mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:53 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Jak często masz kontakt z więcej niż 50 osobami w mmo w jednym miejscu?

Często.

WoW, FFXI, L2, LOTRO, AoC, Aion, SWG.

We wszystkich z powyższych gier 50 osób to jak pierdnięcie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

**

Posty: 216
Dołączył(a): 17.12.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 22:57 
Cytuj  
Dfo jest niszowe to fakt, ale o eve już bym tego nie powiedział.


_________________
eve@Martilius 20.01.2010


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 23:01 
Cytuj  
Zawsze mnie rozwala jak ludzie którzy ledwo lizneli grę piszą o niej ze znawstwem jakby z rok pograli :wtf: a biorąc pod uwagę że STO jeszcze nawet się nie ukazało rozwala mnie do kwadratu :D
Droga jaką STO przeszło tylko w czasie trwania open bety pokazuje, że z ostatecznymi opiniami pasowałoby się wstrzymać. No chyba że ktoś znajduje przyjemność i cel w tym by komuś obrzydzać coś co mu się podoba.


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 27 sty 2010, 23:51 
Cytuj  
Axel, akurat systemu instancji to raczej nie zmienia :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 01:34 
Cytuj  
Zgodzę się z opinią Kassei, wyjatkowo :)
Rozwazam zakup gry wyłacznie jako zapelniacza, bo to co widziałem nie spowodował u mnie jakoś specjalnego uniesienia. Gra może i ma potencjał, może i wciaga, może i jest jakoś fajna ... ale ciężko to dostrzec. Jesli chodzi o content to już SWG ma go więcej, zarówno w space jak i ground.
Brakuje imho wielu elementów ktore czynią grę atrakcyjna dla szerokiego grona odbiorców, zostają tylko fanboys ( ja tez nim jestem ) StarTreka, i ... gracze - weterani jak ja czy Kassei ktorzy zaliczyli iles tam tytułów, radzą sobie w kazdym, mają grono znajomych to tu, to tam, i grają głownie ze wzgledu na ludzi a nie samą zawartość gry, lub przez Ciekawość czy z nudów. Cena, dodatki za preorder i lifetime imho plasują tą gre dość nisko bo, jeśli producent aż tak bardzo chce się nachapac przed wydaniem gry to myslę że wie doskonale jakiego gniota wypuscił, a wszystko co robili w becie jest po to by grę zarekomendować beta testerom. Mam nadzieję że sie mylę, ale może byc tak jak napisał Mendol, że ostatnio wydawane tytuły to jest jakiś jump back, a nie krok do przodu. Więcej gier się pojawia ze wzgledu na to by sprzedwać abonament i zaistaniec na rynku mmorpg niz pozwalaja to mozliwosci wydawania produktu dobrego , przemyslanego i skierowanego do duzego grona odbiorców jak wow, eve, lotro, itd ...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 07:47 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Często.

WoW, FFXI, L2, LOTRO, AoC, Aion, SWG.

We wszystkich z powyższych gier 50 osób to jak pierdnięcie.


Już nie przesadzaj , w social hubach czyli np.Stormwind , Ogrimmar w WoW na serwerach o dobrej populacji to tak ale gdzie poza tymi miejscami spotkasz + 50 osób? To samo tyczy się innych L2 , SWG itd więc nie pitol że spotkanie 50 osób w tych grach to pierdnięcie.

Co do instancjonowania to devsi idą w wielu grach na łatwiznę bo tak łatwiej zapanować nad lagiem , crashami servera itd.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 08:13 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
Kassei napisał(a):
Ja idę do kina z dziewczynami i na jakieś żarcie


rofl, ale cię poniosła wyobraźnia
Jeśli dla Ciebie wyjście z współlokatorkami na delegacji do kina i na kolację + jakieś piwko jest niewyobrażalne i posądzane o ściemę, to naprawdę szczere współczucia ;) Wiesz - niektórzy mają normalne życie ;) btw polecam Avatar'a w 3D szczególnie przy piwie :)


Enhu napisał(a):
Kassei napisał(a):
napisz jeszcze z 1000 razy jaki to jestem nienormalny...


sam to wydedukowałeś? - gratuluje, dziwisz się że nie nadajesz się na jakiegokolwiek moda?
Nie było potrzeby dedukcji ponieważ mnie otwarcie obrażasz.

@Enhu

zresztą Enhu sam sprowadziłeś całą dyskusję na ten tor traktując moją dość negatywną i niestety nie bezpodstawną opinię o STO jako atak na wszelkie świętości. Ja po przeczytaniu sobie całej napisanej przez Ciebie litanii na swój temat, którą podesłał mi nasz wspólny znajomy odpuszczam, bo widzę, że kompletnie nie rozumiesz moich intencji, a Twoje fanatyczne podejście do tematu może jedynie pogorszyć jeszcze nasze relacje, a znamy się bardzo długo i szkoda by było moim zdaniem... Najgorsze, że się zawsze daję wciągnąć w te pojebane i w gruncie rzeczy niepotrzebne kłótnie z Tobą, w momencie jak mamy odmienne opinie...

