mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 16:55 
Cytuj  
Dace napisał(a):
smeagollum napisał(a):
duszkin napisał(a):
z noia nie ma sie co klucic to juz taki typ wszystkie jego argumenty opieraja sie zawsze na tym ze on ma racje. Tak jest i w tym przypadku Noia uwaza ze te API powstalo wlasnie w tym celu i nie przemawiaja mu do rozumu zadne logiczne argumenty.


A może napiszesz w jakim celu Twoim zdaniem powstało te API?

Ja strzelam ze zostalo stworzone wlasnie w celach stawiania botow/skryptow do szpiegowania.


To teraz cwaniaczku przeczytaj temat z oficjalnego forum, a dowiesz się, że AV potwierdziło, że do tego właśnie można tego używać (bot).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 16:56 
Cytuj  
Tej serio, my sie z noja nie lubimy, ale jesli chce mu sie zrobic temat zeby trollowac w dziale DFO to zwykle robi to kiedy ma z gory zapewniona wygrana.
Nie rozumiem placzu na to API, po to jest, szpieg wykorzystal. I mogl byc offline, bo do tego to sluzy. End of story.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 16:57 
Cytuj  
Noia jestem w stanie sobie wyobrazic tylko o czym mysleli designerzy przewidujacy funkcjonalnosc tego API. Nie mozesz zakladac ze to do czego wykorzystywali to SUNi to bylo przewidziane. Jak ktos projektuje zabezpieczenia to wedle twojego rozumowania wszelkie dziury wynikajace z bledow ktore pozostawi zostawia po to by ktos te zabezpieczenia zlamal? Na tym API mialy bazowac toolsy do zarzadzania klanami, interaktywna mapa - patrz urme rzeczy ktore mialy uzupelnic brakujaca funkcjonalnosc w darkfallu.
To jest blad AV jednak nikt inny tylko SUNi przesuneli sobie granice moralnosci jak zwykle i wykorzystali to by wygrywac za wszelka cene co im zreszta znow nie wyszlo.
Ja rozumiem idee play2 win ale jest jeszcze cos takeigo jak honor i szacunek.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 17:01 
Cytuj  
zastanow sie tez noia jaki impact na gre maja te zajebiste pomysly sunow.
Ktos juz napisal w tym temacie ze musielismy wywalic z klanu wszystkich noobkow co do ktorych tozsamosci nie bylismy pewni. My jestesmy bardzo malym klanem i byl to dla nas ogromny problem a co dopiero maja powiedziec anglojezyczne klany?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 17:02 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Noia jestem w stanie sobie wyobrazic tylko o czym mysleli designerzy przewidujacy funkcjonalnosc tego API. Nie mozesz zakladac ze to do czego wykorzystywali to SUNi to bylo przewidziane. Jak ktos projektuje zabezpieczenia to wedle twojego rozumowania wszelkie dziury wynikajace z bledow ktore pozostawi zostawia po to by ktos te zabezpieczenia zlamal? Na tym API mialy bazowac toolsy do zarzadzania klanami, interaktywna mapa - patrz urme rzeczy ktore mialy uzupelnic brakujaca funkcjonalnosc w darkfallu.
To jest blad AV jednak nikt inny tylko SUNi przesuneli sobie granice moralnosci jak zwykle i wykorzystali to by wygrywac za wszelka cene co im zreszta znow nie wyszlo.
Ja rozumiem idee play2 win ale jest jeszcze cos takeigo jak honor i szacunek.


Co innego napisać, że nie szanujesz ich podejścia do gry, co innego podłączać się pod bezmyślną nagonkę na SUN, że niby czitowali, bo używali tego narzędzia i jakimś cudem wcisnęli wam szpiega. Ja nie lubię SUN, mam ku temu wiele powodów, ale to nie zwalnia z myślenia.

duszkin napisał(a):
zastanow sie tez noia jaki impact na gre maja te zajebiste pomysly sunow.
Ktos juz napisal w tym temacie ze musielismy wywalic z klanu wszystkich noobkow co do ktorych tozsamosci nie bylismy pewni. My jestesmy bardzo malym klanem i byl to dla nas ogromny problem a co dopiero maja powiedziec anglojezyczne klany?

Hm, ale przecież gdyby ten system nie istniał też mogliby chcieć wam wcisnąć szpiega. Rozumiem Twoje zmartwienia, ale jak napisał mi kiedyś Gosti - w EVE ponoć szpiegowanie jest na porządku dziennym. Stąd już ja wyciągam wniosek, że jednak tego typu praktyki nie decydują o upadku gry.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 17:06 
Cytuj  
duszkin napisał(a):

To jest blad AV jednak nikt inny tylko SUNi przesuneli sobie granice moralnosci jak zwykle i wykorzystali to by wygrywac za wszelka cene co im zreszta znow nie wyszlo.
Ja rozumiem idee play2 win ale jest jeszcze cos takeigo jak honor i szacunek.

