mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 21:01 
Cytuj  
Closed beta trwa. Open beta dla preorderów zaczyna się 12 stycznia i trwa do 26 stycznia. Release 2 lutego minus 2 dniowy headstart dla preorderów.

STO, a konkretnie Cryptic/Atari popełnia niestety te same błędy co niemal każde mmorpg w ostatnich latach tj. wychodzi pół roku za wcześnie, co w tym przypadku skutkuje m.in. mocno okrojonym gameplay frakcji klingońskiej w stosunku do federacji co przejawia się tym, że Klingoni mają robić progres niemal wyłącznie poprzez pvp ( dla mnie akurat bomba ) jako, że nie starczyło czasu coby im zrobić system genesis, eksploracje, masę questów i tym podobne pve popierdółki.

Space combat wygląda kozak i ponoć według leaków jest kozak przy założeniu, że ma być startrekowo third person sticky aim. Ground combat posysa niestety jako, że postanowili go dorzucić de facto w późnej fazie produkcji podobnie jak w PotBS.

Cała gra będzie oczywiście bardzo mocno instancjonowana typu pvp scenariusze i pve misje dla 5 graczy.

Ma być niby także public open pvp zone, jakieś war zone, neutral zone....

Cóż, czekamy.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 21:41 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Wygląda bardzo obiecująco. Czuć klimacik sci-fi, no ale TR też miało świetny klimat a grą okazało się beznadziejną. Co mi się podoba w STO to dwie płaszczyzny rozgrywki - nazwijmy je - "chodzeniem" i "lataniem". Mam nadzieję, że nie są ze sobą zbyt ściśle związane i można się bardziej skupić na jednej z nich jak np w SWG, bo jeśli np dostęp do lepszego statku albo modułów zależy od levela wbitego na bieganiu z pistoletem to dla mnie fail na maxa... Ale reasumując - gra na filmikach emanuje "tym czymś" czego nie widzę w SWTOR nawet jako fanboy Star Wars... Chyba preorderuję :)

Ja dalej nie moge strawic paru rzeczy:
a) braku przynajmniej udawanej fizyki
b) malutkich okrecikow
c) tego ze na gameplayu czuć jakby otoczenie było płaskie
d) wogóle też nie widać, że to jest walka w kosmosie. Jakby wyjebać lasery i zamiast nich dać armaty na 9 funtowe kule to nikt by nie zauwazył różnicy.
e) a nie widać dlatego, że kosmos i wogole otoczenie sprawia wrazenie plaskiego.

Ja jebie. Naprawde tak trudno skopiowac dobre istniejące rozwiązania ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 21:46 
Cytuj  
Jak ci się kosmos nie podoba, to idź graj w Eve (tak jak ja :roll:). Ja do listy dodałbym jeszcze:

f) "cukierkowa" grafika


_________________
...

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 22:09 
Cytuj  
O dziwo całkiem niezłe preview.

http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... e/3866/pag

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 23 gru 2009, 23:45 
Cytuj  
Viracept napisał(a):
Closed beta trwa. Open beta dla preorderów zaczyna się 12 stycznia i trwa do 26 stycznia. Release 2 lutego minus 2 dniowy headstart dla preorderów.

STO, a konkretnie Cryptic/Atari popełnia niestety te same błędy co niemal każde mmorpg w ostatnich latach tj. wychodzi pół roku za wcześnie, co w tym przypadku skutkuje m.in. mocno okrojonym gameplay frakcji klingońskiej w stosunku do federacji co przejawia się tym, że Klingoni mają robić progres niemal wyłącznie poprzez pvp ( dla mnie akurat bomba ) jako, że nie starczyło czasu coby im zrobić system genesis, eksploracje, masę questów i tym podobne pve popierdółki.

Space combat wygląda kozak i ponoć według leaków jest kozak przy założeniu, że ma być startrekowo third person sticky aim. Ground combat posysa niestety jako, że postanowili go dorzucić de facto w późnej fazie produkcji podobnie jak w PotBS.

Cała gra będzie oczywiście bardzo mocno instancjonowana typu pvp scenariusze i pve misje dla 5 graczy.

Ma być niby także public open pvp zone, jakieś war zone, neutral zone....

Cóż, czekamy.

V.


Dokladnie gry sa wydawane nie dorobione.W STO klingoni troche okrojeni a nie mowie juz ze nie ma romulan jako rasy grywalnej.

Wszystko ladnie pieknie ale cos za pieknie jest.Troche mi przeszkadza wlasnie ta cukierkowatosc ale EVE mam dosyc po paru latach jak patrze na te shipy tam to mam wrazenie ze projektowal je ktos na kwasie.W Champions Online tez tak bylo z ta grafa,co oni maja ze taka robia.

