mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 11:00 
Cytuj  
Dzikun widze ze sie tak krecisz od jakiegos czasu a to nigdy nie jest z czystej ciekawosci.
Kiedy re-subujesz sprawdzic do slychac?

@Noia

Co do lootu i jego uzytecznosci nie ma zadnej wiekszej roznicy od DF1. Tam tez loot ktory dostawales byl w wiekszosc przypadkow dla twojej klasy bezuzyteczny a zeby znalezc cos uzytecznego (np matsy do enchantingu) i tak musiales polowac na konkretnego mobka bo reszta ci nie dawala tego co potrzebowales. :)

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 11:26 
Cytuj  
Yesus napisał(a):
Dzikun widze ze sie tak krecisz od jakiegos czasu a to nigdy nie jest z czystej ciekawosci.
Kiedy re-subujesz sprawdzic do slychac?


Jakbym już bardzo, bardzo się nudził to wrócił bym do wurma/eve. Co do dfo uw to całą bete sobie wmawiałem, że może coś z tego będzie, ale taki chuj z tego jest ;p.
Na razie skaczę od bety do bety jakiś crapowatych gierek typu eso/wildstar - zresztą wiesz bo cisnęliśmy ostatnio razem :)

edit:W ogóle jest gdzie się zaczepić w tym dfo ? Bo do sunów za chiny ludowe bym nie poszedł ;p


_________________
Ultrah/Dzikun

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 12:05 
Cytuj  
Ultr4 napisał(a):
Yesus napisał(a):
Dzikun widze ze sie tak krecisz od jakiegos czasu a to nigdy nie jest z czystej ciekawosci.
Kiedy re-subujesz sprawdzic do slychac?


Jakbym już bardzo, bardzo się nudził to wrócił bym do wurma/eve. Co do dfo uw to całą bete sobie wmawiałem, że może coś z tego będzie, ale taki chuj z tego jest ;p.
Na razie skaczę od bety do bety jakiś crapowatych gierek typu eso/wildstar - zresztą wiesz bo cisnęliśmy ostatnio razem :)

edit:W ogóle jest gdzie się zaczepić w tym dfo ? Bo do sunów za chiny ludowe bym nie poszedł ;p


Jest polski klan.

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 14:24 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Wciąż są w grze przyspieszenia warriora i skirma, które pozbawiają możliwości kontroli dystansu (!) i nigdy nie pozwolą na zbalansowanie klas? Każdy ma już heal other, żeby można było jakiś team play zagrać i wygrać z większą ilością w miarę ogarniętych przeciwników dłuższą walkę? Można już używać dowolnej broni? Czy wciąż tylko warrior może używać porządnego miecza 2h? Nadal loot jest gówno warty, bo 3/4 rzeczy które lootujesz są dla twojej klasy nie do użycia?
Ja czekam na patch, który naprawi powyższe. Doczekałem się wreszcie?


Kiedy grales ostatnio, pol roku temu? Gowno wiesz o balansie i teamplayu w dfuw... Musiales juz nawet zapomniec, ze w dfuw nie lootujesz sprzetu do noszenia i to zupelnie nie z tego powodu loot jest (czesto) gowno warty. Zamiast ciagle narzekac, sprawdz o czym w ogole piszesz...

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 14:54 
Cytuj  
Baited :<

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 15:21 
Cytuj  
dawiss napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Wciąż są w grze przyspieszenia warriora i skirma, które pozbawiają możliwości kontroli dystansu (!) i nigdy nie pozwolą na zbalansowanie klas? Każdy ma już heal other, żeby można było jakiś team play zagrać i wygrać z większą ilością w miarę ogarniętych przeciwników dłuższą walkę? Można już używać dowolnej broni? Czy wciąż tylko warrior może używać porządnego miecza 2h? Nadal loot jest gówno warty, bo 3/4 rzeczy które lootujesz są dla twojej klasy nie do użycia?
Ja czekam na patch, który naprawi powyższe. Doczekałem się wreszcie?


Kiedy grales ostatnio, pol roku temu? Gowno wiesz o balansie i teamplayu w dfuw... Musiales juz nawet zapomniec, ze w dfuw nie lootujesz sprzetu do noszenia i to zupelnie nie z tego powodu loot jest (czesto) gowno warty. Zamiast ciagle narzekac, sprawdz o czym w ogole piszesz...


