mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 5
Dołączył(a): 16.11.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 15:16 
Cytuj  
Hey,

Witam polskich graczy w DF, zaczalem grac we wrzesniu i tak mnie wciagnelo ze praktycznie w nic innego juz nie gram. Wiec chcialem zaznaczyc swoja obecnosc i pokazac ze moze troche wiecej osob z Polski gra, tylko ze nie maja polskiej flagi przyczepionej do plecow.

Widzialem ze wspominacie Isturak, ktoś z was jest w Elders of Agon? Słabo kojarze jeszcze imiona, ale jak tak to witam, ja jestem w Equilibrium, wiec jestesmy z EoA w dosc przyjacielskich stosunkach. Nie wiedzialem ze ktos siegowal Isturak, przeprowadzalem sie na przelomie pazdziernika i listopada i nie gralem wtedy.

PS. Czesc Mendol, i ty tutaj marudo? :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 15:25 
Cytuj  
Altem kogo jesteś?


_________________
LaMoon#2988


Posty: 5
Dołączył(a): 16.11.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 15:26 
Cytuj  
lamoon napisał(a):
Altem kogo jesteś?

Co?

A, taki zart. Czaje.


Ostatnio edytowano 16 lis 2010, 15:27 przez vald, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 15:27 
Cytuj  
Nie nic


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 15:53 
Cytuj  
vald napisał(a):
PS. Czesc Mendol, i ty tutaj marudo? :)

Mendol podobno dorobil sie wlasnego moba w DFO.
Nie mozna go nigdzie spotkac, ale co jakis czas pojawia sie na "monster chat" i mendoli.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 15:59 
Cytuj  
vald ja jestem wszedzie ;p

tomu, moj nowy mobek nazywa sie Sou :P

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 22:31 
Cytuj  
To jak sie kto nazywa w grze? Mnie ogulnie mozna spotkac w Alfar Chat jako Nefastus Reborn.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lis 2010, 23:44 
Cytuj  
Znajdz klan Rats in the Hats, wszyscy w nim to polacy ;>


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 lis 2010, 08:30 
Cytuj  
Mormo Blastbeat - Human.

A takto klan Rats in the Hats - calkowicie polski klan, mieszkamy w hamlecie "Sorgom" na poludniu Alfar landow, niedaleko Shargal i Khosgar. Jak ktos chce to moze wpasc do nas na kilka duelkow, albo wspolne pvp.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 19:23 
Cytuj  
Nasz w pelni polski klan zasiegowal hamlet Siberi. Niestety SUNi im pomogli ale i tak bylo ciekawie :)

http://www.youtube.com/watch?v=2DvgqSz6Fuw


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 21:32 
Cytuj  
No bardzo brawo. Ale nie przypominam sobie aby SUN komuś w tym siegu pomagało :roll:

***

Posty: 526
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lis 2010, 23:51 
Cytuj  
pomogli chociaż nieświadomie. Prawda jest taka, że ruskich w sun jest teraz całkiem mocne party. Oni się częściowo kumplują z tymi z Siberii i wczoraj ewidentnie mieli wpływ na działania grupy SUN, która niby miała roamować wokoło ale jakoś tak dziwnie omijała siberie :/


_________________
EvE - Daktors [rip]
DFO - Daktor RedyRat [rip]
WoW - Grim Batol -Dhakhtor [rip]
Warhammer - Daks [rip]
UO Daktor =0= [rip]
i cały inny shit [rip]
________________________________

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 09:25 
Cytuj  
Oj tam drama o nic. Pozabijali, bo moga. Teraz mozna sie mscic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 14:17 
Cytuj  
Daktor napisał(a):
(...) grupy SUN, która niby miała roamować wokoło ale jakoś tak dziwnie omijała siberie :/

a to sorry, myślałem że okładali każdego jak leci :/.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 17:26 
Cytuj  
Bylo tak:

Jezdzilismy juz 2h przed siegem, zabilismy pare pojedynczych osob/golasow w ich hamlecie.
Ze 45min przed timerem wpadla ich wieksa grupa (nie wiem dokladnie ile od poczatku, bo akurat pojechalem cos zalatwic) byla dluga walka w ktorej nas wyparli z hamletu (pod koniec dolaczylem, ale za malo juz nas bylo).
Szybki regroup i wjazd pod large siege stone (plan byl taki zeby go tam kampic, bo niezla miejscowka).

