mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 12:14 
Cytuj  
ew. qutcastowy ale nie wiem czy dziala


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 12:18 
Cytuj  
Frank was z sunow za to wyjebie ;-)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 12:28 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Frank was z sunow za to wyjebie ;-)

jak będziemy SUNów zabijać to pewnie tak :wink:
ja będę na bank o ile będę mógł grać

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 13:42 
Cytuj  
Mozecie uzyc raidcalla.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 14:28 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Mozecie uzyc raidcalla.

dzięk, jak będzie problem z TS/MUMBLE/VENTRILO to się obada

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2013, 19:41 
Cytuj  
ja dzisiaj odpadam niestety


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 06:52 
Cytuj  
nie wiem czy dzisiaj sie wyrobie ale jak tak to bede ok. 21-22 online i wpadne do yezusa na ts-a IF.

Mozemy wspolnie Darkmoore poromoawc tam od groma ludzi siedzi.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 08:15 
Cytuj  
Ja dzis tez w tych godzinach powinienem byc. A luxow popizgam z dzika przyjemnoscia ;-)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 08:28 
Cytuj  
no ja wczoraj nie dałem rady ;/
cały czas problemy z netem, spajki do 100-150k koła, otworzenie banku zajmuje 2-3 min ;/ ledwo co się da harvestować
albo DM albo nifel, tam też sporo ich farmi :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 11:59 
Cytuj  
jachu napisał(a):
no ja wczoraj nie dałem rady ;/
cały czas problemy z netem, spajki do 100-150k koła, otworzenie banku zajmuje 2-3 min ;/ ledwo co się da harvestować
albo DM albo nifel, tam też sporo ich farmi :)


Ja sobie robie przerwe od DFO, znudzilo mnie. Jak was nie ma to niechce mi sie nic robic, moge albo lowic rybki albo jezdzic za mapami, solo chuja da sie zrobic, carebearske podejscie SUN mnie tez meczy.
Do tego doszlo wszech obecne lecenie w chuja przez AV. mimo że nie ma lepszej gry teraz to i tak troche mi szkoda czasu. Jak gra za miesiac, poltora nie zdechnie to pewnie wrócę. Na Ts'a bede wpadal zobaczyc co sie dzieje.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:03 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
jachu napisał(a):
no ja wczoraj nie dałem rady ;/
cały czas problemy z netem, spajki do 100-150k koła, otworzenie banku zajmuje 2-3 min ;/ ledwo co się da harvestować
albo DM albo nifel, tam też sporo ich farmi :)


Ja sobie robie przerwe od DFO, znudzilo mnie. Jak was nie ma to niechce mi sie nic robic, moge albo lowic rybki albo jezdzic za mapami, solo chuja da sie zrobic, carebearske podejscie SUN mnie tez meczy.
Do tego doszlo wszech obecne lecenie w chuja przez AV. mimo że nie ma lepszej gry teraz to i tak troche mi szkoda czasu. Jak gra za miesiac, poltora nie zdechnie to pewnie wrócę. Na Ts'a bede wpadal zobaczyc co sie dzieje.


no ja mogę napisać podobnie ;/ że jak nie ma ekipy to mi się nie chce ;/
wygląda na to, że zostaje nas zatem dwóch, bo seba się cały czas lajfuje, mendol też chyba stracił chęci... ehhh czyli podejrzewam szybki afk od DFa - szkoda, bo się wkręciłem hehe
btw. złożyłem już zamówienie na neo i pozbywam się tej jebanej toyi :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:05 
Cytuj  
no troche stracilem, szczegolnie do robienia prowesa na mobkach.
jakos z dupy to wyglada jak dla mnie na eu w tej chwili.
av leci w chuja jak zawsze, albo i gorzej tym razem.
jak cos sie bedzie dzialo to wpadne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:11 
Cytuj  
No ja przyznaje, ze grając solo... bardzo ciężko spotkać inna osobe solo. Co powoduje, ze albo ma się farta i nikogo nie ma na spocie, albo spot jest zajęty przez grupe i trzeba odpuscic, lub jak pobije to zaraz mi wjedzie w dupe z 3-5 osob ;p

pytanko, czy w ogole za pvp jest możliwość dostania chociaż 1 punktu prowess?

ogolnie to, ze trzeba grac w grupie jest na plus, bo to w końcu mmo. Ale przydaloby się trochę ulatwic solowanie ;]

ale kolejny miesiąc wlasnie oplacilem.


