mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 10:04 
Cytuj  
O szpiegostwie nie ma co zabardzo pisac Noia,

podobno lamerzy z SUNow probowali nam wkrecic jakis ludzi (polakow) by czytali nam system przez strone internetowa. W ten sposob wiedzieli co sie dzieje na clan alliance, gdzie sie zbieramy, kiedy wychodzimy i ilu nas jest.
Totalna lameria i chujostwo ze strony SUNow, ale niczego innego sie nie spodziewalem. Wojna to wojna i szpiegowanie jest czescia taktyki, a jak bylo naprawde to sie nigdy nie dowiemy :)


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 10:25 
Cytuj  
jasne, bo sun'om nikt wczesniej takiego numeru nie zrobil.
ja pierdole, jestescie banda lamerow i zaslepionych polaczkow :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 11:07 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
O szpiegostwie nie ma co zabardzo pisac Noia,

podobno lamerzy z SUNow probowali nam wkrecic jakis ludzi (polakow) by czytali nam system przez strone internetowa. W ten sposob wiedzieli co sie dzieje na clan alliance, gdzie sie zbieramy, kiedy wychodzimy i ilu nas jest.
Totalna lameria i chujostwo ze strony SUNow, ale niczego innego sie nie spodziewalem. Wojna to wojna i szpiegowanie jest czescia taktyki, a jak bylo naprawde to sie nigdy nie dowiemy :)


Całkiem sprytnie. Ja akurat w tym nic złego nie widzę. Fajny numer, podoba mi się. :) A wy już wiecie kto to był? Jak go zdemaskowaliście? Gdyby miał nick Kuklinski, to można by po nicku, a tak to nie wiem...

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 11:51 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jasne, bo sun'om nikt wczesniej takiego numeru nie zrobil.
ja pierdole, jestescie banda lamerow i zaslepionych polaczkow :)


banda lamerow i zaslepionych polaczkow :wtf:
ogarnij sie Mendol.. i jeszcze raz przeczytaj co napisalem....

"...Wojna to wojna i szpiegowanie jest czescia taktyki, a jak bylo naprawde to sie nigdy nie dowiemy"....


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 12:01 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Totalna lameria i chujostwo ze strony SUNow, ale niczego innego sie nie spodziewalem.


przeczytalem :)

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 12:38 
Cytuj  
Jesli tak ich bronisz to moze ty byles tym szpiegiem ktory czytal nam logi ... !


_________________
Mormo Blastbeat DFO

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 21 sie 2011, 17:49 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Całkiem sprytnie. Ja akurat w tym nic złego nie widzę. Fajny numer, podoba mi się. :)

Mnie sie to nie podoba - dla mnie podchodzi to pod metagaming - koles zaklada drugie konto (oplaca je) po to zeby wyciagnac informacje, czyli robi cos w realnym swiecie (placi kase) zeby zyskac przewage w wojne w grze, ktora w sumie ma byc dla nas zabawa i przyjemnym oderwaniem sie od rzeczywistosci - wniosek z tego taki ze traktuje to zbyt powaznie. Pol biedy jesli to jakis dzieciak - moge to zrozumiec, ale jezeli to osoba dorosla to po prostu mi jej zal. Ale coz kazdy gra jak lubi.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 07:54 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Całkiem sprytnie. Ja akurat w tym nic złego nie widzę. Fajny numer, podoba mi się. :)


I pomyslec, ze juz nie grasz w eve. Tam masz szpiegow w grze, na TSie, podwojnych agentow, informatorow, przekupstwo dyrektorow wrogiego sojuszu utp. itd.

Moze i jest to fajne - dla 10 szefow sojuszu. Dla pozostalego tysiaca ssie, bo zadnego funu nie maja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 08:28 
Cytuj  
weteran DFO Mormo Blastbeat wyzywa od lamerow i chujostwa clan, ktory stosuje taktyke szpiegowania przeciwnika....... PRICELESS :)))))


_________________



**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 10:43 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
weteran DFO Mormo Blastbeat wyzywa od lamerow i chujostwa clan, ktory stosuje taktyke szpiegowania przeciwnika....... PRICELESS :)))))


o jessu... Huragan daj se spokoj i wyluzuj sie.

SUN to najpoterzniejszy kaliber w historii DFO .... polaczyli sie teraz z drugim, najwiekszym klanem na serverze EU-1 Lilandri.
A najwyrazniej ich jedyna taktyka zdobywania info jest podrzucanie jakis recruitow ktorzy podaja sie nowych graczy i potrzebuja pomocy... AQ to maly klan, mamy moze 15 aktywnych osob, staramy sie pomagac nowym polskim gracza i czerpac FUN z gry jak tylko sie da...
Niestety przez takie zagrania aktualnie nie przyjmujemy zadnych rekrutow, wykopalismy duzo nowych graczy.. wlasnie przez wyczytywanie i wykorzystywanie strony DFO w celu czytania logow/pobierania info itd.
Wylecialo kilku nowych i jestem pewien ze nie kazdy byl jakims twink-szpiegiem, niektorzy poprostu nie mieli tyle czasu by bardziej zaingerowac sie w zycie klanu.. a teraz biegaja solo albo zywkle przestali grac.

