mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 20:13 
Cytuj  
February Promotion - Feb. 5 / Feb. 13

In our February promotion, there's something for everyone:

Existing Players: New Product: 6 Month Subscription Package 45% off the regular price (49,95 that comes out to approximately 8,3/month).

Past Players: Return to Darkfall Unholy Wars: all inactive accounts, in good standing, are now activated for 1 week through February 13th.

New Players: Get the game for 75% off (9,95) through February 13th.

Enjoy!



Please Note: Regarding the Return to Darkfall players: If your account has been inactive for over 3 months, your character is stored. In order to restore the character you need to contact support by submitting a support ticket and they will do it for you as quickly as possible.

Specifically:

If you bought the game through Aventurine: Supply customer support with a ticket containing your Account name and/or Character name (Ideally Both).

If you bought the game through Steam: Supply us with your EXACT character name by emailing [email protected]

If Steam users playing through the Steam Lobby have any issues activating their accounts, they can connect their character to an AV account. This is done by selecting the Register option on the steam lobby and following the process there.

If you can't remember your account name: please send a ticket through email at [email protected]

Patching: Our patching uses peer to peer technology so users with ISP or firewall restrictions for torrent traffic may have issues.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 5 lut 2014, 21:51 
Cytuj  
No no, pewnie spory ruch bedzie przez ten tydzien. Szkoda tylko, ze nie wprowadzili zmian w wioskach, zeby tych ludzi zachecic do pozostania na dluzej.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 07:58 
Cytuj  
ktos z MVP forum napisal mi ze w tym tygodniu patch wiec zobaczymy.. ;D


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 08:14 
Cytuj  
W sumie chyba nawet AV nie jest takie tepe, zeby dawac promocje bez jakiejs zachety. Tyle ze, z tego co czytam, to wczorajsze siege byly niegrywalne, wiec troche powracajacych ludzi moze sie zniechecic, pomimo dobrego patcha.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 09:18 
Cytuj  
Nie wiem czy niegrywalne. Przy pushu pod Ul'Sulak dało się grać bez większych problemów.
Przy nagrywaniu całej akcji miałem stabilne fpsy i rozsądny ping.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 09:28 
Cytuj  
poszla promocja i ludzie patchowali, odzyskiwali konta, po 30 minutach bylo juz dobrze i lagow juz nie bylo.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 10:30 
Cytuj  
bre napisał(a):
Nie wiem czy niegrywalne. Przy pushu pod Ul'Sulak dało się grać bez większych problemów.
Przy nagrywaniu całej akcji miałem stabilne fpsy i rozsądny ping.


To moze na Ruby, ale pod Alberworth bylo beznadziejnie ponoc. No ale zobaczymy.

W kazdym razie od rana juz 4 Grekow-sojusznikow sie pojawilo dzieki promocji.

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 13:17 
Cytuj  
Oby tylko ci co wroca albo kupia zostali i grali troszke dluzej niz pare dni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 13:18 
Cytuj  
wracasz yesus?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 13:18 
Cytuj  
I tu wlasnie rola AV, zeby patcha wrzucili. Jutro maja ostatni dzien, albo bedzie fail z promocji.

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 13:21 
Cytuj  
Jesli nie wrzuca patcha to chyba nawet ja w nich zwatpie ;).

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 13:37 
Cytuj  
W sumie to ja non stop mam aktywne konto bo kiedys placilem ze domek zeby go nie stracic no ale sie raz przytrafilo ze lognalem sie dzien pozniej i domek przepadl jednak suba nie cancellowalem.

Niestety jakos nie mam mocy do gry ostatnio ale w sumie juz dochodze do etapu ogladania filmow z DFO wiec chyba powoli sie szalka przehyla w dobrym kierunku.

Nawet jak wroce i tak zostane na 99% w SUN

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 13:39 
Cytuj  
to daj znac, mozna znowu troche posmecic na tsie :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 6 lut 2014, 13:50 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to daj znac, mozna znowu troche posmecic na tsie :)


To mozna nawet jak nie bede gral w koncu dostep do TS jest.
Daj znac tylko kiedy to chetnie wpadne zamienic pare slow.

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2014, 18:33 
Cytuj  
kurde mam problem dziś chce się lognąć na tą promocje i nie mam postaci na moim koncie ,miałem parę miechów nie aktywne możliwe żeby mi postać usuneli ??

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2014, 19:52 
Cytuj  
Morn napisał(a):
kurde mam problem dziś chce się lognąć na tą promocje i nie mam postaci na moim koncie ,miałem parę miechów nie aktywne możliwe żeby mi postać usuneli ??

Cytuj:
If your account has been inactive for over 3 months, your character is stored. In order to restore the character you need to contact support by submitting a support ticket and they will do it for you as quickly as possible.

Specifically:

If you bought the game through Aventurine: Supply customer support with a ticket containing your Account name and/or Character name (Ideally Both).

If you bought the game through Steam: Supply us with your EXACT character name by emailing [email protected]

If Steam users playing through the Steam Lobby have any issues activating their accounts, they can connect their character to an AV account. This is done by selecting the Register option on the steam lobby and following the process there.

If you can't remember your account name: please send a ticket through email at [email protected]

**

Posty: 326
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2014, 20:10 
Cytuj  
dzięki bardzo ale z tym składowaniem postaci to jakaś parodia :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2014, 20:53 
Cytuj  
Całe Unholy Wars to parodia. Parodia oryginalnego Darkfall Online. Ja tu zaglądam tylko po to, żeby nie przegapić momentu kiedy zamkną serwery i zaczną przygotowywać się do bety df3.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 lut 2014, 21:21 
Cytuj  
Wiadomo po co jest promocja ;-)
Wyjdzie TESO za 2 miesiące na rynek i DFO upadnie w Europie i USA.

Nie będę porównywał gier bo nie ma sensu ale dla przeciętnego zjadacza chleba wybór będzie prosty ;-) wybierze łatwiejszą....
bo to dwie gry z pozoru FPS ("pseudo bo pseudo" w przypadku TESO) ale feeling (nie mówiąc o full loocie i siege) na pierwszy rzut oka ten sam.


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2014, 21:27 
Cytuj  
dobrze, ze dodales na pierwszy rzut.
w dfo jest (jak na ta chwile) 10 razy lepszy combat.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.