mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 16:01 
Cytuj  
Inspiracja jest Niemiecka, prawda??
To, że firma amerykańska, rzecz drugorzędna..

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 16:05 
Cytuj  
Cytuj:
Games Workshop Group plc (often abbreviated to GW) is a British game production and retailing company


http://en.wikipedia.org/wiki/Games_Workshop

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 16:46 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
embe napisał(a):
kazdy podzial na serwery regionalne to blad.


Totalna prawda, niektórzy developerzy na siłę starają się dzielić community co nie wychodzi grze na dobre. ( Nie licze tu WoW bo to evenement )

BTW. Czy w FE jest tez jeden server globalny ? bo już nie pamiętam.


Jeden.


_________________
Obrazek

*

Posty: 96
Dołączył(a): 28.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 17:02 
Cytuj  
O, jeszcze lepiej. W takim razie, od początku miałem rację, z nieamerykańskością GW.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 17:45 
Cytuj  
Indoctrine napisał(a):
Co do fanów ST i WH.

Przede wszystkim, ST jest produkcją amerykańską, WH europejską (z Niemiec). To jest wbrew pozorom bardzo ważna kwestia. Amerykanie niechętnie przyjmują europejskie rzeczy, szczególnie nie anglojęzyczne (niemieckie nazwy w młotku mogą zniechęcać). Do tego, rynek USA jest większy. Wystarczy porównać popularność p&p RPG. D&D amerykańskie jest tam numer 1 od dawna, a młotek, z kolejnymi edycjami nie umie się przebić (mimo, że poziom co edycja niższy).
Tak naprawdę świat Warhammera zna głównie z gier komputerowych a nie wersji papierowej, i nie z wersji fantasy (która nigdy nie odniosła na komputerze sukcesu) tylko z 40K. Do tego, od rpg znacznie popularniejszy jest Battle figurkowy, lecz to się nie przekłada na popularność gier komputerowych za bardzo.

ST to marka stara, dość znana, bo przez wiele dekad kontynuowana, zarówno w postaci filmów jak i seriali, a także gier komputerowych (Starfleet Commander, Bridge Commander, Legacy i parę innych). Ktoś powiedział, że była jedna seria... No cóż, ST miało aż 5 seriali telewizyjnych (jeden w latach 60-70 TOS 3 sezony chyba, potem w 80 TNG około 7 sezonów, następnie w latach 90 DS9 liczący 7 sezonów, potem Voyager z 7 sezonami i wreszcie STE z 4 sezonami w latach 00) i 9 filmów pełnometrażowych. To jest najdłuższy serial SF w historii, bo nawet tasiemiec SG to 10 sezonów SG1 i 5 SGA oraz toczący się SGU.
Warto nadmienić, że ST aspirowało zawsze do kina ambitniejszego, przez w miarę sensowną (nie zawsze) technogadkę, poruszanie problemów społecznych i moralnych (DS9 rządzi w tej materii) a nie same efekty specjalne i akcję.

A teraz już bez OffTopa, na sterownikach nowych od NVidii, beta 195. coś tam (te ostatnie bety jakie wyszły), znikły problemy z zacinaniem się. W miarę..
Zatem mogę powiedzieć, że misje są niezłe, walka kosmiczna dobra, choć brakuje mi dalej targetowania podzespołów jak w Starfleet Commander czy Bridge Commander, ale trudno..
Szkoda, że beta się kończy, a nie mam kasy na razie na kupno gry.. Cóz, zobaczę za parę miesięcy.

Z wielkiej brytanii.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 18:14 
Cytuj  
Pomiędzy Star Trekiem, a Warhammerem jest taka różnica, iż trekowcy nigdy nie mieli gustu i nawet gdyby pojawiły się tam małe, zielone ludziki to wezmą jakąkolwiek grę w tym beznadziejnym uniwersum z połykiem. Pamiętać należy, iż gra targetowana jest do fanów facetów w kosmicznych pończochach.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 18:30 
Cytuj  
Noszą spodnie a nie pończochy jeżeli już zaczynasz rozwodzić się na ten temat.