2 min po timerze (troche nam zeszlo lol) zaatakowalismy Siberie, ktora juz nam okladala large siege stona i ich zmietlismy praktycznie bez strat wlasnych (to jest na filmie Sou).
Zaraz po wyrznieciu Siberii wpadli SUNi i nam najebali (tez jest na filmie).
Z tego co wiem SUNi pozniej podjechali do hamletu i wyrzneli regroupujaca sie Siberie. (nie mam pewnosci, ale chyba tak bylo)

My regroup i wracamy do akcji, jakies macanki z jakimis randomami, pozniej spotkalismy scouta SUNow.
Kotek i myszka z SUNami przez jakies 10-15min i wjezdzamy w Siberie atakujaca nasz maly siege stone.
Bijemy ich bijemy (szlo calkiem sprawnie) i wtedy wjezdzaja znowu SUNi. Centralnie w nas.
Szybki regroup itp, SUNi juz nie bija Siberii, jedynie innych roamerow.

Siberia niszczy 1 large i 1 small siege stona, hamlet staje sie vulnerable przy jeszcze 1 small siege stonie stojacym. Objezdzamy teren dookola - hamlet czysty, Siberia jeszcze nie bije small siege stona.
Szybki wjazd do hamletu, kazdy battlespike w lapy i tluczemy clanstona.
Siberia wjezdza z zaskoczenia (zjebalismy - brak scoutow, kazdy sie rzucil na clanstona) i wypiera nas z hamletu. Wbijaja sie SUNi, 2/3 naszych ginie.

Szybki regroup w czasie, gdy Siberia atakuje ostatniego siege stona - juz wiemy, ze z SUNami w hamlecie i Siberia na siege stonie przegralismy siega.
Decydujemy sie na ostatni, desperacki wjazd w Siberie. Jadac po drodze zaczepiam SUNow (bylem kilkaset metrow od reszty naszych chlopakow) z mysla, ze sprowadze ich na Siberie (jeszcze sie ludzilismy, ze moze to tylko roam...).

Koniec siega, gine od 3 Siberii, gdy jestem gankowany SUNik sie patrzy na Siberie i vice versia.

tl:dr - zajebisty siege, szkoda sie tak sie skonczyl.

Ja jebie jaki wall of txt

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 lis 2010, 23:34 
Cytuj  
gosti pominales 2 wazne walki

po tym jak nas SUNi zjedly przy large stone to wracalismy i siberia bila mniejszy stone na polnocy, jak ich zaczelismy atakowac z podobnym rezultatem jak przy large to dostalismy info ze suni jada i sie wycofalismy, oni dokonczyli kamien bo suni ich nie zabili i poszli bic kolejny, znow atak na nich znow tak samo padali i nagle SUNi wjezdzaja;)

dopiero wtedy po wycofaniu sie poszlismy do ich hamletu liczac na to ze zdazymi im bindstone zabic zanim oni nam siege stone;] oczywiscie sUNi ich nie dotkneli i ci nas w tym hamlecie znow zaayakowali po czym wrocili sie dokonczyc stone'a


_________________
Obrazek

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 00:10 
Cytuj  
no jak daku pisal ruskie z sun pomagali ruskim z syberi nic w tym dziwnego ;)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 24 lis 2010, 08:49 
Cytuj  
Sou napisał(a):
gosti pominales 2 wazne walki


Nie pominalem.

gosti napisał(a):
i wjezdzamy w Siberie atakujaca nasz maly siege stone.
Bijemy ich bijemy (szlo calkiem sprawnie) i wtedy wjezdzaja znowu SUNi. Centralnie w nas.


Ale mniejsza juz o to :p

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 17:26 
Cytuj  
Ja gram. :)

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2010, 20:42 
Cytuj  
Jak grasz jak cie nie ma;p Zniknales bez slowa: <


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.