mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:30 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Mendol napisał(a):
czasy swietnosci wc to kiedy polaczyli sie z royal legion.


Nie wiem kiedy sie polaczyli z Royal Legion, ale jak dla mnie czasami swietnosci byl sojusz z HK Style i utworzenie REA.


Z RL połączyli się praktycznie na samym początku, może z miesiąc-dwa po premierze. Jeszcze nikt prawie nawet z magią nie latał bo nikt nie miał jej wyskilowanej. Faktycznie, czasy połączenia się HK były właśnie tymi czasami. Ale Mendol wtedy już nie grał to co on tam może wiedzieć :P


_________________
LaMoon#2988

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:35 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Swojego czasu w latach gdzie WarCry wiódł prym w Agonie (...) grałem wtedy w tym klanie i wiem jak było. Liczyli się w Świecie jak nie wiem co (...)

:roll: Dzięki, poprawiłeś mi humor :]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 10:37 
Cytuj  
Zawsze do usług :]


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 13:25 
Cytuj  
tak IMHO to WC zszedl na psy w DFO laczac sie z Outcastami :( No, ale to juz nie ten WC co na poczatku.


_________________



**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 13:34 
Cytuj  
Po pierwsze nie ma juz dawno WarCry ani War Cry... po drugie Zarri gowno wiesz o tym co sie dzialo bo grales tylko troszeczke... ociupinke...a pozatym nie z nami. Po trzecie Outcastow ingame nie znasz wiec poco wogole dyskutujesz. A po czwarte War Cry w czasach HK Style / REA byl jednym z najmocniejszych klanow na serverze. Nie mowie ze bylismy najlepsi ale napewno TOP10 jesli chodzi o small scale PVP. Pamietam czasy i filmy jak potrafilismy 10vs20 pojechac bez zadnej straty. Czasy jak jeszczce nie bylo Serveru NA-1 i wszyscy grali na EU-1. W tym np. Desperate Housewaves itd.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 13:45 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Po trzecie Outcastow ingame nie znasz wiec poco wogole dyskutujesz.


Znam, Aenima z kolegami kiedys wpadli do nas na Niflheim czy jakos tak :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 13:59 
Cytuj  
Oddział WarCry w DFO powstał w dniu premiery, był to okres latania po całym świecie i generalnie dostawania w dupe, potem tworzenie sojuszu z goonsami i własny hamlet, mieliśmy liczących się w sojuszu polityków i wystawialiśmy znaczące siły na pvp, cel nasz wtedy był zniszczenie hyperiona ( byli to ich wrogowie z eve online ).

Po przejęciu wiochy połączyliśmy się RL bo bylo to dla nas oczywiste by rozbudować pusty hamlet dzięki mocnemu w pve klanowi, po tygodniu i wpadce RL z cheatami przygoda się zakończyła.
Po miesiącu od tego momentu postanowiliśmy odzyskać dawną nazwę i założyliśmy "War Cry" bo wcześniejsza nazwa z premiery gry "WarCry" jest do tej pory zablokowana.
WarCry w późniejszym czasie dołączyło do sojuszu na północy, posiadało jedno z najlepszych miast i dwa hamlety, w tym jeden zdobyty od outcastow, z tego co wiem i większość z forum zainteresowana temat DFO wie że radzili sobie świetnie.

Mormo przyjmowałem do WarCry na samym początku i znam go do tej pory, chyba jedna z najbardziej zasłużonych osób dla WarCry w DFO.
Aktualnie z tego co wiem na naszym vencie siedzą ludzie z rożnych clanow DFO i nie widzę problemu by sobie dać siana z dzieleniem kto jest bardziej zajebisty i pod jakim szyldem latał, zwłaszcza jak gra ledwo zipie i trzeba się łączyć by zabawa miała sens.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2010, 18:38 
Cytuj  
Wcale nie uwazem zeby gra ledwo zipala, wrecz przeciwnie pvp jest momentami az za duzo, co do laczenia sie klanow to nic takiego nie mialo miejsca, graja osoby z roznych gildi z roznym skilem i jest fajnie.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 01:33 
Cytuj  
No dzis taka miazge pvp mielismy :D


_________________
Obrazek

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 09:16 
Cytuj  
Codziennie jest miazga przepelniona niekonczacym sie koxem


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 09:57 
Cytuj  
A jak tam wygląda sprawa ze small scale pvp? Bo kiedyś to faktycznie...była miazga


_________________
LaMoon#2988

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 10:57 
Cytuj  
My gramy tylko takie od 2 do 10 ludzi i zawsze jest sporo walki, szczegolnie ze nasza wiocha to sie hotspot zrobil


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 24 wrz 2010, 12:18 
Cytuj  
Sasiedzi sa na tyle blisko ze jak do nich wpadniemy to po powrocie wiadomo ze za chwile i oni nas odwiedza:D Niby jakies alfarskie zadupie a jednak 3 gildie sobie potrafia urzadzic pvp ;p


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 33 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.