mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 13:22 
Cytuj  
noia statystyki z urme to jedno co innego rzeczywistosc w ktorej jako aliance nie mozemy na pvp wystawic jednego party pelnego. Aktywnosc mocno spadla i w codziennej obronie miast i pvp 5 gosci z AQ to glowna sila sojuszu. Z ruskich graja okazjonalnie 2 osoby, hiszpanow nie ma. Jest 2-3 grekow ze starego skladu z ktorymi sie spoko gra ale oni gaja w Lola calymi dniami. Oprocz tego jest sporo casual newbies ktorych gdzies ktos porekrutowal po drodze. Tak jest juz od jakiegos czasu. I choc moze walka nocry vs sun byla by wyrownana jezeli chodzi o liczby na poczatku bo na siege jest jakas mobilizacja to chyba nikt nie ma watpliwosci ze SUNI zabraliby nocry dostep do pvp na swiecie bez zadnego oporu w takiej sytuacji. Gracz graczowi nie rowny my bysmy chetnie odeszli z tego sojuszu ale w czasie wojny to troche nie wypada zostawiac kolegow.
All in all graczy z nocry mozna policzyc chyba na palcach jednej reki. Corpse , Umas, Sebastian, June... eee niech mi ktos pomoze myslalem ze bedzie pieciu.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 13:33 
Cytuj  
Uber jeszcze babciuje, tzn gra. ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 14:08 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
noia statystyki z urme to jedno co innego rzeczywistosc w ktorej jako aliance nie mozemy na pvp wystawic jednego party pelnego. Aktywnosc mocno spadla i w codziennej obronie miast i pvp 5 gosci z AQ to glowna sila sojuszu. Z ruskich graja okazjonalnie 2 osoby, hiszpanow nie ma. Jest 2-3 grekow ze starego skladu z ktorymi sie spoko gra ale oni gaja w Lola calymi dniami. Oprocz tego jest sporo casual newbies ktorych gdzies ktos porekrutowal po drodze. Tak jest juz od jakiegos czasu. I choc moze walka nocry vs sun byla by wyrownana jezeli chodzi o liczby na poczatku bo na siege jest jakas mobilizacja to chyba nikt nie ma watpliwosci ze SUNI zabraliby nocry dostep do pvp na swiecie bez zadnego oporu w takiej sytuacji. Gracz graczowi nie rowny my bysmy chetnie odeszli z tego sojuszu ale w czasie wojny to troche nie wypada zostawiac kolegow.
All in all graczy z nocry mozna policzyc chyba na palcach jednej reki. Corpse , Umas, Sebastian, June... eee niech mi ktos pomoze myslalem ze bedzie pieciu.


Ja rozumiem, że można się spierać co do ilości graczy nieaktywnych na Urme, ale opowieści o tym, jak to sa aktywni na Urme, a tak naprawdę to nie, to jakiś żart. To, że logują się rzadko, nie zmienia faktu, iż są aktywni. Więc macie 111 graczy co najmniej. Nie umiecie ich zmotywować - wasz problem. Zresztą nie dziwię się - stu graczy z hakiem i 14 holdingów.
Rozbawiłeś mnie tym "zabraliby nam dostęp do PvP na całym świecie". Pisz, że chodzi o dostęp do mobów i surowców, bo jak ktoś szuka PvP, to nie wchodzi w sojusze, które jednej piątej serwera zmieniają nicki na zielone. Jak tam wasi goldsellerzy, zadowoleni z dostępu do PvP na całym świecie?
Hm, no drugie SUN normalnie, tylko takie biedniejsze.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 14:57 
Cytuj  
Jezeli chodzi o surowce i zloto to poza mamengruk nic nam nie potrzeba. Nikt z nas chyba nigdzie indziej nie farmi. Mamengruk jest nasze nie NC. Twoje wyobrazenia nie pokrywaja sie z rzeczywistoscia jak zwykle. A mowiac dostep do pvp masz na mysli dostawanie wpierdol na golasa pod bankiem w chaos city czy co konkretnie? W ratsach bylo fajnie dopuki sasiedzi nie zmienili sie na takich jakich mamy obecnie w mamen albo ich nie ma wogle albo sa takim zergiem ze nie wiadomo gdzie spierdalac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 16:01 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Jezeli chodzi o surowce i zloto to poza mamengruk nic nam nie potrzeba. Nikt z nas chyba nigdzie indziej nie farmi. Mamengruk jest nasze nie NC.

