mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 14:59 
Cytuj  
Ja niewiele wiem z racji ze jak juz pisalem robie sobie przerwe i o sprawie dowiedzialem sie wieczorem przy piwku na mumble jak przyszedl SG poinformowac Mortiego ze wylatuje:)

Generalnie to poszlo o to ze Morti nie mial pojecia ze Fenix bedzie uzywal tego gadzetu na siege. Jak tylko sie dowiedzial ze to cacuszko jest oficjalnie w uzyciu to zagrozil ze o ile nie zaprzestana szpiegowania to cala afere ujawni. Wkurwilo ich to ze im grozi czy cos no i krok po kroku sprawa zaczela zmierzac w jednym kierunku czyli do kicka bo jak w powaznym community mozna grozic innemu graczowi i stawiac mu warunki LOL

O tym ze polecielismy razem z nim dowiedzialem sie rano jak okazalo sie ze nie mam dostepu do forumsow SUN :)

Dlaczego wszystkich wywalili to nie wiem ale moze to miec zwiazek z moim komentarzem do SG na temat tego ze istnieje szansa ze wyjdziemy razem z nim co chyba biedaczek wzial za powaznie O.o

Co do samego programu....nie wiem dokladnie jak to dziala ale na pewno zczytuje dane z system chata. Nie jest to zaden radar hack bo nie pokazuje ci na mapie krzyzyka kierunku jady i predkosci :D co pokazuje to info jak ktos wejdzie w system chat. Czyli tak jak pisal Noia rownie dobrze moze to byc maly chinczyk ktory jak zobaczy cos na systemie bedzie krzyczec "śpierdalać wrog idzie"

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:05 
Cytuj  
Ja i nikt w AQ nie mamy żadnych pretensji :). Mnie sprawa ogólnie śmieszy i zgadzam się z tym co mówił Mortimer w rozmowie z Fenixem. To że Suni mimo dokładnych informacji gdzie jesteśmy i co robimy potracili tyle holdingów nie świadczy za dobrze o ich inteligencji. A wywalanie IF za odmowę cheatowania czy też wykorzystywania skryptu do szpiegowania (jakkolwiek by tego nie nazwać) jest żenujące.
Co tam w ogóle słychać Noia? Exploitujesz geometrie gry również na nowej postaci? ;)

Co do porównania z radar hackiem to uważam ten skrypt za coś podobnego. Nie pokazuje krzyżyka na mini mapie , ale użytkownik dokładnie wie, w którym miejscu global mapy znajdują się wrogowie podczas siege. Mechanizm jest ten sam i nie mówi o tym "Chińczyk" tylko maszyna - tak jak w przypadku rh i gościa w party, który krzyczy na mumblu incoming


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 15:09 przez Jery, łącznie edytowano 2 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:06 
Cytuj  
O to on mial jakas "stara postac"? Myslalem ze gral swoim elfem od startu......

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:09 
Cytuj  
Yesus napisał(a):
Myslalem ze gral swoim elfem od startu......

I miałeś rację.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:10 
Cytuj  
Hehehe , taaaaa

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:10 
Cytuj  
Jery napisał(a):
Co do porównania z radar hackiem to uważam ten skrypt za coś podobnego, na mini mapie nie pokazuje krzyżyka, ale użytkownik dokładnie wie, w którym miejscu mapy znajdują się wrogowie. Mechanizm jest ten sam i nie mówi o tym "Chińczyk" tylko maszyna - tak jak w przypadku rh i gościa w party, który krzyczy na mumblu incoming


Chyba jak 100% mapy to system chaty. Bez info z system chat to nie dziala. A system chat masz tylko przy holdingach nie wszedzie. Jakby bitwa toczyla sie kolo chaos miasta to za przeproszeniem chu@#$ by wyszlo ze szpiegowania bo tam nie ma systemu. Co najwyzej bysmy wiedzieli ile osob zespawnowali sie w waszym miescie po smierci i kiedy wyszli z miasta. Do kiedy nie wjada w nastepny system to nic.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:18 
Cytuj  
Yesus napisał(a):
Co do samego programu....nie wiem dokladnie jak to dziala ale na pewno zczytuje dane z system chata. Nie jest to zaden radar hack bo nie pokazuje ci na mapie krzyzyka kierunku jady i predkosci :D co pokazuje to info jak ktos wejdzie w system chat. Czyli tak jak pisal Noia rownie dobrze moze to byc maly chinczyk ktory jak zobaczy cos na systemie bedzie krzyczec "śpierdalać wrog idzie"


