mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 11:54 
Cytuj  
No teraz to tylko macierewicz moze to ogarnac.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 12:06 
Cytuj  
Noasz ty lewacka KU*** :PPPPPPPPPPPP

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 12:11 
Cytuj  
Ja anarchy od zawsze. Koli spoko ziom z Ciebie tylko wyjmij z ust blejzowego pytonga, sam zobaczysz ze odetchniesz


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 12:13 
Cytuj  
Heheh Blaze nie ma na mnie żadnego wpływu.
Zresztą sam dobrze wiesz ,że ja ledwo co się loguje i gram brak chęci / czasu także ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 12:27 
Cytuj  
A jadnak drama lol :D


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 12:32 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
A jadnak drama lol :D

a co kurwa myślałeś ? :D
Polacy opuszczają jakiś klan, który pomagali współtworzyć z innymi Polakami i niby co bez dramy się obeszło ?
NIE-realne :D :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 13:15 
Cytuj  
skończy się na wojnie "kill on sight" ;p

sam do nikogo żalu nie mam, bo ja za krotko ;]


_________________
.

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 18:23 
Cytuj  
noasz napisał(a):
rethel napisał(a):
bylem przy tym jak koli kickowal ludzi i albo kickowal za brak aktywnosci albo mial potwierdzenie ze ta osoba odchodzi. Mormo mowil kto odchodzi.

Ustalcie zanim idzie w eter ;-)


Czego znowu nie rozumiesz?

***

Posty: 971
Dołączył(a): 2.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 18:35 
Cytuj  
[AQ]KoLi napisał(a):
Co do ciebie Ossur to powiedz mi tak szczerze kim ty jesteś i co ty zrobiłeś dla tej gildii … Czy ty choć 1 raz odwiedziłeś albo napisałeś cos na forum ? Czy ty wiesz jak działają nasze struktury ? czy ty chociaż wiesz kto jest w HC wiesz co to jest HC ? ….. tak bardzo aktywny i dobry członek comunity ….

To przykre, Wodzu, że mnie nie pamiętasz :cry: choć w AQ bylem od pierwszego dnia w którym powstało w MO, niemalże do samego końca...
Co do forum to piszesz o którym okresie? Tym zanim przez miesiąc dobijałem się o jakiekolwiek uprawniania czy po? Władze w community? A jaki miałem na to wpływ? Nikt mnie o zdanie nie zapytał...

Co do: "kim ty jesteś i co ty zrobiłeś dla tej gildii" to pozostawiam bez komentarza, ja grzecznie piszę że nieco mylisz się w zeznaniach a ty do mnie z mowa nienawiści. Proszę na przyszłość nie wycieraj sobie buźki moja osobą, miałem Cię za osobę na poziomie, dalej tak uważam więc proszę nie psuj tej opinii.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 18:47 
Cytuj  
hehe, 7 ‎kwietnia ‎2009 to było DFO, a nie jakieś tam pierdołki później :)

http://img542.imageshack.us/img542/4793/jzep.jpg


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 19:03 
Cytuj  
embe napisał(a):
hehe, 7 ‎kwietnia ‎2009 to było DFO, a nie jakieś tam pierdołki później :)

http://img542.imageshack.us/img542/4793/jzep.jpg


damn :) Tosiek dobrą mapę zapodałeś, powaga
jakby podział polityczny w UW wyglądał choć w 30% tak zajebiście to by nie było tego całego whinu tylko constant napierdalanka jak wtedy ;/

duszkin napisał(a):
noasz napisał(a):
rethel napisał(a):
bylem przy tym jak koli kickowal ludzi i albo kickowal za brak aktywnosci albo mial potwierdzenie ze ta osoba odchodzi. Mormo mowil kto odchodzi.

Ustalcie zanim idzie w eter ;-)

Czego znowu nie rozumiesz?


no wpierw napisałeś że byłeś jak Koli wywalał ludzi z gildii, a później wcześniej wspomniany napisał, że nikogo nie wywalał i że był wtedy off :P :wtf:

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 20:45 
Cytuj  
Koli pisal o kenebie ktorego kopnal kto inny.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 21:16 
Cytuj  
noasz napisał(a):
Keneb byl hc ale go wyjebales, tak jak wszystkich innych ktorzych wzkazal ci blejz


[AQ]KoLi"I nie ja wywalałem nawet nie było mnie wtedy przy kompie ...[/quote]

[quote="rethel napisał(a):
bylem przy tym jak koli kickowal ludzi i albo kickowal za brak aktywnosci albo mial potwierdzenie ze ta osoba odchodzi. Mormo mowil kto odchodzi.


