mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 08:00 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Słowo klucz - "prawie". :P


45 vs 50 w walce o Aer Tithil.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 08:06 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Z tego co widziałem to sami Luxi pisali, ze była ok, wyrownana walka. W sumie napisał bym cos jeszcze ale trochę jestem "poza" tematem. Ale to nie jest tak jak to opisujesz, z AQ.

Taaa, taka wyrównana walka, że siege trwał 15 minut. A Lux inaczej nie napiszą, takie mają zasady.

gosti napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Słowo klucz - "prawie". :P


45 vs 50 w walce o Aer Tithil.

Nom, bo na siege zawsze przychodzi się w liczbie osób podzielnej bez reszty przez 5.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 08:17 
Cytuj  
~45 vs ~50

Lepiej?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 08:23 
Cytuj  
gosti napisał(a):
~45 vs ~50

Lepiej?

Zaczyna się wycofywanie rakiem z tego, co napisało się wcześniej? ;)

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 08:29 
Cytuj  
trololo? :p


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 10:05 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
gosti napisał(a):
Oj oj... Jezeli taki dokladny jestes, to vs lux, pk i... Kurna, nie pamietam, elders of agon?:)
Liczbowo bylo prawie rowno, a co do przebiegu walki, to na poczatku nie bylo dla nas fajnie.

Słowo klucz - "prawie". :P
Lux "alliance" nikogo nie prosił o pomoc, nie płacił mercom, zagrali sami (czyli fair byłoby, gdybyście zaatakowali Wy plus Furia - Wasz alliance). Ale mniejsza z tym. Wysłużyli się wami ludzie z AQ, na których jeszcze niedawno tak pluliście na tym forum, kupili was do pomocy po tym, jak wielu z was wywalili na zbity pysk z klanu, a wy skuszeni pikselkami, zapomnieliście o zniewagach! Gdzie wasz honor?! Ale z tym też mniejsza. ;) Bo to w sumie fajne, że jest tak różnorodnie - jedni cenią honor, inni podkulają ogony i przybiegają na gwizdnięcie pana, który wcześniej wyrzucił ich z domu na deszcz! Ależ smutna historia. :( Ale do rzeczy, do rzeczy - ja tylko napisałem, że dziwi mnie to, że się tym Mormo chwali. Ot i wszystko. :)



Best post ever !!!
Kolega widzę rozeznany w temacie znawca sie wypowiedział :PPPPPPPPP

Obrazek

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 11:41 
Cytuj  
Przeszedł mnie zimny dreszcz jak przeczytałem o tym deszczu. To musi byc bardzo wzruszajaca historia. Mógłbys opowiedzieć cos jeszcze?

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 17:10 
Cytuj  
Yay drama sie kreci widze.

Aer Tithil fajny hamlet i elegancko ze udalo sie wam go zdobyc jednak zgodze sie z jednym z przedmowcow ze po tym co AQ odpierdzielilo nalezal im sie co najwyzej noz w plecy (dolaczenie do siege + wziecie tego hamletu sila i staniecie po stronie LA) a nie rowny uklad typu hamlet za pomoc bo prawda jest taka ze byliscie ich ostatnia deska ratunku.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 18 lip 2013, 17:35 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Przeszedł mnie zimny dreszcz jak przeczytałem o tym deszczu. To musi byc bardzo wzruszajaca historia. Mógłbys opowiedzieć cos jeszcze?

O! O, właśnie. O to mi chodziło. Nie napiszę więcej, gdyż to tak smutna historia, że aż ponad moje siły.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 22 paź 2013, 23:47 
Cytuj  
noasz napisał(a):
czuje sie dymany przez greckiego lutasa ale nie chce psuc tego zawiazku bo mam swoje chwile ;-)

Teraz takie związki są trendi, może dostaniesz dofinansowanie z UE. :wink:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.