mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 11:51 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Zalezy jak kto do tego podchodzi, ja poprostu juz nie zwracam uwagi na terminy. Kiedy ktos przestaje to robic i poprostu zauwaza, ze jednak cos tam grzebia, to juz tak nie wkurwia ;).


Nom najlepiej bezkrytycznie jeść gówno jakie nam serwują na tacy. Uśmiechać się jak na nas plują swoimi terminami. I obciągać Tasosowi, bo jest świetnym gościem z wielką wizją.

Oni są bandą amatorów...
Pograj tak jeszcze ze 2 lata bez patcha łykając ich przeprosiny co tydzień i zobaczymy co będziesz pisał po tym czasie.
Też kiedyś broniłem tej gry jak niepodległości...


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 12:27 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
dawiss napisał(a):
Zalezy jak kto do tego podchodzi, ja poprostu juz nie zwracam uwagi na terminy. Kiedy ktos przestaje to robic i poprostu zauwaza, ze jednak cos tam grzebia, to juz tak nie wkurwia ;).


Nom najlepiej bezkrytycznie jeść gówno jakie nam serwują na tacy. Uśmiechać się jak na nas plują swoimi terminami. I obciągać Tasosowi, bo jest świetnym gościem z wielką wizją.

Oni są bandą amatorów...
Pograj tak jeszcze ze 2 lata bez patcha łykając ich przeprosiny co tydzień i zobaczymy co będziesz pisał po tym czasie.
Też kiedyś broniłem tej gry jak niepodległości...


Akurat Ty jako fan WURMa o "jedzenie gowna" wiesz najlepiej...

Jak na ten moment to wydaja co najmniej 1 patcha miesiecznie, czy zapierdalaja w pocie czola - nie wiem, bo nikt z nas nawet nie wie ilu maja programistow, grafikow etc. Fakt jest taki, ze zwolnili z patchami, fakt jest taki, ze nie dotrzymuja terminow, fakt jest taki, ze gra duzo mniej osob niz jeszcze 4 miesiace temu, jednak duzo wiecej niz jeszcze 2 tygodnie temu. Za iloscia subow szlo tempo patchowania, to tez fakt.

****

Posty: 1376
Dołączył(a): 6.03.2009
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 12:44 
Cytuj  
Fakt jest taki ze wielu ludzia znudzilo sie robienie ich w wala.


_________________
"Gdy jesteś zły, licz do czterech, gdy jesteś bardzo zły, klnij."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 12:51 
Cytuj  
Ja tam ogólnie napiszę, że DFO jak dla mnie to najlepsza gra MMO jaka wyszła od 10(?) lat, jedynie w UO i SWG się podobnie bawiłem.
Grałem podczas 1.0 - czas przeszły, dokonany - na szczęście wkręciłem się w taką ekipę i na tyle wcześnie (ok miesiąc po premierze, jak już ze sklepikiem nie było problemów), że było od cholery graczy alliance'ów, nieogarów, wszędzie można było kogoś spotkać i generalnie miasta żyły, NPC, Neutral czy gildiowe.
Levelowało się na tyle wolno, że jak kogoś widziało się zapierdalającego fire magic to był gość, przynajmniej na początku hehe. No ale po miesiącu jako tako skillowania na blood wallach i zaczęła się akcja (oczywiście skillowanie w każdy możliwy czas poza rajdami, w nocy to obowiązkowo pływanko w ścianę), super czasy, zajebiście się grało, no ale pamiętam, że DFO czas zjadał niesamowicie. Po wydaniu DFO UW już nie udało mi się niestety/na szczęście wkręcić, ale ogólnie szkoda, że:
- jest takie małe zainteresowanie
- takich gier już nie robią
- AV nie daje dobrego przykładu

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 13:52 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
Akurat Ty jako fan WURMa o "jedzenie gowna" wiesz najlepiej...

Wielki veteran DFO się znalazł....
Jak z chłopakami jechaliśmy SUN w 1.0 nie mówiąc o wcześniejszych wojnach to jeszcze grałeś w WoW-a albo pokemony więc nie fanbojuj tutaj.

Pograsz.... zobaczysz jak A/V robi ludzi w chuja. Nie chce mi się licytować, kilka lat nolifowania Grecy wyssali.

Tak jak pisał Noasz wielu z nas nie lubi być robionym w wała.... Dlatego też pojawia siętyle negatywnych komentarzy.
Jak dużą mają firmę możesz sobie sprawdzić w Greckim rejestrze firm.

Podoba Ci się fajnie, graj.

dawiss napisał(a):
Fakt jest taki, ze zwolnili z patchami, fakt jest taki, ze nie dotrzymuja terminow,

Jedyny termin jaki dotrzymało AV w 100% to było zamknięcie DFO 1.0


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 14:03 
Cytuj  
Tak z ciekawosci odpalilem "Wurm PvP" z Twojego podpisu Vilhelmie... Dzizaz i Ty jeszcze smiesz komentowac DF? :D :D :D :D
Nie gram juz w DF pare miechow, ale.... powaznie? WURM? :lol: :wtf:

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 14:27 
Cytuj  
Może i wygląda koślawo ale AV mogłoby się od nich uczyć sumienności :)

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 14:50 
Cytuj  
vilhelm napisał(a):
dawiss napisał(a):
Akurat Ty jako fan WURMa o "jedzenie gowna" wiesz najlepiej...

