mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 09:59 
Cytuj  
Można ich zjechać z góry na dół za to, że nie dotrzymują słowa, ale z drugiej strony ta gra jest zajebista :D. Startowałem już w wielu MMO i właściwie tempo dodawania contentu jest 2 razy większe niż np. w SWTOR, którego robiło pewnie ze 3x więcej devsów. Nie wiem jak teraz, ale na początku Rift też był mega nudny.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 10:34 
Cytuj  
Bo ta gra jest zajebista. Pvp bez lootu to zadne pvp bo sa tacy co maja gdzies rankingi. Jedyne co denerwuje to nieslownosc. Po co obiecuja ze w poniedzialek market jak go nie dodaja a przy tym zadnego info. Z df jest troche jak z kapitalizmem... Bandycki ale lepszego nie wymyslono. Podsumowujac - czuje sie dymany przez greckiego lutasa ale nie chce psuc tego zawiazku bo mam swoje chwile ;-)


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 11:39 
Cytuj  
patch jest dzisiaj, estimated downtime - 6hrs
no ale szkoda że to nie jest patch po którym parafrazując, AV może napisać

"Ty wiesz, co my robimy tym patchem? My otwieramy oczy niedowiarkom.
Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo..."
:lol: :lol:

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:03 
Cytuj  
Polozyli juz?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:16 
Cytuj  
od kiedy server lezy ? nie moglem sprawdzic bo w pracy siedze...
Jak tam Jachu nowe lacze smiga ?


_________________
Mormo Blastbeat DFO

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:40 
Cytuj  
położyli normalnie, 12:45
łącze podpięte dopiero dzisiaj rano o 7:30 :) bo wczoraj mnie przetrzymali sporo czasu w drukarni i się minąłem z monterem
wieczorkiem dam znać czy mogę już grać

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 12:53 
Cytuj  
No to w koncu cos posprzedaje bo nedza u mnie wieje


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 13:21 
Cytuj  
Ja tam chyba będę kupował, bo myślę, że ceny mogą skoczyć, po tym jak dziś wszyscy będą wystawiać ile się tylko da.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 13:24 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Ja tam chyba będę kupował, bo myślę, że ceny mogą skoczyć, po tym jak dziś wszyscy będą wystawiać ile się tylko da.

no to chyba zgodnie z prawami rynku ceny spadną :P
mam nadzieję, że razem z marketem idzie ograniczenie/wyjebanie rarów i ew. zwiększenie timera nodów w zonach
bo może być tak, że paradoksalnie te markety rozjebią na części i tak praktycznie leżącą już ekonomię

Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 13:50 
Cytuj  
sweet.

kupujemy i od razu dostajemy item do łapy?


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 14:11 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
sweet.

kupujemy i od razu dostajemy item do łapy?

cholera wie
napisali, że markety tylko w 4 stolicach, czyli tak by to wyglądało, że przeglądać możesz wszędzie ale odbierać tylko u tego NPCa
z drugiej zaś strony piszą coś o courier fee - czyli na chłopski rozum, opłata za dostarczenie

może będzie dwojaka opcja - albo lecisz do NPCa albo płacisz + 7% za dostawę (czyt. do swojego banku)
takie rozwiązanie byłoby zajebiste hehe

mnie to teraz zastanawia - czy im serwery i silnik gry udźwignie te całe markety, żeby nie było tak jak w przypadku roostera, że trzeba było się relogować po otworzeniu bo zaczynała gra przycinać

znając życie to jakby nie było to i tak już z góry wiadomo, że wymagać będzie poprawek :D

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 14:40 
Cytuj  
jachu napisał(a):
patch jest dzisiaj, estimated downtime - 6hrs
no ale szkoda że to nie jest patch po którym parafrazując, AV może napisać

"Ty wiesz, co my robimy tym patchem? My otwieramy oczy niedowiarkom.
Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo..."
:lol: :lol:

"To jest patch na miarę naszych możliwości" ;)

O market bym się nie martwił, bo i tak czas respawnu ore etc. jest dość długi. Znacznie więcej ore pochodzi pewnie z kopalni graczy etc. Druga sprawa, trudno mówić o rozwalaniu ekonomii w grze gdzie liczy się tylko po jednym rodzaju z topowych itemów a cała reszta służy tylko koxaniu craftingu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 14:49 
Cytuj  
jachu napisał(a):
może będzie dwojaka opcja - albo lecisz do NPCa albo płacisz + 7% za dostawę (czyt. do swojego banku)
takie rozwiązanie byłoby zajebiste hehe

