mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 cze 2011, 16:35 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Jak tam auktalnie wyglada sytuacja i populacja w DFO?

Odnośnie populacji ciężko mi sie wypowiedzieć, bo dość mało gram. A obecna sytuacja to chyba czekanie na patcha wprowadzającego multisiege + drama na forum kto się bardziej sefsieguje itp.Po tym jak z5 straciło swoje miasta powstały dwa zergi: wyznawców foggena i mniejszy zerg nocry. Pierwszy chce bronic serwer przed SUN a z drugim chyba też się nie lubimy ;). Chociaż nocry chyba się ostatnio podzieliło.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 5 cze 2011, 16:53 
Cytuj  
coldzik napisał(a):
Jak tam auktalnie wyglada sytuacja i populacja w DFO?


Obecnie jest na niezłym poziomie, ale nie na tyle aby nie dało się gdzieś zaszyć i pokoksać/porafmić w spokoju.
Jest sporo dużych sojuszy, a PvP nie trzeba długo szukać. Szczególnie po ostatnich przetasowaniach regionalno-politycznych. Przynajmniej w regionach gdzie my biegamy.

Jeśli chodzi o samych Polaków to w naszym klanie jest 35+ osób i do tego około kilku-kilkunastu jest porozrzucanych po międzynarodowych.


Zawsze mogłoby być więcej ludzi, ale i tak w sumie to w niczym nie przeszkadza w obecnej sytuacji.
Ale to fakt, że wszyscy czekają jak na zbawienie na nowy Siege system + expansion.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lip 2011, 13:58 
Cytuj  
Co do populacji to jest calkiem niezle, duzy naplyw nowych graczy, Vehr cos mowil ze w miescie startowym ponad 15 noobow przed restartem naliczyl, a jak na DFO to multizerg :)

W tym momecie mamy pod sztandarem AQ wszystkie holdingi Nocry wiec wystarczy tylko zlapac portal sharda i od czasu do czasu zerknac na system.. :)

Nie wiem jak Yssam i Ruby, ale na Cairn i na srodku mapy sa co chwile jakies rozruby... milo sie gra, pozatym wszyscy czekaja na dodatek/patcha.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2011, 06:26 
Cytuj  
Oho, widzę że DFO ciągle w natarciu :) A tak psioczyli że padnie do końca roku (tamtego) a tutaj widzę coraz więcej osób gra. Żadne Rifty (że to niby miałby przełom), żadne MO (trochę lepiej ale wciąż w lesie) tylko DFO. Kto by pomyślał..

gg


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 09:29 
Cytuj  
eh DFO chyba faktycznie zdycha. nawet SUN'i przestali grac i sie rozwiazali.
szkoda, ze av tak daje ciala ze zmianami.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 15:24 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
eh DFO chyba faktycznie zdycha. nawet SUN'i przestali grac i sie rozwiazali.
szkoda, ze av tak daje ciala ze zmianami.

No co ty nawet patch dziś wydali. Po 2 latach naprawili poprawne wyświetlanie się tax domku po restarcie ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 16:49 
Cytuj  
Moze i wydali ale patch notes nie dali na forums

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 16:50 
Cytuj  
Możliwe, info jest na blogu

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 17:49 
Cytuj  
Tempo wprowadzania zmian nadal zawrotne.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 19:46 
Cytuj  
Właściwie to nie wiem czego wam jeszcze trzeba. To już chyba nie rzecz niedoróbek - ja na przykład po prostu nie mam z kim grać (nie w sensie populacji). Nie chce mi się poświęcać czasu na grę, jeśli nie siedzą ze mną na mumble ciekawi/fajni/kłądący na wszystko lachę ludzie. DFO jest w obecnej postaci zajebiste. Szkoda, że nie było takie dwa lata temu, jak byli ludzie.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:39 
Cytuj  
RIP


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 paź 2011, 21:48 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Właściwie to nie wiem czego wam jeszcze trzeba. To już chyba nie rzecz niedoróbek - ja na przykład po prostu nie mam z kim grać (nie w sensie populacji). Nie chce mi się poświęcać czasu na grę, jeśli nie siedzą ze mną na mumble ciekawi/fajni/kłądący na wszystko lachę ludzie. DFO jest w obecnej postaci zajebiste. Szkoda, że nie było takie dwa lata temu, jak byli ludzie.


No bo (prawie) nikt Cie nie lubi, no. :P

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 12:53 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Właściwie to nie wiem czego wam jeszcze trzeba. To już chyba nie rzecz niedoróbek - ja na przykład po prostu nie mam z kim grać (nie w sensie populacji). Nie chce mi się poświęcać czasu na grę, jeśli nie siedzą ze mną na mumble ciekawi/fajni/kłądący na wszystko lachę ludzie. DFO jest w obecnej postaci zajebiste. Szkoda, że nie było takie dwa lata temu, jak byli ludzie.


Jakbyś nie był takim anty-socjalnym trollem to byś miał z kim grac.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 paź 2011, 12:59 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jakbyś nie był takim anty-socjalnym trollem to byś miał z kim grac.


jaki eufemizm :D


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 4 lis 2011, 18:35 
Cytuj  
http://www.darkfallonline.com/blog/free-weekend-fast-skilling-phat-loot/

Cytuj:
In two weeks, every Darkfall account will be reactivated to participate in a free weekend with accelerated skilling and great loot.

More details on this next week, along with a development update.


Zapraszam na weekend z Enclave! ;)


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:00 
Cytuj  
jakos nie ma z kim grac w tego DFa wiec jak ma ktos ochote dzis wieczorkiem troche pobiegac na PVP to prosze o PMa.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 14:50 
Cytuj  
Teraz zdaje się panuje moda na grę na US nawet jakaś gildia graczy z EU tam powstała, ofk rządy sprawuje foggen ;).

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 19:09 
Cytuj  
Gra jest teraz tak wkurwiajaca jak chyba nigdy. Serwery (obydwa) laguja i jest delay po kazdej czynnosci, nawet do (na oko) 2 sekund, zazwyczaj kolo 0.5sek. Oczywiscie AV milczy. No kurwa...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 20:02 
Cytuj  
Spokojnie zakladam ze do przynajmniej stycznia, a realinie najwcześniej lutego, nic nowego nie bedzie, period. Znajac AV, do konca holiday season, na pewno nic a nic nowego nie bedzie. Jezeli jest prawda ze AV pracuje nad DF i Asian business deals, to luty jest najwczsniej kiedy cos konkretnego zobaczymy.


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 gru 2011, 20:14 przez Nefastus, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2011, 20:04 
Cytuj  
mysle, ze azja da im zarobic a eu olewaja juz na dobre.
szkoda kurwa ;/

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 328 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.