mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 21:18 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Kto mi nafarmi 100k za flaszke?


na mnie tomu wydasz najmniej , ale to juz wiesz jaka mam kondycje alkoholowa :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 21:45 
Cytuj  
w ile urosnie vit do maxa? 1dzien? tydzien?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 22:18 
Cytuj  
mi z 65 inta do 100, 24 dni ma zajac;>


_________________
Obrazek

*

Posty: 81
Dołączył(a): 18.04.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 22:57 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
w ile urosnie vit do maxa? 1dzien? tydzien?


Można sprawdzić na stronie medytacji:
http://app001.eu1.darkfallonline.com/sf/fwd
Jest tam czas i koszt potrzebny do osiągnięcia 25, 50, 75 i 100 dla każdego stat-a i skilla.

Podniesienie VIT z 75 do 100 to 20 dni.

Z nowym algorytmem liczenia HP, na poziomie 75 mam 400 HP, a dla 100 miałbym może 20 HP więcej ... Zatem medytowanie VIT jest umiarkowanie opłacalne.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 23:23 
Cytuj  
Co to znaczy umiarkowanie oplacalne? A stamina? A nie wiem co tam jeszcze?;] Cos medytowac zawsze warto. Jak nie VIT to co innego. Jak wszystko wymedytujesz to i VIT warto zrobic nie?;)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2011, 23:27 
Cytuj  
Generalnie policzyli, że:
nowa postać +1.4kk golda +4 miesiące offline (pełne) = staty na 100 (wszyskie)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 07:45 
Cytuj  
av powinno jeszcze zwiekszyc gain bufow i debufow i juz naprawde nie bedzie mozna narzekac na grind.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 6.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 19:33 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Co ty gadasz? Klan zostal do konca walk i odszedl jak caly DPS sie rozlaczal.

Ty zwiales jak pizdeczka wczesniej. Proste.


bump

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 20:46 
Cytuj  
bejo napisał(a):
Sou napisał(a):
Co ty gadasz? Klan zostal do konca walk i odszedl jak caly DPS sie rozlaczal.

Ty zwiales jak pizdeczka wczesniej. Proste.


bump


Widziałem Zama, że grasz, film byś jakiś nakręcił, bo ciekawy jestem, jakie teraz exploity są na topie.

I choćbyście wszyscy stanęli murem za Jasiem, nie zmieni to faktu, że zostawiliście DPS jak tylko zaczął przegrywać (stracił Talpec). Prawdopodobnie w swoim kółku wzajemnej adoracji lubicie siebie przekonywać, jak to bohatersko walczyliście do końca, ale choćbyście tysiąc postów o tym napisali, to i tak - kto grał, ten wie jak było. Wy też wiecie.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 kwi 2011, 22:48 
Cytuj  
No wiemy. Ty zdajesz sie nie wiedziec. Widocznie tak uciekales przed siegami, ze juz sie w niczym nie orientowales: /

I nikt za mna nie musi stac. Nawet nikt tu nic nie pisze. Czemu probujesz innych ludzi do dyskusji wciagac


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 06:14 
Cytuj  
Sou napisał(a):
No wiemy. Ty zdajesz sie nie wiedziec. Widocznie tak uciekales przed siegami, ze juz sie w niczym nie orientowales: /

I nikt za mna nie musi stac. Nawet nikt tu nic nie pisze. Czemu probujesz innych ludzi do dyskusji wciagac


Przecież Zama powtórzył to, co i ty. I daj już spokój z tym uciekaniem przed siegami. To jakiś absurd, wymyśl przynajmniej coś sensownego. Albo nie, nie wysilaj się, ja już kończę. To nudne.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 10:16 
Cytuj  
Uciekaj jak pizdeczka:/

Nie moge dac spokoju z siegami bo ja tego nie wymyslam, to sa fakty :/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 10:51 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Uciekaj jak pizdeczka:/

Nie moge dac spokoju z siegami bo ja tego nie wymyslam, to sa fakty :/


I pewnie dlatego zorganizowałem dwa siege, jak byliśmy w ratsach. Ziew...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 11:03 
Cytuj  
Co to za argument? Wyraznie napisalem, ze nie dales rady pokazywac sie na straconych siegach w sprzecie ktory nadawalby sie do walki z takimi przeciwnikami.

