mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 14 gru 2009, 22:10 
Cytuj  
ruszyly preordery

http://www.direct2drive.co.uk/8805/prod ... n-Download

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 15 gru 2009, 16:28 
Cytuj  
Jakość niestety tragiczna :

http://www.youtube.com/watch?v=-ClZdt6yxZs

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 14:59 
Cytuj  
Ta gra nie bedzie upadkiem bo ma bardzo duza grupe fanow a szczegolnie w usa i kanadzie.Jesli nawet bedzie kiepska to i tak fani beda grac.Dlatego atari jest takie pewne $


Ja sam sie ciesze ze cos nowego wychodzi i nie moge sie doczekac bo juz mam dosyc kopi kopi.Oby tylko nie byla nudna to bedzie polowa sukcesu.

A dalej poczekamy na SWOTR

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 gru 2009, 16:21 
Cytuj  
Powiedz to fanom Warhammera :)
Mam nadzieje ze nie bedzie podzialu na serwery US i EU bo moze byc klapa w europie gdzie raczej z universum strartrek sie smieje kazdy niz chodzi na konwenty jak w us.
Ja kupie ze wzgledu na ciekawosc ale co ta gra zaoferuje to nie mam pojecia.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 00:43 
Cytuj  
Kiczowatość Star Treka? Ze znanych mi seriali sci-fi to najbardziej ambitna produkcja. To nie jakiś tam bajkowy świat Star Wars ale bardzo konkretne universum, którego technika i prawa opiera się na znanej fizyce lub fizyce futurystycznej. Do tego ST nie bazuje na schemacie zabili go i uciekł ale rzekłbym jest głęboko humanistyczny. Oczywiście wśród setek odcinków znajdują się jakieś niewydarzone knoty ale to nie rzutuje na całość.
Ze względu na to, że uwielbiam ten świat oraz to że mam powyżej uszu WOWów, Lineagów, Warhammerów z kurduplami krasnalami, magią i innym badziewiem z przyjemnością wybiore się na eksploracje i podbój kosmosu statkiem nafaszerowanym zajebiaszczą technologią. Śmiało podąże tam gdzie nie dotarł jeszcze żaden miłośnik browaru. Star Trek Online nadchodzi.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 01:47 
Cytuj  
Czy STO i stargate online nie są tak z grubsza identyczne jeśli chodzi o sterowanie i mechanikę ?
Bo jak zerkam na filmiki to prawie jota w jotę.
I to ciągle ani tps ani fps, tylko ulepszone z deka wersje upadłej tabula rasy.

Chodzi mi bardziej o sterowanie i mechanikę walki. Bo reszta mało mnie interesuje, jeśli strzelanina ma wyglądać na zasadzie tab focus on enemy -> LMB 2 shoot / RMB 2 fire rockets i tak w kółko.
Bo reszta to już oczywisty themepark: co lvlek trochę do HP, nieco lepsza zbroja i oby do setnego lvlu jako pierwszy.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 10:34 
Cytuj  
embe napisał(a):
Powiedz to fanom Warhammera :)
Mam nadzieje ze nie bedzie podzialu na serwery US i EU bo moze byc klapa w europie gdzie raczej z universum strartrek sie smieje kazdy niz chodzi na konwenty jak w us.
Ja kupie ze wzgledu na ciekawosc ale co ta gra zaoferuje to nie mam pojecia.


Warhammer to jakiś ewenement. Ten temat ma rzesze fanów ale gra od początku nie miała szczęścia. Przekładana premiera, pośpieszne wprowadzenie do sprzedaży ze względu na presje ze strony nowego dodatku do WOWa, który ukazywał się w zbliżonym terminie. Ta gra miała ogromny potencjał, niestety zmarnowany. Mam nadzieje że przypadek Warhammera będzie przestrogą dla innych wydawców, że nawet mając rzesze potencjalnych fanów brak grywalności po osiągnięciu pewnego etapu w grze czy kraszujące się serwery przy większych kampaniach zamordują najlepiej zapowiadającą się gre.


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 10:45 
Cytuj  
AxelFoley napisał(a):
Ta gra miała ogromny potencjał, niestety zmarnowany. Mam nadzieje że przypadek Warhammera będzie przestrogą dla innych wydawców, że nawet mając rzesze potencjalnych fanów brak grywalności po osiągnięciu pewnego etapu w grze czy kraszujące się serwery przy większych kampaniach zamordują najlepiej zapowiadającą się gre.


