mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 150  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:06 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
Sporządza profil psychologiczny graczy dfo


To złe forum wybrał xD Zagląda tu garstka osób i do tego parę takich co lubią sobie nieźle przytrolować ;p
Mi osobiście gra się podoba i cały czas gram w betę. Co do czasu realizacji różnych obiecanych rzeczy przez AV
każdy kto miał z nimi styczność już chyba się nauczył że greckie miesiące są dłuższe xD Ostatnio przeszli samych siebie ;p

Wie może ktoś gdzie jest leenspar chest (oprócz mida) ? Albo ile dmg robi ulti DE na 80+ dexa z luku 30r ?
Wiem, że 80% ludzi z tego forum nie opuściła nawet safe zony a wyrobili sobie zdanie o niej po 10min, ale może znajdzie się ktoś kto gra i wie ? XD

Jak możecie oceniać grę która jest stworzona do pvp na podstawie grafiki i toreb (które już są przez av zmieniane po feedbacku) ?
Komunikacja z nim jest lepsza niż w nie jednej grze - odpowiadają na sugestię graczy i wiele pomysłów wykorzystują.

Osobiście robiłem już sporo pvp i nawet siege się trafiło i nie jest tak źle. Dodadzą nowe klasy, z balansują je i będzie git - jedynym problemem jest czas w jakim to będą robić.
Nie zawsze dostajemy to co chcemy od razu: https://www.youtube.com/watch?v=tar4dgcM5MI ;p

Polecam przeczytać http://forums.darkfallonline.com/showth ... p?t=351955


_________________
Ultrah/Dzikun


Ostatnio edytowano 9 sty 2013, 13:24 przez Ultr4, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:16 
Cytuj  
Ultr4 napisał(a):
Wie może ktoś gdzie jest leenspar chest


A dzialajacy neithal chest? Ten kolo prophetow przy Waszym hamlecie nie bangla.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:21 
Cytuj  
gosti napisał(a):
przy Waszym hamlecie

:wtf:

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:21 
Cytuj  
No wiesz co mam na mysli ;)

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:22 
Cytuj  
Ja wymieniłem tam już parę kluczy i mi banglał ;] Jest jeszcze drugi na nif jak ten Ci nie działa.


_________________
Ultrah/Dzikun

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:27 
Cytuj  
No kurwa, a mi nie dzialal... Moze znowu podjade. Co wypada z neithala?

Na nifie wymienilem selentina, wypadlo ~800g i tyle. W sumie i tak niezle.

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:36 
Cytuj  
3.7-5k i poty + crap


_________________
Ultrah/Dzikun

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:40 
Cytuj  
Dalibyscie jakies dane gdzie leza poszczegolne skrzynki ?
Poki co znalazlem tylko selentine chesta na tej wyspie piaskowej kolo tych magow na polodniu.


_________________
OrleOko czuwa...

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 13:55 
Cytuj  
eagleeyes napisał(a):
Dalibyscie jakies dane gdzie leza poszczegolne skrzynki ?
Poki co znalazlem tylko selentine chesta na tej wyspie piaskowej kolo tych magow na polodniu.


Bardzo szczegółowe info ;p

s: osobiście nie znalazłem
v: yssam na środku spawnu junglestomperów czy jakoś tak, mid na spawnie shadownaitów tym najblizszym ottenhal
n środek nif chyba w kraterze koło icejarlów i na spocie forestwalkera elflandy + w tym białym kółku na mapie (tornado) na południe od mida w jaskini.
l: mid na spawnie pojedynczego grimdrake'a (zbugowany w krzaku)
t: w tej wierzy na spawnie red dragona - cairn

Jak dodadzą te 35 dungeonów (29 maja gotowych) to i tak nie będzie problemu ze skrzynkami wiec nie ma co ukrywać o nich info
teraz w becie ;p


_________________
Ultrah/Dzikun

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:22 
Cytuj  
tak w ogole to jak sie zalapaliscie do bety?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:27 
Cytuj  
Jak kazdy, wystarczy oplacic pierwszy miesiac po premierze.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 15:54 
Cytuj  
Jesli masz stare konto.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."


Posty: 47
Dołączył(a): 23.01.2012
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 16:17 
Cytuj  
Początki nie były zbyt miłe. Znikające crapy po logaucie. Trudny do zaakceptowania interfejs. Kompletnie zryty bank. Ale jak się troszkę pograło, pobindowało i podupowało(choć z marnym skutkiem) ^^ zrobiło się bardziej sympatycznie. Grafika nigdy nie była mocną strona DF'a i w tej odsłonie też tak nie jest. Grind jest i to straszny. Staty wolno lecą.(nie makrowałem nie gatheringowałem na afku ,tyle co z napiepszania goblinów). Usuną dupa i zwajpią to zobaczycie jak szybko nafarmicie crapu x d. Ogólnie całkiem całkiem się gra choć zbyt dużo rzeczy które by mi się podobały po prostu nie ma. Dodadzą to i tamo, mam nadzieję będzie lepiej.
A tak naprawdę poza tymi wypocinami powyżej liczę na przygarnięcie przez jakiś polish klan lub z
duża liczbą obywateli RP. Bez podań i pitupitu. Trzeba trochę pivipi podszkolić pod okiem bardziej doświadczonych miszczóf : >

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 17:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
tak w ogole to jak sie zalapaliscie do bety?

tomugeen napisał(a):
Jak kazdy, wystarczy oplacic pierwszy miesiac po premierze.