Popusc zaworek zeby uwolnic troszke cisnienia bo ci glowe chlopie rozsadzi

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 16:07 
Cytuj  
Yesus napisał(a):
dawiss napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Wciąż są w grze przyspieszenia warriora i skirma, które pozbawiają możliwości kontroli dystansu (!) i nigdy nie pozwolą na zbalansowanie klas? Każdy ma już heal other, żeby można było jakiś team play zagrać i wygrać z większą ilością w miarę ogarniętych przeciwników dłuższą walkę? Można już używać dowolnej broni? Czy wciąż tylko warrior może używać porządnego miecza 2h? Nadal loot jest gówno warty, bo 3/4 rzeczy które lootujesz są dla twojej klasy nie do użycia?
Ja czekam na patch, który naprawi powyższe. Doczekałem się wreszcie?


Kiedy grales ostatnio, pol roku temu? Gowno wiesz o balansie i teamplayu w dfuw... Musiales juz nawet zapomniec, ze w dfuw nie lootujesz sprzetu do noszenia i to zupelnie nie z tego powodu loot jest (czesto) gowno warty. Zamiast ciagle narzekac, sprawdz o czym w ogole piszesz...


Popusc zaworek zeby uwolnic troszke cisnienia bo ci glowe chlopie rozsadzi


Hłe hłe hłe, Co wy wiecie o prawdziwej taktyce ? Dfouw superior tactic = zerg :) Wyjeb wroga ze staminy pomimo, że sam nic nie możesz trafić ;]


_________________
Ultrah/Dzikun

**
Avatar użytkownika

Posty: 232
Dołączył(a): 18.07.2009
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 16:22 
Cytuj  
Z ta stamina nie jest juz tak zle. Podpycili transfery pare paczow temu i juz generailnie nie jest tak ze transfrujac sie wypstrykasz sie do 0 ze statow tylko bardziej dziala w ten sposob ze jestes w stanie zwiekszyc swoja zywotnosc i generalnie przedluzyc walke.

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 16:25 
Cytuj  
Jak na ironię taktyka w dfuw ma znaczenie.

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 17:26 
Cytuj  
Bre, Ty fanboiu.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 17:55 
Cytuj  
gosti napisał(a):
DF1 nie wroci, deal with it.

Brawo, wygrałeś puchar dawissa.
Przyjedź do Federalnej Republiki Somalii to pogadamy. I zabierz tego dawissa ze sobą. Mam nadzieję, że jest albinosem, bo pękł mi talizman 5 do Arcane. :) A propos, w dfUW dalej nie ma biżuterii chroniącej przed wieżyczkami? No tak, DFUW to nie Somalia - same safe zony. Lamy. :P

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 18:18 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
same safe zony. Lamy. :P


Co za bzdury wygadujesz ? Tylko 2/3 mapy to safe zona xD

Ja sobie popróbuje dzisiaj m&b na tym modzie http://c-rpg.net


_________________
Ultrah/Dzikun

***

Posty: 590
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 20:37 
Cytuj  
gosti, jakoś musze siebie przekonywać, że gram w fajną grę ;)

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lut 2014, 21:54 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
gosti napisał(a):
DF1 nie wroci, deal with it.

Brawo, wygrałeś puchar dawissa.
Przyjedź do Federalnej Republiki Somalii to pogadamy. I zabierz tego dawissa ze sobą. Mam nadzieję, że jest albinosem, bo pękł mi talizman 5 do Arcane. :) A propos, w dfUW dalej nie ma biżuterii chroniącej przed wieżyczkami? No tak, DFUW to nie Somalia - same safe zony. Lamy. :P


Za dużo kapitana Philipsa :P

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 lut 2014, 22:02 
Cytuj  
Dwa filmy, z oczu tego samego gracza. Czy Wy doprawdy uważacie rozwiązania i kombat z dfUW za lepsze od pierwowzoru? (Gosti?) Ja pierdzielę, ale bym pograł w df1.
http://www.youtube.com/watch?v=modjxgkp8VY&feature=youtu.be&hd=1
http://www.youtube.com/watch?v=OAWBb0uSBGY&feature=youtu.be&hd=1

