mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:22 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ja ten punkt zrozumiałem w ten sposób, że żadna inna aplikacja poza napisaną/oficjalnie zaakceptowaną przez AV nie może sięgać do danych z gry. I w tym przypadku tak jest. Wystarczy umieścić szpiega w jakimś klanie, otworzyć stronę z aplikacją AV i siedzieć nad nią, by wiedzieć ilu ich jest, gdzie itp.

Nie wiem czy chce zaczynac ta dyskusje, ale jak widac z rozmowy w linkach Suni uzywali do tego bota.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:26 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Ja ten punkt zrozumiałem w ten sposób, że żadna inna aplikacja poza napisaną/oficjalnie zaakceptowaną przez AV nie może sięgać do danych z gry. I w tym przypadku tak jest. Wystarczy umieścić szpiega w jakimś klanie, otworzyć stronę z aplikacją AV i siedzieć nad nią, by wiedzieć ilu ich jest, gdzie itp.

Nie wiem czy chce zaczynac ta dyskusje, ale jak widac z rozmowy w linkach Suni uzywali do tego bota.


Ale nie używali go do pobierania danych bezpośrednio z gry. Cytowany przez Ciebie punkt nie odnosi się w żaden sposób do tego, co można robić z legalnie (bo poprzez aplikację napisaną przez AV) uzyskanymi danymi z gry. Oni napisali skrypt, który coś tam z nimi robił. Jak już jesteśmy tacy drobiazgowi, że omawiany konkretny punkt regulaminu, to bądźmy drobiazgowi do końca.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:38 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Ale nie używali go do pobierania danych bezpośrednio z gry. Cytowany przez Ciebie punkt nie odnosi się w żaden sposób do tego, co można robić z legalnie (bo poprzez aplikację napisaną przez AV) uzyskanymi danymi z gry. Oni napisali skrypt, który coś tam z nimi robił. Jak już jesteśmy tacy drobiazgowi, że omawiany konkretny punkt regulaminu, to bądźmy drobiazgowi do końca.


Drelungar napisał(a):
To widac inaczej ten punkt regulaminu rozumiemy.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:56 
Cytuj  
Trollku, nie ma zadnej aplikacji napisanej przez AV. Jest web based journal/clan page z ktorej mozna sciagac dane klanowego systemu jezeli sie napisze 3rd party script.

Jak trollujesz, to tak masz.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:58 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Trollku, nie zadnej aplikacji napisanej przez AV. Jest web based journal/clan page z ktorej mozna sciagac dane klanowego systemu

To miałem na myśli.Jeżeli czegoś takiego nie można nazwać aplikacją, to użyłem złego określenia.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 19:59 
Cytuj  
Noia ty to naprawde jestes tępy. Nie znasz sie ale najglosniej sie wyklucasz o swoje racje nikt poza idiotami twojego pokroju nigdy nigdzie nie napisal ze tą aplikacje stworzylo AV. AV udostapnilo narzedzia do jej stworzenia i nic mi nie wiadomo o tym by ja autoryzowalo. Smieszy mnie fakt ze ani nie znasz angielskiego ani nie masz pojecia o programowaniu ale jestes przekonany ze to twoj glos w tej dyskusji jest najwazniejszy bo zrozumiales trzy slowa z jakiejs dyskusji na forum.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 20:05 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Noia ty to naprawde jestes tępy. Nie znasz sie ale najglosniej sie wyklucasz o swoje racje nikt poza idiotami twojego pokroju nigdy nigdzie nie napisal ze tą aplikacje stworzylo AV. AV udostapnilo narzedzia do jej stworzenia i nic mi nie wiadomo o tym by ja autoryzowalo. Smieszy mnie fakt ze ani nie znasz angielskiego ani nie masz pojecia o programowaniu ale jestes przekonany ze to twoj glos w tej dyskusji jest najwazniejszy bo zrozumiales trzy slowa z jakiejs dyskusji na forum.


Hm. chodziło mi o to coś w przeglądarce. Jeżeli nie można tego nazywać aplikacją, to mój błąd. Nazywaj to jak chcesz, ale stworzyło to AV na 100%. A jeżeli chcesz mi powiedzieć, że punkt cytowany przez Dre zawiera inną treść niż moje tłumaczenie, to napisz co według Ciebie jest tam napisane. Nie wiem po co zgłębiasz temat tego, co jest dla mnie najważniejsze. Albo po co piszesz już któryś z rzędu post bez żadnej merytorycznej zawartości. Rzucasz się tylko jakbyś coś wiedział, ale zamiast to powiedzieć, to na rzucaniu poprzestajesz. Masz problem to wypierdalaj, a nie wpadasz tylko uronić parę łez i kończysz. :)


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 20:58 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 20:57 
Cytuj  
Wybacz gdzies na innym forum internecie ktos inny nie mial racji i nie mialem czasu rozwinac mysli. Tutaj nastapic powinien tekst w ktorym wszystko ci na spokojnie logicznie wyjasniam tylko po co?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 20:59 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Wybacz gdzies na innym forum internecie ktos inny nie mial racji i nie mialem czasu rozwinac mysli. Tutaj nastapic powinien tekst w ktorym wszystko ci na spokojnie logicznie wyjasniam tylko po co?


