mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 14:51 
Cytuj  
[AQ]KoLi napisał(a):
I na koniec nie bardzo rozumiem dlaczego dopierdalacie Rethelowi ? kurwa nie wiem duże wam ściska ze został z nami a ni poszedł ? … bo nie wiem z jakiego powodu idzie taki hate na biedaka chłop nic złego kompletnie nie zrobił ….


Bo rethel stop nie myje i taki tego efekt.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:00 
Cytuj  
I pali w pokoju.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:21 
Cytuj  
a no to nie wiedzialem teraz wszystko jasne :}

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 15:41 
Cytuj  
jak mogę coś zauważyć to oni nie "wsiedli" na Rethela, tylko szydera poszła z tego: (jak już po raz kolejny napiszę)
Rethel napisał, że był jak kikowałeś ludzi z klanu, po czym sam napisałeś, że nikogo nie kikowałeś i byłeś offline jak poszła cała akcja :) - dość zabawne :D

[AQ]KoLi napisał(a):
tak jak blaze chce yada yada no nie do końca od jakiegoś miesiąca gig ze z niczym z nim nie zgadza


czytałem z uwagą ale powiem, że niektórych części posta to ni chuja nie kumam (paczaj wyżej) :D

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:19 
Cytuj  
Tak wygladaja dyskusje na forum niestety jeden baran zquotuje cos oderwane z kontekstu a reszta czyta po łebkach. Koli sprostowal swojego posta i ja tez napisalem wyjasnienie ze jego post o nie kopaniu i nie byciu nawet przy kompie odnosil sie tylko do sytuacji z kenebem. Dre dostal kopa bo Mormo powiedzial ze odchodzi moze sobie to wyjasnic z Mormo jak i wszyscy inni co maja jeszcze jakies pretensje.

Vil duszkin cie lubi ale rethel juz troche mniej. Jak sie chcesz odwolywac do df1 to powiem tak. W df1 jak tylko sojusz zaczynal przegrywac wojne i tracic holdingi to polaczki spieprzaly bawic sie sami. Tak bylo z dpsem i tak samo bylo z nocry i wtedy tez mieliscie podobne argumenty. To jest ta sama sytuacja choc wielu z was sobie tego nigdy nie uswiadomi. Stracilismy Darkmoore Zagenda wypowiedziala nam Jihad przed nami ciezkie czasy dla jednych to czysty fun i wyzwanie dla innych to za wiele.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 16:21 
Cytuj  
Jak dla mnie to wszyscy jesteście Warcry tak czy siak.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 94
Dołączył(a): 10.09.2010
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 17:38 
Cytuj  
duszkin napisał(a):
Dre dostal kopa bo Mormo powiedzial ze odchodzi moze sobie to wyjasnic z Mormo jak i wszyscy inni co maja jeszcze jakies pretensje.

Pisalem Ci jak trafia do mnie ten argument. Wiec nie wiem po co to piszesz na forum.

duszkin napisał(a):
To jest ta sama sytuacja choc wielu z was sobie tego nigdy nie uswiadomi. Stracilismy Darkmoore Zagenda wypowiedziala nam Jihad przed nami ciezkie czasy dla jednych to czysty fun i wyzwanie dla innych to za wiele.


Mnie tam zwisala strata miasta, jihad :roll: od zagendy, nie zalezalo mi tez na zadnych sojuszach a w dps nie gralem (Vil tez z tego co wiem) i nie pamietam zebysmy spieprzyli z nocry. natomiast nie podobaja mi sie siege 5 am i 1 am bo nie chce mi sie zarywac nocek dla gry. Skoro to dla was taki fun i wyzwanie to nie wiem dlaczego Beo i Blaze wyplakuja krokodyle lzy na forum i pytaja Foggena dlaczego nie obwinia DPC tylko AQ, ze AQ musialo przyjsc jako sojusznicy.

@Koli
Ja mialem community membera pewnie ze 2 lata albo wiecej, nie mam nic do samego faktu kickniecia mnie bo pewnie i tak bym poszedl za innymi. Natomiast mam cos do tego ze zrobiliscie to bez rozmowy ze mna i bez jakiejkolwiek wiadomosci wyjasniajacej, w niedziele nic nie wiedzac o sytuacji logowalem sie na ts - okazalo sie ze jestem guestem i nie moge nawet wejsc na zaden kanal zeby sie spytac o co chodzi, na forum mam dostep jak niezalogowana osoba i dostalem kicka grze... jak dla mnie to ujowa akcja ale moze sie czepiam.