Dokładnie.
noasz napisał(a):
Jesli masz stare konto

..to masz zniżkę.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 31.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 18:41 
Cytuj  
Multiodpowiedz na kilka postow:

na polnocny zachod od selentine chesta na ruby jest spawn khamsetow z hand of khamset ( te wieksze skurwiele ) miedzy domkami, pod jednym takim pochylonym drewnianym szalasem jest neithal chest schowany. Drugi neithal jest na szczycie menhir spiral ale to PVP hotspot duzo sunow i chickenow cos tam ciagle exploituje.

Na 1 poziomie skilla salvo ( DE ulti ) przy 110 dexa robi zdaje sie 3 thicki po ~12 piercing dmg ( testowane na golasach ) jezeli po trzech thickach ktos nadal lapie sie w zasieg to robi kolejne szesc tickow. Sprawdzalem to prawie tydzien temu i z pamieci podaje a ze siedze do pozna w pracy to nie sprawdze dokladnie. Do gry solo zdecydowanie lepsze ulti brawlera to jest raczej skill na siege i do zergowania.

Ja mam sporo wyrozumialosci dla AV i choc jestem na nich wkurwiony to bardziej mnie wkurzaja mnozace sie bezmozgi srajace inwektywami na prawo i lewo bo wydaje im sie ze wszystko wiedza i gra powinna wygladac dokladnie tak jak to sobie wyobrazaja nawet jesli nie sa sobie tego w stanie wyobrazic.

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 18:46 
Cytuj  
krajec napisał(a):
Staty wolno lecą.(nie makrowałem nie gatheringowałem na afku ,tyle co z napiepszania goblinów).


:wtf: 10-20 min prophetach i masz przybnajmniej 1-2 punktu dex i str. Do wymaksowania w tydzien jak duzo grasz.
Wolno to leci weapon skill bo napierd... pare dni a jeszcze nie mam 50 skilla w broni.

Ludzie strzelali po 10k strzal w rozne mobli itd i nabili <30 skilla w luku.

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 18:48 
Cytuj  
rethel napisał(a):
Multiodpowiedz na kilka postow:

na polnocny zachod od selentine chesta na ruby jest spawn khamsetow z hand of khamset ( te wieksze skurwiele ) miedzy domkami, pod jednym takim pochylonym drewnianym szalasem jest neithal chest schowany. Drugi neithal jest na szczycie menhir spiral ale to PVP hotspot duzo sunow i chickenow cos tam ciagle exploituje.

Na 1 poziomie skilla salvo ( DE ulti ) przy 110 dexa robi zdaje sie 3 thicki po ~12 piercing dmg ( testowane na golasach ) jezeli po trzech thickach ktos nadal lapie sie w zasieg to robi kolejne szesc tickow. Sprawdzalem to prawie tydzien temu i z pamieci podaje a ze siedze do pozna w pracy to nie sprawdze dokladnie. Do gry solo zdecydowanie lepsze ulti brawlera to jest raczej skill na siege i do zergowania.

Ja mam sporo wyrozumialosci dla AV i choc jestem na nich wkurwiony to bardziej mnie wkurzaja mnozace sie bezmozgi srajace inwektywami na prawo i lewo bo wydaje im sie ze wszystko wiedza i gra powinna wygladac dokladnie tak jak to sobie wyobrazaja nawet jesli nie sa sobie tego w stanie wyobrazic.


110dex brzmi jakbys exploitowal z Z5 tego mobka przy spiral.....i to w becie.. podziwiam ze ci sie chce.


Posty: 47
Dołączył(a): 23.01.2012
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 19:14 
Cytuj  
Yesus napisał(a):
:wtf: 10-20 min prophetach i masz przybnajmniej 1-2 punktu dex i str. Do wymaksowania w tydzien jak duzo grasz.



Chyba nie gramy w ta sama grę, bez kitu ; - ) Gram, bardzo mało.

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 19:19 
Cytuj  
Bierzesz 1 handera bo leveluje i dex i str najlepiej r30 zeby sie zbytnio nie meczyc.
Znajdujesz spawn forest prophetow z runechaterami.
Bijesz, runechanter cie leczy. Spawn poleci 3-4x a potem bedziesz mial 5 min spokoju na loot i skin a potem powtorka.

Po 2 spawnach po punkt sily i dex powinienes miec chyba ze spawn maly.

Opcja numer 2: Lesser Air albo Earth elemental.

*

Posty: 50
Dołączył(a): 31.08.2010
Offline
PostNapisane: 9 sty 2013, 20:07 
Cytuj  
Yesus napisał(a):
110dex brzmi jakbys exploitowal z Z5 tego mobka przy spiral.....i to w becie.. podziwiam ze ci sie chce.



Nie chce mi sie grać ale jak ide spac czy wychodze do pracy to moge makro zapuscic. Nie wiem co fakt ze to beta ma tu do rzeczy. Wydaje mi sie ze to istotne wiedziec jak skaluje sie dmg ile daja masterki itd. Nic innego sensownego nie ma do roboty puki co bo gra w obecnym stanie nie oferuje niczego poza grindem.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2986 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56 ... 150  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.