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:24 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
No ja przyznaje, ze grając solo... bardzo ciężko spotkać inna osobe solo. Co powoduje, ze albo ma się farta i nikogo nie ma na spocie, albo spot jest zajęty przez grupe i trzeba odpuscic, lub jak pobije to zaraz mi wjedzie w dupe z 3-5 osob ;p

pytanko, czy w ogole za pvp jest możliwość dostania chociaż 1 punktu prowess?

ogolnie to, ze trzeba grac w grupie jest na plus, bo to w końcu mmo. Ale przydaloby się trochę ulatwic solowanie ;]


z tego co kojarzę to w tym momencie są chyba dwa featy na zabicie określonej ilości enemy - i żeby było śmieszniej to są one chyba w innej zakładce niż PvP - lol - swoją drogą niewarte uwagi
generalnie wali mnie teraz czy mam 66k PP czy 166 koła PP - różnica taka że wtedy bym się switchował między klasami
chodzi o szeroko pojęty FUN z grania - tyle

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:33 
Cytuj  
Punkty PP za pvp by zachecily ludzi do pizgania się i odciagnelo trochę ludzi od spotów, gdzie farmia nooby...ech


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Punkty PP za pvp by zachecily ludzi do pizgania się i odciagnelo trochę ludzi od spotów, gdzie farmia nooby...ech

każdego "normalnego" gracza nie trzeba zachęcać do pizgania się hehe

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:40 
Cytuj  
hmm... no chyba czesc z Was pisala, ze siegowanie jest w sumie tylko 4fun, a nie ma z tego specjalnego zysku. Gdyby za wygranie siega dac jakies chociaż 3k pp to może by się cos ruszylo ;p

sam zamiast levelowac na mobach to jakbym cos dostawal za killa to może czasem poszukalbym walki, nawet solo. A tak... szkoda czasu, bo za mało pp jeszcze ;]


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 12:52 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
hmm... no chyba czesc z Was pisala, ze siegowanie jest w sumie tylko 4fun, a nie ma z tego specjalnego zysku. Gdyby za wygranie siega dac jakies chociaż 3k pp to może by się cos ruszylo ;p

sam zamiast levelowac na mobach to jakbym cos dostawal za killa to może czasem poszukalbym walki, nawet solo. A tak... szkoda czasu, bo za mało pp jeszcze ;]


no ja piszę na swoim przykładzie :P a mam ciut więcej PP
oczywiście to co Ty piszesz jak najbardziej :) :) :) pomysł rewelacja
a co do siegowania - to pisałem w kwestii NA
na pytanie -po co siegować ?
odpowiedź typu -a czemu nie siegować ? skoro można i sprawia to FUN
czy jest to robione for fun na EU to musisz się spytać tych co te siege mogą rzucać hehe, bo dla tych co uczestniczą zabawa jest oczywista

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 13:00 
Cytuj  
Musialoby być to mocno przemyślane, bo inaczej miałoby to tylko sens zaraz po premierze. Bo gdyby oplacalo się pizgac noobow to nie mieliby zycia.

Ale odwiecznie draznilo mnie, ze w mmo nie mogę "levelowac" grając pvp. Nawet w wow czy jakiś riftach można było zbierac jakies ochlapy xp za battlegroundy czy inny syf.

Niestety, trochę to wygląda, ze DFOUW to taki beta test a pewnie będą probowac szczęścia w Azji. A potencjal jest moim zdaniem ogromny. Ogolnie mimo, ze grafa nie jest najlepsza, to bardzo podoba mi się silnik gry, dużo lepszy niż jakiś Mortal. To, ze np. wbiegasz na kogos i się blokujesz a nie przenikasz przez niego itp. , fpp, aim. Serio szkoda jeśli to spierdola.

Oczywiście, ze siegowanie to fun. Ale przydalaby się jakas realna korzyść. A nie jakies tam, ze craft kosztuje 1 golda zamiast 2 ;p no i później okazuje się, ze komus do szczęścia miasteczko nawet nie jest potrzebne.


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 cze 2013, 13:05 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Serio szkoda jeśli to spierdola.

już spierdololi :wink: popatrz ilu zagorzałych fanów DF przestało, przestaje grać

dla mnie grind w UW jest idealnie wyważony, jednak fajnie jakby pododawali featy z PVP byłaby to wisienka na torcie
co do grafy - mi się akurat zajebiście podoba, a sam świat jest zaprojektowany wręcz fenomenalnie :)
ich mottem (AV) jest chyba endless beta, bo ciągnie się do od 2009 :P

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 99 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.