dajesz rade retel, pomyśl czy dalej chcesz w to brnąć ;>


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 lip 2013, 21:29 
Cytuj  
embe napisał(a):
hehe, 7 ‎kwietnia ‎2009 to było DFO, a nie jakieś tam pierdołki później :)

http://img542.imageshack.us/img542/4793/jzep.jpg



taa dobra mapa, teraz to jakas kpina:D


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 11:03 
Cytuj  
Kod:
dajesz rade retel, pomyśl czy dalej chcesz w to brnąć ;>


Nie wiem co mam ci powiedziec. Nie chce w to dalej brnąc. Za stary jestes by cie teraz uczyc logiki czy czytania ze zrozumieniem.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 11:53 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Kod:
dajesz rade retel, pomyśl czy dalej chcesz w to brnąć ;>


Nie wiem co mam ci powiedziec. Nie chce w to dalej brnąc. Za stary jestes by cie teraz uczyc logiki czy czytania ze zrozumieniem.



Rethel, Duszkin to nie jest brak logiki tylko schizofrenia :

rethel napisał(a):
bylem przy tym jak koli kickowal ludzi i albo kickowal za brak aktywnosci albo mial potwierdzenie ze ta osoba odchodzi. Mormo mowil kto odchodzi.


duszkin napisał(a):
Mormo nie wystarczy ci ze spakowales zabawki i zabrales kolegow gdzie indziej musisz jeszcze nasrac do piaskownicy? Odpusc juz.
Nikt Ralsa nie kopal, Keneba sam sie mozesz spytac co i jak a Rhobar za bardzo nie wiem kto to Koli tez pewnie nie wiedzial i wywalil pro forma bo mielismy wywalac wszystkich nowych rekrutow ktorzy sie nie asymiluja tak czy siak.



Mówią to dwie inne osoby, a może jedna ?
Pewnie problem jest w tym "dwugłosie" ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 12:25 
Cytuj  
nadal nie widze sprzecznosci. "Wykopane" przez koliego zostaly osoby ktore nie graly z nami albo odchodzily z mormem. Keneb zostal kickniety przez pomylke przez kogos innego. Wiele osob co do ktorych nie bylo pewnosci czy odchodza nie bylo kickowanych tylko odchodzili sami po zalogowaniu. Poszli grac gdzie indziej i ok, a teraz po fakcie szukaja usprawiedliwienia swoich decyzji w sposobie w jaki wyczyszczono rooster.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 12:48 
Cytuj  
Vilhelm nie kop leżącego..


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 13:29 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
nadal nie widze sprzecznosci. "Wykopane" przez koliego zostaly osoby ktore nie graly z nami albo odchodzily z mormem. Keneb zostal kickniety przez pomylke przez kogos innego. Wiele osob co do ktorych nie bylo pewnosci czy odchodza nie bylo kickowanych tylko odchodzili sami po zalogowaniu. Poszli grac gdzie indziej i ok, a teraz po fakcie szukaja usprawiedliwienia swoich decyzji w sposobie w jaki wyczyszczono rooster.


było więcej takich osób ;-)
A Dre sam się wykopał?

Keneb pewnie został kopnięty nie przez "kogoś innego", a tego szmaciarza Blaze(bądź za jego wskazaniem)... Blaze-a któremu teraz 80% AQ mlaska drągala.


Widać to jak dwa razy dwa o co chodziło w tym zagraniu ze strony AQ - Rethel:
Polacy nie mają miejsca w AQ i tyle, w naszym poprzednim wykonaniu ta gildia nigdy nie dążyła do bycia Pro NO1, wyrzucania osób które nie do końcu mają 99% Aima, a właściwego dobierania sojuszu i kontroli sytuacji z tylnego siedzenia. (Nie przez przypadek holdingi Sun łykaliśmy my, a nie NoCry)
A co najważniejsze dobrej zabawy z graczami z którym się dogadujesz i masz fun. DFO to nie jest Olimpiada, medali nikt nie rozda, AV zwinie serwery, nic nie pozostanie jeśli nie stworzysz grupy ludzi z którymi gra Ci się komfortowo. Hamburgerom to przeszkadzało, bo nie czuli komfortu z Polskim bagażem w gildii.
(Co nawet widać było już "historycznie" w MO. Ich ciągłe problemy pod naszym adresem... czy obecnie tekst: Blaze-a "Dont care if the King of Poland started AQ, if he is no longer a member he is no longer telling people what is what")

