mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 14:28 
Cytuj  
http://www.4-traders.com/INTERNETQ-PLC- ... -14001162/


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 14:31 
Cytuj  
no i chuj bombki strzelil.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 14:42 
Cytuj  
Że niby będą dwa modele płatności? Coś trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza że w obecnym dfo nie za bardzo jest miejsce na jakieś mikropłatności, wogóle nie widzę takiej opcji w grze z full lootem. Chyba mendol ma racje :/

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 14:45 
Cytuj  
Kup pan dragona za 50 yuanow.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 14:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no i chuj bombki strzelil.

Czemu tak myślisz?

Havok napisał(a):
Że niby będą dwa modele płatności? Coś trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza że w obecnym dfo nie za bardzo jest miejsce na jakieś mikropłatności, wogóle nie widzę takiej opcji w grze z full lootem. Chyba mendol ma racje :/

Można przecież płacić za szybsze skillowanie, albo za punkty medytacji. Jeżeli opłaty konieczne do cieszenia się grą nie przewyższą obecnego miesięcznego abonamentu, to mi to wisi.
A powyższe będzie miało znaczenie tylko jeśli rzeczywiście EU też przejdzie na f2p (napisali, że tylko Azja).
Na mnie ta wiadomość nie zrobiła specjalnego wrażenia. Wydała mi się całkiem pozytywna - zobaczymy co z tego wyniknie.
Ale zapytałem Mendola, czemu uważa, ze to zła wiadomość, bo wie o grach mmorpg zdecydowanie więcej niż ja. Ty zresztą zapewne też.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 15:47 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Że niby będą dwa modele płatności? Coś trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza że w obecnym dfo nie za bardzo jest miejsce na jakieś mikropłatności, wogóle nie widzę takiej opcji w grze z full lootem. Chyba mendol ma racje :/


Wyglada na to ze tylko Darkfall 2.0 Asia beda mieli F2P z cash shops.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 15:51 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Mendol napisał(a):
no i chuj bombki strzelil.

Czemu tak myślisz?

Havok napisał(a):
Że niby będą dwa modele płatności? Coś trudno mi w to uwierzyć, zwłaszcza że w obecnym dfo nie za bardzo jest miejsce na jakieś mikropłatności, wogóle nie widzę takiej opcji w grze z full lootem. Chyba mendol ma racje :/

Można przecież płacić za szybsze skillowanie, albo za punkty medytacji. Jeżeli opłaty konieczne do cieszenia się grą nie przewyższą obecnego miesięcznego abonamentu, to mi to wisi.
A powyższe będzie miało znaczenie tylko jeśli rzeczywiście EU też przejdzie na f2p (napisali, że tylko Azja).
Na mnie ta wiadomość nie zrobiła specjalnego wrażenia. Wydała mi się całkiem pozytywna - zobaczymy co z tego wyniknie.
Ale zapytałem Mendola, czemu uważa, ze to zła wiadomość, bo wie o grach mmorpg zdecydowanie więcej niż ja. Ty zresztą zapewne też.


Bo wystarczy ze place miesiecznie stala cene za gre. Nie mam ochoty placic za Mega Peenor Sword of Doom, albo 30sec boost of 1 million experience.

Wole zeby wszycy miali rowny dostep do gry, bo jak ktos ma mamy karte kredytowa i moze wydac million dolcow miesiecznie, a inny ma maly budzet, to cos jest nie tak.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 15:59 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Nie mam ochoty placic za Mega Peenor Sword of Doom

Jeżeli będzie można go zlootować, to niech płacą.

Nefastus napisał(a):
albo 30sec boost of 1 million experience.

Jeżeli będzie można osiągnąć to samo grając normalnie, tylko w dłuższym okresie czasu, to niech płacą. W tej grze statystyki to nie wszystko.

Nefastus napisał(a):
Wole zeby wszycy miali rowny dostep do gry, bo jak ktos ma mamy karte kredytowa i moze wydac million dolcow miesiecznie, a inny ma maly budzet, to cos jest nie tak.