Należałoby zacząć od tego, że listując podstawowe założenia gry wraz z mechaniką, a później zmieniając całkowicie plan można spierdolić grę w ciągu 3-6 miesięcy.
Po takim właśnie czasie zamknąłem subskrypcje newslettera, bo z bitewniaka z cudnie zapowiadającym się RvR, zaczęto robić themeparka z całą oprawą żywcem chapaną z WoW.
I pomyśleć że taką paść zrobiła ekipa, która stworzyła DAoC.

Najlepszy w WHO to jest cinematic.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 12:59 
Cytuj  
Aeiva napisał(a):
AxelFoley napisał(a):
Star Trek Online nadchodzi.


Nadchodzi i będzie crapem, jak całe te uniwersum. Hype Zarriego jest tego dowodem, nie tak dawno stawał mu przy aionie. Jeszcze dwa lata na w40ko :cry:


11 filmów pełnometrażowych, około 700 odcinków, rzesze tzw. trekkies spotykających się na licznych konwentach - rzeczywiście crap jakich mało ^^


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

*

Posty: 67
Dołączył(a): 7.11.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 13:58 
Cytuj  
"Moda na sukces" 5707 odcinkow (na dzien 8 grudnia 2009) - zajebiste lore na nowe mmorpg

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:37 
Cytuj  
Axel, nie dziw sie bo startrekomania powstawal w usa w latach 60-tych, a europa jak to zobaczyla to juz wygladalo kiczowato, u nas wiekszosc zobaczyla ten serial dopiero w latch 90-tych.

Ja kupie ta gre bo moze byc ciekawa, oby tylko nie zrobili EU serwerow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 14:39 
Cytuj  
Xardias: lore beverly hills 90210 + gameplay sims = success ? ;)

embe: u nas to raczej power rangers.
Star trek afair tylko starzy oglądali, bo późno leciał.


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 15:54 
Cytuj  
A wiecie co to by bylo jakby zroblili lore Plebania albo Klan !? to dopiero by sie dzialo.Wciel sie w maciusia albo jakichs mroczkow hahaha.

A tak na serio, to na rynku nic nie ma lepszego aktualnie z nowosci a z tymi preorderami troche przegieli ale teraz jest taka taktyka firm ostatnio modna.

Tylko prosze zeby to nie byl Fail jak Aion (przez aiona nigdy juz nie kupie gry w ciemno) bardzo licze na cos konkretnego.


Ostatnio edytowano 17 gru 2009, 15:55 przez GumisPLL, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 15:55 
Cytuj  
Przede wszystkim pierwsza seria Star Treka powstała pod koniec lat 60-tych! Wiekszość produkcji filmowej z tych czasów w porównaniu do dzisiejszej wygląda kiczowato i nie dotyczy to tylko Star Treka. ST TNG wygląda już lepiej ale też trzeba wziąć pod uwagę że był kręcony na przełomie lat 80 i 90-tych - mimo to jeszcze dziś prezentuje się bardzo ciekawie. DS9 to już zajebisty serial sci-fi, w którym nijak kiczu się nie mogę doszukać.
Porównanie do Mody na sukces? Cóż, to zupełnie inna liga. Choćby dlatego że koszt produkcji takiego gniota jest nieporównywalnie niższy od produkcji serialu sci-fi. Efekty specjalne, charakteryzacja, dekoracje - to generuje kolosalne koszty. Więc jeśli mimo tych kosztów kręci się ponad 700 odcinków to mówi samo za siebie. Koszty - dochody z reklam - oglądalność, to się musi bilansować.


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 16:33 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ja kupie ta gre bo moze byc ciekawa, oby tylko nie zrobili EU serwerow.


Ja sie zastanawiam czy nie zaczac grac wlasnie na serverach US, bo tam jest duzo wieksze community i beda fajne dramy :) Europa jest zacofana jesli chodzi o Star Treka.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2009, 17:09 
Cytuj  
Axel, zapewniam cie ze koszty pierwszego serialu trekowego nie byly wieksze od mody na sukces :)

Co do serwera to to zdecydowanie US jesli jednak zdecyduja sie ze powstanie EU.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 17:24 
Cytuj  
Apdejt z Amazon.co.uk - preorderowcy otrzymuja: od 12 stycznia dostęp do open bety, od 29 stycznia head start (tydzień przed europejską premierą!), Borg Bridge Officer (któż nie chciałby mieć własnej 7 z 9 :>)


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 17:30 
Cytuj  
Pani Borg z Amazon jest brzydka jak noc tak gwoli ścisłości także nie pofapujesz sobie.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 19:09 
Cytuj  
Jak na komputerową laskę nie jest taka najgorsza ;)


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 gru 2009, 23:48 
Cytuj  
Oj tam zaraz borg, pozostalosci tylko.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.