mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 11:34 
Cytuj  
gosti napisał(a):
No sorry, ale z mojego punktu widzenia wyglada tak jak to opisalem. :D

btw. Rozmawiamy o SUNLi vs Z-Cry, a nie srzedazy golda. :)


Tyle, że z Twojego punktu widzenia, dla mnie sprzedający gold to "terroryści", a mi sprzedaż golda wisi. Więc może należałoby zweryfikować swoje przekonania Gosti?
Po drugie sprzedaż golda jak najbardziej pasuje do tematu wojny SUNLi vs Z-Cry. Domniemana sprzedaż golda przez SUNów i traktowanie gry jak firmy była jednym z punktów Foggena, którymi próbował zmotywować ludzi do tej wojny. Pamiętam, że wypowiadałeś się w tym wątku (gdy Foggen zamieścił link do strony Syberii chyba, z cenami golda od Gladiatora). Tak więc ten motyw powinien być Ci znany.
Tymczasem wy macie goldsellerów nie tylko w koalicji, ale nawet w swoim klanie. Holdingów (jako koalicja) macie tyle, ile SUN nie miało chyba nigdy. A nawet jeżeli miało zbliżoną ilość, to ratio "ilość graczy/holding" miało zdecydowanie lepsze. To już drugi punkt, w którym przypominacie "złych" SUNów.
Trzecim punktem byłoby zamiłowanie SUNów do exploitowania - z tematu na tym forum o staff bug'u wynika jednak, że nie kilku, lecz spora grupa NoCry a także AQ korzystała z exploitów przed siegami. Nagrano też kilka razy graczy NoCry zasuwających na mountach po dnie.
Już prawie napisałem, że jedyne co was odróżnia od SUNów, to to, że nie selfsiegujecie. Byłby to niewątpliwie wielki plus. Niestety wydaje się to być zasługą NoCry. Wy oporów nie macie, przypomniało mi się jak w pierwszym tygodniu po moim odejściu z Ratsów poleciał wasz selfsiege, bo coś tam się działo, i się przestraszyliście, że mogą was siegować...
Jak widzisz, ja wypowiadam się na temat. :P Personalne wycieczki mnie nie interesują. Staram się jedynie zebrać kilka faktów dotyczących tej wojny i motywów, które za nią stoją. To dla mnie ciekawe. Peace! ;)

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 11:55 
Cytuj  
W skrocie, bo zajety nieco jestem. :p

Fakt, terrorysci to slowo-olbrzym, ale specjalnie go uzylem. :D Po prostu w kilku postach naciskales, zeby przyznac, ze w AQ sa goldselerze. Czy sa goldselerzy? Nie wiem, bo wiem tylko o jednym.

Fakt, zabieralem glos w threadzie o goldiatorze, ale glownie "for teh lulz and trollz". Prawde mowiac, to czy ktos sprzedaje golda mi zwisa. :)

Fakt, w Nocry tez bylo (nadal jest...) paru idiotow-cheaterow typu Van Dark i jego koza podwodna, ale nic na to nie poradze. W kazdym threadzie na forumfall komentowalem, ze to lame itp, nic to nie dalo.

Ten selfsiege to nawet nie wiem o co chodzi, bo chyba wtedy nie gralem przez jakis czas.

Ze mamy duzo holdingow? Moze i tak, ale "tylko" 5 kopalni, sporo mniej niz mieli SUNi. Nie zapominaj tez, ze Malusi i The Few Good Man sa w sojuszu tymczasowo, tylko na czas tej wojny. Jak odejda zostanie nam 6 holdingow, w tym 4 kopalnie. Co wiecej - ratio wcale nie mieli duzo lepszego.

Kurwa, a mialo by w skrocie... ;)

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 30 sie 2011, 12:27 
Cytuj  
nie wiem jakich ty motywow sie Noia doszukujesz. Ja osobiscie to mialbym w dupie SUNow i Z5 niech sie zerguja selfsieguja i sprzedaja gold. Holdingow bysmy byli chetni sie pozbyc nawet kilku ale nie oddamy im SUNom ktorzy chcieli tanim kosztem zyskac wiele. Chyba zapomniales ze my w tej wojnie nie jestesmy z wyboru to oni zaatakowali. Chcieli nam szybko tanim kosztem zabrac Apautan Mammengruk Ghanalaj i cos w centrum mielismy do wyboru selfsiegowanie , wystawienie dupy do dymania albo przyjecie pomocy od foggena. Okazalo sie ze Liandri bylo ugadane juz wczesniej ze im pomoga jakby sie foggen dolaczyl.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 09:19 
Cytuj  
Wracajac do tematu.

Do SUNli dolaczyli Wanted oraz Kazakhstan tworzac Sunliwankhstan.