A nie o jakis siegach na syberie ;]


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 11:57 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Co to za argument? Wyraznie napisalem, ze nie dales rady pokazywac sie na straconych siegach w sprzecie ktory nadawalby sie do walki z takimi przeciwnikami.

A nie o jakis siegach na syberie ;]


Nie bardzo rozumiem czemu tak się przyczepiłeś do tego sprzętu? Taki z ciebie miłośnik pikseli? Nawet gdybym założył na siebie szlafrok, to byłbym bardziej przydatny niż Ty. Każdy byłby bardziej przydatny niż Ty. Co zresztą sam udokumentowałeś w swoich filmach z siegy na syberię.
I czemu o syberii wypowiadasz się z lekceważeniem? Przecież radzili sobie lepiej od ciebie. Owszem, byłeś dobrze ubrany - tym większa porażka, że nic nie potrafiłeś zdziałać.
Ty grasz w zbieranie pikseli i pokazywanie się w pikselach, a mi to zwisa. Dlatego może zrozumieć nie mogę, czemu miałbym rezygnować z zajebistego funu, jakim jest siege, tylko dlatego, że byłbym ubrany gorzej niż inni. Najwyraźniej dla ciebie ma to jakiś sens...

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 12:12 
Cytuj  
Spokojnie Noia o tobie rozmawiamy. Ja jestem zwyklym graczem i sie nie napinam wiec twoje uwagi co to mojego skilla po mnie splywaja.

Ty masz skilla i nic pozatym. Chyba ze uwisniesz na kims i "dzielac sie wspolnym sprzetem" wydoisz jego ciezka prace. Tylko w duzym klanie, w prawdziwych walkach sie tak nigdzie nie dojdzie, stanie naprzeciw ciebie gracz PVP jakiejkolwiek liczacej sie gildii i po tobie przebiegnie. I mozesz wtedy krzyczec na reszte ze akurat ciebie nie leczyla, ciebie nie buffowala, tobie nie pomagala. I to moze dzialac w randomowym PVP lesnej partyzantki a nie powaznych siegach.

Najlepiej wziac ubrac smieci, R50 a potem sie wkurwiac na reszte grupy :wink:


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 12:16 
Cytuj  
w powaznych gildiach, na powaznych siegach kazdy ubiera to na co go stac.
biorac pod uwage ilosc graczy bioracych udzial w tym, to na najlepszy sprzet stac faktycznie tych, ktorzy graja od samego poczatku.
a tak ludzie wkladaja to co maja i nadal moga powalczyc.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 12:36 
Cytuj  
Tylko troche glupio tak w szlafroku stac obok ludzi w dragonach i infernalach :/ Nie mowiac juz o walce z takimi przeciwnikami. Jesli kilku miesieczna postac potrafi przyfarmic i poskladac odpowiednie worki na siege zeby nie oslabiac grupy to troche nie pasuje tu p40 PVPer w rzeczach z niedzielnego PVP ;] Noia to rozumial i uwinal sie zanim inni sie zorientowali...

Chyba ze ktos widzial Noie farmiacego? Rozumiem ze czary na 75 da sie skoxac na ziolach dropnietych z graczy?;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 12:53 
Cytuj  
no ale jak grasz w szlafroku to nie stoisz obok nich, tylko za nimi i robisz za support.
kilku miesieczna postac nie zawsze potrafi/ma czas/ma ochote farmic sprzet tylko po to zeby sie pokazac.
bo wystarczy, ze osoby gorzej ubrane stoja z tylu i robia wlasnie za dobry support.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 kwi 2011, 13:49 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Tylko troche glupio tak w szlafroku stac obok ludzi w dragonach i infernalach :/


Tak z ciekawości, ile się farmi na takie armory? Tak pi razy drzwi, w godzinach, wykoksaną postacią/na wlaściwym spocie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 174 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.