**

Posty: 300
Dołączył(a): 8.01.2012
Offline
PostNapisane: 23 lut 2014, 00:14 
Cytuj  
Mogli dodać armory z bonusami za full set do magi/melee/archery żeby nie latali sami terminatorzy ze wszystkim, exploity praktycznie wyeliminowali wszystkie, cheterów pobanowali, tylko zrobić wipe + f2p do 50lvla skilli coś ala wurm (czyli gówno nie f2p, ale sam fakt przyciągną by graczy). Mieli w chuj dobrych pomysłów na tego dfo 2.0, to nie, zajebali classy/safe zony, azjatyckie świecące skille i combat jakiś taki slow motion (wybaczający w chuj błędów). Ale chuj da nam narzekanie na te nowe cudo, a dfo 1.0 i tak nie wróci, a nie ma też devsów którzy tracili by czas na mmo dla grupki hardcorowców którzy nie boją się full loota bez safe zone i dynamicznego combatu.


_________________
Ultrah/Dzikun

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2014, 08:07 
Cytuj  
smeagollum napisał(a):
Dwa filmy, z oczu tego samego gracza. Czy Wy doprawdy uważacie rozwiązania i kombat z dfUW za lepsze od pierwowzoru? (Gosti?) Ja pierdzielę, ale bym pograł w df1.


insta-raye, buff-othery, każdy z whirlwindem, blindami, wofami, niekonczace sie bunnyhopy. Nie, wole to co jest od tego co BYLO, a nie co MOGLO BYC.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2014, 10:18 
Cytuj  
gosti napisał(a):
smeagollum napisał(a):
Dwa filmy, z oczu tego samego gracza. Czy Wy doprawdy uważacie rozwiązania i kombat z dfUW za lepsze od pierwowzoru? (Gosti?) Ja pierdzielę, ale bym pograł w df1.


insta-raye, buff-othery, każdy z whirlwindem, blindami, wofami, niekonczace sie bunnyhopy. Nie, wole to co jest od tego co BYLO, a nie co MOGLO BYC.

O tym, co mogło być, pisał Dzikun. Mnie interesowało jedynie porównanie starego do obecnego. Wolisz to, co jest, od tego, co było. Ale co jest? Bo jak na razie wymieniłeś rzeczy, które Ci się nie podobały w df1. Zrozumiałbym taką argumentację, gdyby df2 równało się df1 minus te wszystkie nielubiane przez Ciebie rzeczy, ale tak nie jest.

Przecież te dwa filmy wyglądają jak z dwóch zupełnie różnych gier. Jest coś nie tak w sprowadzaniu różnic między nimi do kilku spelli, których już nie ma i tego, że nie można było zginąć od falling dmg. Nie dostrzegasz różnicy w tempie kombatu? W ilości kombinacji/decyzji jakie mogłeś podjąć w każdym momencie walki? W dynamice ruchu w każdej płaszczyźnie? W ilości barier, które ograniczają wolność gracza?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 lut 2014, 13:06 
Cytuj  
Przeczytaj moj post sprzed paru dni i w koncu dealuj with it, bo naprawde nie wiem, o cu tutaj walczysz. Mam przyznac, ze DF1 > DF2? Nie. I to, ze Ty napiszesz, ze tak, malo mnie interesuje. Nie jestes wyrocznia, sorry man. :)
Natomiast DF1+w_choilere_zmian > DF2? tak.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 lut 2014, 13:29 
Cytuj  
gosti napisał(a):
Przeczytaj moj post sprzed paru dni i w koncu dealuj with it, bo naprawde nie wiem, o cu tutaj walczysz. Mam przyznac, ze DF1 > DF2? Nie. I to, ze Ty napiszesz, ze tak, malo mnie interesuje. Nie jestes wyrocznia, sorry man. :)
Natomiast DF1+w_choilere_zmian > DF2? tak.

Mój błąd, miałem Ciebie za kogoś, z kim można podyskutować. Może ktoś inny mnie poratuje i wymieni zalety dfUW? Nie miałbym nic przeciwko dostrzeżeniu tych zalet, bo chętnie bym w coś pograł.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.