mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 21:23 
Cytuj  
Zapomnialem jeszcze przypomniec o dojeniu klanu na regach i goldzie.

Milych snow Noia:)


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 21:30 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Milych snow Noia:)


obiecywanie niemożliwego...niemożliwego jak noia jest takim chujem może sprawić mu przykrość


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 22:32 
Cytuj  
ech widze tutaj wiele sie nie zmienilo trollowanie na max :D

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 22:49 
Cytuj  
taka tradycja ;)


Posty: 14
Dołączył(a): 16.05.2010
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 09:13 
Cytuj  
Słabo troche, flamewarsy i dramy z lineage 2> DFO

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 09:23 
Cytuj  
Poziomu EU1 Clan Discussion na forum DF nigdy nie osiągniemy ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 18:27 
Cytuj  
moze byc ciezko ale staraja się.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 19:29 
Cytuj  
Jery napisał(a):
Poziomu EU1 Clan Discussion na forum DF nigdy nie osiągniemy ;)


Co prawda to prawda

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 kwi 2011, 19:40 
Cytuj  
Yesus napisał(a):
Jery napisał(a):
Poziomu EU1 Clan Discussion na forum DF nigdy nie osiągniemy ;)


Co prawda to prawda


W końcu to temat Weak Trolling :D


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 50
Dołączył(a): 31.08.2010
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2011, 17:58 
Cytuj  
slabo myslalem ze noie stac na lepsza drame, a tu takie piardy suchary i na sile naciagane all. Choc chetnie bym poczytal jak noia dalej objasnia sprawe spierdalania szczurow z tonacego okretu jakim byl dps. Jak siegam pamięcią to noia uciekl jako pierwszy i namawial wszystkich do odejscia. Ja zamknalem temat warcry w dpsie ktory wspolna decyzja sie wtedy rozwiazywal choc bylo to wymuszone przez takie lajzy jak noia. Dzieki temu ze paru pozadnych ludzi w warcry bylo by zostac i walczyc do konca dostalismy na odejsciu hamlet w ktorym noia pozniej grzal dupe pol roku i plakal ze mu nowi gracze zabieraja fanty z banku gildyjnego. Troche mi szkoda ze teraz nam zes Gostiego wyciagnal ale to chyba nawet dobrze sie stalo. Wy sie bawicie w szlafrokach uciekajac po lasach a u nas to spowodowalo ze swiezaki zaczely wiecej dzialac i wszyscy teamplayem* nadrabiamy ta strate. Postaraj sie odpisac jakos z sensem noia zeby nie bylo znowu ze na forum cie jade jak w grze.




*slowo klucz do dalszej dramy

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2011, 21:14 
Cytuj  
Z czego co widze po polskie dramy so na poziomie ruskich. Nic dziwnego ze AQ jest w NoCry.

*no offense


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 07:51 
Cytuj  
rethel napisał(a):
slabo myslalem ze noie stac na lepsza drame, a tu takie piardy suchary i na sile naciagane all. Choc chetnie bym poczytal jak noia dalej objasnia sprawe spierdalania szczurow z tonacego okretu jakim byl dps. Jak siegam pamięcią to noia uciekl jako pierwszy i namawial wszystkich do odejscia. Ja zamknalem temat warcry w dpsie ktory wspolna decyzja sie wtedy rozwiazywal choc bylo to wymuszone przez takie lajzy jak noia. Dzieki temu ze paru pozadnych ludzi w warcry bylo by zostac i walczyc do konca dostalismy na odejsciu hamlet w ktorym noia pozniej grzal dupe pol roku i plakal ze mu nowi gracze zabieraja fanty z banku gildyjnego. Troche mi szkoda ze teraz nam zes Gostiego wyciagnal ale to chyba nawet dobrze sie stalo. Wy sie bawicie w szlafrokach uciekajac po lasach a u nas to spowodowalo ze swiezaki zaczely wiecej dzialac i wszyscy teamplayem* nadrabiamy ta strate. Postaraj sie odpisac jakos z sensem noia zeby nie bylo znowu ze na forum cie jade jak w grze.




*slowo klucz do dalszej dramy


hehe, no słowo klucz chwytliwe. Gdyby nie wskazanie, to bym się złapał. A tak, to już chyba nie mogę. :)
Jedziesz mnie w grze, przyznaję. Zawsze jechałeś. Żaden ze mnie dobry zawodnik.
A co do Gostiego, to ja to widzę tak - trochę pogra w zergu, to chce do małej grupy - pogra trochę w małej grupie - to chce do zergu. :) Ja mam podobnie. Kto wie, może jeszcze kilka osób ma podobnie. A zresztą, niech się Gosti sam wypowie. :P

ps. no dobra, prawda jest taka, że odbiłem wam Gostiego, bo seksownie jęczę. :O

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 08:51 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Z czego co widze po polskie dramy so na poziomie ruskich. Nic dziwnego ze AQ jest w NoCry.

*no offense



Panie Nefastus po pierwsze AQ nie jest w Nocry tylko w HKS, po drugie na kazdym forum DFO sa dramy, a czytam i pisze na kilku (takze .de) i na MMORPG.pl gdyby nie Noia z nudow to wogole nikt by tu nie pisal.
A po trzecie chuj mnie obchodzi co myslisz o nas albo o Nocry, zamiast gwedolic na race ally zacznij lepiej bronic wlasnego miasta bo ostatnio jak tam wpadlismy to bylo krucho u was, wpominajac na boku ze ani jednego Enclave w nim bylo.

peace


_________________
Mormo Blastbeat DFO

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 09:32 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Z czego co widze po polskie dramy so na poziomie ruskich. Nic dziwnego ze AQ jest w NoCry.