AxelFoley napisał(a):
No chyba że ktoś znajduje przyjemność i cel w tym by komuś obrzydzać coś co mu się podoba.
Ja akurat przyjemności w tym nie znajduję, jeśli ktoś tak to odbiera to już jego sprawa. Forum publiczne służy do wyrażania opinii i trzeba mieć świadomość, że nie wszystkie będą pozytywne. Co do samego STO to już kilka razy pisałem w tym temacie, że gra ma potencjał, nikomu też nie odradzałem jej kupna, czy gry w nią. Co kto lubi - jak to się mówi. Nie zgodzę się jednak, że w STO w tej postaci nie jest pełnoprawnym mmo. Jak będzie w przyszłości nie jestem w stanie przewidzieć - zresztą jak każdy.

Scorpio napisał(a):
Zgodzę się z opinią Kassei, wyjatkowo :)
Tak często mamy odmienne opinie ? :)


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 08:20 
Cytuj  
Kassei napisał(a):
Enhu napisał(a):
Kassei napisał(a):
napisz jeszcze z 1000 razy jaki to jestem nienormalny...


sam to wydedukowałeś? - gratuluje, dziwisz się że nie nadajesz się na jakiegokolwiek moda?
Nie było potrzeby dedukcji ponieważ mnie otwarcie obrażasz.


Nie nadajesz się na moda bo nie jesteś obiektywny i dla ciebie twoje zdanie to jedyne święte zdanie, i jakiekolwiek sprzeczne jest przyczyną dżihadu - ze wszystkich modów tutaj tylko Xanth jest obiektywny (jeżeli nie chodzi o sprzęt, bo tam dell>all)

Kassei napisał(a):
@Enhu

zresztą Enhu sam sprowadziłeś całą dyskusję na ten tor traktując moją dość negatywną i niestety nie bezpodstawną opinię o STO jako atak na wszelkie świętości. Ja po przeczytaniu sobie całej napisanej przez Ciebie litanii na swój temat, którą podesłał mi nasz wspólny znajomy odpuszczam, bo widzę, że kompletnie nie rozumiesz moich intencji, a Twoje fanatyczne podejście do tematu może jedynie pogorszyć jeszcze nasze relacje, a znamy się bardzo długo i szkoda by było moim zdaniem... Najgorsze, że się zawsze daję wciągnąć w te pojebane i w gruncie rzeczy niepotrzebne kłótnie z Tobą, w momencie jak mamy odmienne opinie...


Zgaduj kto pierwszy dostał litanie o sobie od naszego wspólnego znajomego.

Bloodleaf napisał(a):
tczewiak napisał(a):
Często.

WoW, FFXI, L2, LOTRO, AoC, Aion, SWG.

We wszystkich z powyższych gier 50 osób to jak pierdnięcie.


Już nie przesadzaj , w social hubach czyli np.Stormwind , Ogrimmar w WoW na serwerach o dobrej populacji to tak ale gdzie poza tymi miejscami spotkasz + 50 osób? To samo tyczy się innych L2 , SWG itd więc nie pitol że spotkanie 50 osób w tych grach to pierdnięcie.

Co do instancjonowania to devsi idą w wielu grach na łatwiznę bo tak łatwiej zapanować nad lagiem , crashami servera itd.


w SWG 50 osób z naszej gildii na raz lądujących w starporcie mos espa na tatooine po 5 sekundach po wczytaniu crashneła serwer w CU


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 08:58 
Cytuj  
Bloodleaf napisał(a):
50 w jednej instancji , w EVE tez masz ludzi rozwalonych po "pokojach" imo nie licząc dużych bitew w 0.0 które nie zdarzają się tak często żeby było więcej luda niż 50 w jednym " pokoju".

Z zachwytu nie pieje ale imo STO ma możliwości , po za tym lepiej piac z zachwytu nad jakąś grą niż psioczyć na wszystkie i się umartwiać ;)

A propos GW zostało uznane CORPG co zresztą przyznali sami twórcy.

Hint: Eve nie ma instancji, tylko jak juz to zony. Zony sa jedne i sie nie instancjują (instancja to jakis element z wielu).
STO jest nasrnae instancji, i nie wiesz kogo gdzie spotkasz, jesli wogole.

Tak jest imo roznica pomiedzy mmo a rozbudowanym multi. To ze wszyscy siedza chocby w jednej zonie i koniec (chociaz zon moze byc duzo, np. na kazdy obszar), albo kazdy siedzi w osobnym pokoiki, instancji danej zony. To drugie to juz nie mmo. No ja pierdole MAG obsluguje 256 na instancje (server), to jest mmo dopiero..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 09:04 
Cytuj  
Chłopaki, moze na priv sobie pójdziecie i ustalicie co kto komu i kiedy wysłał, napisał etc ... znam was obu, a wy znacie mnie ... dajcie sobie na luz ...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 09:13 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
dla ciebie twoje zdanie to jedyne święte zdanie, i jakiekolwiek sprzeczne jest przyczyną dżihadu
To samo można powiedzieć o Tobie. Dobra Enhu nie chce mi się ciągnąć tego cyrku. Jak chcesz coś dodać w tym temacie to zapraszam na gg.