A co do hejta na Rethela, ja tam do niego nic nie mam, a ludzie sie czepiaja bo wjechal w temat jak to Rethel "na pelnej kurwie" :), zaatakowal Morma, napisal cos o Kenebie(w domysle ze bylo ok z nim zalatwione), i jak to kickowales ludzi ktorych wskazywal Mormo, a potem pojawiasz sie Ty i przepraszasz Keneba, piszesz ze nie kickowales ludzi i byles offline jak to sie dzialo... :]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9367
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 19:14 
Cytuj  
jachu napisał(a):
jak mogę coś zauważyć to oni nie "wsiedli" na Rethela, tylko szydera poszła z tego: (jak już po raz kolejny napiszę)
Rethel napisał, że był jak kikowałeś ludzi z klanu, po czym sam napisałeś, że nikogo nie kikowałeś i byłeś offline jak poszła cała akcja :) - dość zabawne :D

[AQ]KoLi napisał(a):
tak jak blaze chce yada yada no nie do końca od jakiegoś miesiąca gig ze z niczym z nim nie zgadza


czytałem z uwagą ale powiem, że niektórych części posta to ni chuja nie kumam (paczaj wyżej) :D



Lol dokladnie to samo chcialem quotnac ale dalem sobie spokuj :D


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 3 lip 2013, 19:26 
Cytuj  
chodzilo mi o to, ze jest tak jak blaze sobie zaplanuje :PPP a tak nie jest :}

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 10:33 
Cytuj  
[AQ]KoLi napisał(a):
chodzilo mi o to, ze jest tak jak blaze sobie zaplanuje :PPP a tak nie jest :}

Ke? Ze jest tak jak jest, a nie jest?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:28 
Cytuj  
paczyk jutro :)
sporo rzeczy zapowiadają ale ciekawe ile z nich się urzeczywistni hehe :P
nie kumam tylko ocb z tym wipem prowessa ;/ o którym gadają GM ingame ? ktoś ma jakieś bliższe info ?


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:54 
Cytuj  
ee jaki wipe :P troll totalny nic nie będzie :} nie ma szans :}

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 11:56 
Cytuj  
no chuj ich wie, 2x już GM na NA coś pierdolił o prowess reset, później prowess wipe, więc się zastanawiam WTF ?
ok, zgodziłbym się jeżeli by zrobili PP wipa ale to tylko w wypadku kiedy w jedym mega patchu wprowadzają wszystko czego brakuje, co jest wysoce nieprawdopodobne hehe

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:03 
Cytuj  
Czyli zerowanie postaci i pozostawienie banku? Oj by sie dzialo


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:04 
Cytuj  
Jahu mozesz dac linka do tych wiesci?


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:12 
Cytuj  
http://darkfallinfo.com/index.php?page=Info&code=u7wyool5ou


Posty: 25
Dołączył(a): 6.05.2013
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:29 
Cytuj  
Trol totalny nie ma szans żeby zwipowali prawlesy :} Zabili by tym gre :} ja przynajmniej 2 raz bym nie farmil nie ma opcji :}

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 12:34 
Cytuj  
Oemgie. DFO1 bylo dobre na pol roku (potem nie bylo co robic lub zaczely latac wszysktkomogące terminatory).
Potem wszyscy mogli przy odpowiednim zacieciu zrobić z siebie terminatory i znow bylo zabawy troche, ale na jeszcze krócej.
Teraz DFO2010 (trololol) wyszło i po 2 miesiacach okazalo sie ze nie ludzie rzucaja w kąt. Zresetuja PP bez pomyslu na endless content/endless war/endless cokolwiek i sytuacja na koniec wakacji sie powtórzy.

GG Adventurane


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 13:07 
Cytuj  
wipe PP to imo bylaby pojebana rzecz. Jedynie to ewentualnie mogliby zresetować postacie i dac ludziom jeszcze raz do wydania te punkciki ;]


_________________
.

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 4 lip 2013, 13:10 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
wipe PP to imo bylaby pojebana rzecz. Jedynie to ewentualnie mogliby zresetować postacie i dac ludziom jeszcze raz do wydania te punkciki ;]


hmm, cholera o tym to nie pomyślałem :)
może tak być, że zrobią taki reset czyli ponownie całe PP co masz jest do wydania, co by miało nawet sens

offtop grałeś w shootmanie? (podejrzewam że tak) bo z kumplami się zastanawiamy czy nie kupić, BF się trochę zaczął nudzić...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 210 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.