mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 63
Dołączył(a): 3.09.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 14:01 
Cytuj  
zax napisał(a):
Tak z ciekawości, ile się farmi na takie armory? Tak pi razy drzwi, w godzinach, wykoksaną postacią/na wlaściwym spocie.

Średnia postać na średnim spocie to 10k/h
Dobra postać na dobrym spocie to 15-25k/h
Jedna część infernala nawet za 3k tak więc 2-3h do tego double blasta i jest silaH
Sou napisał(a):
Chyba ze ktos widzial Noie farmiacego?


Ja, mało tego nawet w tym uczestniczyłem :o

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 14:06 
Cytuj  
zax napisał(a):
Sou napisał(a):
Tylko troche glupio tak w szlafroku stac obok ludzi w dragonach i infernalach :/


Tak z ciekawości, ile się farmi na takie armory? Tak pi razy drzwi, w godzinach, wykoksaną postacią/na wlaściwym spocie.


Na wlasciwym spocie jak np. na Yssam kolo naszego hamletu (Ichtan) to max. 20-30 Min w dwie osoby.

Zaraz obok jest spot Baradrona ktory dropi od 3-7k Kasy + Quality 5 Claw potrzebne do krafcenia infernali.
Zabijasz Baradrona we dwoch to jakies 5 Min roboty i jedziesz obok na spot Leenspar golema ktory rzuca ci od 0 do 16 albo 18 Leenspar Ore.

Liczmy ze srednio wydropisz 12 ore, czyli 3 Ignoty na gracza.
A to juz np. helm Infernalowy lub rekawice czy co tam innego potrzebujesz.

No i wcale nie potrzeba byc do tego wykoksanym, wystarczy Haste i Ironskin i oczwiscie odpowiednia bron + troche teamplayu.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 15:37 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Chyba ze ktos widzial Noie farmiacego? Rozumiem ze czary na 75 da sie skoxac na ziolach dropnietych z graczy?;]


Nie wiem czy wiesz, ale wbijac czary na 75 mozna rowniez podczas zwyklego PVE, wtedy jest to ze 3x tansze niz wbijanie magii AFK na zbugowanym skorpionie. :P
Stad i farmy mniej.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 15:50 
Cytuj  
Dajcie spokój z tymi szlafrokami na siegach. Szlafrok odnosił się tylko do Jasia, a dokładniej do tego, że byle gracz w szlafroku więcej wart niż Jaś Szczeromówny w dragonie.
Nie wiem o co Jasiowi chodzi. Był ze mną na dwóch siegach, na obydwu biegałem w mieszance infernala i fullplate. Może Jaś koniecznie chciał faila zaliczyć na forum? To zaliczył. Kompletnie nie wiem do czego on właściwie zmierzał. Że to niby źle, że mam sprzęt, mimo że nie farmię, bo zdarza mi się zajebać gościa ubranego lepiej ode mnie?
A najlepszy był komentarz o ubieraniu się ze wspólnego worka w banku. Chodziło Ci Jasiu o ten worek, z którego podpierdoliłeś dragona, w którym dumnie paradowałeś na siegu? Jaki był Twój wkład w zdobycie tego dragona? Czemu wyjąłeś armor z podziału i przeniosłeś do swojego banku, mimo, że go nie użyłeś kawał czasu - aż do siege? Pomogę ci - bo jesteś chciwym pixel huggerem, który w banku klanu, którego ideą było dzielenie się wszystkim ze wszystkimi, zakłada worek "sklepik Jana" i zarabia na klanowiczach. A teraz wypierdalaj pizdeczko.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 16:32 
Cytuj  
Nojanojanoja

nojaniemoge :G


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 17:43 
Cytuj  
zax napisał(a):
Tak z ciekawości, ile się farmi na takie armory? Tak pi razy drzwi, w godzinach, wykoksaną postacią/na wlaściwym spocie.



4h dobrej farmy i masz full infernal set na pełnych enchantach Q4-Q5 z R60, Silverem i Cobra staffem + Darkcepterami do rei i do buffa ( z odpowienimi enchantami)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 17:52 
Cytuj  
ano. teraz na siege'a potrzebujesz ze 3 ready bagi, czyli jedyne 12h farmy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 18:07 
Cytuj  
Nom tylko to jest sprzęt prawie z najwyższej półki. I jego cena to głównie koszt enchantów, bo infernale są teraz za jak za darmo (3k za parta)

Siege nie są codziennie. Więc spoko można sobie pozwolić na takie 3 bagi raz na tydzień bez zajebywania się na farmie.

