mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:45 
Cytuj  
Koli jedyne co ci moge napisac to niestety wypierdalaj stad.
obrazic mnie? hehehe chyba jednak sie troszke przeceniasz chlopcze :)
ja rozumiem, ze wszystko co piszemy dla ciebie nie ma sensu i masz na to wyjebane. ale czasami warto sie zastanowic i pomyslec przez chwile zanim sie cos skomentuje.
a dlaczego? otoz dlatego, ze nie wiedzialem kto to 'noia' natomiast zaczal sie przewijac w tym watku dosc czesto.
zatem moje pytanie bylo jak najbardziej serio.
to, ze cierpisz na jakas manie przesladowcza to naprawde nas jebie.


nie mialem przyjemnosci poznania aq i z tego co widze to na cale szczescie.
gdyby byly jakies zawody na trolla roku to obawiam sie, ze przebilbys nawet huragana.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 17:09 
Cytuj  
mendzio to znów mnie rozjebało " . ale czasami warto sie zastanowic i pomyslec przez chwile zanim sie cos skomentuje. " zapraszam na forum mortala z którego cie znam w którym wypowiadasz się jak wielki znawca który grał 2 tygodnie :} i jeszcze pisze to co napisał :} nvm :} widzę ze tu nie da się "odpuścić" i będzie troll za trollem szedl :}

ps. Chłopaki z dfa potwierdzają ze dokładnie taka sama sytuacja była w DFie :} i to jest jedyny powód dla którego się ciebie czepiam :} nienawidzę ludzi którzy wypowiadają się na tematu na jakie nie maja zielonego pojęcia i wszędzie musza wpierdolić swoje 3 słowa :} a ty jesteś dokładnie przykładem takiej osoby czego zdzierżyć nie mogę :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 17:15 
Cytuj  
no pogralem 2 tygodnie i mialem prawo sie wypowiedziec jako gracz i osoba, ktora ZAPLACILA za gre. takze daruj sobie.

nie wiem jakie chlopaki z dfa potwierdzaja i co ale zycze ci szczescia na przyszlosc.
jak domyslam sie jestes zajebistym znawca i dfo i mo i to co piszesz jest swiete. ok, ale nie tutaj.
tu jestes tylko kolejna popierdolka, ktora probuje udowodnic jaka to nie jest fajna.
a nie jest.
i jak nie mozesz zdzierzyc to zastosuj sie do mojej pierwszej prosby odnosnie twojej osoby - mianowicie wypierdalaj stad i nie wpierdalaj sie w dyskusje, ktorych nie rozumiesz.
albo poczytaj dokladnie wszystko z dzialu dfo, potem pomysl, potem napisz.
w przeciwnym badz razie daruj sobie.


Posty: 19
Dołączył(a): 25.04.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 19:12 
Cytuj  
Ależ mendolku ja nigdzie nie napisałem ze jestem znawca czegokolwiek ale to z twoich wypowiedzi no na forum chociażby mortala można wywnioskować ze po graniu w gre 2 tyg uważasz się za znawce :} co potwierdzają osoby także z Darkalla :}

*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 19:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
albo poczytaj dokladnie wszystko z dzialu dfo, potem pomysl, potem napisz.
w przeciwnym badz razie daruj sobie.

I kto to mówi :roll:
"który to noia" :lol:

wniosek jest prosty, jak sam napisałeś "daruj sobie"

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 19:44 
Cytuj  
no wybaczcie, ze nie znam wszystkich pro playerow z dfo, was wliczajac.
kiedy my gralismy w dfo to o takich zjebach jak wy nikt jeszcze nie slyszal, takze troche nietrafiony argument.
ale wyjasnie bo faktycznie jakis niedojebany jestes merliner.
z noia nigdy nie gralem, nigdy nie mialem do czynienia i nie zwracalem na niego uwagi.
tak samo jak na ciebie.
to, ze jakies wlasne problemy emocjonalne przekladacie na to forum, to naprawde juz tylko wasz problem.
jednak ze wzgledu na doswiadczenie w dfo kazdy z nas moze sie wypowiadac w tym temacie - tak jak uwaza.

kto potwierdza? o ile sie nie myle, to z osob, z ktorymi gralem, nikt w tej chwili juz nie jest aktywny.
skoncz wiec serio pierdolic koli bo smutno sie robi.
i moge sie uwazac za znawce. na szczescie nic ci do tego.
a jesli cie to wkurwia to tym lepiej.

jedyna osoba, ktora miala pojecie o dfo, spoza osob z tego forum byl Mormo.
a ty koli jak i merliner to jakies szczekajace randomki, na ktore nikt nie zwraca uwagi.
szczegolnie nie rozumiem biednego koliego, ktorego wkurwia moja osoba, a mimo to nadal probuje byc zabawny.
juz bardziej chujowy nie bedziesz, ale i tak daruj sobie komentarze kolego.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 20:20 
Cytuj  
Myślę, że Merlinerowi chodziło o to, że radzisz innym, by czytali dokładnie wszystko z działu dfo nim coś napiszą, podczas gdy sam najwidoczniej tego działu dokładnie nie czytasz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 20:54 
Cytuj  
ty juz lepiej nie mysl.
czytalem ten dzial kiedy postawal. od kiedy wy sie zaczeliscie pojawiac, wiekszosc przestala go czytac :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 21:15 
Cytuj  
edit. a może tego jednak nie napiszę.