Jakbym stworzył program który robił to samo tyle, że w eve do wormholi to też byś mówił, że to nic takiego :roll: :roll:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:21 
Cytuj  
Przecież i tak na większości siege zbieraliśmy się w holdingach - Wy również. Wygląda to jak usprawiedliwianie cheata tym, że nie jest on w 100% doskonały - "bo przecież radar hack pokazuje krzyżyki tylko na mini mapie..."

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:23 
Cytuj  
Ja nic nie usprawiedliwiam bo mnie to po prostu wali i mam na to wyjeb@#.
Chcialem ci tylko uzmyslowic roznice pomiedzy radar hack i tym co napisali SUN i wczesniej bylo uzywane tylko i wylacznie do zczytywania z naszego systemu liczby wrogow po siege zeby Frank mogl zrobic soczystego troll posta :)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:33 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Jery napisał(a):
Wyobraź sobie sytuacje gościa, który farmi moby i widzi, że ktoś wchodzi mu na spawn oraz gościa, którego informuje o tym skrypt - radar hack.
Teraz odpowiedz na zadane przez siebie pytanie.

Przeczytaj jeszcze raz pytanie, które zadał Tomu, bo widzę, że nie rozumiesz. I zastanów się, o co tak naprawdę macie pretensje - o skrypt, czy o to, że można podglądać sytuację nie logując się (Twoje pytanie wskazywałoby na to drugie).
Jak o skrypt - to tak jak Tomu napisał - gdyby siedział tam jakiś chińczyk i odświeżał stronę, zliczając i informując co i jak na vencie, to już byś nie miał o to pretensji?
Czy może macie pretensje o sam fakt, że można mieć wgląd w sytuację bez logowania się do gry? W tym przypadku kierujcie je w stronę AV a nie gildii SUN.


A wiec popierasz exploiting? Tylko dlatego ze cos jest spiepszone przez AV nie znaczy ze jest w porzadku.

Jezeli SUN moze miec dostep do system info innych klanow bez uzytku gracza w grze to jest pojebane oszustwo prze SUN.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:43 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Jakbym stworzył program który robił to samo tyle, że w eve do wormholi to też byś mówił, że to nic takiego :roll: :roll:

Jery napisał(a):
Przecież i tak na większości siege zbieraliśmy się w holdingach - Wy również. Wygląda to jak usprawiedliwianie cheata tym, że nie jest on w 100% doskonały - "bo przecież radar hack pokazuje krzyżyki tylko na mini mapie..."

Nefastus napisał(a):
A wiec popierasz exploiting? Tylko dlatego ze cos jest spiepszone przez AV nie znaczy ze jest w porzadku.
Jezeli SUN moze miec dostep do system info innych klanow bez uzytku gracza w grze to jest pojebane oszustwo prze SUN.


Co za beznadziejne przypadki...
Do was jak widzę nie dotrze, że to samo AV udostępniło to narzędzie. Jaki exploiting, jak narzędzie używane jest dokładnie do tego, do czego zostało stworzone? Do sczytywania danych z systemu. Wiele klanów używało tych danych do różnych celów. A to do zrobienia bota, który podawał, że na terenie holdingów pojawili się intruzi, a to do "łatwiejszego ogarnięcia spraw klanowych", jak twierdzi Lux Arcana. SUNi podrzucili wam do klanu szpiega i tylko dlatego mieli dostęp do tego, co dzieje się u was w systemie (bo ktoś od nich był u was w klanie).
To AV umożliwiło zrealizowanie powyższego, a nie SUN. SUNi jedynie zastąpili skryptem chińczyka, który odświeżałby informacje naciskając F5 (w obydwu przypadkach nie trzeba się logować do gry). Ogarnijcie się trochę.
Piszcie do AV, żeby zlikwidowało global system messages, a nie płaczecie, że to wszystko wina SUNów. Oni wam najnormalniej w świecie podrzucili szpiega i na tym ich niecne postępki się kończą w tym przypadku.
To była już moja ostatnia próba uświadomienia wam, co się wydarzyło. Ręce opadają.