Po dzisiejszym patchu jestem bardziej na tak , poprawili wiele bugów , miedzy innymi te które zgłaszałem :) , szybszy loading , nowe UI , poprawili pvp , poprawili exploracje , fajny jest nowy scanning ect , ect. oby tak dalej.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:14 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
trekowcy nigdy nie mieli gustu


dobrze że ty masz gust, i że możesz się podzielić swoimi obserwacjami


no offence, ale idź pchać taureny w mordorze


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 21 sty 2010, 21:39 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
idź pchać taureny w mordorze


LOL:)


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 01:15 
Cytuj  
Nowy patch jest bardzo pozytywny.
Drodzy koledzy, doradzcie jaka kupic grafike zeby pograc w natywnej dla mnie rozdzialce (full hd) z AA.
Moja dotychczasowa nvidia 9600 GT 1gb ram daje rade tak na 15fps na oko.
Z racji ze chodzi mi o performance tylko w STO bo w nic innego nie gram na pc postuje tutaj nie w tech board.

ps. CPU to q6600 jak to ma jakies znaczenie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 08:04 
Cytuj  
Powiem szczerze że nie wiem , to też zależy ile chcesz wydać , ja mam GTX260 i bez problemy mi śmiga na maxymalnych ustawieniach w HD.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 12:08 
Cytuj  
Mysle ze ati hd5770 to minimum by dalo rade z 1920x1080.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 13:56 
Cytuj  
exodus napisał(a):
Nowy patch jest bardzo pozytywny.
Drodzy koledzy, doradzcie jaka kupic grafike zeby pograc w natywnej dla mnie rozdzialce (full hd) z AA.
Moja dotychczasowa nvidia 9600 GT 1gb ram daje rade tak na 15fps na oko.
Z racji ze chodzi mi o performance tylko w STO bo w nic innego nie gram na pc postuje tutaj nie w tech board.

ps. CPU to q6600 jak to ma jakies znaczenie.

IMO nie ma sensu sie spinac dla jednej gry. Ja bym z wymiana czegokolwiek poczekal na Crysis 2, zeby zobaczyc jak w nim bedzie dawac rade sprzet obecny na rynku.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 22:37 
Cytuj  
Co bedzie bardziej przydatne, chodzi o exclusive z pre order
Borg Bridge Officer
Tribble Pet
Constitution Class Starship
Chromodynamic ArmorFeatures
Nie jestem zdecydowany na co sie skusic

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 sty 2010, 23:57 
Cytuj  
TO co będzie bardziej przydatne zależy od tego co chcesz głównie robić. np. Jeżeli większość walk chcesz prowadzić w kosmosie, a ograniczać walkę na planetach to pet odpada itp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 01:34 
Cytuj  
kapra L napisał(a):
Co bedzie bardziej przydatne, chodzi o exclusive z pre order
Borg Bridge Officer
Tribble Pet
Constitution Class Starship
Chromodynamic ArmorFeatures
Nie jestem zdecydowany na co sie skusic


Jest jeszcze multi-spatial shield (direct2drive), bron TR-116 (target) i pakiet skillpointow (walmart) na start.

**

Posty: 340
Dołączył(a): 8.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 01:45 
Cytuj  
exodus napisał(a):
kapra L napisał(a):
Co bedzie bardziej przydatne, chodzi o exclusive z pre order
Borg Bridge Officer
Tribble Pet
Constitution Class Starship
Chromodynamic ArmorFeatures
Nie jestem zdecydowany na co sie skusic


Jest jeszcze multi-spatial shield (direct2drive), bron TR-116 (target) i pakiet skillpointow (walmart) na start.


Wiem ze sa jeszcze inne wymienilem te ktore mnie najbardziej interesuja i z tych wlasnie bede chcial cos wybrac

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 02:00 
Cytuj  
Domyslam sie, ze preorder content bedzie dostepny dopiero po wydaniu gry? Kupilem w D2D (wychodzi najtaniej) ;)

X.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 03:39 
Cytuj  
mój nowy 'pojazd' :wink:

Obrazek

pilotowanie - masakryczne, można robić beczki dokoła eskort, zaniża statsy wszystkich itemów i ma tylko 2 sloty na broń przód


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2010, 11:47 
Cytuj  
No no, leci patch za patchem i jest coraz lepiej. Czuje, ze na starcie wcale nie bedzie tak zle, jak tu przewidywalismy ;)

X.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.