mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 14:36 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Mormo Blastbeat napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Z czego co widze po polskie dramy so na poziomie ruskich. Nic dziwnego ze AQ jest w NoCry.

*no offense



Panie Nefastus po pierwsze AQ nie jest w Nocry tylko w HKS, po drugie na kazdym forum DFO sa dramy, a czytam i pisze na kilku (takze .de) i na MMORPG.pl gdyby nie Noia z nudow to wogole nikt by tu nie pisal.
A po trzecie chuj mnie obchodzi co myslisz o nas albo o Nocry, zamiast gwedolic na race ally zacznij lepiej bronic wlasnego miasta bo ostatnio jak tam wpadlismy to bylo krucho u was, wpominajac na boku ze ani jednego Enclave w nim bylo.

peace


Jestescie z HKS zergu.

A co do naszego miasta, a chuj wiesz o nas. Zamiast pierdolic, bys moze spojrzal na nasz roster i do tego spojrzal na historie klanow naszych czlonkow. Poza moze 4 z nas, reszta 20tki jest kompletnymi noobami. W czasie jak wy sie bawiliscie w herosow w Sweetwaters, ja dostarczalem gear bags i pomagalem noobs konczyc podstawowe questy w alfar lands. Niestety ale my nie mamy zergu co moze i robi 20 osobowe pvp raidy i roaming, zeby bronil naszego miasta.

Wiec, za przeproszeniem, pierdol sie.


Nikt nam nie broni miasta, jaki 20 osobowy zerg by bronic nam miasta. Ogarnij sie. Pozatym popatrzylem w roster, i co ? i nic... nikogo nie znam.
lol

Za kogo ty sie masz zeby oceniac z kim gra AQ i dlaczego.

Prawda jest taka ze w Nocry mamy kilku kumpli z ktorymi gramy juz od ponad roku, z nimi wlasnie budowalismy REA i DPS.. jesli wiesz o co mi chodzi.. bo wtedy chyba jeszcze nie grales.
Gra tam kilku idiotow jak w kazdym klanie, wiem o tym i co z tego ? tak czy owak to nie znaczy ze jestesmy zergiem.
BTW: U was w miescie bylo nas 4 !
Zerg to Nosun i Sun a nie AQ i Nocry

Drame krecisz bez powodu. gowno nas to interesuje czy zbierasz szlechetnie bagi dla noobow albo robisz im questy.

Herosow nikt nie zgrywal jak pisalem bylo nas czterech a nie 20...., krotka pilka: wjazd, wpierdol i recall do siebie. Nic pozatym.


O roster chodzilo mi o to ze poza moze 4 z nas wszycy sa bardzo nowi do gry, miesiac i wiekszac mniej. Nie oczekuj ze bedziemy na was czekac z chlebem i sola w SW jak wiekszac trenuje konczac podstawowe questy. Jak sam zauwazyles, w SW bylo paru Ultimatum, naszych allies, wiec sie nie ciskaj ze nikogo nie bylo bo to nie twoja sprawa gdzie jestesmy i co robimy. A herosow zgrywasz bo raz wpadles do SW i od razu sie czepiasz ze nie nikogo z nas nie bylo. Jak trzeba bedzie bronic to bedziemy sie bronic.

I prawda ze mam problem z NoCry, bo to wiekszac kompletni idioci i nie rozumiem dlaczego sie do nich dolaczyliscie. Czesto rozmawiam z paroma AQ i nie mam do wiekszosci z was problemu, ale nie czepiaj sie jezeli nie masz o czyms pojecia.

A co do mnie, to gralem w clan beta i na poczatku gry, potem mialem dluga przerwe i mniej wiecej rok temu wrocilem. Wiem calo historie wiec nie musisz mi nic mowic.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 14:49 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Zerg to Nosun i Sun a nie AQ i Nocry

lol to Nocry nie należy do F300? :roll: A tak swoją drogą to SUN to duża gildia a nie zerg ;)

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 15:08 
Cytuj  
Havok napisał(a):
lol to Nocry nie należy do F300? :roll:

