
A wlasnie ktos wspominal na mumble o redesignowaniu postaci w dfo? moze ktos zapodac info? oraz o wspomnianym expansion?

Musze przyznac, ze niby ta giera wymaga duzo czasu, ale jakos mi sie dobrze gra. FPS robi swoje. No i poki co emocje typu, widze kogokolwiek na horyzoncie to spierdzielam, az sie kurzy. Staty tez jakos tam leca, przynajmniej gra gdzie widac rzeczywiscie rozwoj postaci. Raczyj pogram troche.


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 14:16 
Cytuj  
http://www.darkfallonline.com/blog/activity-report-6th-of-may-2011/
tu masz fotki nowej wersji pieska. Na forumfail były swego czasu modele elfów, alfarów i innych orków. Niestety dość dawno i nie znajdę ich od razu. Odnośnie expansiona to "będzie kiedy będzie" + miesiąc opóźnienia + avrio :roll:. Na chwilę obecną nie ma jednego opisu co ma się w nim znaleźć. Niemniej można się spodziewać: multisiege (niby w najbliższym czasie) przebudowanej mapy, dungeonów, spawnów, modeli postaci + nowego systemu armorów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 14:32 
Cytuj  
Niezle. + animacje mogliby zmienic.

e no, jakby sie gra dalej rozwinela + troche by graczy wrocilo, to calkiem spoko. Wczoraj sie zdziwilem, gralem do pozna w nocy, to bylo pelno luda w miasteczkach. (ale pewnie weekend) I podjechalem na mouncie do banku i nie ogarnalem i mi ktos go podpierdolil xD


_________________
.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 14:42 
Cytuj  
Myślę, że animacje zmienią wraz z modelem postaci. Większość "starych" graczy raczej czeka na zmiany w mechanice tj. siege, wprowadzenie "klas" i takie tam. Które nota bebe mogliby wprowadzać niezależnie od grafiki, ale mają swoją politykę tracenia klientów i się jej trzymają ;). Od grafiki ważniejsze aby wprowadzili obsługę wielu rdzeni (niby nad ty pracują), bo obecnie na siege gra tnie niezależnie od tego jaką się ma karte graf. Bez tego wszystkie zmiany w grafice + "dynamic light" czy inne cuda mogą sobie wsadzić w buty.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 14:50 
Cytuj  
Tu masz kilka nowych modeli jakie znalazłem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://forums.darkfallonline.com/attach ... 1272019667[/url]



A i odnośnie grafy to nie karta graficzna gra tu rolę tylko procesor.
Ja mam na Siege przy 100-200 osobach od 80 do 130 fps, a mam tylko Gforce 8800GT ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 15:03 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
A i odnośnie grafy to nie karta graficzna gra tu rolę tylko procesor.
Ja mam na Siege przy 100-200 osobach od 80 do 130 fps, a mam tylko Gforce 8800GT ;-)

Wiem, co swoją drogą wg. mnie jest jakimś nieporozumieniem. Dla tego cała nadzieja w obsłudze wielu rdzeni :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 15:16 
Cytuj  
Intel Core i5 2500k (nawet nie podkręcony) + Asrock p67 pro3 + 2x2GB Kingstone 1600mhz Gray Edition + przyjemniej (w moim przypadku) Gforce 8800GT
I oczywiście 64bitowy windows.


I nie ma problemów z jakimkolwiek performance w tej grze nawet na największych bitwach.
Oczywiście nie gramy na full detalach, ale na nich nikt nie gra PvP.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 17:09 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Intel Core i5 2500k (nawet nie podkręcony) + Asrock p67 pro3 + 2x2GB Kingstone 1600mhz Gray Edition + przyjemniej (w moim przypadku) Gforce 8800GT
I oczywiście 64bitowy windows.

I nie ma problemów z jakimkolwiek performance w tej grze nawet na największych bitwach.
Oczywiście nie gramy na full detalach, ale na nich nikt nie gra PvP.

i5 750 podkręcony na 4.1 MHz, GTX 570, 4GB ram, win 7 64 rozdzielczość 1680 x cośtam ;) i na siegach tnie. FPS mam taki sam bez względu na to jakie detale ustawie (cienie wyłączone) to nie wiem może coś źle ustawiam ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 17:57 
Cytuj  
Z tego co piszesz to bardzo nisko taktowany procesor, aż dziwne, że w ogóle ta gra działa.
Co do w/w obrazków to jak "fixną" trochę grafę i animację to z chęcią przetestuje, bo co by tu nie mówić nie zachęcają do gry w obecnej formie.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 maja 2011, 18:06 
Cytuj  
Aż dziwne, że można być tak ograniczonym żeby nie domyśleć się że zamiast MHz powinno być GHz.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 112 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.