Miejmy nadzieje ze sie nie okaze ze sa 2 planety na krzyz przy takich efektach.

Przejechalem sie na Aionie i mimo ze sie zdecydowalem na gre to poczekam do lutego dopiero z kupnem .

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 13:04 
Cytuj  
ktoś już preordera zrobił ??? wiadomo czy będzie podział serwerów na eu/us ??? bo nie wiadomo czy robić preordera z ich strony bo to raczej US
pozdrawiam:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 13:11 
Cytuj  
Oby nie zrobili EU serwerow, tez nie wiem wlasnie gdzie kupic bo d2d ma oferty dla us i dla eu.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 139
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 16:47 
Cytuj  
Problemem mogą być eventy na US serwerze (zależnie czy i co tam będzie) oraz oczywiście kwestia delay i tego jak będzie wpływać na granie akurat w ten tytuł.

edit:

Druga sprawa to akurat ilość serwerów EU jakie powstaną. Nie ma się co oszukiwać ale w EU nie będzie mało graczy na serwer, po prostu myślę że będzie tak z 1/3 lub 1/2 serwerów co w US. Wtedy sytuacja na EU powinna być dobra.

Pytanko w sumie czy będzie podział serwerów na pvp pve (jako że rvr to raczej tylko kwestia ilości safezoneów, co akurat jest dla mnie głupie że jest jakiś safezone w kosmosie :) )

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 17:52 
Cytuj  
piszcie gdzie kto zamowił preordera

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 19:06 
Cytuj  
jak zawsze konstruktywnie robalu

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 19:18 
Cytuj  
akurat tutaj wyjatkowo roball ma racje :)


_________________
Obrazek

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 26 gru 2009, 20:37 
Cytuj  
z czym ma racje ???

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 00:50 
Cytuj  
piszcie jakie bedziecie miec nicki w grze, ja rezerwuje PicardPL


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 12:25 
Cytuj  
embe napisał(a):
piszcie jakie bedziecie miec nicki w grze, ja rezerwuje PicardPL
:( Dobra to ja jestem w takim przypadku zmuszony wziąć EnterprisePL ;)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 13:19 
Cytuj  
Zakladam gildie -=KLINGONI Z POLSKI=-

To bedzie gildia RPG z naciskiem na P czyli progress postaci. W gildi moze byc kazdy niezaleznie od rasy moze byc czlowiek moze byc ufoludek.

PikardPL i EnterprisePL jak chcecie sie dolaczyc to wyslijcie emil z aplikacja na [email protected]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 27 gru 2009, 13:27 
Cytuj  
nuqDaq 'oH puchpa''e' ??


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 12:34 
Cytuj  
zapowiedział się już jakiś polski dystrybutor, że będzie sprzedawał tą grę (bądź udostępnił pre-order)?

nie za bardzo mi leży wersja no-box


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 13:00 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
zapowiedział się już jakiś polski dystrybutor, że będzie sprzedawał tą grę (bądź udostępnił pre-order)?

nie za bardzo mi leży wersja no-box


Dystrybutorem ATARI w Polsce jest LEM, ale na ich stronie nie ma info o STO

Jest natomiast do kupienia w wirtusie za kosmiczne pieniadze:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/539673


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 14:20 
Cytuj  
McMaster napisał(a):
Enhu napisał(a):
zapowiedział się już jakiś polski dystrybutor, że będzie sprzedawał tą grę (bądź udostępnił pre-order)?

nie za bardzo mi leży wersja no-box


Dystrybutorem ATARI w Polsce jest LEM, ale na ich stronie nie ma info o STO

Jest natomiast do kupienia w wirtusie za kosmiczne pieniadze:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/539673


biorąc pod uwagę ceny z oficjalnej strony czy ja wiem, czy to są kosmiczne pieniądze?


No, chyba że jest to wersja Basic :-?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 28 gru 2009, 17:13 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
McMaster napisał(a):
Enhu napisał(a):
zapowiedział się już jakiś polski dystrybutor, że będzie sprzedawał tą grę (bądź udostępnił pre-order)?

nie za bardzo mi leży wersja no-box


Dystrybutorem ATARI w Polsce jest LEM, ale na ich stronie nie ma info o STO

Jest natomiast do kupienia w wirtusie za kosmiczne pieniadze:

http://sklep.wirtus.pl/produkt/539673


biorąc pod uwagę ceny z oficjalnej strony czy ja wiem, czy to są kosmiczne pieniądze?


No, chyba że jest to wersja Basic :-?


biorac pod uwage ta sama wersje gry (special edition) na amazonie to wirtus przesadzil dwukrotnie.

http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASI ... oh_product


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 758 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 38  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.