A co w tym zajebistego? To, że będziesz pytał, kto z klanu jest gdzieś tam, żeby podał rzecz przez klanowy bank? Handlarze postawią sobie alta w każdej stolicy i będą tylko kursować do banku, żeby przerzucać rzeczy przez całą mapę. Lokalne markety i globalne banki - taki bezsens tylko u AV.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 14:55 
Cytuj  
To pewnie po to by gracze mieli coś lokalnego i przestali pieprzyć o lokalnych bankach etc.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 15:00 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
jachu napisał(a):
może będzie dwojaka opcja - albo lecisz do NPCa albo płacisz + 7% za dostawę (czyt. do swojego banku)
takie rozwiązanie byłoby zajebiste hehe

A co w tym zajebistego? To, że będziesz pytał, kto z klanu jest gdzieś tam, żeby podał rzecz przez klanowy bank? Handlarze postawią sobie alta w każdej stolicy i będą tylko kursować do banku, żeby przerzucać rzeczy przez całą mapę. Lokalne markety i globalne banki - taki bezsens tylko u AV.



So tru, kurde maja idealny system w eve tylko brac i kopiowac, co za kurwa barany.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 15:04 
Cytuj  
no właśnie dlatego zajebiste, że masz wybór i albo zapierdalasz albo dopłacasz i nie rozumiem czemu nie czerpać korzyści z posiadania alta ? dlatego mam alta, że daje mi to profity
jak będzie tylko opcja nr 1 - to będzie tak jak piszesz

tzn. tutaj pytanie czy każda stolica to osobny rynek czy wystarczy się dostać do jakiejkolwiek stolicy, a market jest globalny ?
imo to trzeba poczekać aż pójdzie live i dopiero whinować

@havok
w sumie racja :p patch na miarę możliwości AV
co do ekonomii to fakt jest okrojona ale jest, co do 1 typu armora to nigdy w DFO nie było tak że ludzie biegali tylko i wyłącznie w topach, a w UW w ciągłym obiegu/sprzedaży są itemki od garde 30 do 70

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 15:17 
Cytuj  
Jedni beda biegac w lowach inni w high zawsze tak bylo.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 15:26 
Cytuj  
serwer UP !!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 15:29 
Cytuj  
jachu napisał(a):
no właśnie dlatego zajebiste, że masz wybór i albo zapierdalasz albo dopłacasz i nie rozumiem czemu nie czerpać korzyści z posiadania alta ? dlatego mam alta, że daje mi to profity
jak będzie tylko opcja nr 1 - to będzie tak jak piszesz

Tak, jak piszesz, będzie tylko w przypadku grających w pojedynkę / w malutkiej grupie. Dla całej reszty lokalność marketów jest iluzoryczna.

jachu napisał(a):
tzn. tutaj pytanie czy każda stolica to osobny rynek czy wystarczy się dostać do jakiejkolwiek stolicy, a market jest globalny ?

Każda stolica osobny rynek.

jachu napisał(a):
co do ekonomii to fakt jest okrojona ale jest, co do 1 typu armora to nigdy w DFO nie było tak że ludzie biegali tylko i wyłącznie w topach, a w UW w ciągłym obiegu/sprzedaży są itemki od garde 30 do 70

Ekonomia to nie tylko towary, ale także koszt(w tym ryzyko i czas) ich trasportu. AV na własne życzenie pozbawia się wszystkich tych możliwości, jakie w EVE dają lokalne markety i banki. Nie wnoszą do gry nic (patrz moja pierwsza odpowiedź) a mieli szansę przy okazji tej drobnej zmiany wnieść sporo (i znów - patrz EVE).

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 lip 2013, 15:33 
Cytuj  
Danger areas na mapie... hm. Czekam na patch noty, moze im "wyzszy" danger area tym lepsze dropy z harvesta.

EDIT
14:36:23] [ADM] [Sleimac Aveworth] rare drops have been removed from safe zones , will be posted in the patch notes soon

:D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.