mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 4 wrz 2012, 22:48 
Cytuj  
Siema chciałem się dowiedzieć ile gra polaków i chciałbym dołączyć do klanu gdzie są sami aktywni gracze.Jeśli ktoś ma czas niech napisze do mnie na gg bo gram od paru dni dopiero i chciałbym zapytać się o parę rzeczy.Moje gg to 44137031 piszcie nawet jak będę niedostępny to później odpisze.Jeśli nie chce wam się pisać na gg napiszcie w temacie jak napisać do kogoś prywatną wiadomość w grze.Jak naprawiać itemy.Jak dołączyć do klanu.Czy da się kupić tutaj własny dom.Czy da się założyć sklep.Skąd wziąć skille(magie).Jęśli mam gildie i jestem w niej sam mogę zdobyć miasto żeby było moje własne.Czy są jakieś puste miasta do przejęcia i jak je przejąć.Jak zdobyć mounta.Chyba na razie tyle chce wiedzieć.Prosiłbym o odpowiedź xD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 06:16 
Cytuj  
Obecnie pewnie już nie dużo gra Polaków, brak świeżości w grze robi swoje :/

Itemów nie naprawisz, psują się i tyle.
Aby dołączyć do klanu w opcjach jest journal tam możesz to zrobić.
Da się kupić dom.
Sklep tylko jak masz domek - vendor
W innym przypadku trade face to face.
Skille kupisz prawie wszystkie w stolicy.
Tak gildie mogą posiadać miasta/hamlety
Nie ma pustych miejsc, obecnie jedynie możesz rzucić Siege albo kupic miasto/hamlet od graczy.
Mouty robi się ze steedgrass ktory wypada z przy scianiu rośli. Do tego potrzebujesz gwizdka + skill

Tu masz garść poradników:
http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=283079
http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=268488
http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=281533
http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=149310



Polecam czytanie forum DFO tam znajdziesz prawie wszystko.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 08:53 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
Aby dołączyć do klanu w opcjach jest journal tam możesz to zrobić.

Wydaje mi się, że to w clans będzie, a nie journal.
Ale do Badsów nie ma Ciebie nawet kto przyjąć - grają sami kapitanowie (dwóch na pewno :)). Suprimów i generałów gdzieś wcięło.
Aktywny klan, bardzo dobry dla początkujących, to The Fremen Knights - ale tam Polaków już chyba nie ma.


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:04 
Cytuj  
Ok wielkie dzięki to teraz trochę solo pogram i pozbieram itemki potem może brat będzie grał i może wtedy zbierze się jakąś ekipe.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:45 
Cytuj  
Nie wiem czy nie szkoda Twojego czasu na zaczynanie "przygody" z tą produkcją. I kasy. Chociaż to już Twoja sprawa.


_________________
LaMoon#2988


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:49 
Cytuj  
Nawet fajnie sie w to gra bo nie musisz latac tylko jak w wiekszości mmo.Bierzesz misje zabic oddać albo pójść pogadać i tak przez całą gre.Takie gry juz mnie znudziły a w tej w paru będzie fajnie sie grało chyba xD

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 09:53 
Cytuj  
Grałem ponad rok i mogę coś o tym powiedzieć. Gra jest fajna ale niestety bardzo irytująca.


_________________
LaMoon#2988

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 10:03 
Cytuj  
brewaxd napisał(a):
w paru będzie fajnie sie grało chyba xD

Latanie solo ma swoje uroki ale w paru jest dużo fajniej niż w pojedynkę. Pod warunkiem, że znajdzie się też paru do zbicia. A z tym powoli zaczyna się znów robić problem. Darkfall ożył po ostatnich zmianach, ale teraz przez GW2 i Mortala (jakiś patch chyba znaczący się pojawił) wiele osób zniknęło z gry.


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:02 
Cytuj  
Guild wars 2 moze i jest fajny ale już taki styl gry mi się znudził ja gram juz od wielu lat w różne mmo i można powiedziec że każda to to samo.Prawie w każdym mmo robi sie to samo albo tylko questy robisz albo tylko moby bijesz i nic wiecej.Walki są beznadziejne.Skille moze są fajne w niektórych mmo ale zazwyczaj zaznaczasz moba i klikasz 1,2,3 itp.Nawet wow mi sie znudził a wiekszość uważa że wow to najlepsza gra ale troche przynudza według mnie bo biore questa ide zabic i oddać i tak w kółko.Ta gra narazie jest fajna ale zobaczymy czy nadal będzie mi sie fajnie grało po jakims czasie xD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:03 
Cytuj  
niestety z graniem w dfo spozniles sie i to dosc mocno.
po premierze i dluzszy czas po, byla to zajekurwabista gra.
ale niestety olana przez devsow co spowodowalo, ze praktycznie nikt juz nie gra.