Wszyscy są święci tylko nie SUN :roll: . Nie zdziwiłbym się, gdyby inne gildie robiły podobne rzeczy, tyle że w przypadku SUN akurat zostało to nagłośnione w taki a nie inny sposób.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 17:10 
Cytuj  
Jak ktoś z sensownym angielskim (czyli nie ja) zaproponuje w części suggestions oficjalnego forum wywalenie global message system z gry, to chętnie się pod tym podpiszę.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 17:40 
Cytuj  
SUN mody wykasowaly topic.

Go figure.

:roll:


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:00 
Cytuj  
Az sie lezka w oku kreci z radosci jak pieknie sie w tym poscie trolluje :D
Dalej Dalej Druzyno Wiedzmina

*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:25 
Cytuj  
Cytuj:
To teraz cwaniaczku przeczytaj temat z oficjalnego forum, a dowiesz się, że AV potwierdziło, że do tego właśnie można tego używać (bot).

Ja strzelalem do czego to bylo stworzone a nie do czego mozna uzywac , problemy z czytaniem czy zrozumieniem ?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:42 
Cytuj  
Dace napisał(a):
Cytuj:
To teraz cwaniaczku przeczytaj temat z oficjalnego forum, a dowiesz się, że AV potwierdziło, że do tego właśnie można tego używać (bot).

Ja strzelalem do czego to bylo stworzone a nie do czego mozna uzywac , problemy z czytaniem czy zrozumieniem ?


Strzelaj sobie co tam chcesz. Mi więcej o celu, do którego zostało to stworzone, mówi info od twórców, do czego można tego używać, niż Twoje wymysły.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:44 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
SUN mody wykasowaly topic.

Go figure.

:roll:


http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=194693

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:49 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Dace napisał(a):
Cytuj:
To teraz cwaniaczku przeczytaj temat z oficjalnego forum, a dowiesz się, że AV potwierdziło, że do tego właśnie można tego używać (bot).

Ja strzelalem do czego to bylo stworzone a nie do czego mozna uzywac , problemy z czytaniem czy zrozumieniem ?


Strzelaj sobie co tam chcesz. Mi więcej o celu, do którego zostało to stworzone, mówi info od twórców, do czego można tego używać, niż Twoje wymysły.


Kretynku, ten source nigdy nie zostal stworzony do pobierania informacji. Kod jest dostelpny, wiec ludzie co sie znaja na scripts zrobili z tego uzytek. Mniej wiecej na tej samej zasadzie co shrapnel i bunny jumping.

Nikt nie ma nic do tego jezeli klan otwarcie uzywa api do organizowania wlasnego klanu albo alliance, problem sie pojawia kiedy jest to uzywane z nie aktywnymi spy altami w innych klanach. To nie jest normalne szpiegowanie po przez gracza udajacego kogos innego, tylo pieprzenie sie z system info innego klanu bez uzytku aktywnego gracza.

Ty, jak tam twoja aplikacja do SUN, zakladam ze zalezy od tego jak dobrze ci pojdzie trollowanie tu?


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:52 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
SUN mody wykasowaly topic.

Go figure.

:roll:


http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=194693


A kto mowil o hakowaniu? Po przez wykasowanie tego topicu samo AV przyznaje sie ze SUN robi cos nielegalnego.

:roll:


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 18:54 przez Nefastus, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 18:53 
Cytuj  
noasz napisał(a):
aha, czyli czituja bo mają alta w klanie ?


Czytales kiedys Terms of service gry w ktora grasz/ grales ? Jesli nie to sluze linkem :

2.
e. You will not use any unauthorized third-party software that intercepts or otherwise collects information from or through the Game or the World such as software used to collect data from your computer or from the World through your computer regarding a character in the Game or in the World or any third party created player interface that is not specifically authorized by Aventurine;



smeagollum napisał(a):

Co za beznadziejne przypadki...
Do was jak widzę nie dotrze, że to samo AV udostępniło to narzędzie. Jaki exploiting, jak narzędzie używane jest dokładnie do tego, do czego zostało stworzone? Do sczytywania danych z systemu. Wiele klanów używało tych danych do różnych celów.


