mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 30.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2014, 09:05 
Cytuj  
hej,
macie jakieś dobre rady w co iść na początku jako air/water?

***

Posty: 667
Dołączył(a): 23.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2014, 12:19 
Cytuj  
Dobra rada? Zmien klase :P
A tak na powaznie to fire/air lub air/fire na dzien dobry.

Btw dolacz do polskiego klanu

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2014, 14:07 
Cytuj  
Jak chcesz grac magiem na poczatek to moze przytocze tu kilka starych ludowych powiedzen z których wielka mądrosc płynie.

"Kto magią wojuje ten od wojów ginie"

"Mądry mag nie w wodzie"

"Farmił mag razy kilka a potem mu sie znudziło"

"Myslał mag o niedzieli a w sobote splash nerfneli"

"Na obitego maga każdy warrior skacze"

*

Posty: 55
Dołączył(a): 30.08.2010
Offline
PostNapisane: 8 mar 2014, 15:47 
Cytuj  
gosti: dzieki za zaproszenie lecz jak podejmowałem decyzje o powrocie do jakiegokolwiek MMORPG jedna z wymówek jaką sobie wymyśliłem aby usprawiedliwić kilkugodzinne siedzenie przy kompie było to że chociaż sobie po angielsku pogadam... wiem że może to być głupie założenie ale szukałem sobie wymówek ;)

kurcze naprawdę z magiem jest tak źle w DFO?

btw jak wysoko skill może rosnąć w DFO?

*

Posty: 63
Dołączył(a): 8.04.2009
Offline
PostNapisane: 8 mar 2014, 17:43 
Cytuj  
Nie jest zle z magiem ale to trudna classa do gry. Jesli decydujesz sie na maga bardzo ciezko pozniej przerobic sie na inna klase bo zadna inna klasa nie wymaga inta ktory jest twoim glownym statem. Skille maja max 100 staty 140 z boostami 140+ z buffami i zarciem

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 10:10 
Cytuj  
Jesli nie masz dobrego teamu to gra magiem to duze wyzwanie, bo sam nie jestes w stanie sie utrzymac przy zyciu. Magiem farmi sie wszystko bardzo fajnie i przyjemnie ale tylko do villainow, od terrorow zaczynaja sie schody. Staraj sie zawsze trzymac dystans - naucz sie jak rzucac tornado, kiedy tylko slyszysz odpalanego stampeada, wyczuj czary, ich parabole lotu, szybkosc i odleglosc na jaka leca.
Co do angielskiego to akurat smialo mozesz do nas dolaczac, czesto sie zdarza grac z kims z ally i wtedy gadamy po ang. - mozesz zobaczyc czy Ci ta dawka odpowiada ;).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 10:50 
Cytuj  
angelhod napisał(a):
gosti: dzieki za zaproszenie lecz jak podejmowałem decyzje o powrocie do jakiegokolwiek MMORPG jedna z wymówek jaką sobie wymyśliłem aby usprawiedliwić kilkugodzinne siedzenie przy kompie było to że chociaż sobie po angielsku pogadam...

Lepiej dołączyć do chłopaków sam w jakimś zagranicznym klanie się zanudzisz ;-) A oni jak się napiją to też po Angielsku mówią perfekto


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 55
Dołączył(a): 30.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 13:49 
Cytuj  
pomyślę o dołączeniu....

a co do builda? w jakie najlpiej skille dawać punkty na poczatku.... i w jakie attrybuty.... tu pewnie int najwazniejszy

takie coś znalazłem ale nie do końca jest to dla mnie jasne tym bardziej że jeszcze w tematyce DFO nie jestem biegły i jest mi do tego daleko .... wciąż nie jestem pewny czy wszystkie punkty prowles czy jak tam to sie zwie powinienem rozdawac w skille czy czekac az sie uzbiera na te doladowania....

zapomnialem link dodac...
http://pastebin.com/yT4KVhLZ

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 14:05 
Cytuj  
1) dajesz int do 50 i kupujesz boostery 10 i 20
2) kupujesz magma bomb
3) fireball i magma bomb na 50
4) kupujesz boostery 30 i 40 int, dajesz inta do 90
5) droga wolna...

Zdobywasz PP jako fire/air, najszybsza droga.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 30.08.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 18:38 
Cytuj  
dawiss, dziek wielkie za odpowiedz, co prawda poradzono mi ze do pvp lepszy bedzie air/water ale moze faktycznie to zmienie....
co masz na mysli pisząc PP?
Cytuj:
Zdobywasz PP jako fire/air, najszybsza droga.

**

Posty: 312
Dołączył(a): 27.11.2009
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 19:04 
Cytuj  
gra jest po angielsku, chat jest po angielsku, z naszym ally dogadasz sie tylko po angielsku wiec tak czy owak szlifujesz jezyk...
w teamie mowimy po polsku jesli mamy tylko polski team, jest latwiej i szybciej. A takto tylko angielski.


_________________
Mormo Blastbeat DFO

****
Avatar użytkownika

Posty: 1409
Dołączył(a): 29.10.2010
Offline
PostNapisane: 10 mar 2014, 19:46 
Cytuj  
Z Mormo to nawet Niemieckiego możesz zacząć się uczyć od razu ;-)


_________________
_________________________
Vilhelm Sandwall
Rats in the Hats
-------------------------------
Darkfall New Dawn
www.ratsinthehats.pl
-------------------------------
POE: https://www.pathofexile.com/account/vie ... le/dudriel

*

Posty: 85
Dołączył(a): 24.01.2011
Offline
PostNapisane: 11 mar 2014, 08:49 
Cytuj  
angelhod napisał(a):
dawiss, dziek wielkie za odpowiedz, co prawda poradzono mi ze do pvp lepszy bedzie air/water ale moze faktycznie to zmienie....
co masz na mysli pisząc PP?
Cytuj:
Zdobywasz PP jako fire/air, najszybsza droga.


PP = Prowess

PvP magiem mozna grac w kazdej konfiguracji, zreszta tak jak i kazda inna klasa, ja zaczynajac magiem zakladalem ze bede gral water/air, a tak naprawde gra sie w kazdej konfiguracji szkol, zmieniasz je zaleznie od sytuacji i upodoban, ale nie ma konfiguracji szkol w ktorej nie bedziesz gral przez dluzsza ilosc czasu, bo kazda jest dobra. Fire akurat swietnie nadaje sie do poczatkowych featow, bo ma niskie koszty czarow, dobrego splasha, niskie cd i fajny dmg.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.