Enhu napisał(a):

w SWG 50 osób z naszej gildii na raz lądujących w starporcie mos espa na tatooine po 5 sekundach po wczytaniu crashneła serwer w CU
To był 2005 rok, mamy 2010... technologicznie nie jesteśmy w tym samym miejscu...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 10:15 
Cytuj  
"w SWG 50 osób z naszej gildii na raz lądujących w starporcie mos espa na tatooine po 5 sekundach po wczytaniu crashneła serwer w CU"


No i to takie zajebiste było ? 50+ osób i zaraz crash , no to może zmienimy oznaczenie na MMOSC .


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 12:08 
Cytuj  
Ale o czym wy dyskutujecie, nawet jesli by zrobili STO z otwartym swiatem bez instancji i zonowania to by sie znalazly inne tematy do jojcenia na forach, a wiekszosc by i tak nie grala.
Nadal dam przyklad Fallen Earth i marzenia wiekszosci ze by zagrali w fallout online, oni nadal czekaja nawet nie zagladajac do FE, a jesli juz to po pieciu lvl pisza ze gra do dupy.

Jesli STO bedzie gowniane to po miesiacu nie zakupie abonamentu, to i tak lepiej niz zakup single gierki za podobna kase i wywaleniu jej z hd po kilku dniach, zrozumcie ze czasy grania w mmorpg miesiacami czy latami juz minely bezpowrotnie.
Cieszcie sie ze powstaje duzo gier mmo i sa producenci robiacy cos innego niz tylko klony lineage i wow.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 20:11 
Cytuj  
FE to nie Fallout.
STO wyglada na WoW w kosmosie, ale wiecej inst jest. A da sie gdzies poszpanowac itemami?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2010, 20:25 
Cytuj  
Karghoul napisał(a):
A da sie gdzies poszpanowac itemami?


Nie i całe szczęście , teraz wszystko wygląda jak wow ot taki już nasz post-wowy świat :roll:


_________________
Mam leniwe szare komórki.

**

Posty: 335
Dołączył(a): 5.12.2009
Offline
PostNapisane: 30 sty 2010, 01:49 
Cytuj  
w STO szpanuje sie carrierami :)


_________________
Obrazek


Posty: 20
Dołączył(a): 5.09.2008
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 12:11 
Cytuj  
Headstart i premiery w USA i Europie za nami. Wszyscy spragnieni MMO w kosmosie a nie chcący cierpieć w Eve, dostali kawałek porządnej gry. Mnie najbardziej odpowiada walka w kosmosie tj. sposób manewrowania, wpływ na wiele systemów statku oraz różnorodność skili i broni, zarówno ofensywnych jak i defensywnych. Ponadto możliwość gry zarówno w kosmosie jak i misjach naziemnych to jakby dwie gry w jednej i świetne urozmaicenie.
Oczywiście są też i problemy związane ze startem gry charakterystyczne dla nowo powstałych MMO w ostatnich latach. Tj. duża ilość bugów (te są sukcesywnie usuwane codziennymi patchami) oraz przeciążenie serwerów nadmierną ilością graczy (to dość denerwujące ale świadczy o tym, że popularność gry okazała się przerosnąć oczekiwania jej twórców - a to chyba dobrze w dłuższej perspektywie czasu).


_________________
http://www.startrekonline.org.pl - strona polskiej społeczności Star Trek Online
White-Red Armada
Polska flota w szeregach Federacji Zjednoczonych Planet

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 14:03 
Cytuj  
AxelFoley napisał(a):
Wszyscy spragnieni MMO w kosmosie a nie chcący cierpieć w Eve, dostali kawałek porządnej gry.

Ponownie napisze ze porownanie obu gier jest bez sensu, to sa dwie rozne gry i naprawde szkoda ponownie wymieniac wszystkie roznice.
Lepiej napisac co te dwie gry laczy, a laczy je klimat sci-fi i na tym sie koncza podobienstwa.

Co do tematu to headstart trwa do 12.02.2010 .


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 15:43 
Cytuj  
embe napisał(a):
Co do tematu to headstart trwa do 12.02.2010 .

O rly? Od 2 lutego jest juz retail.

X.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 lut 2010, 17:13 
Cytuj  
Xanth napisał(a):
embe napisał(a):
Co do tematu to headstart trwa do 12.02.2010 .

O rly? Od 2 lutego jest juz retail.

X.


Amazon dopiero pudelka wysyla, wielu gra nadal na kluczu headstar i czeka na keye z pudla, mi pisze ze mam do 12 lutego wazny klucz z headstart.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 173 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.