jakby nalezalo to to by bylo F400 :D

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 15:13 
Cytuj  
Przy każdej okazji mając do wyboru SUN a F300 stają po stronie foggena więc chyba jednak należą ;)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 15:44 
Cytuj  
Bo Frankowi poprzewracało się w głowie. Chce mieć i ma za dużo, w dodatku psuje zabawę innym. Klan który posiada tak dużo holdingów, z których połowy nie potrzebuje, który zerguje wszystkie sea towery i psuje siege małym klanom (atak Rith na Rehnagar 2 razy...) nigdy nie będzie lubiany. Zagenda wylądowała w haos city i nikomu już nie przeszkadza. Taka prawda. A jeśli chodzi o roamowanie to nie zauważyłem, żebyśmy jakoś bardziej męczyli SUNów.
Osobiście nie lubię zergów, ale ciężko nie kibicować F300... Nie było po prostu innego wyjścia. A to, że SUNi się teraz non stop selfsiegują to tylko potęguje niechęć klanów, które w tej wojnie nie biorą udziału.
Co do AQ to zazwyczaj biegamy swoją ekipą i nawet ostatnio nam jakoś idzie ;). Na sea towery czy pvp w okolicach Elish oczywiście chodzimy z NC, ale ciężko nie biegać większą grupą jak w okolicach holdingów LA latają 30 osobowe zergi ;).
Co do samego NC to nie wiem co się tak czepiacie. Radziecka taktyka "push guys push" :D, non stop robiący sobie jaja Hiszpanie i Uber o seksownym głosie ;)... Klimat w sojuszu jest wg mnie bardzo dobry.
Pozdro
Vehr Calm

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 16:57 
Cytuj  
Zagenda, a właściwie foggen kręci wami jak chce i załatwia wami swoje interesy (chodzi bardziej o f300 niz nocry). Ofk za to należy mu się uznanie. Nie wiem czy sun posiada aż tak dużo holdingów jako alliance mamy ok 16. Dla porównania AQ, o którego liczebności nic nie wiem ma zdaje się 5. Pewnie SUN mogłoby pozbyć się kilku hametów czy miast ale widać nikt nie jest zainteresowany ich przejęciem. Gadanie o miastach wydaje mi się więc nieco naciągane. Na seatowery ostatnio popłynęliśmy chyba dzonka cz czymś podobnym. F300 przypłynęło dwoma liniowcami, przy okazji pisząc na forum, że niby płyną tam po to żebyśmy nikomu nie przeszkadzali. Po czym sami zdobyli oba towery. Może następnym razem foggen ustali "małym klanom" kolejkę w zdobywaniu seatower ;). Jeśli takie coś się wam podoba to ok. Poza tym nie oszukujmy się w tej grze małe gildie nigdy nie będą się za mocno liczyć i zawsze będą na straconej pozycji, ale o to wiń AV a nie SUN. Na koniec, SUN się selfsieguje ale to nie my wymyslilismy selfsiege. Do tego druga strona robi dokładnie to samo. Nie wiem jak ta cała wojna się zakończy, co najwyżej zamiast "sunzergu" będziecie mieli jeszcze większy Zerg F300 :roll:. Domyślam się, że będzie to dobry zerg - wasz zerg ;)

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:17 
Cytuj  
@Havok

Zeby z gory wyjasnic HKS nic nie ma wspolnego z F300, ani AQ ani NOCRY nie wnikaja w zadna wojne miedzy SUNami a Zergem. Na Sunow jestesmy lekko wkurwieni bo nam 2 razy bezczelnie rozjebali siega pomagajac Siberii ktora miala tak czy owak wiecej osob niz my. Nas bylo okolo 12-20...

Co do holdingow SUNow to wy sie bez przerwy selfsiegujecie. Jak ma ktokolwiek zdobyc jakis hamlet lub miasto. :)

PS: AQ ma 2 hamlety i jedno Miasto. zadne 5 holdingow:P

greetz
Mormo


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*

Posty: 71
Dołączył(a): 6.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:24 
Cytuj  
nie nazwał bym ichtan holdingiem bardziej idiotycznego hamletu nie ma chyba.. i prosił bym o nie pisaniu iż rzekomo walczymy po jakiejkolwiek stronie , bo nie pamiętam żeby aq kiedykolwiek stanęło po stronie kogokolwiek poza swoim aliansem.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:25 
Cytuj  
Havok tak patrzac z boku na to co teraz robia suni to zastanawiam sie czy te plotki o gladiatorze i waszych sg sprzedajacych golda na e-bayu nie maja w sobie ziarnka prawdy. Nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek grajacy tylko dla zabawy wykorzystywal mechanike gry w ten sposob zeby zachowac miny.
( tym bardziej ze podobno macie na kazdym kontynecie keepy z bindslotami wiec dostep i tak mielibyscie wszedzie)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:28 
Cytuj  
Z pewnoscia Gladiator i Mr. Orange sprzedaja gold.


_________________
Obrazek

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:30 
Cytuj  
AQ czy NC nie ma nic wspólnego z zergiem Fogena, więc nie wiem czemu piszesz "Wami". Wątpię też, żeby był tu jakikolwiek Polak z klanów tworzących F300. Jest nas 37 wg urme, choć jak wiadomo paru nie gra. A holdingi mamy 2 + Ichtan, które jest przystawką do Apa. Więcej nam nie potrzeba.