*no offense



Panie Nefastus po pierwsze AQ nie jest w Nocry tylko w HKS, po drugie na kazdym forum DFO sa dramy, a czytam i pisze na kilku (takze .de) i na MMORPG.pl gdyby nie Noia z nudow to wogole nikt by tu nie pisal.
A po trzecie chuj mnie obchodzi co myslisz o nas albo o Nocry, zamiast gwedolic na race ally zacznij lepiej bronic wlasnego miasta bo ostatnio jak tam wpadlismy to bylo krucho u was, wpominajac na boku ze ani jednego Enclave w nim bylo.

peace


Jestescie z HKS zergu.

A co do naszego miasta, a chuj wiesz o nas. Zamiast pierdolic, bys moze spojrzal na nasz roster i do tego spojrzal na historie klanow naszych czlonkow. Poza moze 4 z nas, reszta 20tki jest kompletnymi noobami. W czasie jak wy sie bawiliscie w herosow w Sweetwaters, ja dostarczalem gear bags i pomagalem noobs konczyc podstawowe questy w alfar lands. Niestety ale my nie mamy zergu co moze i robi 20 osobowe pvp raidy i roaming, zeby bronil naszego miasta.

Wiec, za przeproszeniem, pierdol sie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 09:35 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Z czego co widze po polskie dramy so na poziomie ruskich.


... a chuj wiesz o nas. Zamiast pierdolic, bys moze spojrzal na nasz roster i do tego spojrzal na historie klanow naszych czlonkow...


;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 09:40 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Z czego co widze po polskie dramy so na poziomie ruskich.


... a chuj wiesz o nas. Zamiast pierdolic, bys moze spojrzal na nasz roster i do tego spojrzal na historie klanow naszych czlonkow...


;]


Jak trzeba odpowiedziec na bzdury to odpowiem.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 09:48 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Jak trzeba odpowiedziec na bzdury to odpowiem.


Dawaj roster i historię klanów waszych członków. Mormo też roster i historię klanów waszych członków. W formie tabeli. Bo dwie tabele pełne cienkich fiutów niewątpliwie rozruszają wątek.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 13:16 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Jak trzeba odpowiedziec na bzdury to odpowiem.


Dawaj roster i historię klanów waszych członków. Mormo też roster i historię klanów waszych członków. W formie tabeli. Bo dwie tabele pełne cienkich fiutów niewątpliwie rozruszają wątek.


Chyba nie jestes zbyt ogarniety.


_________________
Obrazek

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 13:56 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Mormo Blastbeat napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Z czego co widze po polskie dramy so na poziomie ruskich. Nic dziwnego ze AQ jest w NoCry.

*no offense



Panie Nefastus po pierwsze AQ nie jest w Nocry tylko w HKS, po drugie na kazdym forum DFO sa dramy, a czytam i pisze na kilku (takze .de) i na MMORPG.pl gdyby nie Noia z nudow to wogole nikt by tu nie pisal.
A po trzecie chuj mnie obchodzi co myslisz o nas albo o Nocry, zamiast gwedolic na race ally zacznij lepiej bronic wlasnego miasta bo ostatnio jak tam wpadlismy to bylo krucho u was, wpominajac na boku ze ani jednego Enclave w nim bylo.

peace


Jestescie z HKS zergu.

A co do naszego miasta, a chuj wiesz o nas. Zamiast pierdolic, bys moze spojrzal na nasz roster i do tego spojrzal na historie klanow naszych czlonkow. Poza moze 4 z nas, reszta 20tki jest kompletnymi noobami. W czasie jak wy sie bawiliscie w herosow w Sweetwaters, ja dostarczalem gear bags i pomagalem noobs konczyc podstawowe questy w alfar lands. Niestety ale my nie mamy zergu co moze i robi 20 osobowe pvp raidy i roaming, zeby bronil naszego miasta.

Wiec, za przeproszeniem, pierdol sie.


Nikt nam nie broni miasta, jaki 20 osobowy zerg by bronic nam miasta. Ogarnij sie. Pozatym popatrzylem w roster, i co ? i nic... nikogo nie znam.
lol

Za kogo ty sie masz zeby oceniac z kim gra AQ i dlaczego.

Prawda jest taka ze w Nocry mamy kilku kumpli z ktorymi gramy juz od ponad roku, z nimi wlasnie budowalismy REA i DPS.. jesli wiesz o co mi chodzi.. bo wtedy chyba jeszcze nie grales.
Gra tam kilku idiotow jak w kazdym klanie, wiem o tym i co z tego ? tak czy owak to nie znaczy ze jestesmy zergiem.
BTW: U was w miescie bylo nas 4 !
Zerg to Nosun i Sun a nie AQ i Nocry

Drame krecisz bez powodu. gowno nas to interesuje czy zbierasz szlechetnie bagi dla noobow albo robisz im questy.

Herosow nikt nie zgrywal jak pisalem bylo nas czterech a nie 20...., krotka pilka: wjazd, wpierdol i recall do siebie. Nic pozatym.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2011, 14:07 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Jak trzeba odpowiedziec na bzdury to odpowiem.


Dawaj roster i historię klanów waszych członków. Mormo też roster i historię klanów waszych członków. W formie tabeli. Bo dwie tabele pełne cienkich fiutów niewątpliwie rozruszają wątek.


Noia nasz roster napewno znasz co do umiejetnosci cienkich fiutow jak nas nazwales tez zapewnie wiesz bo grales z nami wystarczajaco dlugo. nastepnym razem podepne myszke jak wpadniesz nam do miasta. Moze bedzie trudniej :P


_________________
Mormo Blastbeat DFO

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.