mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 28 lut 2012, 19:38 
Cytuj  
No raczej. Tym bardziej ,że jakbym chciał w Aion-a pograć to jest b. dobrze zaludniony 'prywatny' serwer bez bugów ,etc i bez cash shop-u.

Ale nawet za darmo zupełnie nie chcę.

Jak miałbym jeszcze opłacać opcjonalną subskrypcję lub / i cash shop. Nie dzięki.


Posty: 10
Dołączył(a): 18.08.2008
Offline
PostNapisane: 29 lut 2012, 08:25 
Cytuj  
no właśnie też mi się coś tak zdaje


_________________
Go Vege!

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 lut 2012, 15:32 
Cytuj  
Skusic skusili w cholere ludzi, problem z serwerami byl... strona tez caly czas praktycznie lezy wiec nic nie mozna zrobic, ale chetni sa :wink:

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 29 lut 2012, 15:48 
Cytuj  
Oj każda gra która transformuje do f2p albo ma premierę - ma gang-rape-owane serwery. Po prostu ludzie ją próbują bo mogą ,bo bardziej cenią pare zł niż czas który tracą.

Tłum na serwerach będzie ostry przez nabliższe miesiące ,a graczy ogólnie też przybędzie ma jakiś dłuższy czas.

Ponieważ gra jest jeszcze stosunkowo świeża ,to przez nawet kilka lat będzie miała wyższą populację. O ile nie zostanie zalana przez boty i nie zostanie wprowadzony ewentualy p2w sklepik ,choć nawet takie gry potrafią mieć sporą populację.

Nic nowego.


PS. Zastanawiam się ile osób z tego forum ,które np. po przejściu AoC na freemium się rzuciły do ściągania i grania / powrotu , dalej grają :P

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 29 lut 2012, 16:54 
Cytuj  
Zaczalem grac od nowa w aiona ze 3 tyg przed przejsciem na f2p i juz bylo z kim w party biegac, teraz bedzie tylko lepiej.
Na veteranie mozna sobie swobodnie pograc, a jak ktos koniecznie chce szybciej robic instancje czy dostac te +20% abyss points to sobie kupi golda i tyle.


Posty: 38
Dołączył(a): 6.08.2009
Offline
PostNapisane: 4 mar 2012, 09:50 
Cytuj  
Czy ktoś jeszcze może miał problem, że gra nie startowała po kliknięciu play w launcher'ze ?


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1576
Dołączył(a): 12.05.2004
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 15:24 
Cytuj  
Ja miałem coś podobnego po wyjściu gry.

Nie pamiętam tylko, czy po kliknięciu play nic się nie działo, czy pojawiał się czarny ekran. Probowałem chyba wszystkiego co znalazłem w necie, ale pomogł tylko format i ponowna instalacja gry niestety.

*

Posty: 95
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 mar 2012, 16:45 
Cytuj  
No dobra - zapomnialem (a wlasciwie wklikalem bez sensu) pin kod w aionie - i oczywiscie nie moge go teraz zresetowac - bo - strona resetowania nie dziala....

Ma ktos jakies koncepcje co z tym zrobic?


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.