Miłej gry.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sty 2011, 21:33 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
edit. a może tego jednak nie napiszę.


Nie musisz pisac, pan znawca i tak to wie! :lol:

A juz sie balem, ze temat zdechnie, a tu taka niespodzianka na swieta. :D


Posty: 21
Dołączył(a): 17.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 00:17 
Cytuj  
Kończcie Waści wstydu oszczędźcie...mowie do wszystkich.

Prawda jest taka ze w DFO WSZYSCY jesteśmy CHEATERAMI I EXPLOIDERAMI - wszyscy.
Każdy z Was(nas) wchodził pod ziemie (exploid) i każdy z nas używa AHK (czit) - a jak ktoś mi powie że AHK to nie czit to niech sobie pojedzie
na zawody CS czy SC2 i spróbuje na lanie zainstalować ten program! Zaś AV nigdy nie dal nam ostatecznego stanowiska w sprawie wspierania
bądź nie AHK. Analogiczna sytuacja w relu jest fakt ze 95% polaków nie płaciło abonamentu radiowo-telewizyjnego co nie oznaczało że działali zgodnie z polskim (wyuzdanym) prawem.
Sam też jestem w jakimś stopniu cziterem exploderem w DFO a gdy będę grał na poziomie przyjmijmy Gostiego to będę mógł sobie POZWOLIC na bycie tym ostatnim sprawiedliwym.

Jak będę miał 400 many to będę miał w dupie enchant mana eff - thats simply true.

Sorry ale nie ma głupich tym bardziej gdy wygląda na to ze AV daje w jakim stopniu NIEOFICJALNE przyzwolenie obserwując ilość banów które rozdaje od ostatniego ja wiem pół roku.

Tak wiec Noia albo pomylił gry albo daremnie wierzył że wszyscy będa grali na jego poziomie czitowania/explodowania nie większym - co brzmi samo w sobie to zdanie żałośnie.

Zakończę tego posta początkiem jego:

Kończcie Waści wstydu oszczędźcie - dyskutując kto jest mniejszym a kto większym cziterem/exp :wtf:

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 06:40 
Cytuj  
zieff..


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 08:12 
Cytuj  
quisatz napisał(a):
Kończcie Waści wstydu oszczędźcie...mowie do wszystkich.

Prawda jest taka ze w DFO WSZYSCY jesteśmy CHEATERAMI I EXPLOIDERAMI - wszyscy.
Każdy z Was(nas) wchodził pod ziemie (exploid) ...


Wypraszam to sobie, odkad gram nigdy nie wchodzilem pod ziemie zeby makrowac....
Ja nawet postaci na noc na plywanie nie zostawiam.
Ale to pewnie wszystko dla tego ze mam kompa w sypialni i mi babsko piszczy ze komp wyje itp... 8)


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 08:45 
Cytuj  
No to Mormo trzeba wyciszyc. Kompa lub babsko :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 09:35 
Cytuj  
Co wy z tym "Kończ waść, wstydu oszczędź" (we wszystkich możliwych wariacjach)? Nawet nie rozumiecie zwrotu, którego używacie... To wypowiadający te słowa prosił o oszczędzenie JEMU wstydu. Wy natomiast używacie tego zwrotu by zasugerować komuś, że jego słowa/czyny wstyd mu przynoszą? Wypierdalać kończyć podstawówki głąby.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 09:53 
Cytuj  
Potop w podstawowce? Ło panie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 10:25 
Cytuj  
Potop jest dobry w kazdym wieku!

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:00 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Wypraszam to sobie, odkad gram nigdy nie wchodzilem pod ziemie zeby makrowac....
Ja nawet postaci na noc na plywanie nie zostawiam.
Ale to pewnie wszystko dla tego ze mam kompa w sypialni i mi babsko piszczy ze komp wyje itp... 8)

No ale exploitowałbys i czitował jak "wszyscy" gdybyś tylko mógł :roll:

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:04 
Cytuj  
Havok napisał(a):
No ale exploitowałbys i czitował jak "wszyscy" gdybyś tylko mógł :roll:


Dziwne podejscie...

"Ale nie exploituje bo mi sie nie chce"
Ale exploitowalbys i czitowal, jakby Ci sie chcialo!

"Ale nie czituje, bo sie boje bana"
Ale czitowalbys jakbys sie niczego nie bal!

"Ale nie czituje, bo kombajn mi ukradli"
Ale czitowalbys, jakby nie ukradli!

itd.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2011, 11:14 
Cytuj  
Niech kazdy gra jak lubi. Jedyne co mnie w grach wnerwia to kody i 3-progs. Wlasciwie w graczach.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.