Też bym tak wolał. Jednak:
smeagollum napisał(a):
Jeżeli opłaty konieczne do cieszenia się grą nie przewyższą obecnego miesięcznego abonamentu, to mi to wisi.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 16:31 
Cytuj  
Jeżeli takie boost itemy będzie można lootować to nikt o zdrowych zmysłach ich nie kupi. Chyba bardziej realne rozwiązanie to boost statystyk i skilli, tylko tu jest mały problem, skile czy staty wbija się raz. Więc może pojawi się skillcap, + gainy takie że bez płacenia przy kazdej okazji zmiany "klasy" nie da się normalnie grać :). Imo to jeżeli ten model f2p sprawdzi się w azji to pewnie zobaczymy go i na serwerach EU/US ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 17:36 
Cytuj  
skoro ktos wykupil 40%, tzn. ze bedzie chcial zmian. i ich dokona.
i imo beda mieli w dupie eu/us bo juz widza, ze tutaj wielkiej kasy nie zrobia.
beda wiec chcieli dopracowac gre pod skosnookich.
jedyne co moze dla NAS zmienic sie na plus to moze support i to, ze wyjebia tasosa.
spodziewam sie, ze eu server wyjebia w przeciagu roku w pizdu.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 18:23 
Cytuj  
support nie jest taki zły. Jak im napisałem, że ma problem z kupnem subskrypcji bo mi blokuje kartę problem rozwiązali w przeciągu 15 min od zgłoszenia ;)

Swoją droga wygląda na to, że AV od początku zajmowało się zupełnie innymi projektami a DFO to tylko takie hobby, przy którym dłubało sobie od czasu do czasu kilka osób.


Ostatnio edytowano 9 lut 2012, 18:28 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 18:25 
Cytuj  
bdb nius, szczegolnie czesc o f2p, swarmy swiezej krwi to jest cos czego tu bylo potrzeba zeby fun byl na dluzej niz ~2miechy

czekam niecierpliwie na DF2015 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 18:26 
Cytuj  
to bedzie upadek z wielkim pierdolnieciem w eu.
zakladam sie o piwo.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 18:29 
Cytuj  
zgadzam się


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 18:32 
Cytuj  
Jeszcze raz, F2P ma byc tylko w Azjatyckiej wersji gry.


_________________
Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 18:33 
Cytuj  
redruM napisał(a):
bdb nius, szczegolnie czesc o f2p, swarmy swiezej krwi to jest cos czego tu bylo potrzeba zeby fun byl na dluzej niz ~2miechy

czekam niecierpliwie na DF2015 8)

f2p oznacza zapewne gainy jeszcze wolniejsze niż po release obecnej wersji. Nikt kto nie będzie chciał płacić nie będzie w tą grę grał. Resztę już znamy ;)
Nefastus napisał(a):
Jeszcze raz, F2P ma byc tylko w Azjatyckiej wersji gry.

Wiemy o tym doskonale :). Ale kto wie czy nie pojawi się też na EU.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 19:27 
Cytuj  
redruM napisał(a):
bdb nius, szczegolnie czesc o f2p, swarmy swiezej krwi to jest cos czego tu bylo potrzeba zeby fun byl na dluzej niz ~2miechy

czekam niecierpliwie na DF2015 8)

Co prawda nie w tym topicu co trzeba, ale wylazł wreszcie jakiś dinozaur z nory. +1

Havok napisał(a):
f2p oznacza zapewne gainy jeszcze wolniejsze niż po release obecnej wersji. Nikt kto nie będzie chciał płacić nie będzie w tą grę grał.

Czyli bez zmian - płacisz, żeby grać, a jak nie płacisz, to masz darmowy trial, żeby grę sprawdzić?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 20:07 
Cytuj  
to nie bedzie f2p tylko b2w.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 20:51 
Cytuj  
Havok napisał(a):
support nie jest taki zły. Jak im napisałem, że ma problem z kupnem subskrypcji bo mi blokuje kartę problem rozwiązali w przeciągu 15 min od zgłoszenia ;)


Nic dziwnego, w koncu chodzilo o kase. :lol:

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lut 2012, 20:55 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Czyli bez zmian - płacisz, żeby grać, a jak nie płacisz, to masz darmowy trial, żeby grę sprawdzić?

A to już zależy od tego ile trzeba będzie wydać na w miarę komfortową grę. Ale pożyjemy zobaczymy, może już w 2015 ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.