Patrz wyzej, av jasno sie okreslilo w TOSie od graczy zalezy ze chca przestrzegac regul narzuconych przez av czy nie. Co do calej sprawy to ja sie juz w innym temacie wypowiedzialem co o tym mysle

smeagollum napisał:
http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=194693


Widzisz jak wybiorczo traktujesz ustalane przez AV zasady, jak Ci pasuje do koncepcji trolowania to je cytujesz, a jak inne Ci nie pasuja do lini dyskusji to udajesz ze nie istnieja.

EDIT:
Przypomniala mi sie dyskusja jaka mielismy w ratsach po tym jak sie okazalo ze ludzie grajacy w sunach maja dostep do naszego forum klanowego ( w czasie naszych siegy na ktore przychodzilo sun pomagac syberii) i oburzenie czesci ludzi ze mozemy kogos podejrzewac ze przeciez to sa dorosli ludzie ..., teraz tak czytam wasze posty o tym jakie to szpiegowanie jest zajebiste i jak to jest czescia tej gry...


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 19:12 przez Drelungar, łącznie edytowano 3 razy
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:02 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
noasz napisał(a):
aha, czyli czituja bo mają alta w klanie ?


Czytales kiedys Terms of service gry w ktora grasz/ grales ? Jesli nie to sluze linkem :

2.
e. You will not use any unauthorized third-party software that intercepts or otherwise collects information from or through the Game or the World such as software used to collect data from your computer or from the World through your computer regarding a character in the Game or in the World or any third party created player interface that is not specifically authorized by Aventurine;

Wspaniały cytat, niestety (dla Ciebie) aplikację do zbierania informacji napisało AV.

Drelungar napisał(a):
smeagollum napisał(a):
http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=194693


Widzisz jak wybiorczo traktujesz ustalane przez AV zasady, jak Ci pasuje do koncepcji trolowania to je cytujesz, a jak inne Ci nie pasuja do lini dyskusji to udajesz ze nie istnieja.

FAIL. Nie tylko nie uznaję, że nie istnieją, ale nawet podziękuję, że przytoczyłeś tez cytat.
Za to, przyznam szczerze, akurat po Tobie nie spodziewałem się takiego wjazdu z jakimś niby moim udawaniem, że coś nie istnieje, jak mi nie pasuje. Nie wiem na jakiej podstawie wyrobiłeś sobie takie zdanie o mnie.


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 19:06 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:05 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
SUN mody wykasowaly topic.

Go figure.

:roll:


http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=194693


A kto mowil o hakowaniu? Po przez wykasowanie tego topicu samo AV przyznaje sie ze SUN robi cos nielegalnego.

:roll:


Przeczytaj jeszcze raz zlinkowany post. I czytaj do skutku, aż zrozumiesz. W innym przypadku nie wracaj.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:14 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Wspaniały cytat, niestety (dla Ciebie) aplikację do zbierania informacji napisało AV.


To widac inaczej ten punkt regulaminu rozumiemy.

smeagollum napisał(a):
Za to, przyznam szczerze, akurat po Tobie nie spodziewałem się takiego wjazdu z jakimś niby moim udawaniem, że coś nie istnieje, jak mi nie pasuje. Nie wiem na jakiej podstawie wyrobiłeś sobie takie zdanie o mnie.

A jakie mam miec o Tobie zdanie czytajac Twoje regularne trolingi ? Odbieram Cie chyba tak jak chcesz byc odbierany czyli jaka osobe regularnie trolujaca :D


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 19:18 przez Drelungar, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:17 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
SUN mody wykasowaly topic.

Go figure.

:roll:


http://forums.darkfallonline.com/showthread.php?t=194693


A kto mowil o hakowaniu? Po przez wykasowanie tego topicu samo AV przyznaje sie ze SUN robi cos nielegalnego.

:roll:


Przeczytaj jeszcze raz zlinkowany post. I czytaj do skutku, aż zrozumiesz. W innym przypadku nie wracaj.


Trolluj trolluj bolek, juz prawie masz zabukowane miejsce w SUN.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:19 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Wspaniały cytat, niestety (dla Ciebie) aplikację do zbierania informacji napisało AV.

To widac inaczej ten punkt regulaminu rozumiemy.

Więc napisz jak Ty go rozumiesz.
Ja ten punkt zrozumiałem w ten sposób, że żadna inna aplikacja poza napisaną/oficjalnie zaakceptowaną przez AV nie może sięgać do danych z gry. I w tym przypadku tak jest. Wystarczy umieścić szpiega w jakimś klanie, otworzyć stronę z aplikacją AV i siedzieć nad nią, by wiedzieć ilu ich jest, gdzie itp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.