Jak dla mnie to troche lamerske i jak juz mowilem wojna to wojna, wszystko dozwolone, ale nie spodziewalem sie takiego zagrania od tak powaznego klanu jak SUN na tak malutki klan jak AQ. :)

Co by nie bylo wojna toczy sie dalej i licze na nowe dobre fighty miedzy Z-Cry vs SUNli.

Ostatnie Siege: Hamlet Rehnagar stracony, Miasto Dayar obronione, Hamlet Sunstone Island wygrany.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 11:57 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
wojna to wojna, wszystko dozwolone, ale nie spodziewalem sie takiego zagrania od tak powaznego klanu jak SUN na tak malutki klan jak AQ. :)


I o to w wojnie chodzi by zaskoczyc przeciwnika. SUN was skutecznie zaskoczyl wiec przestan teraz plakac i wyzywac od lamerow, tylko wez sie w garsc.
To, ze sie tego nie spodziewales tylko dobrze swiadczy o SUNach. Natomiast zle o was.
A pieprzenie o graniu for fun daruj sobie.. tak pisza tylko przegrani by sobie podbudowac watpliwe juz morale.


_________________



****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 12:24 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Jak dla mnie to troche lamerske i jak juz mowilem wojna to wojna, wszystko dozwolone, ale nie spodziewalem sie takiego zagrania od tak powaznego klanu jak SUN na tak malutki klan jak AQ. :)

A czy przypadkiem nie podrzucili wam szpiega dlatego, że wasz klan jest właścicielem miast całego sojuszu? Co ma do tego, że jesteście mali a oni duzi? To działanie nie było skierowane przeciwko wam, tylko przeciwko sojuszowi, którego system messages kontrolujecie.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 12:36 
Cytuj  
@Noia

i know :)

@Huragan
a tak wogole ktos ty kurwa ze piszesz jak bys ze mna wodke pil...
znamy sie wogole ?

Jak nie grasz dla funu to idz do lekarza...
My gramy dla zabawy jak znudzi nam sie to przestaniemy grac.. proste..


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 13:15 
Cytuj  
Mormo co Ty pierdzielisz.... Ja gram (gralem) zeby kill whorowac i podpierdalac loot na siegach. ;)

kill/death ratio for life, yo!

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 13:37 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
Mnie sie to nie podoba - dla mnie podchodzi to pod metagaming - koles zaklada drugie konto (oplaca je) po to zeby wyciagnac informacje, czyli robi cos w realnym swiecie (placi kase) zeby zyskac przewage w wojne w grze, ktora w sumie ma byc dla nas zabawa i przyjemnym oderwaniem sie od rzeczywistosci - wniosek z tego taki ze traktuje to zbyt powaznie. Pol biedy jesli to jakis dzieciak - moge to zrozumiec, ale jezeli to osoba dorosla to po prostu mi jej zal. Ale coz kazdy gra jak lubi.

Zgadzam się - wydawanie kasy na opłacenie konta do szpiegowania jest wd. mnie żałosne. Oczywiście będą tacy ,którzy sądzą ,że to jest ok i w ogóle ,ale naprawdę nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 14:43 
Cytuj  
Mormo Blastbeat napisał(a):
Jak nie grasz dla funu to idz do lekarza...
My gramy dla zabawy jak znudzi nam sie to przestaniemy grac.. proste..


A SUNI to co, nie graja dla zabawy.. przeciez to swietna zabawa zownowac inny klan szpiegiem :) Szkoda, ze SUNi nie moga czytac tego threadu, bo wtedy dopiero mieliby FUN czytajac szlochanie Mormonka :)


_________________



***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 14:59 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Szkoda, ze SUNi nie moga czytac tego threadu, bo wtedy dopiero mieliby FUN czytajac szlochanie Mormo :)


A co? Wylapali bany na mmorpg.pl?

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 15:03 
Cytuj  
W AA bedzie sie dalo szpiegowac z drzewa ktore wyrosnie i sie na nie wdrapiemy. NextGen szpiegowanie to bedzie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 15:22 
Cytuj  
czekam az cale Anquer Quare tu przyleci i bedzie pisac, ze szpiegowanie w DFO jest beeee i lamerskie :)

hie hie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2011, 15:27 
Cytuj  
Sou napisał(a):
W AA bedzie sie dalo szpiegowac z drzewa ktore wyrosnie i sie na nie wdrapiemy. NextGen szpiegowanie to bedzie.

To chyba do tematu o AA? Albo do flames.
Jeżeli chciałeś przekonać nas, że przynajmniej co do jednego z was Mendol miał rację, to odniosłeś spektakularny sukces.


Ostatnio edytowano 22 sie 2011, 17:29 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.