Nie obchodzi mnie to. Pytałem, czy wasi goldsellerzy są zadowoleni z dostępu do PvP na całym świecie.
Napisałem też, że jak ktoś szuka PvP, to nie wchodzi w sojusze, które jednej piątej serwera zmieniają nicki na zielone. Tego też nie doczytałeś?

duszkin napisał(a):
A mowiac dostep do pvp masz na mysli dostawanie wpierdol na golasa pod bankiem w chaos city czy co konkretnie?

Nie mam czasu.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 17:33 
Cytuj  
ja rozumiem noia ze cie dupa boli i wogle ale z ta jedna piata serwera to chyba sam nie doczytales. Chyba ze na serwerze gra 25 osob na codzien.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 19:20 
Cytuj  
biznes sie kreci noia, sprzedajemy dziennie 100k i scamujemy co sie da. chcesz sie dolaczyc ?


_________________
Mormo Blastbeat DFO

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 19:56 
Cytuj  
Nie chcę się dołączać, wystarczy mi jak napiszecie, że nikt u was golda nie sprzedaje.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 20:15 
Cytuj  
Ja chcialem sprzedac postac i mnie gosti zje@#l :( W tym klanie nawet nie mozna nielegalnie przestac grac ;~~~~~~~~(


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 21:11 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Ja chcialem sprzedac postac i mnie gosti zje@#l :( W tym klanie nawet nie mozna nielegalnie przestac grac ;~~~~~~~~(

No takie cuda to tylko w AQ. Prawie uwierzyłem.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 29 sie 2011, 23:55 
Cytuj  
tak ja sprzedaje golda farmie ostatnio kiedy tylko jestem w stanie sie zmusic i przyjmuje wager duele. Zbieram na kompa by moc grac na siegach bo moj budzet jest mocno nadwyrezony kredytem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 07:12 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
wystarczy jak napiszecie, że nikt u was golda nie sprzedaje.

Sou napisał(a):
Ja chcialem sprzedac postac i mnie gosti zje@#l :( W tym klanie nawet nie mozna nielegalnie przestac grac ;~~~~~~~~(

duszkin napisał(a):
tak ja sprzedaje golda farmie ostatnio kiedy tylko jestem w stanie sie zmusic i przyjmuje wager duele. Zbieram na kompa by moc grac na siegach bo moj budzet jest mocno nadwyrezony kredytem.

heh, przyznać muszę, że cieszy mnie ta resztka przyzwoitości u was, przez którą nie napiszecie po prostu "nikt u nas golda nie sprzedaje", gdy wiecie, że sprzedają.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 07:38 
Cytuj  
Nieskalany exploitami detektyw Noia na tropie terrorystow sprzedajacych darkfallowego golda. ;)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 08:19 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Nieskalany exploitami detektyw Noia na tropie terrorystow sprzedajacych darkfallowego golda. ;)


O o o, zaczyna się. Wjazdy personalne. :P Rozmawiamy o sprzedaży golda, a nie o mnie.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 08:22 
Cytuj  
Sprzedalem golda i postac w L2, sprzedalem ISK w EVE, sprzedam w koncu kiedys postac w DF (z goldem;]) i bede z tego dumny i BOGACTWOOOOOOOO.

Od kiedy sprzedawanie postaci/golda jest be?:/


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 08:25 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Sprzedalem golda i postac w L2, sprzedalem ISK w EVE, sprzedam w koncu kiedys postac w DF (z goldem;]) i bede z tego dumny i BOGACTWOOOOOOOO.

Od kiedy sprzedawanie postaci/golda jest be?:/

Czy ja choć raz napisałem, że to jest be? Nie. To możesz już spierdalać.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 09:15 
Cytuj  
Sorry Noia odnioslem mylne wrazenie ze tak uwazasz. Nie wiedzialem ze jestes taki wrazliwy. Przepraszam.


P.s
mozesz sie isc jebac


_________________
Obrazek

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 09:17 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
gosti napisał(a):
Nieskalany exploitami detektyw Noia na tropie terrorystow sprzedajacych darkfallowego golda. ;)


O o o, zaczyna się. Wjazdy personalne. :P Rozmawiamy o sprzedaży golda, a nie o mnie.


No sorry, ale z mojego punktu widzenia wyglada tak jak to opisalem. :D

btw. Rozmawiamy o SUNLi vs Z-Cry, a nie srzedazy golda. :)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 10:00 
Cytuj  
Chlopaczyna was podpuszcza, a wy wdajecie się w bezproduktywne pogawedki, musicie mu wybaczyć, a potem jak zrozumie jaki jest chuiowy zyczyc powodzenia na terapii.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 11:30 
Cytuj  
Bolek, trolluj trolluj!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.