mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 10:28 
Cytuj  
Pamiętacie pewnie jak Orle Oko umieścił screenshot z radarem.

Tym razem Zama Dar ( oryginalnie WarCry, teraz Anquer Quary (też polskie) - czy jakoś tak) umieścił na oficjalnym forum film, w którym widać, że ma stale na sobie buffy/enchanty, których grając uczciwie mieć na stałe nie można.

Żeby tradycji stało się zadość, Anquer Quary ma motto "no cheats" a Zama Dar jest tam majorem. :) Kolejny bohater zwalczający cziterów przy pomocy czitów...

Link do tematu na forum http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=275764
Link do filmu http://www.youtube.com/watch?v=_mq0gYzWAHk&hd=1

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 11:12 
Cytuj  
Cytuj:
exploit, exploit.. uncool but everyone is doing it now after the educational thread from itwasluck. hope it gets it fixed.


Ale tak czy siak ciało dane. :]

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 11:16 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Cytuj:
exploit, exploit.. uncool but everyone is doing it now after the educational thread from itwasluck. hope it gets it fixed.


Ale tak czy siak ciało dane. :]


Po pierwsze nie wszyscy, bo ja tego nie robię i osoby, z którymi gram, tego nie robią.
Po drugie, niech usuną to "No cheats" z motta klanu, jak umieszczają filmy w których jawnie czitują. Tak, czitują a nie explotują, bo z pozycji gracza, który gra uczciwie, to zwyczajny czit.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 11:42 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Pamiętacie pewnie jak Orle Oko umieścił screenshot z radarem.

Tym razem Zama Dar ( oryginalnie WarCry, teraz Anquer Quary (też polskie) - czy jakoś tak) umieścił na oficjalnym forum film, w którym widać, że ma stale na sobie buffy/enchanty, których grając uczciwie mieć na stałe nie można.


Zawsze sie jedzie po najlepszych, pozatym on to na pewno robi dla dobra gildii :)

A tak na powaznie, to Zamadar nie jest juz w WarCry wiec moze robic co chce. IMHO powinniscie go zareportowac, chociaz znajac GMow w DFO to oni i tak z tym nic nie zrobia bo ciesza sie z kazdego playera jaki gra w ta ich umierajaca juz gre.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:09 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
A tak na powaznie, to Zamadar nie jest juz w WarCry wiec moze robic co chce. IMHO powinniscie go zareportowac, chociaz znajac GMow w DFO to oni i tak z tym nic nie zrobia bo ciesza sie z kazdego playera jaki gra w ta ich umierajaca juz gre.


Zobaczymy co z nim zrobi Anquer Quary. Czy go zaraportują, czy go wyjebią, czy nie zrobią nic, przyznając w ten sposób, że są gildią akceptującą cziterów.
Swoją drogą ciekawe, czy Zama Dar jest jedyną osobą czitującą w AQ.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:24 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Atherius napisał(a):
Cytuj:
exploit, exploit.. uncool but everyone is doing it now after the educational thread from itwasluck. hope it gets it fixed.


Ale tak czy siak ciało dane. :]


Po pierwsze nie wszyscy, bo ja tego nie robię i osoby, z którymi gram, tego nie robią.
Po drugie, niech usuną to "No cheats" z motta klanu, jak umieszczają filmy w których jawnie czitują. Tak, czitują a nie explotują, bo z pozycji gracza, który gra uczciwie, to zwyczajny czit.


Tego nigdy nie możesz być pewien. :]

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:28 
Cytuj  
A Ty znowu z tym trolowaniem :D. Nie bronie Zamy, bo jakby nie patrzec jest to exploit, ale jechanie po nas na forum oficjalnym od cheatrow, dlatego ze wykorzystal exploita, to chyba lekka przesada. Co do exploitu, mam nadzieje ze AV jak najszybciej to naprawi. Niestety darkfall jest gra w ktorej exploity sa powszechne.
smeagollum napisał(a):
Po pierwsze nie wszyscy, bo ja tego nie robię

Tego moze nie, ale kto jak nie Ty exploitowal geometrie gry zeby sobie bezpiecznie makrowac afk selfbuffy :D ?
A o efektach Twoich niezgodnych z regulaminem gry praktyk mozemy przeczytac w zalozonym przez Ciebie temacie
smeagollum napisał(a):
selfbuffy (chyba wszystkie) na 75.