Żebyś nie wyszedł na gołosłownego pieniacza.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 21:03 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
duszkin napisał(a):
Wybacz gdzies na innym forum internecie ktos inny nie mial racji i nie mialem czasu rozwinac mysli. Tutaj nastapic powinien tekst w ktorym wszystko ci na spokojnie logicznie wyjasniam tylko po co?


Żebyś nie wyszedł na gołosłownego pieniacza.


HAHAHAHAHAHAHA


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 00:25 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
Przypomniala mi sie dyskusja jaka mielismy w ratsach po tym jak sie okazalo ze ludzie grajacy w sunach maja dostep do naszego forum klanowego ( w czasie naszych siegy na ktore przychodzilo sun pomagac syberii) i oburzenie czesci ludzi ze mozemy kogos podejrzewac ze przeciez to sa dorosli ludzie ..., teraz tak czytam wasze posty o tym jakie to szpiegowanie jest zajebiste i jak to jest czescia tej gry...


HAehaeah ;]]]

Raz - wyciagac takie info za ktore juz przepraszaliscie chlopakow to porazka. Jasne ze chlopaki mieli dostep do forum ratsow, bo mieli pelne prawo jako kumple byc na biezaco z tego co sie dzieje. To ze potem z oryginalnych Ratsow zostało 3 aktywnych graczy to inna sprawa. Randomom sie nie podobalo to droga wolna - skonczylo sie rats.

Tylko prosze nie odwracac kota ogonem i wyjezdzac z akcjami jak jakis Macierewicz

Dwa - szpiegowanie ma miejsce w DFO od day1. Pamietam ze zawsze mielismy info z TS/vent RL i Warcry, szybko wyszlo ze maja radar i ziomka w ktory zbieral fanty wszystkie bo w razie czego umial sie "ulotnic".

Trzy - Łykacie jak pelikany w noja sie smieje.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 01:27 
Cytuj  
Cytuj:
Pamietam ze zawsze mielismy info z TS/vent RL i Warcry, szybko wyszlo ze maja radar i ziomka w ktory zbieral fanty wszystkie bo w razie czego umial sie "ulotnic".


niezlych tych szpiegow mieliscie skoro ludzie w gildi nawet nie podejzewali czegos takiego. Zreszta goscia ktorego juz chyba nie warto wspominac odrazu wyje.. jak to wyszlo na jaw.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 06:06 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Raz - wyciagac takie info za ktore juz przepraszaliscie chlopakow to porazka.

Widzisz ja dalej nikogo nie oskarzam tak samo jak nikogo nie podejrzewalem (przekonaly mnie wasze argumenty o doroslosci ludzi) a juz na pewno nie przepraszalem bo nie mailem za co , po prostu rozbawily mnie osoby, ktore w tamtym przypadku byly swiecie oburzone ze ktos moze kogos podejrzewac o szpiegowanie bo przeciez sami dorosli ludzie itp, a tutaj w innym topicu pisza jakie to szpiegowanie jest ok i jest czescia gry ( myslalem miedzy innymi o Tobie). Ja rozumiem ze punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia ale bez przesady.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 08:04 
Cytuj  
Hm, to przecież nam ktoś pomagał dzięki kolegom z tego forum. Tak więc szpiegowanie miało jak najbardziej miejsce. Z tym, że to dla nas szpiegowano. :P Gdyby nie to, zabawa skończyłaby się dla nas o wiele szybciej. Swoją drogą zajebisty był to siege.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 08:21 
Cytuj  
:lol:

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 09:22 
Cytuj  
kto mi to w 3 krotkich slowach zreferuje bo mi sie czytac nie chce?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 10:24 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
kto mi to w 3 krotkich slowach zreferuje bo mi sie czytac nie chce?


Noia trollin' mmorpg.pl :P

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 17:36 
Cytuj  
A mi chlodzenie wodne zaroslo jakimis glonami, pamietajcie zeby nie dolewac ciagle destylowanej tylko bo sie to zle moze skonczyc:/


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 19:04 
Cytuj  
Sou napisał(a):
A mi chlodzenie wodne zaroslo jakimis glonami, pamietajcie zeby nie dolewac ciagle destylowanej tylko bo sie to zle moze skonczyc:/


Zywy komputer?


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2011, 19:48 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Sou napisał(a):
A mi chlodzenie wodne zaroslo jakimis glonami, pamietajcie zeby nie dolewac ciagle destylowanej tylko bo sie to zle moze skonczyc:/


Zywy komputer?


Jutro zamawiam zabijacza glonow i koniec tej hybrydy; ]


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.