Jest wojna (która trwa przez Wasze selfsiege), a Suni zawsze przypływali na ST zergiem, więc ja się Fogenowi nie dziwie, że teraz Eclipse pływa na ST taką ekipą. Zapewne nie po to żeby przejąć wieżę i podzielić 150 rare ore na 300 tylko po to żeby Was pozabijać ;).

Co do selfsiegów to ciekaw jestem co byś powiedział gdyby w Waszej wojnie z Zagendą Z5 codziennie by się selfsiegowało i tak przez parę miesięcy... Nie robili tego i stracili wszystkie holdingi, podobnie SL z wojnie z nami. Dla mnie permanentne selfsiege to exploit za którego powinny lecieć bany (ale AV wie lepiej). SUNi to pierwszy klan, który ze strachu przed porażką robi taki syf, niszcząc przy okazji grę. Realia są takie, a nie inne, ale to Wy doprowadziliście do powstania tego zergu. Nikt nie lubi SUnów! ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:34 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Na koniec, SUN się selfsieguje ale to nie my wymyslilismy selfsiege. Do tego druga strona robi dokładnie to samo.


Ale lamerskie tłumaczenie.
A AQ piszące o selfsiegach to niezły żart. Ja (żeby daleko nie szukać) mogę napisać, że selfsiege to lipa. W życiu tego nie robiłem. Ale wystarczyło, że odszedłem z Ratsów (obecne AQ) to już się selfsiegowali srając w portki, że ktoś ich może chcieć zsiegować, bo przypłynął statkiem i w nich trochę postrzelał.... (tak, jakby w Sorgom coś trzeba było niszczyć przed siegem, eh, idioci). Wciąż wam do mnie daleko. Ale przynajmniej macie się na kim wzorować.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:36 
Cytuj  
@mormo Doliczyłem wam hamety alpha q (nota bene z waszego liance) ;). Obecnie sie siegujemy, gdyby znalazł się chętny na któryś "niepotrzebny" nam hamet to pewnie by się dogadał z zarządem gildi ;)

Drelungar napisał(a):
Havok tak patrzac z boku na to co teraz robia suni to zastanawiam sie czy te plotki o gladiatorze i waszych sg sprzedajacych golda na e-bayu nie maja w sobie ziarnka prawdy. Nie wydaje mi sie zeby ktokolwiek grajacy tylko dla zabawy wykorzystywal mechanike gry w ten sposob zeby zachowac miny.
( tym bardziej ze podobno macie na kazdym kontynecie keepy z bindslotami wiec dostep i tak mielibyscie wszedzie)

Powiem szczerze, nie złapałem nikogo za rękę i nie interesuje się tym tematem. Nie zamierzam się też przekrzykiwać kto więcej exploitował.Keep należą do różnych ludzi, a ludzi przychodzą i odchodzą. To nie to samo co holdingi. A btw to co my "takiego" robimy?

@jery - pisałem tylko, że to nie SUN wymyśliło selfsiege. Ale o to pretensję proszę mieć do AV. Jak zresztą wiele rzeczy związanych z siege, holdingami i rozmieszczeniem mobów na mapie. Odnośnie SUN, nie wszyscy musza nas lubić ;). Chodzi mi tylko o to, że nazywanie kogoś zergiem po czym pisanie że kibicuje się jeszcze większemu zergowi jest dla mnie mało zrozumiałe.


Ostatnio edytowano 26 kwi 2011, 17:55 przez Havok, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:40 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Wciąż wam do mnie daleko. Ale przynajmniej macie się na kim wzorować.

Dzieki Noia robimy co mozemy 8)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:41 
Cytuj  
Brakuje mi facebookowego "lubie to" pod postami Noi :D.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:49 
Cytuj  
zieeew :roll: słabo trolujecie.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:52 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Wciąż wam do mnie daleko. Ale przynajmniej macie się na kim wzorować.

Dzieki Noia robimy co mozemy 8)


smeagollum napisał(a):
Ziew.


vilhelm napisał(a):
zieeew :roll:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:54 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Drelungar napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Wciąż wam do mnie daleko. Ale przynajmniej macie się na kim wzorować.

Dzieki Noia robimy co mozemy 8)


smeagollum napisał(a):
Ziew.


vilhelm napisał(a):
zieeew :roll:



I co narobiłeś... wiszę browara dla Drelungar teraz...
założył się ze mną, że pierwszy post-komentarz będzie od Ciebie xD


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:56 
Cytuj  
Wy nie ziewajcie tylko dawajcie z jakas drama, bo widze ze servery leza i sie zalogowac nie mozna. Wiedzialem ze postu villhelma nie odpuscisz :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 17:57 
Cytuj  
może to expansion :roll:


Ostatnio edytowano 26 kwi 2011, 17:58 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.