:wink:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:35 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
jechanie po nas na forum oficjalnym od cheatrow, dlatego ze wykorzystal exploita, to chyba lekka przesada.


nie, to jest normalna kolej rzeczy, przyzwyczajaj sie, ze jak cheatujesz to bedziesz jechany na kazdym forum :P


_________________



*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:36 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
nie, to jest normalna kolej rzeczy, przyzwyczajaj sie, ze jak cheatujesz to bedziesz jechany na kazdym forum :P

chyba mnie z kims pomyliles, na szczescie nie musze sie przywyczajac...


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 12:37 przez Drelungar, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:37 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
A Ty znowu z tym trolowaniem :D. Nie bronie Zamy, bo jakby nie patrzec jest to exploit, ale jechanie po nas na forum oficjalnym od cheatrow, dlatego ze wykorzystal exploita, to chyba lekka przesada. Co do exploitu, mam nadzieje ze AV jak najszybciej to naprawi. Niestety darkfall jest gra w ktorej exploity sa powszechne.
smeagollum napisał(a):
Po pierwsze nie wszyscy, bo ja tego nie robię

Tego moze nie, ale kto jak nie Ty exploitowal geometrie gry zeby sobie bezpiecznie makrowac afk selfbuffy :D ?
A o efektach Twoich niezgodnych z regulaminem gry praktyk mozemy przeczytac w zalozonym przez Ciebie temacie
smeagollum napisał(a):
selfbuffy (chyba wszystkie) na 75.

:wink:


Po pierwsze nie do końca rozumiem co wspólnego z czitowaniem membera AQ mam ja. Czy dobrze rozumiem, że jesteś kolejnym wyznawcą zasady "inni tak robią to i my"?
Po drugie łżesz jak mahirim. :] Screenshot (a najlepiej film) poproszę a jak nie masz czym podeprzeć swoich zarzutów to proszę o nie używanie chwytów poniżej pasa. Co teraz? Całe AQ zacznie mi przylepiać łatkę jakiegoś exploitera geometrii gry? :/ O ile pamiętam, coś podobnego robił RL po wtopie orlego oka.

EDIT: zapomniałem o selfbuffach, o których wspominałeś. Chodziło mi oczywiście o buffy użyteczne, a że miałem ich cały pasek, to napisałem, że prawie wszystkie (dużo więcej niż używałem nie było - przynajmniej sensownych). Podonie jak ofensywna magia na 75 (też w opisie mojego charka) nie oznacza, że mam każdą r50 na 75. Kilka owszem, których używałem. Podobnie niuki, reje itp. Niestety obrona czitera (na przykład poprzez atak) prawie zawsze kończy się tak samo. Jest bez sensu. Pozostaje pytanie, co z Zama Darem zrobicie. (btw - ten wykoksany ludzik, którego przed chwilą opisałem, wciąż do kupienia).


Ostatnio edytowano 21 sty 2011, 13:37 przez smeagollum, łącznie edytowano 6 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:40 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
Huragan napisał(a):
nie, to jest normalna kolej rzeczy, przyzwyczajaj sie, ze jak cheatujesz to bedziesz jechany na kazdym forum :P

chyba mnie z kims pomyliles, na szczescie nie musze sie przywyczajac...


a powinienes, bo jesli nic z tym nie zrobicie to łatka cheaterow jest przyklejana calej gildii :)