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 16:20 przez smeagollum, łącznie edytowano 4 razy
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:50 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Niah napisał(a):
Jakbym stworzył program który robił to samo tyle, że w eve do wormholi to też byś mówił, że to nic takiego :roll: :roll:

Jery napisał(a):
Przecież i tak na większości siege zbieraliśmy się w holdingach - Wy również. Wygląda to jak usprawiedliwianie cheata tym, że nie jest on w 100% doskonały - "bo przecież radar hack pokazuje krzyżyki tylko na mini mapie..."

Nefastus napisał(a):
A wiec popierasz exploiting? Tylko dlatego ze cos jest spiepszone przez AV nie znaczy ze jest w porzadku.
Jezeli SUN moze miec dostep do system info innych klanow bez uzytku gracza w grze to jest pojebane oszustwo prze SUN.


Co za beznadziejne przypadki...
Do was jak widzę nie dotrze, że to samo AV udostępniło to narzędzie. Wiele klanów używało go do różnych celów. A to do zrobienia bota, który podawał, że na terenie holdingów pojawili się intruzi, a to do "łatwiejszego ogarnięcia spraw klanowych", jak twierdzi Lux Arcana. SUNi podrzucili wam do klanu szpiega i tylko dlatego mieli dostęp do tego, co dzieje się u was w systemie (bo ktoś od nich był u was w klanie).
To AV umożliwiło zrealizowanie powyższego, a nie SUN. SUNi jedynie zastąpili chińczyka, który odświeżałby informacje skryptem (w obydwu przypadkach nie trzeba się logować). Ogarnijcie się trochę.
Piszcie do AV, żeby zlikwidowało global system messages, a nie płaczecie, że to wszystko wina SUNów. Oni wam najnormalniej w świecie podrzucili szpiega i na tym ich niecne postępki się kończą w tym przypadku.
To była już moja ostatnia próba uświadomienia wam, co się wydarzyło. Ręce opadają.


AV udostepnilo tez tone bugged mobs, mozliwosc buggowania sie w texture, etc etc

Zakladam ze teraz sie zgodzisz ze powyzsze jest OK bo AV tych zeby nie zlikwidowala. :roll:


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:52 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
AV udostepnilo tez tone bugged mobs, mozliwosc buggowania sie w texture, etc etc

Zakladam ze teraz sie zgodzisz ze powyzsze jest OK bo AV tych zeby nie zlikwidowala. :roll:
Jaki exploiting, jak narzędzie używane jest dokładnie do tego, do czego zostało stworzone? Do sczytywania danych z systemu.

Masz jeszcze to, bo nie poczekałeś na mój edit... :) A teraz spierdalajcie. Jesteście jednak idiotami.


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 16:00 przez smeagollum, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:53 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Jaki exploiting, jak nadrzędzie używane jest dokłądnie do tego, do czego zostało stworzone? Do sczytywania danych z systemu.


Ta, przeciez to sluzy klanom do ogladu sytuacji offline. To nie jest zaden bug, ale narzedzie dane gildiom.
Wiec problemem jest to, ze byl szpieg ktory wykorzystywal narzedzie, nie samo narzedzie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 108
Dołączył(a): 13.09.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:54 
Cytuj  
Taaa staff buga też stworzyli, ale gdy przyłapałeś na nim Zamę to było wielkie oburzenie ;). Moralność Kalego panie exploiterze geometrii gry?
Jak już pisałem mam gdzieś to że mieli u nas bota. I tak w niczym im to nie pomogło. Śmieszy mnie tylko wywalenie IF z klanu i późniejsze oskarżenia Franka pod ich adresem...
A tak btw, nie zapisujesz się czasem tym swoim orkiem do Sunów? Coś chyba jest na rzeczy skoro tak ich bronisz ;).