Wielki veteran DFO się znalazł....
Jak z chłopakami jechaliśmy SUN w 1.0 nie mówiąc o wcześniejszych wojnach to jeszcze grałeś w WoW-a albo pokemony więc nie fanbojuj tutaj.

Pograsz.... zobaczysz jak A/V robi ludzi w chuja. Nie chce mi się licytować, kilka lat nolifowania Grecy wyssali.

Tak jak pisał Noasz wielu z nas nie lubi być robionym w wała.... Dlatego też pojawia siętyle negatywnych komentarzy.
Jak dużą mają firmę możesz sobie sprawdzić w Greckim rejestrze firm.

Podoba Ci się fajnie, graj.

dawiss napisał(a):
Fakt jest taki, ze zwolnili z patchami, fakt jest taki, ze nie dotrzymuja terminow,

Jedyny termin jaki dotrzymało AV w 100% to było zamknięcie DFO 1.0


Widze jestes dobrze poinformowany w kwestii tego w co i ile gralem ;).

Staram sie wyjasnic Ci skad sie biora problemy AV i w jaki sposob anulowanie suba wplywa, na to co sie z ta gra dzieje i na innych grajacych. Sam napisalem, ze AV nie dotrzymuje terminow, ale jednak cos tam wdraza, co najmniej raz w miesiacu. Podoba mi sie gra, gram. Sama firma wydajaca ta gre jest raczej slaba, jednak to nie gracze wybieraja wydawce i producenta. Mozesz grac w to co jest wydane lub nie grac, tylko skoro nie grasz, nie placisz tak jak wielu innych, to co sie dziwisz, ze nie maja kasy na wieksza ilosc osob? Pewnie maja w kodzie zajebisty burdel i to tez jest jeden z powodow dla ktorego robia to dosc powoli. Nie ma sie co oszukiwac, jesli faktycznie musieli kogos zwolnic to pewnie odeszli Ci lepsi i zdolniejsi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 15:07 
Cytuj  
No ale co to mnie jako klienta interesuje - odkąd pamiętam AV dawało dupy z terminami a Tasos puszył się jak nadęte dildo.
To co teraz jest to piękna równia pochyła.
To, że 1.0 było dla niektórych grywalne to czysty przypadek.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 15:08 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Może i wygląda koślawo ale AV mogłoby się od nich uczyć sumienności :)


AV to mogloby sie uczyc sumiennosci nawet od polskich politykow :p

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 15:22 
Cytuj  
Odnośnie tego wolnego i terminów, to w AV już pewnie piją od tygodnia i będą pili przez kolejny, bo Tasos jakoś w tym tygodniu miał urodziny :D :D

gosti napisał(a):
AV to mogloby sie uczyc sumiennosci nawet od polskich politykow :p

a polscy politycy od AV dymania ludzi w kako :wink:

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 15:49 
Cytuj  
jachu napisał(a):
bo Tasos jakoś w tym tygodniu miał urodziny :D :D


Fanboi tasosa detected :lol:

**

Posty: 293
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 gru 2013, 16:53 
Cytuj  
gosti napisał(a):
jachu napisał(a):
bo Tasos jakoś w tym tygodniu miał urodziny :D :D


Fanboi tasosa detected :lol:

no ba :] każdy by chciał móc podnosić tyle co on


Posty: 4
Dołączył(a): 9.11.2012
Offline
PostNapisane: 14 gru 2013, 15:09 
Cytuj  
Witam znajomych z DF :)
DF był piękną grą ZAJEBIŚCIE GRYWALNĄ I NIELINIOWĄ codziennie robiło się coś innego.
Myślałem ze w DFUW poprawią rzeczy które były zwalone a oni zmienili całkowicie wszystko i to na gorsze.
Sam system banku i plecaków był genialny !! podnoszenie lootu wkładanie/przekładanie rzeczy z plecaka do banku.
Ale niestety zniszczyli coś wspaniałego do dziś żadna gra nie daje mi tyle frajdy jak stary DF.
Pozdrawiam
Jak znajdziecie gierkę podobną do df dajcie cynk:)

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 gru 2013, 15:20 
Cytuj  
Nie sciemniaj, Boski, kazdy wie, ze nie grasz w UW, bo Skogul nie ma. :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 14 gru 2013, 18:14 
Cytuj  
KingBoski napisał(a):
Witam znajomych z DF :)
DF był piękną grą ZAJEBIŚCIE GRYWALNĄ I NIELINIOWĄ codziennie robiło się coś innego.
Myślałem ze w DFUW poprawią rzeczy które były zwalone a oni zmienili całkowicie wszystko i to na gorsze.
Sam system banku i plecaków był genialny !! podnoszenie lootu wkładanie/przekładanie rzeczy z plecaka do banku.
Ale niestety zniszczyli coś wspaniałego do dziś żadna gra nie daje mi tyle frajdy jak stary DF.
Pozdrawiam
Jak znajdziecie gierkę podobną do df dajcie cynk:)

Siema Boski!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 36 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.