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 12:42 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Drelungar napisał(a):
Huragan napisał(a):
nie, to jest normalna kolej rzeczy, przyzwyczajaj sie, ze jak cheatujesz to bedziesz jechany na kazdym forum :P

chyba mnie z kims pomyliles, na szczescie nie musze sie przywyczajac...


a powinienes, bo jesli nic z tym nie zrobicie to łatka cheaterow jest przyklejana calej gildii :)


Niestety to prawda, a szkoda by było, bo Dre to jedna z ostatnich osób (przynajmniej moim zdaniem), które by się posunęły do czegoś takiego.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 13:18 
Cytuj  
hehe... zjebane community, zjebani devsi, zjebana gra, że po dwóch latach nie potrafią sobie z tym poradzić juz nawet nie dziwi, można śmiało przypuszczać że cała ta banda pro graczy co została w grze prześciga się tylko w ilości posiadanych cheatów

WarCry nie istnieje w DFO już od dobrego roku, Zam fakt jest z WarCry, nie znam się na tych buffach ale jeśli to prawda to zaliczył srogiego faila.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 13:55 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
Tego moze nie, ale kto jak nie Ty exploitowal geometrie gry zeby sobie bezpiecznie makrowac afk selfbuffy :D ?


Selfown smeagollum, selfown. ;p

ps.

Swoja droga taka drame krecisz, ze powinienes napisac do Faktu. 1. strona gwarantowana.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 13:57 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Drelungar napisał(a):
Tego moze nie, ale kto jak nie Ty exploitowal geometrie gry zeby sobie bezpiecznie makrowac afk selfbuffy :D ?


Selfown smeagollum, selfown. ;p

ps.

Swoja droga taka drame krecisz, ze powinienes napisac do Faktu. 1. strona gwarantowana.


Ech, tak jak przewidziałem...Zaczyna się. Witamy kolejnego pana z AQ. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:05 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ech, tak jak przewidziałem...Zaczyna się. Witamy kolejnego pana z AQ. :)


co sie dziwisz, z Royal Legionem bylo tak samo. Jak oficer albo GM jakiejs gildii cheatuje to kazdy member bedzie go bronil i usprawiedliwial :)


_________________



***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:11 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Ech, tak jak przewidziałem...Zaczyna się. Witamy kolejnego pana z AQ. :)


co sie dziwisz, z Royal Legionem bylo tak samo. Jak oficer albo GM jakiejs gildii cheatuje to kazdy member bedzie go bronil i usprawiedliwial :)


Tralala, gowno wiesz. Ja tego nie popieram, Zamy nie usprawiedliwiam, a jak widze w grze - opierdalam na vencie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:15 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Tralala, gowno wiesz. Ja tego nie popieram, Zamy nie usprawiedliwiam, a jak widze w grze - opierdalam na vencie.


Czyli wiecie o tym, że tak gra? Opierdalacie i... i już? :/ Ech, w sumie Ty akurat niewiele więcej możesz zrobić, doszedłeś do AQ dzień, czy tam dwa dni temu... Ale i tak lipnie to wygląda.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:23 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
gosti napisał(a):
Tralala, gowno wiesz. Ja tego nie popieram, Zamy nie usprawiedliwiam, a jak widze w grze - opierdalam na vencie.


Czyli wiecie o tym, że tak gra? Opierdalacie i... i już? :/ Ech, w sumie Ty akurat niewiele więcej możesz zrobić, doszedłeś do AQ dzień, czy tam dwa dni temu... Ale i tak lipnie to wygląda.


Ze Ty schodziles pod ziemie, tez wiedzialem ("ej gosti schowaj mi mounta"), a nawet Cie nie opierdalalem. Czuj sie wyrozniony :p

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sty 2011, 14:28 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Ze Ty schodziles pod ziemie, tez wiedzialem ("ej gosti schowaj mi mounta"), a nawet Cie nie opierdalalem. Czuj sie wyrozniony :p


Tego już próbował Dre. Nie będę się powtarzał.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 244 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.