Scenariusz na przyszłość:
Nie dobitki z czasem przestaną grać. Zostanie tam Koli bo się dobrze z asymilował, a epizod AQ się zakończy.
Nawet Sun nie miał tak debilnej polityki w DFO.
Tak ilość graczy w DFO ma znaczenie, zawsze miała i zawsze będzie. Polityka "jesteśmy najlepsi" ssijcie nam pałkę jest dobra na krótką metę, ale może o to właśnie chodzi hamburgerom w AQ: Nic na dłuższą metę.
Pograć 5 miesięcy odfajkować grę. I zaczynamy "następną" (już duża cześć AQ płynnie przechodzi do EvE)

Oni mają w tym fun, że mówią w jednym języku, grają głównie z jednego kręgu gdzie dogadują się, podobna kultura, swoje żarciki
i gra toczy się dalej, jedna za drugą.

Dlatego tym bardziej nie rozumiem jak możesz bronić takiego stanu rzeczy. Może faktycznie jest coś w tym co pisałem wcześniej Duszkin vs Rethel może jeden nie utożsamia się już z drugim...

Jakkolwiek się potoczy ta historia dalej nie smak w ustach pozostanie.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 14:20 
Cytuj  
Dorgi Vilu,

Kurwa przeca ty jesteś mega inteligentny koleś i do tego spoko jak możesz pierdolic takie głupoty w pale mi się to nie mieści….
1. Blaze ma gówno do gadania to ,że on sobie cos tam popierdoli to 1 a decyzji on nie podejmuje tylko cala gildia jak zawsze. Zaraz powiesz ze jest tak jak blaze chce yada yada no nie do końca od jakiegoś miesiąca gig ze z niczym z nim nie zgadza i raczej nic nie idzie po jego „myśli”
2. Pitolisz jak byś był wielkim znawca ale drogi Vilu KURWA TY NAWET gry nie odpaliłeś odkąd DF2 wyszło to z żad ty masz te informacje ? … Jeśli zasłyszane usłyszane itp. To proszę cię ładnie nie wypowiadaj się albo posłuchaj 2 strony medalu…
3. Teraz tak zgranie … no niestety nie było go były 2 gildie w 1 i wszyscy to doskonale wiedza nie działało to ja starałem się żeby było inaczej keneb się starał parę osób się starało nie wypaliło wiec prędzej czy później musiało się to tak skończyć.
4. AQ zawsze dążyło do bycia pro i No.1 …. Ok może wasz epizod z DF 1 nie dążył do tego ale już o tym pisałem to nie było całe AQ tylko „polski oddział”
5. Nikt z gildii nie poleci za to ze jest słaby albo nie umie grać (sam siebie musiał bym wyjebać). Dopóki się starasz i dążysz do tego żeby być lepszym zawsze znajdziesz u nas miejsce…
6. Oczywiście ze DF nie jest olimpiada my gramy dla fun dlatego może miedzy innymi taka polityka … nas nie bardzo obchodzi to czy padniemy czy wygramy czy zabiorą nam miasto czy zdobędziemy itp. Dopóki mamy fun gramy i będziemy grać bo tylko to się liczy …
7. Tak pewnie za jakiś czas przestaniemy grac wyjdzie Arche age albo cos innego i się przeniesiemy co nie zmienia faktu ze AQ pozostanie takie jakie jest i było. Własnie o to w tym wszystkim chodzi ,że połowa z was nie potrafi zrozumieć ze AQ to comunity wielu gier a nie DF’a tylko….
8. Nie zauważyłm tego żbyśmy się uważali za „jesteśmy najlepsi" ssijcie nam pałkę”. Dążyć może i do tego dążymy ale na pewno nie ma nikt teraz takiego podejścia Df to nie Mortal … Co do ssania pałki mam nadzieje ,że chodziło ci o piękne młode latynoski :}
9. Do eve poszły 3 osoby ….

I na koniec nie bardzo rozumiem dlaczego dopierdalacie Rethelowi ? kurwa nie wiem duże wam ściska ze został z nami a ni poszedł ? … bo nie wiem z jakiego powodu idzie taki hate na biedaka chłop nic złego kompletnie nie zrobił ….

PS. Zapraszam na venta vill zawsze byłeś jesteś i będziesz tam mile widziany tak samo jak wszyscy inni polscy członkowie COMINITY. Może jak chwile pogadamy będziesz widział 2 strony medalu bo samo czytanie forum to chyba nie wszystko …
PS2. Mam nadzieje ze niczym cię nie uraziłem dobrze wiesz ze cię kocham :*
PS3. Sry za chaotykę (jest takie slowo ? O_o :P ) całości posta :}

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.