mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 20:45 
Cytuj  
Jak wszedlem do gry to bylem juz kickniety i tyle ;]


_________________
.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 20:50 
Cytuj  
Rotfl, jezeli tak bez slowa was kickenli, to pytan brak... Ciekawe czy ja jeszcze jestem w aq? :D Forum access niby jeszcze jest, hm. W sumie jutro sie chyba zaloguje i sprawdze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 21:03 
Cytuj  
na forum tez od razu odciety ;)


_________________
.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 21:35 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Drelungar napisał(a):
Slabo to jest z AQ, dostalem bez slowa kicka z TSa, forum i roostera w grze, a w sumie troche czasu w tym AQ bylem. Nawet mi nikt PM nie napisal...

O, ten gra, a pisał, że gra mu się nie podoba. :P


No bo mi sie nie bardzo podoba ale nie ma w co grac. Teraz mam zamiar zaczac prownesy wbijac


Posty: 37
Dołączył(a): 24.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:18 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Rotfl, jezeli tak bez slowa was kickenli, to pytan brak... Ciekawe czy ja jeszcze jestem w aq? :D Forum access niby jeszcze jest, hm. W sumie jutro sie chyba zaloguje i sprawdze.

jakie chyba się zaloguję ? dune shapery miałeś pomóc wbijać i się ulotniłeś oczywiście

*

Posty: 50
Dołączył(a): 31.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 22:42 
Cytuj  
bylem przy tym jak koli kickowal ludzi i albo kickowal za brak aktywnosci albo mial potwierdzenie ze ta osoba odchodzi. Mormo mowil kto odchodzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 cze 2013, 23:31 
Cytuj  
aaa to kumam, to mormo przekazywalem info akurat. ;]


_________________
.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 06:35 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Germański kapitał jest ok. Ale z tą jakością to raczej słabo.

Mam tylko nadzieje ze nie wpadniesz na pomysl zeby swoja zajebistoscia poprawiac nasza jakosc i zostaniesz gdzie jestes. Choc obawiam sie ze jak juz aq straci co ma stracic to przypelzniesz i udasz ze wszystko jest ok. Jak dla mnie pierdolac takie bzdury ze koli kickowal ludzi po infie morma jestes malo swiadomy tego co sie dzialo.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 06:50 
Cytuj  
Drelungar napisał(a):
No bo mi sie nie bardzo podoba ale nie ma w co grac.

Ech, niestety to prawda.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 06:51 
Cytuj  
To jak to było w koncu? ;p Bo mnie nie było online, tylko zastałem fakt dokonany, a faktycznie się deklarowałem, ze robie quit ze wszystkimi ;)


_________________
.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 07:01 
Cytuj  
rethel napisał(a):
bylem przy tym jak koli kickowal ludzi i albo kickowal za brak aktywnosci albo mial potwierdzenie ze ta osoba odchodzi. Mormo mowil kto odchodzi.


No to bez dramy jednak. :p

keneb napisał(a):
jakie chyba się zaloguję ? dune shapery miałeś pomóc wbijać i się ulotniłeś oczywiście


Powiedz jak skonczysz, to wpadne na tsa. :lol:

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 07:17 
Cytuj  
nie bylo dramy.

@Rethel

Koli spytal sie mnie kto odchodzi i mu powiedzialem ze JA.... a co z reszta to nie wiem, niech wejdzie do chlopakow na kanal i sie sam spyta.. jednak tego nie zrobil i nikogo sie nie pytal. Koli poprostu kicknal wszystkich polakow jak lecialo myslac ze wszyscy przejda do nowego polskiego klanu, kilka osob jak Rals, Keneb, Rhobar etc sa niezle wkurwieni bo tak sie nie robi. High Coucil Keneb Thestig tez polecial z dymem chociaz go przez ostatnie 2-3 dni wogole nie bylo ;D....to tak ale poco rada klanu jak jest Imperator.
:wtf:


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 07:31 
Cytuj  
aheheahehe.
ladnie to zrobiles mormo, gratki :)

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 07:56 
Cytuj  
Impdrator blejz?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 08:00 
Cytuj  
blejz no przeciez nie koli


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 08:29 
Cytuj  
mormo jak:
Obrazek

;d


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 09:19 
Cytuj  
spoko, gl


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 11:40 
Cytuj  
Mormo nie wystarczy ci ze spakowales zabawki i zabrales kolegow gdzie indziej musisz jeszcze nasrac do piaskownicy? Odpusc juz.
Nikt Ralsa nie kopal, Keneba sam sie mozesz spytac co i jak a Rhobar za bardzo nie wiem kto to Koli tez pewnie nie wiedzial i wywalil pro forma bo mielismy wywalac wszystkich nowych rekrutow ktorzy sie nie asymiluja tak czy siak.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 11:45 
Cytuj  
czyli jednak mieliście jakaś drame ?


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 1 lip 2013, 11:52 
Cytuj  
Tak jak napisałem na forum AQ. Do którego część z was która była członkami COMUNITY ma nadal dostęp i może sobie przeczytać kicknięci zostali Polacy którzy ze tak powiem byli nowi i mieli status TRIALA. Reszta wyszła sama. Jedynym wyjątkiem jest Keneb z którym już wczoraj rozmawiałem i którego za cała sytuacje przeprosiłem i jeszcze raz oficjalnie przepraszam nie wiem dlaczego tak wyszło ,że dostał kicka bez wyjaśnień itp .. over react imo. Zjebaliśmy / zjebałem przyznaje się przepraszam.

Nie zmienia to faktu ,że osoby takie jak no Kiradan , Morthi , Mormo , Vill , Kenab (itp. stara gwardia) nadal mają dostep do forum i są członkami COMUNITY opuścili jedynie DF i nic nie stoi na przeszkodzie by kiedyś w przyszłości nadal grac razem w jakaś inna grę:}

Jeżeli jest ktoś kto nie ma accesa a powinien mieć dajcie mi znać Alfie nie jest w stanie spamiętać 10000 nicków z forum.

Dla wyjaśnienia rozstaliśmy się w pogodnej atmosferze bez rage obrażania się na siebie itp. Ja osobiście żalu do nikogo nie mam i mieć nie będę była to wasza decyzja imo słuszna od samego początku to nie grało mieliśmy 2 gildie w 1 teraz jesteśmy sami i osobno i chyba wszyscy są szczęśliwsi.

Mam też nadzieję ,że do mnie osobiście żalu nie macie (poza Kenebem ale mam nadzieje ,że mi / nam kiedyś wybaczy).
Jak większość z was wie obecnie zbyt aktywny nie jestem także cała sytuacja obeszła mnie troszkę łukiem ale jako Leader / jeden z leaderów biorę na siebie pełną odpowiedzialność także jak by coś nie grało miał ktoś jakiś problem itp śmiało walić do mnie wszystko sobie wyjaśnimy.

Życzę wam powodzenia i mam nadzieje ze uda się z ratsami i niedługo spotkamy się w dfie :}

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.