A gracze co jadą DF od samego początku to latają w Dragonach i 70tkach zresztą co było widać na ostatnim siege Sun vs Foggeny


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 18:13 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
4h dobrej farmy i masz full infernal set na pełnych enchantach Q4-Q5 z R60, Silverem i Cobra staffem + Darkcepterami do rei i do buffa ( z odpowienimi enchantami)

Powaznie? Gdzie są takie spoty? a i jeszcze jeśli wasza gildia sprzedaje infernale po 3k to chętnie kilka części kupie ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 18:19 
Cytuj  
biorac pod uwage medytacje, regi to dfo nadal gra dla farmerow.
i nie, nie wszyscy moga sobie spoko pozwolic na utrate kilku takich bagow tygodniowo.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 19:11 
Cytuj  
kup se golda przez net m8


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 19:13 
Cytuj  
Albo nie trać kilku takich bagów tygodniowo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 19:28 
Cytuj  
no mozna w sumie w ogole nie grac i to dopiero czlowiek wyjdzie na plus.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 19:44 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Albo nie trać kilku takich bagów tygodniowo.


Urywajac sie z alliancu ktorego najblizsze siege sa pewna smiercia a jednak prawdziwi PVPerzy ida na nie i staraja sie walczyc (w przeciwienstwie do uciekajacej pizdeczki).


Gosti, no Noia self buffy i buff other wykoxal na mobach regami na ktore sam zarobil :D Przeciez wiesz ile to kasy codziennie schodzic pod mape i X h koxac?;]

Noia idea klanu dzielacego sie upadla w momencie gdy sie okazalo ze wszystko co cenne (kasa i regi) ida na twoj kox o czym wiekszosc osob chyba nawet nie wiedziala. Ile to razy brales regi mowiac ze oddasz i nawet 1g nie wsadziles bo poprostu nie chcialo ci sie farmic?:D Musiales byc smutny jak reg shop zaczal dzialac i gold zaczal byc kontrolowany :/

I nie wypominaj mi tu 1 czesci infernalowej bo jak ty biegales w szlafroku na PVP z R50 to ja musialem uzbrajac sie w keenowane noze R60. Oczywiscie z lootu wybrales sobie co ci sie podobalo a do podzialu wrzuciles bezwartosciowe chujowinki :D

To ile set tysiecy regow klanowych przepaliles zeby sie skoxac? Pizdeczko.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 20:17 
Cytuj  
Sou napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Albo nie trać kilku takich bagów tygodniowo.


Urywajac sie z alliancu ktorego najblizsze siege sa pewna smiercia a jednak prawdziwi PVPerzy ida na nie i staraja sie walczyc (w przeciwienstwie do uciekajacej pizdeczki).


Gosti, no Noia self buffy i buff other wykoxal na mobach regami na ktore sam zarobil :D Przeciez wiesz ile to kasy codziennie schodzic pod mape i X h koxac?;]

Noia idea klanu dzielacego sie upadla w momencie gdy sie okazalo ze wszystko co cenne (kasa i regi) ida na twoj kox o czym wiekszosc osob chyba nawet nie wiedziala. Ile to razy brales regi mowiac ze oddasz i nawet 1g nie wsadziles bo poprostu nie chcialo ci sie farmic?:D Musiales byc smutny jak reg shop zaczal dzialac i gold zaczal byc kontrolowany :/

I nie wypominaj mi tu 1 czesci infernalowej bo jak ty biegales w szlafroku na PVP z R50 to ja musialem uzbrajac sie w keenowane noze R60. Oczywiscie z lootu wybrales sobie co ci sie podobalo a do podzialu wrzuciles bezwartosciowe chujowinki :D

To ile set tysiecy regow klanowych przepaliles zeby sie skoxac? Pizdeczko.


/facepalm.
Widać, że Cię zabolało. :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 20:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no mozna w sumie w ogole nie grac i to dopiero czlowiek wyjdzie na plus.


Chodziło mi raczej o to, że nie musisz się ubierać w high endowy sprzęt. My się tak nie ubieramy a mamy fun. I pełen bank rzeczy podobnej jakości z lootu.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 20:37 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Widać, że Cię zabolało. :)


Siedze sobie w robocie i mam z ciebie niezly ubaw. Nazwa tematu jednak nie jest przypadkowa :lol:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 21:01 
Cytuj  
smeagolum i wlasnie ja tak traktuje dfo.
mam jakis sprzet, cos tam moge kupic - ale nie mam parcia zeby biegac w infernalach/dragonach tylko po to, zeby Sou nie narzekal, ze ludzie biegaja w crapach.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 21:09 
Cytuj  
Kazdy sobie biega w czym chce. Tylko jak ktos chce sie kreowac na nie wiadomo kogo to niech cos swoja gra reprezentuje a nie wychodzi z gildii jak ta dostaje po dupie ;]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 21:13 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Kazdy sobie biega w czym chce. Tylko jak ktos chce sie kreowac na nie wiadomo kogo to niech cos swoja gra reprezentuje a nie wychodzi z gildii jak ta dostaje po dupie ;]


Ziew.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.