Wczesniej z Zcry odeszla Furia oraz Ailes de la Nuits (czy jak sie to pisze). Znudzili sie zergami chyba. :p

Wczoraj obronione Ghanalaj, 2 dni wczesniej Suni obronili Furghum.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 16:55 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Wracajac do tematu.

Do SUNli dolaczyli Wanted oraz Kazakhstan tworzac Sunliwankhstan.

Wczesniej z Zcry odeszla Furia oraz Ailes de la Nuits (czy jak sie to pisze). Znudzili sie zergami chyba. :p

Wczoraj obronione Ghanalaj, 2 dni wczesniej Suni obronili Furghum.

Nagrywasz te siege'e dziadu?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 wrz 2011, 20:18 
Cytuj  
Az takiego kompa to ja nie mam, sorry :)

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 00:08 
Cytuj  
Najlepszy siege na jakim byłem, walki o mury przez cały dzień również zajebiste. Suni pokazali swoją mentalność. Mimo przewagi liczebnej dostali w dupe 2h przed siege'em a kolejnego pusha (jeszcze zanim siege wystartował) zrobili w bono-plate'ach...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 07:05 
Cytuj  
Jery napisał(a):
Suni pokazali swoją mentalność.


http://www.youtube.com/watch?v=vXr-IRaolPs

:lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 08:13 
Cytuj  
Jery napisał(a):
a kolejnego pusha (jeszcze zanim siege wystartował) zrobili w bono-plate'ach...

Obrazek

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 08:53 
Cytuj  
kjut ;>


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 10:04 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Jery napisał(a):
a kolejnego pusha (jeszcze zanim siege wystartował) zrobili w bono-plate'ach...

Obrazek


Wrzuciles "bono plate" w googla? :lol:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 10:13 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Wrzuciles "bono plate" w googla? :lol:


Nie, wrzuciłem screenshot, na którym widać jak się tłumaczysz Umasowi przez komórkę, że nie lootowałeś w trakcie walki. Za tobą reszta AQ wkurwiona, że nic nie zlootowała. Pewnie któryś Cię podpierdolił z zazdrości o bono-plate. :)

Edit: o kurwa, jaki selfown, zapomniałem, że to ja się kiedyś musiałem tłumaczyć z lootowania w trakcie walki, jak mnie sfotografowali ze wszystkich stron. :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 10:54 
Cytuj  
Mi wyskoczylo to Obrazek


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 11:29 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Edit: o kurwa, jaki selfown, zapomniałem, że to ja się kiedyś musiałem tłumaczyć z lootowania w trakcie walki, jak mnie sfotografowali ze wszystkich stron. :)


Ta, prawie o tym zapomnialem. :lol:

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 12:05 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Za tobą reszta AQ wkurwiona, że nic nie zlootowała.

Znowu trolujesz ja zlootowalem bluetaila wiec wcale nie bylem wkurwiony :D, a co do lootu to z rywalizacji jak zawsze zwyciesko wyszedl kazahstan - uciekali przeciazeni na begonach ( podobno uciekajacy suni wpadli na tfk, jesli kazachow tez to spotkalo to tfk naprawde ladnie musialo sie oblowic)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 18:32 
Cytuj  
Jery napisał(a):
Najlepszy siege na jakim byłem, walki o mury przez cały dzień również zajebiste. Suni pokazali swoją mentalność. Mimo przewagi liczebnej dostali w dupe 2h przed siege'em a kolejnego pusha (jeszcze zanim siege wystartował) zrobili w bono-plate'ach...

Rozumiem, że wy nie wychodzicie z miasta ubrani w nic ponizej full infernal? Jakim trzeba być durniem, żeby mieć do kogoś w grze pretensję że ubrał się tak a nie inaczej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 19:31 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Rozumiem, że wy nie wychodzicie z miasta ubrani w nic ponizej full infernal? Jakim trzeba być durniem, żeby mieć do kogoś w grze pretensję że ubrał się tak a nie inaczej.


Przeciez IRL tak samo to dziala. Ubierz sie w cos co sie innym nie podoba to mozna nawet w zeby dostac na miescie ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 wrz 2011, 20:21 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Rozumiem, że wy nie wychodzicie z miasta ubrani w nic ponizej full infernal? Jakim trzeba być durniem, żeby mieć do kogoś w grze pretensję że ubrał się tak a nie inaczej.


Na siege? Nope, infernal+ :p Zartuje oczywiscie, zalezy opd sytuacji.
Nikt nie ma pretensji, po prostu dziwne to troche, bo Sunliwankhstan poddal siega po pierwszej przegranej walce, a naprawde - nie mieli mniej osob od nas.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2011, 08:06 
Cytuj  
a tak naprawdę ubiera się AQ na siege'e - oglądać od trzeciej minuty - banded, scale, bone... Zresztą zobaczcie sami: 23 VII 2011 Sun vs ZaCry Ichtan siege part 2

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 wrz 2011, 10:25 
Cytuj  
Dawaj Bolek, trolluj trolluj!


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.