Pozdrawiam serdecznie :)

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 15:56 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Nefastus napisał(a):
AV udostepnilo tez tone bugged mobs, mozliwosc buggowania sie w texture, etc etc

Zakladam ze teraz sie zgodzisz ze powyzsze jest OK bo AV tych zeby nie zlikwidowala. :roll:
Jaki exploiting, jak nadrzędzie używane jest dokładnie do tego, do czego zostało stworzone? Do sczytywania danych z systemu.

Masz jeszcze to, bo nie poczekałeś na mój edit... :) A teraz spierdalajcie. Jesteście jednak idiotami.


Oki Bolku Trollku.

API jest do szczytywania dan dla danego klanu, nie do wpierdalania nie uzywango alta zeby jakies script kiddies mogly szpiegowac bez ruszenia dupy w grze.

Trolluj dalej bolek.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 16:36 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Nie wiem o co macie jazy do IF, jak były Ratsy i mieliśmy z nimi sojusz, został on zerwany właśnie dzięki takim patałachom jak noia, wcale się nie dziwie że szpiegowali dla Sun bo mają ku temu osobiste powody. A poza tym są to wporzo chłopaki.


Hm? Że co? Przecież oni odeszli, bo nie pasowało im, że wzięliśmy Sorgom nie uzgadniając tego z nimi. No i nie pasowali im Zama i Rethel. A przynajmniej tak nam mówiłeś, śmiewając się z nich (z powodu ich decyzji - najbardziej z Mortimera). Jestem pewien, że jeszcze kilka osób pamięta tę sytuację i potwierdzi moje słowa (Ugi, Tashunca?).

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 16:41 
Cytuj  
z noia nie ma sie co klucic to juz taki typ wszystkie jego argumenty opieraja sie zawsze na tym ze on ma racje. Tak jest i w tym przypadku Noia uwaza ze te API powstalo wlasnie w tym celu i nie jest w stanie spojrzec na to w zaden inny sposob.

edit: ja moge potwierdzic IF odeszli bo ja i zama dolaczylismy do Ratsow.
Co ciekawe SUN Z5 Liandri pomimo calej nienawisci zawsze sa w stanie sie dogadac zapomniec i znutcupowac. A my polacy w zyciu sie nie pogodzimy :D


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 16:47 przez duszkin, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 16:45 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
z noia nie ma sie co klucic to juz taki typ wszystkie jego argumenty opieraja sie zawsze na tym ze on ma racje. Tak jest i w tym przypadku Noia uwaza ze te API powstalo wlasnie w tym celu i nie przemawiaja mu do rozumu zadne logiczne argumenty.


A może napiszesz w jakim celu Twoim zdaniem powstało te API?

duszkin napisał(a):
edit: ja moge potwierdzic IF odeszli bo ja i zama dolaczylismy do Ratsow.

Dzięki Rethel. Przynajmniej widać czarno na białym jaka z Noasza kłamliwa urażona pizdeczka. Musiało go zaboleć, oj musiało. Następnym razem też Cię Noasz pojadę bez wazeliny, więc lepiej przyhamuj mordę i nie gadaj więcej nic.


Ostatnio edytowano 27 sie 2011, 17:12 przez smeagollum, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 76
Dołączył(a): 11.08.2002
Offline
PostNapisane: 27 sie 2011, 16:50 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
duszkin napisał(a):
z noia nie ma sie co klucic to juz taki typ wszystkie jego argumenty opieraja sie zawsze na tym ze on ma racje. Tak jest i w tym przypadku Noia uwaza ze te API powstalo wlasnie w tym celu i nie przemawiaja mu do rozumu zadne logiczne argumenty.


A może napiszesz w jakim celu Twoim zdaniem powstało te API?

Ja strzelam ze zostalo stworzone wlasnie w celach stawiania botow/skryptow do szpiegowania.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 95 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.