a w dfo 2.0 juz nikt nie wierzy chyba :)


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 5 wrz 2012, 11:50 
Cytuj  
Ale razem z bratem na 2 kompy mozna bedzie sobie pograć xD A tak w ogóle ile osób gra na EU nie tylko polaków ale ogólnie.A mógłby napisac mi ktoś w jakim mieście znajde najiwięcej graczy i gdzie mniej wiecej lezy to miasto.A i skąd zdobyc ten gwizdek zeby mounta miec.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 18:57 
Cytuj  
brewaxd napisał(a):
A i skąd zdobyc ten gwizdek zeby mounta miec.

Chyba u Merchanta w mieście można to kupić. Pińcet kosztuje.


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 19:50 
Cytuj  
Często wypada steedgrass przy ścinaniu roślin??A i moge ścinać rosliny obojętnie jakie??Nie ma różnicy żadnej czy w mieście czy w lasie

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 20:57 
Cytuj  
brewaxd napisał(a):
Często wypada steedgrass przy ścinaniu roślin??A i moge ścinać rosliny obojętnie jakie??Nie ma różnicy żadnej czy w mieście czy w lasie

Niestety nie ma różnicy. Nie wypada często. Można go też zlootować z niektórych mobów. Rozważ dołączenie do klanu, dowiesz się więcej i przede wszystkim znacznie szybciej niż na forum. Polecam klan TFK, o którym wspominałem. W tym momencie jest ich kilkunastu online i zawsze są niesamowicie mili. Na mój gust aż za bardzo, ale może Tobie się to spodoba. Zaprosiłbym do polskiego klanu, ale prawie nikt nie gra. Jaki masz nick w grze? :)


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 21:58 
Cytuj  
Własnie chciałbym dołączyć do klanu i żeby koś mi mniej więcej wytłumaczył co i jak bo cięzko samemu sie ogarnać.A żeby dołączyc do klanu to musze jakieś zaproszenie dostać czy jak??A mój nick w grze to Brewa theBrave.Chciałbym wiedzieć jak kupic domek.Czy jak ma sie klan i ten klan ma swoje miasto to czy da sie dać jakies tp do tego miasta.A reszte pewnie spytam się jak będe mieć klan.A ile ludzi dziennie gra na EU ogólnie ile gra nie tylko polaków bo do tej pory spotkałem tylko 10 osób w grze.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 22:14 
Cytuj  
brewaxd napisał(a):
Własnie chciałbym dołączyć do klanu i żeby koś mi mniej więcej wytłumaczył co i jak bo cięzko samemu sie ogarnać.A żeby dołączyc do klanu to musze jakieś zaproszenie dostać czy jak??A mój nick w grze to Brewa theBrave.Chciałbym wiedzieć jak kupic domek.Czy jak ma sie klan i ten klan ma swoje miasto to czy da sie dać jakies tp do tego miasta.A reszte pewnie spytam się jak będe mieć klan.A ile ludzi dziennie gra na EU ogólnie ile gra nie tylko polaków bo do tej pory spotkałem tylko 10 osób w grze.

Napisz do Wolfena Silvy - "/tell wolfen silva tekst" i zapytaj, czy Ciebie przyjmą.


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2012, 22:23 
Cytuj  
aha ok a zeby dostac sie do miasta tego co ma klan to trzeba na piechte zasuwac tak??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 12:12 
Cytuj  
brewaxd napisał(a):
aha ok a zeby dostac sie do miasta tego co ma klan to trzeba na piechte zasuwac tak??


Co te gry pokroju WoW i GW2 robią ludziom z mózgu...

Tak trzeba zapierdalać na piechotę albo na mout-cie, jeszcze mogą zaznaczyć Ci tam runę.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Posty: 15
Dołączył(a): 4.09.2012
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 13:34 
Cytuj  
Można gdzieś sprawdzić ile osób gra na EU bo się pytałem ale nikt nie odpisał.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 wrz 2012, 15:48 
Cytuj  
brewaxd napisał(a):
Można gdzieś sprawdzić ile osób gra na EU bo się pytałem ale nikt nie odpisał.

http://darkfallinfo.com/pmap/index.php? ... erverstats

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.